Odwiedzin 37808785
Dziś 1154
Sobota 27 kwietnia 2024

 
 

Forum: Zdrowie, moda i uroda - Pas wyszczuplajacy

 
 

Ten wątek jest stary. Komentowanie wyłączone.
Pokaż wpisy
AutorPas wyszczuplajacy
Hanka222


Wpisów: 6
Od: 2013-05-01
2013-05-01 20:27
Czy któraś z Was wie gdzie mozna kupic taki pas Sztokholmie?Niedlugo mam termin porodu i po ciazy chciałabym zadbać o figurę a słyszałam i czytałam ze ten pas może zdziałać "cuda"..Czy macie jakies swoje sprawdzone sposoby które ułatwiają powrót do swoich poprzednich rozmiarów?
  Profil uzytkownika: Hanka222     
polopiryna1987


Wpisów: 5239
Od: 2013-02-21
2013-05-01 23:08
Hanka Ten pas to ściema, najlepiej jakbys zadbala o figure trzymajac diete + fitness lub silownia wtedy bedzie dobrze A jesli chcialabys kupic ten pas jest dostepny w aptece.
  Profil uzytkownika: polopiryna1987     
suss
gdzie nogi poniosa


Wpisów: 1877
Od: 2010-09-02
2013-05-02 14:23
polopiryna rodzilas dzieci?
  Profil uzytkownika: suss     
maggie
Stockholm


Wpisów: 12191
Od: 2001-01-02
2013-05-02 15:47
Aha.
jak macie wiecej sposob na to, zeby siedziec na sofie i tylko czekac i patrzec jak sie dostaje od tego czegos super figure to proponuje opatentowac, zgraniecie na tym fortune. Jak nie wiecej!
  Profil uzytkownika: maggie     
maggie
Stockholm


Wpisów: 12191
Od: 2001-01-02
2013-05-02 15:57
Nie, nie bez diety i treningu nie dziala.
I jeszcze mozesz sobie krzywde zrobic jak sie okaze, ze ci sie miesien rozdzielil podczas porodu, wiec najpierw to sprawdz.

Jedyne co sie dzieje to potelepia ci sie zewnetrzna czesc miescia, ktory sie skurczy chwilowo i bedziesz miala chwilowy efekt "schudniecia"
Niektore dziewczyny stosuja takie sztuczki np na sluby i wazne imprezy. Tzn ida sie potelepac tym pasem albo takim podobnym urzadzeniem i przez kilka godzin maja skurcz miesni i troche mniej w pasie.
  Profil uzytkownika: maggie     
Hanka222


Wpisów: 6
Od: 2013-05-01
2013-05-02 19:58
Dziękuje bardzo za odpowiedzi I sprostuje jeszcze ze oczywiście rownież miałam na myśli dołączyć do tego dietę i ćwiczenia Co by nie było ze chce siedziec na kanapie i czekać na cud....
  Profil uzytkownika: Hanka222     
Hanka222


Wpisów: 6
Od: 2013-05-01
2013-05-02 20:05
A i nie chodzi mi o ten pas elektryczny tylko taki modelujacy i korygujacy:p bez żadnego telepania
  Profil uzytkownika: Hanka222     
soniakris
malmo


Wpisów: 278
Od: 2010-10-27
2013-05-02 21:41
Taki moim zdaniem Ci zawiele nie pomoże- jesli masz dobra skórę to sama sie skurczy- mi akurat nic niepomogl - nawet elektryczny z tv market dałam za niego około 500zl ,góra 3 sekundy w nim wytrzymalam ... Poprostu nie da sie , to coś takiego jak kopanie prądem ...
  Profil uzytkownika: soniakris     
maggie
Stockholm


Wpisów: 12191
Od: 2001-01-02
2013-05-02 23:19
A, takie cos co brzuch sciska?

Napewno bedziesz szczuplej wygladac po porodzie, ale nie rozumiem w czym to by mialo pomoc.
Jedynie moze dla kogos kto duzo utyl, ma slabe miesnie, duzo obciazonej skory i jest po cesarskim to ewentualnie, zeby blizna sie nie rozciagnela.

U wiekszosci kobiet, wystarczy karmic piesia )to pomaga, brzuch sie latwiej robi znowu plaski), trenowac gleboka czesc meisnia, i trzymac diete. I brzuch wroci do formy po po 6-8 tygodniach.
No chyba, ze ma sie z natury taki okragly brzuszek to cud sie nie stanie (ale mnie sie to podoba, szczegolnie na szczuplych dziewczynach).

A jak skora jest bardzo malo elastyczna to nic nie pomoze, ani trening ani pasy, tylko operacja.
  Profil uzytkownika: maggie     
Forum -> Zdrowie, moda i uroda -> Pas wyszczuplajacy
Ten wątek jest stary. Komentowanie wyłączone.
Pokaż wpisy






Dekarz/Blacharz/Takläggare/Pappläggare (Stockholm)
Pomoc w ogrodzie Vallentuna (Vallentuna)
Dam pracę Pracownik budowlany Karlstad Varmland (Hammarö)
PRACA. (Stokholm)
Dam prace sprzątanie (Stockholm)
Dam prace firmie sprzątającej (Stockholm)
Tłumaczenie (Sztokholm)
Praca dla doświadczonego stolarza (Sztokholm)
Więcej





Wielkanocna wyprawa do wschodniej Albanii.
Agnes na szwedzkiej ziemi
Ugglegränd o jednej z najkrótszych uliczek w Sztokholmie.
Agnes na szwedzkiej ziemi
Szwecja o smaku lukrecji czyli spotkanie w bibliotece Morenowej.
Agnes na szwedzkiej ziemi
Firma Sprzątająca
Polka w Szwecji
Moja historia cz.5
Polka w Szwecji
Przygoda z malowaniem
Polka w Szwecji
Nowe szwedzkie słowa 2023 - nyord
Szwecjoblog - blog o Szwecji


Odwiedza nas 21 gości
oraz 0 użytkowników.


Dzis palạ koran w Skärholmen
nie uczciwi pracodawcy
Szwedzki „wstyd przed lataniem” napędza renesans podróży koleją
Katarzyna Tubylewicz: W Sztokholmie to, gdzie mieszkasz, zaskakująco dużo mówi o tym, kim jesteś
Migracja przemebluje Szwecję. Rosną notowania skrajnej prawicy
Szwedka, która wybrała Szczecin - Zaczęłam odczuwać, że to już nie jest mój kraj
Emigracja dała mi siłę i niezależność myślenia










© Copyright 2000-2024 PoloniaInfoNa górę strony