Odwiedzin 37877075
Dziś 304
Niedziela 19 maja 2024

 
 

Forum: Auto-Moto - Problem z ubezpieczeniem

 
 

Ten wątek jest stary. Komentowanie wyłączone.
Pokaż wpisy
AutorProblem z ubezpieczeniem
technics


Wpisów: 581
Od: 2006-10-08
2013-08-05 17:18
Mam wielki problem : Zona 2 miesiace temu jechala do pracy i na autostradzie w strone Sth uderzyl w nia koles skasowal jedna strone auta i uciekl . Wszystko dzialo sie dosc wolno wiec zona zrobila zdjecie z nr rej kolesia . Wszystko zglosilem na policje wyslalem zawiadomienie do ubezpieczalni i czekam az do dzis . Dzis dostalem papier ze ten koles sie wypiera i ze oni nic mi za naprawe nie oddadza . Auto ma tylko traffik . Jakie ja mam teraz alternatywy co ja moge zrobic .
  Profil uzytkownika: technics     
szary


Wpisów: 13026
Od: 2005-06-02
2013-08-05 17:25
trzeba bylo szybko jego namierzyc , i zrobic jego auta zdjecia.

teraz musisz zglosci do TFF , i napisac szkode co i jak , wyslij kopie papieru od policji , i trzymaj kciuki ze uznaja .. wicej nic nie zrobisz

http://tff.se/sv/
  Profil uzytkownika: szary     
black sabbath


Wpisów: 9092
Od: 2012-06-16
2013-08-05 19:30
ja mialem idealna sytuacje ,on sie kapnal ze mnie potracil ale chyba spanikowal (no niewiem) essinge o godz 16 nie nalezy do latwych zeby sie zatrzymac?,zapamietalem nr i szybko zadzwonilem na policje ,okolo 5 min po calym zdarzeniu,tez mialem pol ubezpieczenia(sam nie wiedzialem) dowiedzialem sie po wszystkim,na drugi dzien zglosilem do ubezpieczalni.wszystko poszlo jak po masle na moja korzysc,mnie sie wydaje ze w moim przypadku natychmiastowe zgloszenie w tym przypadku ucieczka z wypadku wiec grozi mu ciupa i utrata prawa jazdy? wiec sie przyznal bo to bylo najlepsze wyjscie,tam uwas powinna nastapic taka sama sytuacja bo sami zgosiliscie,i ten problem powinni rozwiazac obie ubezpieczalnie nawzajem.chyba ze nie zglosiliscie od razu,wlasciwie to tylko rozmowa z ubezpieczalnia, to jest w ich interesie bo oni beda placic za szkody,wy zaplacicie wlasne ryzyko.oni powinni wam pomoc
  Profil uzytkownika: black sabbath     
technics


Wpisów: 581
Od: 2006-10-08
2013-08-05 19:45
Tak tylko u Ciebie koles ktory uciekl przyznal sie do winy i nie bylo problemow . Mi dzis powiedzieli w ubepieczalni mojej ze ten koles powiedzial ze to moja zona na niego najechala i ze ja nie mam zadnego swiadka zeby udowodnic jego wine . Tylko dlaczego jak moja zona stala z zapalonymi awaryjnymi to on sie nie zatrzymal tylko uciekl i dlaczego on nie zglosil na policje i dlaczego nie wystapil o odszkodowanie z mojego ubezpieczenia . Pozatym mial körförbud bil i nie mial prawa jazdy . I ja im to mowie a oni do mnie ze to bez znaczenia i pieniedzy nie dostane ...
  Profil uzytkownika: technics     
black sabbath


Wpisów: 9092
Od: 2012-06-16
2013-08-05 21:33
ja mialem jeszcze gorsza sytuacje ale nie bede opisywal,naprawde bez wyjscia i koszty okropne,w sztokholmie poszlem do adwokata zaplacilem wpierw 2900 a potem jeszcze 3000 kr i on mnie powiedzial ze w 90% moge wygrac,(bez procesu itd) firma nazywa sie" stance" przy wiekszych kosztach zrocilbym sie do adwokata,awlaszcza ze to twoja zona ?zglosila wpierw,,co nie???jesli mieszkasz w sztokholmie to zadzwon do nich,jest tam tez z pochodzenia polak on tobie wiecej pomoze niz myslisz ,jesli bedziesz chcial do niego mail to napisz
  Profil uzytkownika: black sabbath     
technics


Wpisów: 581
Od: 2006-10-08
2013-08-06 05:46
a pozniej dostalas zwrot tych 5900 ? Czy musialas z wlasnej kieszeni wykladac . U mnie jest po tyle dobrze ze auto jest warte moze z 10 tys . I na dobra sprawe mozna jezdzic .
  Profil uzytkownika: technics     
black sabbath


