Odwiedzin 37807564
Dziś 3888
Piątek 26 kwietnia 2024

 
 

Forum: Życie w Szwecji - Realne liczby azyl - demograficzna eksplozja...

 
 

Ten wątek jest stary. Komentowanie wyłączone.
Pokaż wpisy
AutorRealne liczby azyl - demograficzna eksplozja...
Liepaja


Wpisów: 89
Od: 2013-05-13
2013-05-24 16:45
Warto zapoznac się z raportem na temat azylu.

http://www.refworld.org/pd fid/514ad4e02.pdf

I widac jasno iż w Europie największa liczba tzw. "assylum seekers" na 1000 mieszkańców występuje na Malcie (pierwsze miejsce) i w Szwecji - miejsce drugie zaszczytnego grona.(strona 13 raportu). są to dane za lata 2008-2012...które nie są najbardziej szokujące.

Szokujący jest wzrost tej liczby w ostatnich latach, który jest absolutnie bezprecedensowy na skalę Europejską a nawet światową.

I tak podaje such liczby za kolejne latastrona 20 raportu):
2008 24,350
2009 24,190
2010 31,820
2011 29,650
2012 43,890
Wzrost tej liczby w samym 2012 roku w stonuku do 2011 roku wynosił....48%!

Ok to jeden raport, ale znana i lubiana wiki także jasno obrazuje zmiany demograficzne.

The fastest growing groups of foreign-born residents in Sweden between 2011 and 2012 were the following nationalities:
Syria (+5,153)
Afghanistan (+3,995)
Somalia (+3,801)
Bosnia & Herzegovina (+2,458)
Iraq (+2,361)
Thailand (+1,941)
Iran (+1,821)
Eritrea (+1,741)
Turkey (+1,176)
China (+1,161)

Widzimy wiec iż Szwecja podjęła strategiczna decyzję dotyczącą przyszłego kształtu kulturowo-etnicznego państwa ze skutkami takimi jak eksplozja demograficzna, niedostetek mieszkań i dominacja byc może pewnych grup relijnych wraz z ich prawami w wielkich aglomeracjach miejskich.

A więc, niektórzy twierdzą iż zamieszki są sterowane, prowokowane. Otóż są...kiedys Sowieci napuścili na Liwtę, Łotwę i Estonię grupy narodowściowe z dalekich krańców swojego Imperium. Czym to skutkowało, jakie walki toczyły sie w lasach i jaka wrogosc panuje w tych krajach pomiedzy róznymi grupami etnicznymi pomimo upadku komunizmu...polecam pod rozwagę...

A tym, którzy uważają iż Szwedzi powinni zyc w rezerwacie jak Indianie polecam dobrego lekarza...
  Profil uzytkownika: Liepaja     
darsim
Stolica


Wpisów: 27205
Od: 2004-10-07
2013-05-24 17:53
jakos trzeba te bagna zasiedlic zeby nie tylko zmije sie tam legly

z Syri i z Iraku przyjezdza bardzo wiele osob z wyzszym wyksztalceniem, lekarzy, inzynierow.

z tych co szukaja azylu dostaje go srednio 43% wiec mniej niz polowa
reszta jest vwydalana ze Szwecji

tu sobie mozesz poczytac szczegolowe dane jezeli znasz szwedzki
a znasz?

http://www.migrationsverke t.se/download/18.7da4546213e30c2b8d6112d/ Avgjorda+asylärenden+2013+-+Asylum+desici ons+2013.pdf

Szwecji jest potrzebna swieza krew bo inaczej kazirodztwo by sie tu szerzylo i degradacja genetyczna

dzieki Bogu ze sa ludzie ktorzy chca tu przyjezdzac
mnie to cieszy
  Profil uzytkownika: darsim     
Liepaja


Wpisów: 89
Od: 2013-05-13
2013-05-24 18:05
Przeglądałem dane szwedzkie i oprócz tych propagandowych liczb liczy się jakie są zmiany ludnościowe z róznych powodów. Bo te są różne...

