Odwiedzin 37877131
Dziś 360
Niedziela 19 maja 2024

 
 

Forum: Auto-Moto - Motorvärmare volvo v70

 
 

Ten wątek jest stary. Komentowanie wyłączone.
Pokaż wpisy
AutorMotorvärmare volvo v70
Krzysztofr


Wpisów: 53
Od: 2013-04-24
2013-12-11 21:45
Witam, jestem posiadaczem volvo v70, 2.0f z silnikiem benzynowym, rok 2009 z wbudowanym motorvärmare. Mam pytanie: jak dziala motorvärmare, wiem ze podgrzewa silnik ale jaka jest zasada dzialania. Uruchamia sie to automatycznie, czy to ma cos wspolnego z kablem, czy trzeba cos samemu ustawic w menu?, dziekuje za odpowiedzi.
  Profil uzytkownika: Krzysztofr     
BilVag


Wpisów: 62
Od: 2013-08-14
2013-12-12 09:12
motorvärmare to nie to samo co webasto.

motorvärmare: zasada działania jest prosta na zewnątrz auta z przodu jest umiejscowiona wtyczka która podłączasz do prądu na np.parkingu i w zależności jak jest zamontowane albo:

- Grzałka który ogrzewa sam blok silnika, czyli. metalowa obudowa silnika. Wśród nich są zamontowane bezpośrednio na metalowej części silnika.
- Grzejniki za pośrednictwem kylplugg rozgrzać chłodziwo w silniku.
- Grzałka tkwi w wężu między silnikiem a chłodnica, i podgrzewa płyn chłodzący w ten sposób.
- Grzejnik, który jest całkowicie oddzielony od silnika i paliwa napędzanego. Łączy jednak chłodziwo do ciepła



webasto: to nic innego jak ogrzewanie postojowe, grzeje niezależnie od tego czy masz włączony czy wyłączony zapłon. Nie musisz podłączać prądu .
Oczywiście działa niezależnie od zapłonu, pobiera paliwo z baku jest bardzo przydatne, zwłaszcza że są modele działające na pilota, więc można z ciepłego domu odpalić sobie ogrzewanie samochodu.
Działa z pilota lub z menu w samochodzie.
  Profil uzytkownika: BilVag     
szfed


Wpisów: 112
Od: 2013-06-03
2013-12-15 02:37
"Witam, jestem posiadaczem volvo v70, 2.0f z silnikiem benzynowym, rok 2009 z wbudowanym motorvärmare."

Gratuluje i zazdroszcze.

MVH:*
  Profil uzytkownika: szfed     
KimeX


Wpisów: 520
Od: 2008-04-02
2013-12-16 07:58
"Witam, jestem posiadaczem volvo v70, 2.0f z silnikiem benzynowym, rok 2009 z wbudowanym motorvärmare."

to nie jest w budowany , tylko dodatkowo zamontowany , i jest cos jak slangvärme , ze zamontowany na wezu , lub grzalka ktora jest wbita w obudowe silnika , (block). Jedyne co ma wbudowane to volvo diesel , i przewazne caly sprzet siedzi za zderzakem w lewej strone , wystarczy dobrze s kopa walnac i juz nie dziala
  Profil uzytkownika: KimeX     
Forum -> Auto-Moto -> Motorvärmare volvo v70
Ten wątek jest stary. Komentowanie wyłączone.
Pokaż wpisy






PRACA (Brandbergen)
Poszukujemy pracownikow lub podwykonacow (VÅRBY)
Sprzatanie (Bandhagen)
brukarz - kostka granitowa (Knislinge )
Praca przy sprzataniu w Sztokholmie (Älvsjö)
Renovering av lägenheter- Stockholm (Stockholm)
PRACOWNIK ROBÓT NAZIEMNYCH (Sztokholm)
Städjobb- Stockholm (Stockholm)
Więcej





Zakładnicy Nocnego Duathlonu na pokładzie Ryanair.
Agnes na szwedzkiej ziemi
8 najładniejszych miejsc z drzewami wiśniowymi w Sztokholmie.
Agnes na szwedzkiej ziemi
Wielkanocna wyprawa do wschodniej Albanii.
Agnes na szwedzkiej ziemi
Firma Sprzątająca
Polka w Szwecji
Moja historia cz.5
Polka w Szwecji
Przygoda z malowaniem
Polka w Szwecji
Nowe szwedzkie słowa 2023 - nyord
Szwecjoblog - blog o Szwecji


Odwiedza nas 7 gości
oraz 0 użytkowników.


Trollfabriken poloniainfo.se ?
Szwedzki „wstyd przed lataniem” napędza renesans podróży koleją
Katarzyna Tubylewicz: W Sztokholmie to, gdzie mieszkasz, zaskakująco dużo mówi o tym, kim jesteś
Migracja przemebluje Szwecję. Rosną notowania skrajnej prawicy
Szwedka, która wybrała Szczecin - Zaczęłam odczuwać, że to już nie jest mój kraj
Emigracja dała mi siłę i niezależność myślenia










© Copyright 2000-2024 PoloniaInfoNa górę strony