Odwiedzin 37806381
Dziś 2705
Piątek 26 kwietnia 2024

 
 

Forum: Życie w Szwecji - Svedfone-opinie

 
 

Ten wątek jest stary. Komentowanie wyłączone.
Pokaż wpisy
AutorSvedfone-opinie
sliwa


Wpisów: 94
Od: 2013-09-08
2014-04-15 22:00
Goraco przestrzegam przed tym operatorem!
To tak w skrocie na goraco.Pisze tu,na polonii bo zatrudnili Polaka(badz Szweda mowiacego po polsku),wyszukuja Polakow i na bezczelnego wkrecaja w zmiane operatora.Ja bynajmniej mam porazajaco niemile doswiadczenie z ta firma ale o tej przygodzie napisze w wolnej chwili,po spotkaniu z adwokatem.W kazdym razie przestrzegam!
  Profil uzytkownika: sliwa     
Matthew14


Wpisów: 1
Od: 2014-05-14
2014-05-14 14:35
Witam.
Niedawno otrzymalem propozycje zmiany operatora z 3g na Svedfone.Nizsze ceny ,lepszy odbior lacza internetowego zostawajac w tej samej sieci.
Dzis dowiaduje sie ,ze internet jest zupelnie inny niz byl oczekiwany.Umowa z 3g nie zostala rozwiazana ,co wazniejsze nie moze byc rozmwiazana przez osoby nie upowarznione.W tym przypadku firma Svedfone.
Dzis jestem zmuszony oplacic abonament w sieci 3g, oraz nie uzywany w Svedfone wynoszaca kwote 1600 kr miesiecznie.
Rozwiazanie umowy wynosi ponad 30.000 tys.
Moje pytanie brzmi : Jak zalatwic ta sprawe ,czy da sie to zrobic polubownie ,czy nalezy jak Pan zglososc ta sprawe do sadu.Czekam z niecierpliwoscia na odpowiedz.
Pozdrawiam Mateusz.
  Profil uzytkownika: Matthew14     
kajetan
Sztokholm


Wpisów: 16835
Od: 2000-09-01
2014-05-15 02:44
A po jakiego grzyba sie zgadzales na abonament po 1600kr miesiecznie? Przeciez a ta cene w byle Comviqu moglbys miec 10 abonamentow i jeszcze by Ci na piwo starczylo.
  Profil uzytkownika: kajetan     
sliwa


Wpisów: 94
Od: 2013-09-08
2014-05-16 21:55
witam ponownie
Pracownicy tej firmy zeby sprzedac swoje uslugi opowiadaja bzdury jakie chcesz uslyszec.Nie bede sie wglebial ale to co uslyszalem przed podpisaniem umowy nie mialo sie nijak do tego co otrzymale.Nagrywaja rozmowy ale oczywiscie tylko to co im pasuje.Tym razem ja nagralem wszystko .Po podpisaniu umowy na moj sprzeciw ze w wielu punktach zostalem oszukany staja sie arogantcy wrecz chamscy.Po prawie dwoch miesiacach wojowania wyslalem im swoje nagrania.Na drugi dzien otrzymalem telefon od pracownika firmy,ktory stwierdzil ze to jest przerazajace jakie bzdury opowiadaja chca sprzedac usluge.Umowa zostala natychmiast rozwiazana,zostalem baaardzo serdecznie przeproszony i mam nadzieje ze przynajmniej dwoch kolesi z tej firmy zostalo wyiebanych z roboty.Gdybym nie mial swoich nagran zostalbym z abonamentem na trzy telefony i internet w dwoch sieciach na trzy lata.

Härmed bekräftas att IT Butiken har makulerat ingånget Swedfone avtal.

Detta innebär att samtliga fakturor som är utskickade till er kommer att makuleras samt att ni får flytta ut era nummer till valfri operatör utan extra kostnad.

Vi önskar er lycka till hos er nya operatör och önskar er en trevlig helg.
I tym milym akcentem spokojnie moge isc dzis spac
pozdrawiam
  Profil uzytkownika: sliwa     
Forum -> Życie w Szwecji -> Svedfone-opinie
Ten wątek jest stary. Komentowanie wyłączone.
Pokaż wpisy






Sprzatanie na dzis / transport (Södertälje)
Tłumaczenie (Sztokholm)
Praca dla doświadczonego stolarza (Sztokholm)
Firma Sprzątające (Helsingborg)
FIRMA SPRZATAJACA (VÄNDELSÖ)
Dam Pracę (Värmdö )
Praca (Södertälje)
Praca od zaraz (Uddevalla)
Więcej





Ugglegränd o jednej z najkrótszych uliczek w Sztokholmie.
Agnes na szwedzkiej ziemi
Szwecja o smaku lukrecji czyli spotkanie w bibliotece Morenowej.
Agnes na szwedzkiej ziemi
Kristineberg slott – piękny pałacyk z Kungsholmen.
Agnes na szwedzkiej ziemi
Firma Sprzątająca
Polka w Szwecji
Moja historia cz.5
Polka w Szwecji
Przygoda z malowaniem
Polka w Szwecji
Nowe szwedzkie słowa 2023 - nyord
Szwecjoblog - blog o Szwecji


Odwiedza nas 17 gości
oraz 1 użytkowników.


nie uczciwi pracodawcy
Szwedzki „wstyd przed lataniem” napędza renesans podróży koleją
Katarzyna Tubylewicz: W Sztokholmie to, gdzie mieszkasz, zaskakująco dużo mówi o tym, kim jesteś
Migracja przemebluje Szwecję. Rosną notowania skrajnej prawicy
Szwedka, która wybrała Szczecin - Zaczęłam odczuwać, że to już nie jest mój kraj
Emigracja dała mi siłę i niezależność myślenia










© Copyright 2000-2024 PoloniaInfoNa górę strony