Odwiedzin 37816863
Dziś 2687
Poniedziałek 29 kwietnia 2024

 
 

Forum: Komputer i człowiek - Niedzialajace klawisze

 
 

Ten wątek jest stary. Komentowanie wyłączone.
Pokaż wpisy
AutorNiedzialajace klawisze
Uppsalka


Wpisów: 773
Od: 2004-12-01
2005-05-09 17:57
Moze ktos bedzie w stanie mi poradzic...

Kilka klawiszy na klawiaturze przestalo mi "zaskakiwac".. Wciskam i nic, nieco utrudnia to jednak pisanie... Myslalam, ze moze wina kurzu itp, ale oczyszczenie nie przynioslo rezultatu. Mam laptopa, wiec rady typu "zmien klawiature" nie pomoga za bardzo

Na ile to jest powazna sprawa?
  Profil uzytkownika: Uppsalka     
gigge


Wpisów: 8515
Od: 2002-07-27
2005-05-09 18:07
Na tyle powazna, ze lepiej kup sobie nowa klawiature.
  Profil uzytkownika: gigge     
Uppsalka


Wpisów: 773
Od: 2004-12-01
2005-05-09 18:17
Ja powazna, sprawa tez, to czego gigge sobie zartuje?

Pytanie brzmi: Czy da rade cos z tym zrobic... (kosztorys tez mozna podac, jak sie zna.. w koncu nie za wiele chyba wymagam? )
  Profil uzytkownika: Uppsalka     
kajetan
Sztokholm


Wpisów: 16835
Od: 2000-09-01
2005-05-09 18:28
Wogole ci nie dzialaja te klawisze, czy po jakims czasie zaskocza? Jezeli zaskakuja za ktoryms razem i blad jest na pewno czysto mechaniczny, to.... kup nowa klawiature.

A tak serio, sprobuj ta klawiature wyciagnac, jezeli juz tego nie zrobilas, w niektorych modelach jest to tylko kwestia nacisniecia jakiegos zatrzasku, niektore trzeba rozkrecic. Zobacz czy jakies klawisze sie nie powyczepialy (to czesto widac zreszta golym okiem bo "stercza"). Jak sie powyczepialy to zaloz je dobrze, one siedza na takich fikusnych zawiasach. Trzeba zalozyc jedna czesc i docisnac, to wskoczy.

Jak nic nie pomoze a komputer ma jeszcze gwarancje, to oddaj do naprawy, jak juz nie ma, to dowiedz sie czy mozesz kupic sama klawiature do niego i wymien, jezeli sie oplaca (jak to jakis stary grat to moze sie nie oplacac).
Wiekszosc firm ma osobne klawiatury, zeby sprzedawac ten sam model komputera w roznych krajach. Wiem ze ludzie ktorzy kupili laptopa w Stanach kupowali pozniej tutaj szwedzkie klawiatury.

Ja przerabialem kiedys skladanie klawiatury jak mi koty zrzucily laptopa z biurka. Jak juz sie zrozumie jak te przyciski maja siedziec, to pozniej juz szybko idzie.
  Profil uzytkownika: kajetan     
Uppsalka


Wpisów: 773
Od: 2004-12-01
2005-05-09 18:51
Powiedzialabym tak: od wielkiego dzwonu dzialaja, ale zazwyczaj za nic nie chca, i moge sobie stukac ile chce.. Nic nie pomoze.

Zdejmowalam te nieszczesne klawisze, odkurzalam na wszelki wypadek.. Siedza dobrze, na ile moje laickie oko widzi.. To sa klawisze w roznych miejscach klawiatury, tak z 4 w sumie.

A model nie jest najnowszy i gwarancji juz nie mam. Holender, nie usmiecha mi sie zmieniac klawiatury

  Profil uzytkownika: Uppsalka     
alex23


Wpisów: 796
Od: 2003-05-18
2005-05-09 19:17
a moze wtyczke do kontaktu trzeba wsadzic?
  Profil uzytkownika: alex23     
gigge


Wpisów: 8515
Od: 2002-07-27
2005-05-09 19:32
To kup sobie uzywana klawiature za pare groszy na jakiejs aukcji sprzetu komputerowego.
  Profil uzytkownika: gigge     
Uppsalka


Wpisów: 773
Od: 2004-12-01
2005-05-09 19:39
Alex, bateria sprawna jest, wiec czy wtyczka w kontakcie czy nie, roznicy nie ma

Gigge, tak, myslalam o tym...
  Profil uzytkownika: Uppsalka     
kajetan
Sztokholm


Wpisów: 16835
Od: 2000-09-01
2005-05-10 03:12
Mozesz jeszcze sprawdzic (jak otworzysz komputer) czy klawiatura jest dobrze podlaczona. Ale jakby nie byla to raczej by ci wiecej klawiszy nie dzialalo.

A moze masz jakis program (albo wirus) ktory ci blokuje niektore klawisze tak dla jaj?
  Profil uzytkownika: kajetan     
Forum -> Komputer i człowiek -> Niedzialajace klawisze
Ten wątek jest stary. Komentowanie wyłączone.
Pokaż wpisy






Sprzatanie Sztokholm (Stockholm)
Praca w firmie sprzatajacej w Sztokholmie (Stockholm)
Prace ogrodowe (Åkersberga)
ASYSTENT STOMATOLOGICZNY (Johanneshov)
zatrudnie , (Tanumshede)
Prace ogrodowe, stolarskie itp (Kungsbacka)
Firma sprzatajaca Cleanflat (Sztokholm i okolice)
Malowanie (Stockholm )
Więcej





8 najładniejszych miejsc z drzewami wiśniowymi w Sztokholmie.
Agnes na szwedzkiej ziemi
Wielkanocna wyprawa do wschodniej Albanii.
Agnes na szwedzkiej ziemi
Ugglegränd o jednej z najkrótszych uliczek w Sztokholmie.
Agnes na szwedzkiej ziemi
Firma Sprzątająca
Polka w Szwecji
Moja historia cz.5
Polka w Szwecji
Przygoda z malowaniem
Polka w Szwecji
Nowe szwedzkie słowa 2023 - nyord
Szwecjoblog - blog o Szwecji


Odwiedza nas 31 gości
oraz 0 użytkowników.


nie uczciwi pracodawcy
Szwedzki „wstyd przed lataniem” napędza renesans podróży koleją
Katarzyna Tubylewicz: W Sztokholmie to, gdzie mieszkasz, zaskakująco dużo mówi o tym, kim jesteś
Migracja przemebluje Szwecję. Rosną notowania skrajnej prawicy
Szwedka, która wybrała Szczecin - Zaczęłam odczuwać, że to już nie jest mój kraj
Emigracja dała mi siłę i niezależność myślenia










© Copyright 2000-2024 PoloniaInfoNa górę strony