Zaraz pewnie wyskoczysz z tym iż w Szwecji jest nadmiar chorób psychicznych i trzeba ich leczyc nowymi genami...cóż fakt znany, ale sądzę iż to melodia przeszłości przynajmniej w większych miastach.
  Profil uzytkownika: Liepaja     
darsim
Stolica


Wpisów: 27205
Od: 2004-10-07
2013-05-24 18:09
Przeglądałem dane szwedzkie i oprócz tych propagandowych liczb ble ble ble"


ja ci dalem link do oficjalnej statystyki urzedu emigracyjnego a nie do
propagandowych liczb


mniej niz polowa szukajacych azyl go dostaje

skoro szukalo 40 000 to moze z tego 17 000 dostanie
pewnie tyle samo stad wyjedzie jak sie zorientuje w co wdepneli

wiec suma sumie wyjdzie na
ZERO
  Profil uzytkownika: darsim     
Liepaja


Wpisów: 89
Od: 2013-05-13
2013-05-24 18:15
Realne dane

The number of Assyrians in Sweden is about 100,000 – 120,000.
By 2007, the community of Iraqis in Sweden numbered above 70,000. In 2008, Sweden introduced tighter rules on asylum seekers.

As of 2011, Statistics Sweden reported that around 19.6% or 1.858.000 inhabitants of Sweden had foreign background, defined as born abroad or born in Sweden by two parents born abroad.

According to Eurostat, in 2010, there were 1.33 million foreign-born residents in Sweden, corresponding to 14.3% of the total population. Of these, 859,000 (9.2%) were born outside the EU and 477,000 (5.1%) were born in another EU Member State.

To oznacza iż jeżeli liczba urdzonych za granicą lub w Szwecji z 2 rodziców "obcych" zbliża się do 2 mln to około 1,3 mln +/- mieszańców dodaj jest ludności nie-Europejskiej.
W przypadku Sztokholmu sam mi powiedz jeśli w najbliższych latach tempo napływu się utrzyma, to zapewne 40% to kwestia nie tak dalekiej przyszłości w tej aglomeracji...

A swoją drogą czemu tak Szwedzi Ci zawadzają? Czy po prostu nie lubisz ich nietoterancji?
Bo ja wiem iż w Szwecji róznie bywa, kiedys jeden policjant w Sztokholmie powiedział o Polakach i Rosjanach "doesn't matter same shit". Realna historia znana mi
  Profil uzytkownika: Liepaja     
Liepaja


Wpisów: 89
Od: 2013-05-13
2013-05-24 18:19
No dobrze, tutaj możesz miec rację przejrzałem dokładnie statystykę. Ale, nasuwa się jeden wniosek, rzeczywiście na tle obecnej sytuacji wielu ucieknie do Norwegii chocby...do czasu gdy Norwegia nie zamknie granicy, zresztą na miejscu Arabów bym jechał do Norge bez zastanowienia.

A w co wdepneli? Rosnąca agresja Policji?
15-20% SD w wyborach?

Z pewnością nie chciałbym byc Arabem w Szwecji, tu przyznaje że mi ich szkoda. Bo to przecież głównie normalni ludzie a tłum łatwo poszczuc...ale nie zmienia to faktu iż masowe napuszczanie powoduje konflikt.
  Profil uzytkownika: Liepaja     
darsim
Stolica


Wpisów: 27205
Od: 2004-10-07
2013-05-24 18:22
A swoją drogą czemu tak Szwedzi Ci zawadzają? Czy po prostu nie lubisz ich nietoterancji? "

Szwedzi mi nie zawadzaja

nietolerancji nie lubie u nikogo

w Szwecji odpowiednia proporcja to pol na pol wtedy najlepiej funkcjonuja Szwedzi w grupie

czyli jeszcze pare milinow moze tu przyjechac jak dla mnie
najlepiej z Chin


  Profil uzytkownika: darsim     
Liepaja


Wpisów: 89
Od: 2013-05-13
2013-05-24 18:25
Swoją drogą Szwecja bardzo długo kontynuowała polityke Eugeniki sterylizując dzesiątki tysięcy ludy aż do zmiany w latach 70-ych 20 wieku.
Co ciekawe socjaldemokraci mieli wiele z tym wspólnego...

