Odwiedzin 37842130
Dziś 1735
Wtorek 7 maja 2024

 
 

Forum: Zdrowie, moda i uroda - Ostrzegam botox

 
 

Ten wątek jest stary. Komentowanie wyłączone.
Pokaż wpisy
AutorOstrzegam botox
Dora


Wpisów: 262
Od: 2013-10-24
2013-10-28 15:56
Wielokrotnie wstrykiwalam botox w czolo i bylam bardzo zadowolona az po ostatnim razie w czerwcu nie moge ciagle dojsc do siebie.
Rzekomo niegrozny pod warunkiem ze zalatwia sie to profesjonalnie rzekomo. Chodzilam zawsze do renomowanej drogiej kliniki tu w Geteborgu.
Po dziesieciu dniach po zabiegu nagle zaczelam widziec calkiem podwojnie po prostu dwa obrazy i bardzo za mgla. Bylo coraz gorzej i przeszlam wszystkie badania lacznie z tomografia glowy etc. nic nie znaleziono a bylo juz bardzo zle bo ani samochodu nie moglam prowadzic, ogladac telewizora czy czytac. Lepiej widzialam z klapka na jednym oku.
Psychicznie calkiem zalamana ciagle nie wiedzac co sie dzieje. Podejrzewalam najgorsze rzeczy az zaczelam sprawdzac swoje objawy na internecie. Okazalo sie ze nie mnie jednej przydarzylo sie to.
Po prostu botox splynal w jakis sposob na nerwy oczu i je w czesci sparalizowal.
Teraz zaczyna byc lepiej ale jeszcze daleko do normalnosci. Naturalnie klinika bardzo sie dziwila zaslaniajac sie tym ze nigdy o czyms takim nie slyszeli. Polecilam im poszukac w internecie i doszkolic sie informujac na przyszlosc pacjentow o istnieniu takiego ryzyka.
Koniec z botoxem raz na zawsze! Mam fryzure z grzywka i tez dobrze jest a nawet mlodziej.
  Profil uzytkownika: Dora     
flatron
470 km do Zamku Sth


Wpisów: 2684
Od: 2005-06-18
2013-10-28 19:48
Gdyby ktos zobaczyl moja 90 letnia ciocie-babcie to by nie uwierzyl! Ale nie botox tylko ciocia zawsze sobie robila masaz twarzy rano i wieczorem a nawet ma jakas taka maszynke z waleczkiem ktorym jezdzi po twarzy , buziunka gladka jak u niemowlaka a do tego krem Nivea czy ostatnio kupilam jej na 90 tke Pania Walewska w niebieskim kartoniku.
A najwazniejsze to sie nie zloscic i nie dziwic za duzo to i bruzdy miedzu oczami nie bedzie.
  Profil uzytkownika: flatron     
polopiryna1987


Wpisów: 5239
Od: 2013-02-21
2013-10-28 21:24
Dla mnie to śmieszne, ze ''starsza Pani'' na siłe chce wyglądać młodo! Zero logicznego myslenia ile taki ''jad kiełbasiany'' moze spowodować nieodwracalnych skutków w organiźmie! No, ale moze to bedzie przestroga dla innych Jak sie starzeć to z godnością!!! Wystarczy zmiana fryzury, ubioru i mozna wygladac super! Po co BOTOKS?
  Profil uzytkownika: polopiryna1987     
flatron
470 km do Zamku Sth


Wpisów: 2684
Od: 2005-06-18
2013-10-28 21:39
w twoim wieku 40 latka to starsza pani? Zobaczymy czy tak powiesz jak bedziesz w jej wieku? Widze ze jestes ciemna brunetka, atrakcyjna jako mloda ale brunetki ostro i nieciekawie sie starzeja i zobaczymy co powiesz za 30 lat?
  Profil uzytkownika: flatron     
polopiryna1987