Wpisów: 9092
Od: 2012-06-16
2013-08-06 16:07
nie to nie ma o czym mowic ,myslalem ze auto warte jest wiecej,daj sobie siana i jezdzil dalej..... zaoszczezdzisz na nerwach
  Profil uzytkownika: black sabbath     
black sabbath


Wpisów: 9092
Od: 2012-06-16
2013-08-06 16:08
co do tych 5900 to wylacznie z mojej kieszeni
  Profil uzytkownika: black sabbath     
technics


Wpisów: 581
Od: 2006-10-08
2013-08-06 16:49
Ja mam taki charakter nie rozumiem jak moze dzilac prawo ze ktos moze jechac i nie ponosic zadnej odpowiedzialnosci za to co robi . Dzis rozmawialem z trygg hansa i oni mi kaza pisac odwolanie od decyzji . Wie ktos jak takie odwolanie napisac co tam uwzdlednic ?
  Profil uzytkownika: technics     
technics


Wpisów: 581
Od: 2006-10-08
2013-08-06 16:51
A najbardziej mnie drazni ze koles sie teraz smieje ze mnie , zaluje ze nie kazalem zonie zostan na miejscu i sciemniac ze ma jakies bule policja by przyjechala i sprawa by sie inaczej rozwiazala a tak wszyscy maja wyje... .
  Profil uzytkownika: technics     
black sabbath


Wpisów: 9092
Od: 2012-06-16
2013-08-06 19:55
gdzies cos sie mnie sie nie zgadza,u mnie sie przyznal bo musial,co za roznica ze nie mial prawo jazdy,problem moze nastapic ze auto nie moze byc w ruchu,i niema kogos kto zaplaci,ale to jest problem dla ubezpieczalni,a nie dla ciebie .ja wiem doskonale jak to jest jak z ubezpieczalni do ubezpieczalni i syf kila i mogila prawnie moga upierd....c jak bys uslyszal przez co ja przeszlem to bys nie uwierzyl,caly czas mialem moment 22 tez mniej wiecej po dwoch miesiacach poszlem do adwokata a tam sie wszystko rozwiazalo dlatego ze sam z ubezpieczalnia nie wygrasz natomiast ja nagle mialem kogos kto zamna stoi i wie co pisze,u mnie chodzilo o duze pieniadze i nie mialem nic do stracenia te 6000kr to kropla w morzu,kiedys jak moze sie gdzies spotkamy?? to tobie powiem nie teraz .
  Profil uzytkownika: black sabbath     
technics


Wpisów: 581
Od: 2006-10-08
2013-08-06 20:32
Ja mam taki plan ze napisze pismo z odwolaniem i zobaczymy co odpisza. Napewno nie dam 6 tysb. Pewnie na koniec i tab bede musial dobtego goscia jechac .
  Profil uzytkownika: technics     
Forum -> Auto-Moto -> Problem z ubezpieczeniem
Ten wątek jest stary. Komentowanie wyłączone.
Pokaż wpisy






PRACA (Brandbergen)
Poszukujemy pracownikow lub podwykonacow (VÅRBY)
Sprzatanie (Bandhagen)
brukarz - kostka granitowa (Knislinge )
Praca przy sprzataniu w Sztokholmie (Älvsjö)
Renovering av lägenheter- Stockholm (Stockholm)
PRACOWNIK ROBÓT NAZIEMNYCH (Sztokholm)
Städjobb- Stockholm (Stockholm)
Więcej





Zakładnicy Nocnego Duathlonu na pokładzie Ryanair.
Agnes na szwedzkiej ziemi
8 najładniejszych miejsc z drzewami wiśniowymi w Sztokholmie.
Agnes na szwedzkiej ziemi
Wielkanocna wyprawa do wschodniej Albanii.
Agnes na szwedzkiej ziemi
Firma Sprzątająca
Polka w Szwecji
Moja historia cz.5
Polka w Szwecji
Przygoda z malowaniem
Polka w Szwecji
Nowe szwedzkie słowa 2023 - nyord
Szwecjoblog - blog o Szwecji


Odwiedza nas 8 gości
oraz 1 użytkowników.


Szwedzki „wstyd przed lataniem” napędza renesans podróży koleją
Katarzyna Tubylewicz: W Sztokholmie to, gdzie mieszkasz, zaskakująco dużo mówi o tym, kim jesteś
Migracja przemebluje Szwecję. Rosną notowania skrajnej prawicy
Szwedka, która wybrała Szczecin - Zaczęłam odczuwać, że to już nie jest mój kraj
Emigracja dała mi siłę i niezależność myślenia










© Copyright 2000-2024 PoloniaInfoNa górę strony