Odwiedzin 37816297
Dziś 2121
Poniedziałek 29 kwietnia 2024

 
 

Forum: Komputer i człowiek - Internet domowy, pomoc.

 
 

Ten wątek jest stary. Komentowanie wyłączone.
Pokaż wpisy
AutorInternet domowy, pomoc.
WALERXD
Sztokholm


Wpisów: 3
Od: 2013-10-25
2013-10-25 22:04
Witam serdecznie. Otóż rozglądam się za nowym internetem, który oferowałby mi brak limitu danych. Mieszkam w Szwecji od dwóch miesięcy, próbowałem znaleźć jakąś ciekawą ofertę, jednak nie do końca wszystko rozumiem, a nie chcę wprowadzać sam siebie w błąd. W tym miejscu chciałbym zapytać: czy istnieje w Szwecji możliwość otrzymania internetu bez limitów (słyszałem, że nie, ale oni też "słyszeli", więc pewności brak), do stałego użytku domowego, nie żaden mobilny. Natknąłem się na tą* ofertę, lecz nie jestem do końca co do niej pewien, gdyż na jednej stronie jest napisane "Inga trafikbegränsningar" (co wg. translatora oraz moich domysłów oznacza brak ograniczeń danych), a na kolejnej przykładowo 100/10Mb/s (100gb z prędkością 10Mb/s?). Prosiłbym serdecznie o pomoc, kogoś zorientowanego w temacie, mogącego mi pomóc. Pozdrawiam.

*https://bahnhof.se/priv/br edband
  Profil uzytkownika: WALERXD     
KimeX


Wpisów: 520
Od: 2008-04-02
2013-10-26 09:04
Bahnhof to jeden z lepszych , jesli mobilny sa ograniczenia , a jak zwykly domowy to niema ograniczen.
  Profil uzytkownika: KimeX     
Viggo


Wpisów: 2575
Od: 2012-09-16
2013-10-26 10:30
Chyba zaden staly net w SE nie ma ograniczen. Z reguly jak podaja np. 100/10 Mb/s to pierwsza wartosc jest teoretyczna max. predkoscia z jaka mozesz sciagac, a druga-wysylac. Nie oznacza to jakiegokolwiek ograniczenia w ilosci danych. Ponadto z reguly dostawcy dotrzymuja slowa i ta predkosc, ktora podaja jest w 90% prawdziwa. Tylko w godzinach max. obciazenia sieci, np. sobota wieczor moze byc troszke wolniej, ale rzadko spada ponizej 60% obiecanej predkosci.

Banhof jest dobrym i niedrogim dostawca. Comhem tez jest niezly, chociaz niektorzy mieli z nim problem. Ale w Comhem masz gwarancje predkosci, tzn. jesli spadnie ponizej 50% obiecanej, to dzwonisz do nich i oni walcza ze sprzetem swoim i twoim tak dlugo, az sie dzwigniesz powyzej tej wartosci. Nie wiem czy pisza o tym oficjalnie w warunkach, ale tak to dziala w praktyce.
  Profil uzytkownika: Viggo     
cezaryse
Visby


Wpisów: 34
Od: 2010-11-14
2013-10-27 23:03
Witam osobiście polecam telia fiber lan 100\100
  Profil uzytkownika: cezaryse     
WALERXD
Sztokholm


Wpisów: 3
Od: 2013-10-25
2013-10-28 01:41
Dziękuję uprzejmie za pomoc Mówiąc o ograniczeniach, miałem na myśli tylko i wyłącznie transfer danych, nie prędkość, może źle się wyraziłem. W każdym razie, otrzymałem odpowiedź na pytanie, którego szukałem. Dziękuję raz jeszcze, pozdrawiam!
  Profil uzytkownika: WALERXD     
Forum -> Komputer i człowiek -> Internet domowy, pomoc.
Ten wątek jest stary. Komentowanie wyłączone.
Pokaż wpisy






Prace ogrodowe (Åkersberga)
ASYSTENT STOMATOLOGICZNY (Johanneshov)
zatrudnie , (Tanumshede)
Prace ogrodowe, stolarskie itp (Kungsbacka)
Firma sprzatajaca Cleanflat (Sztokholm i okolice)
Malowanie (Stockholm )
Praca wykończenia wnętrz ogólnobudowlane Skåne (Skåne )
Praca sprzatanie (Sztokholm)
Więcej





8 najładniejszych miejsc z drzewami wiśniowymi w Sztokholmie.
Agnes na szwedzkiej ziemi
Wielkanocna wyprawa do wschodniej Albanii.
Agnes na szwedzkiej ziemi
Ugglegränd o jednej z najkrótszych uliczek w Sztokholmie.
Agnes na szwedzkiej ziemi
Firma Sprzątająca
Polka w Szwecji
Moja historia cz.5
Polka w Szwecji
Przygoda z malowaniem
Polka w Szwecji
Nowe szwedzkie słowa 2023 - nyord
Szwecjoblog - blog o Szwecji


Odwiedza nas 26 gości
oraz 0 użytkowników.


nie uczciwi pracodawcy
Szwedzki „wstyd przed lataniem” napędza renesans podróży koleją
Katarzyna Tubylewicz: W Sztokholmie to, gdzie mieszkasz, zaskakująco dużo mówi o tym, kim jesteś
Migracja przemebluje Szwecję. Rosną notowania skrajnej prawicy
Szwedka, która wybrała Szczecin - Zaczęłam odczuwać, że to już nie jest mój kraj
Emigracja dała mi siłę i niezależność myślenia










© Copyright 2000-2024 PoloniaInfoNa górę strony