Odwiedzin 37783051
Dziś 3374
Piątek 19 kwietnia 2024

 
 

Forum: Życie w Szwecji - polski sklep

 
 

Ten wątek jest stary. Komentowanie wyłączone.
Pokaż wpisy
Autorpolski sklep
chupacabra


Wpisów: 27
Od: 2013-02-04
2013-08-01 21:39
witam,czy jest ktoś w miarę zorientowany ile na obecną chwilę jest czynnych polskich sklepów w sztokcholmie?wiem, na dole jest lista; lecz nie wiem czy aktualna.czy ktoś podejmie temat
  Profil uzytkownika: chupacabra     
Viggo


Wpisów: 2575
Od: 2012-09-16
2013-08-01 22:44
Dokladnie zero! Nie ma zadnego w twoim miescie.
  Profil uzytkownika: Viggo     
kajetan
Sztokholm


Wpisów: 16834
Od: 2000-09-01
2013-08-01 23:33
Zobacz w katalogu firm (link w menu). Lista jest w miare aktualna.
  Profil uzytkownika: kajetan     
chupacabra


Wpisów: 27
Od: 2013-02-04
2013-08-03 20:53
viggo, nie bądż złośliwy,rozumiem twój sarkazm..
jest coś na Sundyberg?mam tam miejscówkę.co Wy na to gyby własnie tam powstał ciekawy sklep przez duże S..?polski oczywiście.czy Sztokholm nie jest już nasycony takimi usługami?
  Profil uzytkownika: chupacabra     
namn
Sztokholm


Wpisów: 153
Od: 2012-10-28
2013-08-03 22:44
Mnie sie wydaje ze najlepiej wybrac lokalizacje w ktorej mieszka duzo polakow. Pewnie jakies statystyki w SCB sie znajda.
Slyszalem ze w Sztokholmie jest kilka polskich sklepow ale niestety w zadnym nie bylem.
  Profil uzytkownika: namn     
bolek1970
PZU


Wpisów: 11503
Od: 2006-07-05
2013-08-04 11:05
Troche tych sklepow jest, a polskie produkty mozna tez znalezc, w osiedlowych, "tureckich" marketach, w szczegolnosci w dzielnicach, gdzie mieszka sporo polakow !

Gra moze nie byc warta swieczki, jesli nie bedziesz wyjatkowo konkurencyjny...
  Profil uzytkownika: bolek1970     
ulaczka
Sztokholm/Warszawa


Wpisów: 1942
Od: 2000-09-04
2013-08-04 11:08
Dwa lata temu było 6 polskich sklepów w Sztokholmie, dziś jest 13. Nie wiem, czy to jest nasycenie rynku, ale konkurencja jest mocna.
  Profil uzytkownika: ulaczka     
chupacabra


Wpisów: 27
Od: 2013-02-04
2013-08-04 22:09
dziękuję Wam za wypowiedzi,a jak wygląda z pozycji mieszkańca sztokholmu dzielnica Sundyberg?czy jest atrakcyjna dla otwarcia takiego sklepu?czy polak w tej stolicy naprawdę fatyguje się specjalnie do polskiego sklepu aby nabyć krajową wędlinę,śmietanę itp?może szwedzkie mięcho i cała reszta jest całkiem,całkiem dla polskiego podniebienia smakowo jak i cenowo?wybaczcie za te może naiwne pytania ale szwecję znam tylko z inernetu i byłem tam osobiście dwa razy.może jest jakaś różnica pomiędzy szwecję a wyspami ...gdzie obecnie pomieszkuję?pozdrawiam
  Profil uzytkownika: chupacabra     
chupacabra


Wpisów: 27
Od: 2013-02-04
2013-08-07 01:39
witam,ponawiam temat...czy ktoś zna te Sundyberg?czy szwedzi nie boją się konsumować naszych wędlin,mięs?na odległość cięzko jest wyczuć sytuację jaka tam u Was panuje dlatego proszę o opinie,dzięki i pozdrawiam.
p.s.jak wspomniałem wcześniej mam miejscówkę aczkolwiek wszelkie zabiegi mogą być daremne z powodu pużniejszego braku popytu także...dorze byłoby uniknąć ewentualnego klposu....
  Profil uzytkownika: chupacabra     
kajetan
Sztokholm


Wpisów: 16834
Od: 2000-09-01
2013-08-07 02:11
Zalezy jak sie sprzedasz, moim zdaniem. Jak otworzysz polski sklep o nazwie "Polski sklep" z polska flaga w drzwiach i zapachem kiszonej kapusty, to ci zaden Szwed nie wejdzie, ale jak zrobisz konkretny osiedlowy sklepik, z milym personelem, roznym podstawowym jedzeniem (chleb, maslo, mleko itd) nie tylko polskim, to pewnie ci co mieszkaja w okolicy beda przychodzic. Jezeli beda mogli zrobic tam podstawowe zakupy na codzien. Bo zeby ktos specjalnie chodzil tylko po jakies polskie jedzenie (oprocz Polakow) to nie chce mi sie wierzyc.
  Profil uzytkownika: kajetan     
Forum -> Życie w Szwecji -> polski sklep
Ten wątek jest stary. Komentowanie wyłączone.
Pokaż wpisy









MYCIE OKIEN (STOCKHOLM)
Sprzatanie minimum 50% lub 100% grafiki (Täby)
Praca (Värmdö )
Praca-sprzatanie (Täby)
Brukarstwo (Täby)
Praca dla ogólno budowlańca (Skåne)
BLACHARZ, LAKIERNIK (SKOGAS)
mechanik samochodowy (SKOGAS)
Więcej





Szwecja o smaku lukrecji czyli spotkanie w bibliotece Morenowej.
Agnes na szwedzkiej ziemi
Kristineberg slott – piękny pałacyk z Kungsholmen.
Agnes na szwedzkiej ziemi
Firma Sprzątająca
Polka w Szwecji
Muzeum tramwajów w Malmköping.
Agnes na szwedzkiej ziemi
Moja historia cz.5
Polka w Szwecji
Przygoda z malowaniem
Polka w Szwecji
Nowe szwedzkie słowa 2023 - nyord
Szwecjoblog - blog o Szwecji


Odwiedza nas 20 gości
oraz 1 użytkowników.


TEMU
Szwedzki „wstyd przed lataniem” napędza renesans podróży koleją
Katarzyna Tubylewicz: W Sztokholmie to, gdzie mieszkasz, zaskakująco dużo mówi o tym, kim jesteś
Migracja przemebluje Szwecję. Rosną notowania skrajnej prawicy
Szwedka, która wybrała Szczecin - Zaczęłam odczuwać, że to już nie jest mój kraj
Emigracja dała mi siłę i niezależność myślenia










© Copyright 2000-2024 PoloniaInfoNa górę strony