Odwiedzin 37816265
Dziś 2089
Poniedziałek 29 kwietnia 2024

 
 

Forum: Komputer i człowiek - Ankieta / dostęp do treści

 
 

Ten wątek jest stary. Komentowanie wyłączone.
Pokaż wpisy
AutorAnkieta / dostęp do treści
theressearcher


Wpisów: 5
Od: 2013-09-24
2013-09-24 13:30
Witam,

jesteśmy polską firmą - startupem próbującym swoich sił w tworzeniu oprogramowania klasy VPN. Nasz program pozwala na pozbycie się granic w Internecie i dotarcie do treści dostępnych jedynie w wybranym kraju oraz ogólne zabezpieczenie połączenia. Dzięki naszemu rozwiązaniu surfowanie w Internecie staje się bezpieczne, anonimowe i przede wszystkim pozbawione wszelkich restrykcji geograficznych. Pragniemy je dostosować dla Polonii na całym świecie, ponieważ wierzymy, że dzięki temu pomożemy ułatwić dostęp do polskich treści zmniejszając tym samym choć trochę tęsknotę za domem. Zwracamy się do Państwa z prośbą o wypełnienie krótkiej (3 minutowej) ankiety, która pomoże nam wytyczyc kierunki zmian w usłudze jakich musimy dokonać, by jeszcze lepiej dopasować ją do Państwa potrzeb. Ankieta znajduje się pod adresem: https://study.typeform.com /to/uFEd4R

Z góry dziękujemy za pomoc,
Adrian
  Profil uzytkownika: theressearcher     
dorka2012


Wpisów: 1465
Od: 2012-06-01
2013-09-24 14:02
'Nasz program pozwala na pozbycie się granic w Internecie i dotarcie do treści dostępnych jedynie w wybranym kraju oraz ogólne zabezpieczenie połączenia.'

to znaczy jestescie hackerami?
  Profil uzytkownika: dorka2012     
theressearcher


Wpisów: 5
Od: 2013-09-24
2013-09-24 16:10
Witam Pani Doroto,

nic z tych rzeczy! Działamy dokładnie w drugą stronę. Hackerzy włamują się do komputerów a my jedynie pozwalamy na dostęp do niektórych stron spoza granic kraju. Dajemy na przykład możliwość oglądania polskich seriali przez TVN Player lub iPla, Player TVP i inne. Dodatkowo nasz program zabezpiecza połączenie uniemożliwiając hackerom określenie lokalizacji użytkownika lub podgląd przesyłanych danych.

Z poważaniem,
Adrian
  Profil uzytkownika: theressearcher     
Mwolanski
Göteborg


Wpisów: 311
Od: 2007-07-11
2013-10-15 11:33
Swietna idea! Juz od dawna poszukiwalem rozwiazan VPN, ktore moza skonfigurowac odrazu na modemie / routerze aby moc w pleni korzystac z uslug obarczonych ograniczeniem terytorialnym.

Piszesz, ze nie jest to "zagranie hakerskie" i tak jest, ale nie zmienia to faktu, ze chcesz ominac istniejace prawo i umowy wydawcow do publikowania tresci jedynie na terenie danego kraju. Gdybym byl np. wlascicielem sieci Orange, zloscilbym sie ze moje milionowe koszty zwiazane z transmitowanymi reklamami na platformach VOD w kilku procentach trafia do ludzi ktorzy nie maja mozliwosci skorzystania np z uslugi Neostrada :P Kilka % przy kilku milionach to nie sa drobne sumy. Tymbardziej jak jeszcze koszt reklamy zwiazany jest z iloscia streamingow.

Jednak trzymam mocno kciuki i mam nadzieje, ze to sie Wam uda.

Pozdrawiam
  Profil uzytkownika: Mwolanski     
theressearcher


Wpisów: 5
Od: 2013-09-24
2013-10-16 15:12
Hej,

dzięki za ciepłe słowa, bo zawsze podnoszą na duchu i dodają motywacji.