:]
  Profil uzytkownika: Liepaja     
darsim
Stolica


Wpisów: 27205
Od: 2004-10-07
2013-05-24 18:27
kazdy kto ma prace i zarabia na siebie jest mile widziany skad by nie byl

szukajacy azyl to jedno
ci ktorzy go dostaja to drugie
liczba ta nie jest szokujaca

na socjalu pewnie wiecej Szwedow siedzi niz Arabow

tyle tylko ze liczac proporcjonalnie Arabowie beda

överepresentarade

jak to sie oficjalnie nazywa


mn ie bardziej wku..a Szwed na socjalu niz Arab

ale to kwestia gustu

znam wielu Arabow ciezko pracujacych na chleb osobiscie
dlatego nie lubie jak sie on wszystkich zle mowi
  Profil uzytkownika: darsim     
Liepaja


Wpisów: 89
Od: 2013-05-13
2013-05-24 18:29
Swoją drogą, nie wiem czy interesowałeś się kiedyś religiami i kultami(zwłaszcza Germańskimi).
Otóż znane stowarzyszenia skupiające m.in. arystokrację Europejską wierzyły i niektórzy wierzą do tej pory w alternatywną teorie ewolucji, bardziej nakierowaną na pochodzenie Boskie i rasy Atlantów itd...

Oczywiście nie wspomnał bym o tym gdyby nie wątek Szwedzki

http://hem.passagen.se/den doldahistorien/

Zauważ jak opisują w tej teorii zamieszkujących północ lud nie-Germański Szwecji. Dodam tylko iż opisane w tej historii budynki i elita Szwecji istniała i istnieje naprawdę, historią jest jak najbardzej realna...a że bliska pewnym ideom z czasów 2 wojny...
  Profil uzytkownika: Liepaja     
black sabbath


Wpisów: 9092
Od: 2012-06-16
2013-05-24 18:35
liepaja podoba mnie sie co piszesz podajesz duzo faktow ktore sie zgadzaja ,moze troche za dlugie te komentarze ale lepsze od Darsinowskiej antyszwedzkiej propagandy.
  Profil uzytkownika: black sabbath     
Liepaja


Wpisów: 89
Od: 2013-05-13
2013-05-24 18:36
No tak, ogólnie ja uważam iż imigrantom jest potrzebne jakieś wsparcie i jestem zwolennikiem chocby darmowej nauki języka i szerokiej pomocy w tym zakresie i szkoleniach.
Socjal dla tych, którym się nie chce powinien byc obcięty,

Wiesz...gdy pracowałem w Holandii wielu Holendrów było tak bogatych, że albo nie pracowali albo pracowali bardzo mało albo w takich lekkich pracach róznego rodzaju. Wiadomo imigranci dostawali najgorsze fuchy i to oni zmywali kible z tego co zdarzyłem się zorientowac.

Nie przeszkadzało to Holendrom, którzy wzbogacili się na niewolnictwie krytykowac wszystkic naokoło jacy to oni nieroby, a Polaków za to iż za dużo robią i zabierają pracę....haha ale to w sumie się zmieniło bo gdy przepracujesz za dużo godzin to dostaniesz po łapach...nie opłaca się.,
Ech, dla mnie pozytywem imigrantów jest różnorodna kuchnia i chocby wspaniały tureckie pieczywo nie to co ten chłam niemiecki czy holenderski...

