Odwiedzin 37815960
Dziś 1784
Poniedziałek 29 kwietnia 2024

 
 

Forum: Komputer i człowiek - prosze o porade

 
 

Ten wątek jest stary. Komentowanie wyłączone.
Pokaż wpisy
Autorprosze o porade
jakamka


Wpisów: 10
Od: 2013-11-11
2013-12-06 19:31
czy warto wziac do Polski nowy laptop z SE,wiadomo,ze zaprogramowany jest w j.szwedzkim.czy jest mozliwosc zmiany jezyka na j.polski i czy ta zmiane jezyka ozna zrobic w domu czy jest to trudne do wykonania i laptop trzeba oddac do sewisu.naczym polega ta wymiana jezyka na j.polski.ile tez moze kosztowac orientacyjnie.wogole zalezy mi zeby byly wszystkie napisy po polsku.b.prosze o szybka porade.z gory dziekuje
  Profil uzytkownika: jakamka     
ag_b13


Wpisów: 530
Od: 2012-12-18
2013-12-06 22:40
nie wiem czy system tez bedzie po szwedzku ale jesli windows bedzie po angielsku to z sama klawiatura sobie poradzisz. Po prostu instalujesz jezyk polski przelaczasz jezyk na kompie. Dodatkowo kupujesz naklejki na klawiature (no chyba ze zapamietasz zmiany).
  Profil uzytkownika: ag_b13     
namn
Sztokholm


Wpisów: 153
Od: 2012-10-28
2013-12-07 09:44
To zalezy jaki System operacyjny jest zainstalowany na tym komputerze.

Jesli jest to Windows 8 lub 8.1 to mozesz sciagnac polski pakiet jezykowy bezposrednio z Panelu sterowania.

http://support.microsoft.c om/kb/2607607/pl

Jesli masz Windows 7 to tylko wersja Enterprise i Ultimate ma ta mozliwosc a do domowych komputerow jest dodawana wersja Home Premium.
  Profil uzytkownika: namn     
jakamka


Wpisów: 10
Od: 2013-11-11
2013-12-08 09:10
znajoma powiedziala mi,ze jesli laptop ktory mialam w internecie w SE ktorego nie zainstaluje szybko w Polsce,to moze pozniej byc nie w pelni sprawny.czy to jest prawda,a jesli tak,to jak dluga przerwa moze byc w zalozeniu internetu,zeby pozniej nie bylo problemu z laptopem.dziekuje
  Profil uzytkownika: jakamka     
kajetan
Sztokholm


Wpisów: 16835
Od: 2000-09-01
2013-12-08 16:07
Bzdura
  Profil uzytkownika: kajetan     
ag_b13


Wpisów: 530
Od: 2012-12-18
2013-12-08 17:10
Pomysl logicznie. Gdyby tak bylo ze laptop przestaje dzialac jak nie podlaczysz go przez jakis czas do internetu nie moznaby jechac na dluzszy urlop, nie moznaby chorowac i nie daloby sie kupic uzywanego laptopa bo moze ktos go do netu nie podlaczal.
Jedyne co sie moze wydazyc to brak aktualizacji programow..ale jak podlaczysz kompa do netu i zaczniesz go uzywac to sie wszystko ze tak powiem samo zaktualizuje.
  Profil uzytkownika: ag_b13     
Viggo


Wpisów: 2575
Od: 2012-09-16
2013-12-08 17:22
To szczera prawda, komputer zapomina po tygodniu, ze jest komputerem i zaczyna chleb piec i naczynia zmywac.
Takze w ciagu tygodnia musisz go podlaczyc do internetu i koncznie jeszcze ochrzcic (200 zlotych w mojej parafii) inaczej date wedlug kalendarza Majow zacznie odliczac, a ten jak wiadomo skonczyl sie wraz z ostatnim koncem swiata.
  Profil uzytkownika: Viggo     
hester


Wpisów: 1191
Od: 2013-08-07
2013-12-08 18:32
Przeciez,jesli koniecznie chcesz miec wszystko 'po polsku',mozesz go kompletnie przeinstalowac-I mean: przesystemowac od poczatku,wrzucajac mu nowke pakiet operacyjny wylacznie 'po polsku'.
  Profil uzytkownika: hester     
Forum -> Komputer i człowiek -> prosze o porade
Ten wątek jest stary. Komentowanie wyłączone.
Pokaż wpisy






ASYSTENT STOMATOLOGICZNY (Johanneshov)
zatrudnie , (Tanumshede)
Prace ogrodowe, stolarskie itp (Kungsbacka)
Firma sprzatajaca Cleanflat (Sztokholm i okolice)
Malowanie (Stockholm )
Praca wykończenia wnętrz ogólnobudowlane Skåne (Skåne )
Praca sprzatanie (Sztokholm)
Carpentry work (Stockholm)
Więcej





8 najładniejszych miejsc z drzewami wiśniowymi w Sztokholmie.
Agnes na szwedzkiej ziemi
Wielkanocna wyprawa do wschodniej Albanii.
Agnes na szwedzkiej ziemi
Ugglegränd o jednej z najkrótszych uliczek w Sztokholmie.
Agnes na szwedzkiej ziemi
Firma Sprzątająca
Polka w Szwecji
Moja historia cz.5
Polka w Szwecji
Przygoda z malowaniem
Polka w Szwecji
Nowe szwedzkie słowa 2023 - nyord
Szwecjoblog - blog o Szwecji


Odwiedza nas 23 gości
oraz 1 użytkowników.


nie uczciwi pracodawcy
Szwedzki „wstyd przed lataniem” napędza renesans podróży koleją
Katarzyna Tubylewicz: W Sztokholmie to, gdzie mieszkasz, zaskakująco dużo mówi o tym, kim jesteś
Migracja przemebluje Szwecję. Rosną notowania skrajnej prawicy
Szwedka, która wybrała Szczecin - Zaczęłam odczuwać, że to już nie jest mój kraj
Emigracja dała mi siłę i niezależność myślenia










© Copyright 2000-2024 PoloniaInfoNa górę strony