Odwiedzin 17796637
Dziś 8475
Czwartek 18 września 2014

Forum: Życie w Szwecji - polski sklep

Ten wątek jest stary. Komentowanie wyłączone.
Pokaż wpisy
Autorpolski sklep
chupacabra

Wpisów: 27
Od: 2013-02-04
2013-08-01 21:39
witam,czy jest ktoś w miarę zorientowany ile na obecną chwilę jest czynnych polskich sklepów w sztokcholmie?wiem, na dole jest lista; lecz nie wiem czy aktualna.czy ktoś podejmie temat
  Profil uzytkownika: chupacabra     
Viggo

Wpisów: 2600
Od: 2012-09-16
2013-08-01 22:44
Dokladnie zero! Nie ma zadnego w twoim miescie.
  Profil uzytkownika: Viggo     
kajetan
Sztokholm

Wpisów: 14402
Od: 2000-09-01
2013-08-01 23:33
Zobacz w katalogu firm (link w menu). Lista jest w miare aktualna.
  Profil uzytkownika: kajetan     
chupacabra

2013-08-03 20:53
viggo, nie bądż złośliwy,rozumiem twój sarkazm..
jest coś na Sundyberg?mam tam miejscówkę.co Wy na to gyby własnie tam powstał ciekawy sklep przez duże S..?polski oczywiście.czy Sztokholm nie jest już nasycony takimi usługami?
namn
Sztokholm

Wpisów: 137
Od: 2012-10-28
2013-08-03 22:44
Mnie sie wydaje ze najlepiej wybrac lokalizacje w ktorej mieszka duzo polakow. Pewnie jakies statystyki w SCB sie znajda.
Slyszalem ze w Sztokholmie jest kilka polskich sklepow ale niestety w zadnym nie bylem.
  Profil uzytkownika: namn     
bolek1970
Uposledzony Zawodowo

Wpisów: 9766
Od: 2006-07-05
2013-08-04 11:05
Troche tych sklepow jest, a polskie produkty mozna tez znalezc, w osiedlowych, "tureckich" marketach, w szczegolnosci w dzielnicach, gdzie mieszka sporo polakow !

Gra moze nie byc warta swieczki, jesli nie bedziesz wyjatkowo konkurencyjny...
  Profil uzytkownika: bolek1970     
ulaczka
Sztokholm/Warszawa

Wpisów: 1939
Od: 2000-09-04
2013-08-04 11:08
Dwa lata temu było 6 polskich sklepów w Sztokholmie, dziś jest 13. Nie wiem, czy to jest nasycenie rynku, ale konkurencja jest mocna.
  Profil uzytkownika: ulaczka     
chupacabra

2013-08-04 22:09
dziękuję Wam za wypowiedzi,a jak wygląda z pozycji mieszkańca sztokholmu dzielnica Sundyberg?czy jest atrakcyjna dla otwarcia takiego sklepu?czy polak w tej stolicy naprawdę fatyguje się specjalnie do polskiego sklepu aby nabyć krajową wędlinę,śmietanę itp?może szwedzkie mięcho i cała reszta jest całkiem,całkiem dla polskiego podniebienia smakowo jak i cenowo?wybaczcie za te może naiwne pytania ale szwecję znam tylko z inernetu i byłem tam osobiście dwa razy.może jest jakaś różnica pomiędzy szwecję a wyspami ...gdzie obecnie pomieszkuję?pozdrawiam
chupacabra

2013-08-07 01:39
witam,ponawiam temat...czy ktoś zna te Sundyberg?czy szwedzi nie boją się konsumować naszych wędlin,mięs?na odległość cięzko jest wyczuć sytuację jaka tam u Was panuje dlatego proszę o opinie,dzięki i pozdrawiam.
p.s.jak wspomniałem wcześniej mam miejscówkę aczkolwiek wszelkie zabiegi mogą być daremne z powodu pużniejszego braku popytu także...dorze byłoby uniknąć ewentualnego klposu....
kajetan
Sztokholm