Podobnie w Szwecji korzystam z orientalnych jadłodajni czasem...ostre smaki nie to co te mdłe...
  Profil uzytkownika: Liepaja     
Liepaja


Wpisów: 89
Od: 2013-05-13
2013-05-24 18:39
black sbbath darsim może miec jednak trochę racji, gdyż tak naprawdę szary Arab nie decyduje o polityce rządu, o zachowaniu Policji on stara się po prostu przezyc i pracowac. Ja jednak uważam iż ludzie po prostu tworza konflikty i te kulturowe to sport znany od tysięcy lat...
  Profil uzytkownika: Liepaja     
darsim
Stolica


Wpisów: 27205
Od: 2004-10-07
2013-05-24 18:41
Ech, dla mnie pozytywem imigrantów jest różnorodna kuchnia i chocby wspaniały tureckie pieczywo nie to co ten chłam niemiecki czy holenderski...

Podobnie w Szwecji korzystam z orientalnych jadłodajni czasem...ostre smaki nie to co te mdłe..."


wszystko co dobre w Szwecji to zasluga imigracji
wszystko co ma smak i sens

a ze sa rzeczy zle
wszystko ma swoja cene suma na plusie
Szwecja bez emigrantow to obrzydliwy prowincjonalny kraj
zboczenia i kazirodztwo

  Profil uzytkownika: darsim     
black sabbath


Wpisów: 9092
Od: 2012-06-16
2013-05-24 19:00
nie znam pracujacego araba???????znajomy Z RFN dawno dawno temu powiedzial woli zatrudnic 10 turkow niz jednego araba i napewno cos w tym jest,arab przezywa tylko dzieki "socjalu"
  Profil uzytkownika: black sabbath     
darsim
Stolica


Wpisów: 27205
Od: 2004-10-07
2013-05-25 16:20
nie znam pracujacego araba???????z"


biedaku
w krajach arabskich wylacznie biali pracuja zapewne

Arabowie wszyscy na zasilku w Kuwejcie, Katarze najbogatsze kraje swiata tak na marginesie
  Profil uzytkownika: darsim     
Forum -> Życie w Szwecji -> Realne liczby azyl - demograficzna eksplozja...
Ten wątek jest stary. Komentowanie wyłączone.
Pokaż wpisy






Pomoc w ogrodzie Vallentuna (Vallentuna)
Dam pracę Pracownik budowlany Karlstad Varmland (Hammarö)
PRACA. (Stokholm)
Dam prace sprzątanie (Stockholm)
Dam prace firmie sprzątającej (Stockholm)
Tłumaczenie (Sztokholm)
Praca dla doświadczonego stolarza (Sztokholm)
Firma Sprzątające (Helsingborg)
Więcej





Wielkanocna wyprawa do wschodniej Albanii.
Agnes na szwedzkiej ziemi
Ugglegränd o jednej z najkrótszych uliczek w Sztokholmie.
Agnes na szwedzkiej ziemi
Szwecja o smaku lukrecji czyli spotkanie w bibliotece Morenowej.
Agnes na szwedzkiej ziemi
Firma Sprzątająca
Polka w Szwecji
Moja historia cz.5
Polka w Szwecji
Przygoda z malowaniem
Polka w Szwecji
Nowe szwedzkie słowa 2023 - nyord
Szwecjoblog - blog o Szwecji


Odwiedza nas 23 gości
oraz 0 użytkowników.


Dzis palạ koran w Skärholmen
nie uczciwi pracodawcy
Szwedzki „wstyd przed lataniem” napędza renesans podróży koleją
Katarzyna Tubylewicz: W Sztokholmie to, gdzie mieszkasz, zaskakująco dużo mówi o tym, kim jesteś
Migracja przemebluje Szwecję. Rosną notowania skrajnej prawicy
Szwedka, która wybrała Szczecin - Zaczęłam odczuwać, że to już nie jest mój kraj
Emigracja dała mi siłę i niezależność myślenia










© Copyright 2000-2024 PoloniaInfoNa górę strony