Masz rację, że z jednej strony otrzymujesz reklamę z której pewnie nie skorzystasz w Polsce. Ale przy obecnym globalnym rynku to samo masz w sklepie w Szwecji (no może nie neostradę. Sumarycznie firma i tak zyska. Z drugiej strony stacje telewizyjne zyskują jakby nie patrzeć dodatkową oglądalność albo jej nie trącą - nie tracą osób, które zmuszone są przestać oglądać ulubiony serial przez czasową emigrację. Warto też zauważyć, że taka ipla przez długi czas działała za granicą a w pewnym momencie została wyłączona w związku z umowami licencyjnymi. Można wnioskować, że właściciele tych stacji nie mają więc nic przeciwko temu by Polonia je oglądała.

Korzystając z okazji chciałbym poinformować, że uruchomiliśmy zupełnie darmową wersję naszego oprogramowania bez żadnych limitów czasowych. Jest ona co prawda trochę wolniejsza od wersji Premium i serwuje reklamy, ale do oglądania filmów powinna wystarczyć

Pozdrawiam serdecznie!
  Profil uzytkownika: theressearcher     
maggie
Stockholm


Wpisów: 12191
Od: 2001-01-02
2013-10-16 17:09
Jak sie przez to cudo da na facebooka wejsc bedac w Chinach to zrobicie furore
  Profil uzytkownika: maggie     
scaner123


Wpisów: 28
Od: 2012-03-17
2013-10-16 18:44
Witam ja znalazłem sposób na blokadę terytorialna. Konfiguracja połączenia internetowego. TVN Player vodTVP i vod Onet działa bez zarzutu i wszystko za darmo
  Profil uzytkownika: scaner123     
theressearcher


Wpisów: 5
Od: 2013-09-24
2013-10-21 15:14
Tak, można omijać chińskie blokady terytorialne wybierając dowolny serwer w BartVPN. Oby Twoja słowa były prorocze
  Profil uzytkownika: theressearcher     
Forum -> Komputer i człowiek -> Ankieta / dostęp do treści
Ten wątek jest stary. Komentowanie wyłączone.
Pokaż wpisy






Prace ogrodowe (Åkersberga)
ASYSTENT STOMATOLOGICZNY (Johanneshov)
zatrudnie , (Tanumshede)
Prace ogrodowe, stolarskie itp (Kungsbacka)
Firma sprzatajaca Cleanflat (Sztokholm i okolice)
Malowanie (Stockholm )
Praca wykończenia wnętrz ogólnobudowlane Skåne (Skåne )
Praca sprzatanie (Sztokholm)
Więcej





8 najładniejszych miejsc z drzewami wiśniowymi w Sztokholmie.
Agnes na szwedzkiej ziemi
Wielkanocna wyprawa do wschodniej Albanii.
Agnes na szwedzkiej ziemi
Ugglegränd o jednej z najkrótszych uliczek w Sztokholmie.
Agnes na szwedzkiej ziemi
Firma Sprzątająca
Polka w Szwecji
Moja historia cz.5
Polka w Szwecji
Przygoda z malowaniem
Polka w Szwecji
Nowe szwedzkie słowa 2023 - nyord
Szwecjoblog - blog o Szwecji


Odwiedza nas 25 gości
oraz 0 użytkowników.


nie uczciwi pracodawcy
Szwedzki „wstyd przed lataniem” napędza renesans podróży koleją
Katarzyna Tubylewicz: W Sztokholmie to, gdzie mieszkasz, zaskakująco dużo mówi o tym, kim jesteś
Migracja przemebluje Szwecję. Rosną notowania skrajnej prawicy
Szwedka, która wybrała Szczecin - Zaczęłam odczuwać, że to już nie jest mój kraj
Emigracja dała mi siłę i niezależność myślenia










© Copyright 2000-2024 PoloniaInfoNa górę strony