Wpisów: 5239
Od: 2013-02-21
2013-10-28 21:42
Widzisz Flatron, myslałam, ze botoks to wstrzykuja sobie Panie 55+ ale skoro piszesz, ze ona ma 40 lat to tym gorzej
  Profil uzytkownika: polopiryna1987     
flatron
470 km do Zamku Sth


Wpisów: 2684
Od: 2005-06-18
2013-10-28 21:53
Hahaha...znam mase dziewczyn 40+ ktore regularnie uzywaja Botoxu.
Kazdy chce wygladac jak hollywoodsfruarna (czytaj: koszmarki) )
  Profil uzytkownika: flatron     
polopiryna1987


Wpisów: 5239
Od: 2013-02-21
2013-10-28 21:56
ja sie naoglądalam w aptece dla mnie to naciągnięta, bez wyrazu twarz + pomarszczona szyja ale jak komus to odpowiada, nie mam nic przeciwko
  Profil uzytkownika: polopiryna1987     
flatron
470 km do Zamku Sth


Wpisów: 2684
Od: 2005-06-18
2013-10-28 22:06
Kiedys zjadlam stara kielbase, chyba zatrulam sie jadem kielbasianym , cala noc spedzilam w WC ale chyba mi wyszlo na dobre bo wygladam wiecznie mlodo ... hehehehe
Wiec juz chyba lepiej jesc stare kielbasy , wyjdzie taniej
  Profil uzytkownika: flatron     
violina
Gbg


Wpisów: 2004
Od: 2007-03-01
2013-10-28 22:36
Moze czolo bedzie gladkie, ale rece powiedza w jakim wieku jest botoxowa osoba i juz wtedy wieku nie da sie ukryc
Chyba, ze nosi sie rekawiczki (damy i panienki) albo trzyma w kieszeniach spodni( jak niektorzy niewychowani panowie w obecnosci dam) zeby ukryc swoj wiek. O tym, ze panowie tez sobie funduja zastrzyki z botoxu, wyczytalam dzisiaj w ksiazce o Amy Winehouse . ktora napisal jej ojciec.
  Profil uzytkownika: violina     
hester


Wpisów: 1191
Od: 2013-08-07
2013-10-28 22:55
Wszystkie botoxowe twarze po dluzszym czasie robia sie do siebie podobne: zbyt wysokie czola,podniesione luki brwiowe,skora wokol oczu napieta do granic wytrzymalosci-to dla tych,ktore nie potrafia sie starzec z godnoscia.
  Profil uzytkownika: hester     
violina
Gbg


Wpisów: 2004
Od: 2007-03-01
2013-10-28 23:15
a jak ktos nie ma godnosci zeby sie z nia starzec , to musi sie starzec z botoxem , bo z kims/czyms trzeba sie starzec . Samemu troche smutno

Maly botox na twym czole
moze zmienic twoja dole.
Starym trupem nie chcesz byc
pare zmarszczek trzeba skryc.

  Profil uzytkownika: violina     
polopiryna1987


Wpisów: 5239
Od: 2013-02-21
2013-10-28 23:36
Violina, ty to masz jednak poczucie humoru jestes the best :*
  Profil uzytkownika: polopiryna1987     
Dora


Wpisów: 262
Od: 2013-10-24
2013-10-29 09:08
Napisalam to aby podzielic sie doswiadczeniem a nie aby mi wytykac wiek.
Niektorzy maja tendencje do silnych bruzd na czole kiedy reszta twarzy wyglada mlodo. Poza tym nie chodzilo mi o moralna strone uzywania botoxu tylko a zatajaniu i nie informowaniu o ryzyku.
Przez czas uzywania go prawie minely mi migreny co bylo jedna z przyczyn ze sie na niego zdecydowalam za rada lekarza.
Zawsze slysze o jakis babciach co cudownie wygladaja i nic nie robia.