Wpisów: 14402
Od: 2000-09-01
2013-08-07 02:11
Zalezy jak sie sprzedasz, moim zdaniem. Jak otworzysz polski sklep o nazwie "Polski sklep" z polska flaga w drzwiach i zapachem kiszonej kapusty, to ci zaden Szwed nie wejdzie, ale jak zrobisz konkretny osiedlowy sklepik, z milym personelem, roznym podstawowym jedzeniem (chleb, maslo, mleko itd) nie tylko polskim, to pewnie ci co mieszkaja w okolicy beda przychodzic. Jezeli beda mogli zrobic tam podstawowe zakupy na codzien. Bo zeby ktos specjalnie chodzil tylko po jakies polskie jedzenie (oprocz Polakow) to nie chce mi sie wierzyc.
  Profil uzytkownika: kajetan     
Forum -> Życie w Szwecji -> polski sklep
Ten wątek jest stary. Komentowanie wyłączone.
Pokaż wpisy

szukam kobiety do sprzątania (solna)
Dam prace! (Stockholm)
Pracownik lub podwykonawca (Honsinge-Malmo)
Zatrudnimy Panie do sprzatania (Stockholm)
Ujeżdżanie koni i praca w stajni (Skokloster)
Plytkarz (Stockholm)
Grafik (Stockholm - Norsborg)
Zlece przewoz mebli z Malmö do Tromso w Norwegii (Tromso)
Więcej

moje miejsce…
Blog o wnętrzach i modzie Skandichic - Styl skandynawski... z pasja o wnętrzach i modzie.
Melismee..
Blog o wnętrzach i modzie Skandichic - Styl skandynawski... z pasja o wnętrzach i modzie.
Time out
Polka w Szwecji
Festyn jesienny w Ogrodzie Bergianska
Polka w Szwecji
Pożegnanie szkierowego sezonu na wyspie Rögrund
Polka w Szwecji
Fenomenalnie werbalna ANNIKA NORLIN promuje płytę pod ps. Hello Saferide
muzykalabalik
Norweżka TORUN ERIKSEN koi zmysły gospelowym brzmieniem
muzykalabalik
"Lokomotivet" Juliana Tuwima dostępna na stronach "En läsande klass"
Retrospektywa filmów Krzysztofa Kieślowskiego w ramach Cinemateket w Sztokholmie i Göteborgu (sierpień-listopad)
Polscy artyści na Modernautställningen 2014 – Society Acts w Malmö (2014.09.20 - 2015.01.25)

Odwiedza nas 40 gości
oraz 11 użytkowników.

2014-10-11 Maxel - koncert disco polo http://t.co/UPiXN8ds8U
2014-10-18 Klimakterium 2 - czyli menopauzy szał http://t.co/kQosfIfd2L
2014-10-04 Wernisaż wystawy rzeźby Margarety Lewkowicz http://t.co/VlwsKWAOgq
2014-09-21 Spotkanie z przedstawicielami szkoły EWSPiA http://t.co/UyoxWFf1mc
2014-09-25 På jakt efter morfar - spotkanie z dziennikarką Miką Larsson http://t.co/5Np1Sgyiit
Wiecej
Kupno-budowa domu
Neu Polnishe Wirschaft
No i Co z ta Ukraina?
rachunki za prad
Wybory w Szwecji, 14 wrzesnia
27 września Wybory Polskiej Miss Piękności 2014
Chcesz pracować w Szwecji? Więcej zarobisz nie znając języka
Polacy na emigracji - dlaczego nie wracają?
Szwedzki serwis internetowy pozwala sprawdzić kryminalną przeszłość znajomych. Sprawi, że w Szwecji dojdzie do linczów?
„Odnalezione w tłumaczeniu” to nowy, interdyscyplinarny projekt miasta Gdańsk, o którym szeroko pisze w specjalnym dodatku Tygodnik Powszechmy. Każda edycja ma za temat przewodni jakiś obszar językow
Polak pozwał szwedzkie zoo za dyskryminację. Nazwali go małpą (WP.PL, 2013-01-15 14:40)
Kabaret Neo-Nówka w Sztokholmie - Pielgrzymka do miejsc śmiesznych
Wilki - koncert w Sztokholmie
Kabaret Neo-Nówka w Göteborgu - Pielgrzymka do miejsc śmiesznych
Kolacja dla głupca - spektakl teatralny
Więcej

© Copyright 2000-2014 PoloniaInfoNa górę strony