Odwiedzin 37798013
Dziś 1790
Środa 24 kwietnia 2024

 
 

Forum: Życie w Szwecji - praca w LIMANISTAD- macie opinie? ktoś tam pracowa

 
 

Ten wątek jest stary. Komentowanie wyłączone.
Pokaż wpisy
Autorpraca w LIMANISTAD- macie opinie? ktoś tam pracowa
jadźka35


Wpisów: 20
Od: 2013-11-23
2013-11-27 09:32
Niedawno z chęci dorobienia sobie kasy przyejżałam ogłoszenia o pracę, akurat tutaj na Polonia Info.
Pomyślałam że skoro jestem w okolicach stolicy, gdzie łatwiej (podobno) znaleźć pracę rozejrzę się za ofertami. Odpowiedziałam na kilka ofert- niektóre nie aktualne, a niektóre....przeżyłąm szok jak dowiedziałam się jakie są warunki pracy w firmie limanistad (ogłoszenie jest na Bazarze)
Praca przy sprzątaniu biur i takich tam, podobno w Malmo, zarobki 50 kr/godzinę minus opłata za zakwaterowanie (jeśli nie masz gdzie się podziać), praca oczywiście na czarno po 4 miesiącach obiecują kontrakt, ale wydaje mi się że żaden z ich pracowników nie dotrwał do tego okresu, angielski lub szwedzki komunikatywny wymagany, dojazdy do pracy gwarantowane, ubrania robocze itp
Dzwonię- odzywa się pan mówiący gorszą angielszyzną od mojej, ale ok- dogadujemy się, pyta się ile mam lat, 25? nie 30- ale jest OK, prosi mnie o wysłanie zdjęcia bo mamy pracować razem i chce abyśmy się polubieli, chce wiedzieć z kim ma doczynienia. I tutaj mój znak zapytania- bo czy ważniejsze jest jak sprzątasz mopem czy szmatką czy ważniejsze jest jak z nią wyglądasz??
Firma wydaje się (po obejrzeniu strony) w porządku- no jakaś tam sobie firma, zatrudnia ludzi na czarno i niewiele płaci- niewielka to zbrodnia biorąc pod uwagę że wielu tak robi i wielu tak pracuje, ostatecznie 50 kr to zawsze więcej niż 6zł w Polsce!....
Ale dziwnie odniosłąm wrażenie że to jakiś obóz pracy??
Demonizuję może, ale tyle się naoglądałam i nasłuchałam...CZY KTOŚ MA DOŚWIADCZENIE Z TĄ FIRMĄ ewentualnie jakąś opinię???
  Profil uzytkownika: jadźka35     
Forum -> Życie w Szwecji -> praca w LIMANISTAD- macie opinie? ktoś tam pracowa
Ten wątek jest stary. Komentowanie wyłączone.
Pokaż wpisy









Sprzątanie/Grafik/Sztokholm (Sztokholm )
Praca od zaraz! (Malmo)
Sprzatanie Sztokholm (Älvsjö)
Personlig assistans Södertälje (Södertälje)
Firma zatrudni (Bandhagen )
Mycie okien (Stockholm)
Szukam do pracy. (Stockholm )
DAM PRACE / SPRZATANIE (Ödeshög)
Więcej





Ugglegränd o jednej z najkrótszych uliczek w Sztokholmie.
Agnes na szwedzkiej ziemi
Szwecja o smaku lukrecji czyli spotkanie w bibliotece Morenowej.
Agnes na szwedzkiej ziemi
Kristineberg slott – piękny pałacyk z Kungsholmen.
Agnes na szwedzkiej ziemi
Firma Sprzątająca
Polka w Szwecji
Moja historia cz.5
Polka w Szwecji
Przygoda z malowaniem
Polka w Szwecji
Nowe szwedzkie słowa 2023 - nyord
Szwecjoblog - blog o Szwecji


Odwiedza nas 28 gości
oraz 0 użytkowników.


Szwedzki „wstyd przed lataniem” napędza renesans podróży koleją
Katarzyna Tubylewicz: W Sztokholmie to, gdzie mieszkasz, zaskakująco dużo mówi o tym, kim jesteś
Migracja przemebluje Szwecję. Rosną notowania skrajnej prawicy
Szwedka, która wybrała Szczecin - Zaczęłam odczuwać, że to już nie jest mój kraj
Emigracja dała mi siłę i niezależność myślenia










© Copyright 2000-2024 PoloniaInfoNa górę strony