Przyklady nieruchomych kukl sa to czesto przypadki problemow psychicznych.
Usuniecie np. obwazankow pod oczami od ktorych nie mozna oderwac oczu rozmawiajac z ich wlascicielem albo gigantycznego indyczego wola ktore przeslania twarz i osobowosc rozmowcy uwazam za wskazane. Nie mysle ze taka osoba chce za wszelka cene takie atrybuty urody zachowac tylko czesto brak jej finansowych mozliwosci albo obraca sie w podobnie wygladajacym towarzystwie.
  Profil uzytkownika: Dora     
dankom


Wpisów: 4278
Od: 2003-01-28
2013-10-29 09:11
Jabym wolala "podciaganie/naciaganie" niz wstrzykiwanie swinstwa pod skore
A starzec chce sie z godnoscia, tylko moze troche pozniej...
  Profil uzytkownika: dankom     
Viggo


Wpisów: 2575
Od: 2012-09-16
2013-10-29 10:26
" Po dziesieciu dniach po zabiegu nagle zaczelam widziec calkiem podwojnie po prostu dwa obrazy.."

Alez ty Dora jestes niewdzieczna. To firma kosmetyczna chciala za friko przygotowac cie do odbierania w 3D bez okularow, a ty sie ich czepiasz?
Nie moglas TV ogladac, to trzeba bylo odbiornik zmienic na 3D, hahahaha.

Przepraszam, ze sie nabijam, ale tak mi sie skojarzylo. Nie chce byc zlosliwy. Ja bym gnoi do sadu podal i zaczal od zwolnienia lekarskiego, a skonczyl na wynajeciu adwokata.
  Profil uzytkownika: Viggo     
zofia55


Wpisów: 294
Od: 2008-04-12
2013-11-15 15:25
Nie pozwolilas sie sprowokowac Dora.Chlubny wyjatek, kulturalnej reakcji.
  Profil uzytkownika: zofia55     
justices


Wpisów: 77
Od: 2013-10-22
2013-11-22 11:11
Moim zdaniem każdy robi jak chce. I co chce bo to JEGO ciało. Ja gdyby nie swoisty strach przed operacjami a raczej rekonwalescencją sama bym sobie zrobiła np. odsysanie
  Profil uzytkownika: justices     
Forum -> Zdrowie, moda i uroda -> Ostrzegam botox
Ten wątek jest stary. Komentowanie wyłączone.
Pokaż wpisy






sprzatanie (Haninge )
Malarze - Sztokholm (Lidingö)
Sztokholm- pracownik budowlany (Sztokholm)
Szukamy pracownikow do zespołu sprzątającego!  (Sundbyberg)
Pracownik återvinningscentral (Lidingö)
Sprzatanie Bromma i Täby (Täby)
Sprzatanie- Sztokholm (Älvsjö)
Sprzatanie (Stockholm)
Więcej





8 najładniejszych miejsc z drzewami wiśniowymi w Sztokholmie.
Agnes na szwedzkiej ziemi
Wielkanocna wyprawa do wschodniej Albanii.
Agnes na szwedzkiej ziemi
Ugglegränd o jednej z najkrótszych uliczek w Sztokholmie.
Agnes na szwedzkiej ziemi
Firma Sprzątająca
Polka w Szwecji
Moja historia cz.5
Polka w Szwecji
Przygoda z malowaniem
Polka w Szwecji
Nowe szwedzkie słowa 2023 - nyord
Szwecjoblog - blog o Szwecji


Odwiedza nas 28 gości
oraz 1 użytkowników.


Szwecja gospodarzem Eurowizji 2024.
Szwedzki „wstyd przed lataniem” napędza renesans podróży koleją
Katarzyna Tubylewicz: W Sztokholmie to, gdzie mieszkasz, zaskakująco dużo mówi o tym, kim jesteś
Migracja przemebluje Szwecję. Rosną notowania skrajnej prawicy
Szwedka, która wybrała Szczecin - Zaczęłam odczuwać, że to już nie jest mój kraj
Emigracja dała mi siłę i niezależność myślenia










© Copyright 2000-2024 PoloniaInfoNa górę strony