Odwiedzin 37819255
Dziś 1554
Wtorek 30 kwietnia 2024

 
 

Forum: Zdrowie, moda i uroda - Zjesc kroliczka o odpowiedniej porze ;-)

 
 

Ten wątek jest stary. Komentowanie wyłączone.
Pokaż wpisy
AutorZjesc kroliczka o odpowiedniej porze ;-)
maggie
Stockholm


Wpisów: 12191
Od: 2001-01-02
2013-04-08 10:42
Zakladam nowy temat, bo rzeczywiscie nie ma co zasmiecac tego o weganach.
Kajetan wrzucil link w tamtym temacie do interesujacego programu.

Program dostepny bedzie jeszcze przez 2 miesiace:
http://www.svtplay.se/vide o/1120851/del-11

Tak krotko o co tam biega:
Facet w programie walcy o zdrowie, ale tak, zeby sie nie wysilic a byc zdrowym/ szczuplym.
We wczesniejszym odcinku testowal slawne trening 3 minutowy (interwaly), ktory wykonywany 4 razy na tydzien ma pokryc potrzeby treningowe.
W tym programie jest o odzywianiu, tzn chcial znalezc forme odzywiania, przy ktorej by sie nie nacierpial, ale byl szczuply i zdrowy.
I udalo mu sie - z obtluszczonego faceta (
Napisal o tym nawet ksiazke, ktora sie sprzedaje jak cieple buleczki.

Sam przetestowal z dobrym wynikiem - zrzucil tluszcz z prawie 28% na okolo 20% i zamienil sie w dosc zdrowego (wg badan) przy czym poprawa jego wynikow byla dosc duza.
Jak?
Urzadzajac sobie 2 dni w tygodniu na diecie VLCD, jadl tylko 600kcal, w inne jadl normalnie.
W programie mowiono rowniez, ze okresowa glodowka (max 3 dni) tez daje efekt i jest wskazana, czyli okazuje sie, ze tak popularna forma odchudzania szczegolnie wsrod polskich dziewczym dziala i jest zdrowa.

obejrzyjcie sobie program, bo warto.

  Profil uzytkownika: maggie     
violina
Gbg


Wpisów: 2004
Od: 2007-03-01
2013-04-08 10:55
Dzieki Maggie obejrzalam i juz od samego patrzenia zaczelam chudnac
Niech Ci Bozia da zdrowko Motylku
  Profil uzytkownika: violina     
sabiat


Wpisów: 6
Od: 2013-01-31
2013-04-08 13:12
>obejrzyjcie sobie program, bo warto.<
Nie warto.
Kazdy z nas bez książki i ekstra porad doskonale wie, ze schudniecie to nie jakaś super dieta, a zwykły chłopski rozum.
1. Jeżeli 10 lat tuczyłem się ponad przyzwoitość to:
- bez pomocy lekarzy w klinice nie schudnę w ciągu miesiąca. Bo cudów nie ma.
2. Złotą regułą jest:
- jedz polowe tego na co masz apetyt
- uprawiaj sport
- popraw przemianę materii, to czego przynajmniej 2 razy dziennie nie oddasz za drzwiami z serduszkiem, w 100% odłoży się w organizmie, bo znowu, cudów nie ma.
3. Wszystkie diety najlepiej robią (na kieszeń) tylko tym, którzy je wydaja.
4. jako podsumowanie - otyłość jest zaniedbaniem b. często tłumaczonym jako choroba. Ciekawostka jest, ze jest to jedyne schorzenie, które latami się nie leczy ale za to latami oszukuje się otoczenie.



  Profil uzytkownika: sabiat     
maggie
Stockholm


Wpisów: 12191
Od: 2001-01-02
2013-04-08 13:20
No tak, ja sie zgadzam, ale to nie bylo o samym chudnieciu, tylko zdrowym zyciu - zmniejszeniu ryzyka chorob sercowych i raka.
No i dla tych co raczej sportow nie uprawiaja, wiec musza jakos inaczej zadbac o zdrowie.
  Profil uzytkownika: maggie     
sabiat


Wpisów: 6
Od: 2013-01-31
2013-04-08 13:39
maggie, zasugerowałem się tym fragmentem:
>W tym programie jest o odzywianiu, tzn chcial znalezc forme odzywiania, przy ktorej by sie nie nacierpial, ale byl szczuply i zdrowy. <
Szczególnie w oko wpadło mi >by się nie nacierpiał<
A takiej możliwości nie ma, bo nawet przełamanie własnego niechciejstwa boli jak cholera.
Sporty - nie zgodzę się z Toba. Nie wszystkie sa dla wszystkich, ale nie powiesz mi, ze codzienny 3 godzinny spacer, lub jazda na rowerze, pływanie leży poza granicami możliwości.
  Profil uzytkownika: sabiat     
sabiat


Wpisów: 6
Od: 2013-01-31
2013-04-08 13:44
aha, jeszcze coś...
>ale tak, zeby sie nie wysilic a byc zdrowym/ szczuplym. <
Piekna sprawa, prawda?

Typowy chwyt reklamowy - nic nie robisz, a sukces murowany.
Ciekawy jestem, kto da się nabrać na takie idiotyzmy...
  Profil uzytkownika: sabiat     
maggie
Stockholm


Wpisów: 12191
Od: 2001-01-02
2013-04-08 15:27
To nie byl zaden chwy reklamowy, bo nicy co mieliby reklamowac?
Ale nie mowie, ze program jest super extra, ale za jest to pierwszy program, ktory opiera sie na badaniach, prawdziwych badaniach, a nie dyskusjach o wyzszosci tluszczu nad weglami.

A diete okresowa (interims fasta) stosuja nie tylko ci grubsi, ale tez ludzie, ktorzy ciezko trenuja, bo nie wplywa na katabolizm miesni.

Tam pokazuja tez faceta, Joe, ktory je caly czas, (codziennie) malo kalorii, i ma przy tym bardzo dobre wyniki (chodzi mi z drowie a nie wyglad).
I niby wszystko jest wow ale tak naprawde nie wspominaja, ze on bedzie musial jesc ciagle mniej z czasem, bo jego metabolizm sie pogarsza.

  Profil uzytkownika: maggie     
dankom


Wpisów: 4278
Od: 2003-01-28
2013-04-08 17:02
No, na ten temat to moge książkę napisać. Przed ciąża odchudzanie było poprostu trendem i chimera. Po porodzie uaktywnila mi sie choroba hormonalna i doopa, ciągła walka z waga jest dzis dla mnie codziennością. Nie wiem czy jest dieta, której nie próbowałam (oprocztak drastycznych jak polykanie tasiemca itp, brrrr). 8 lat walki i jeden wniosek. Nie ma diety cud, ktora sie utrzyma. Owszem, jesli jesteś na VLCD, to nie ma co, schudniesz.....do sukienki na weekend, ale licz sie z efektem jojo potem. Poza tym co innego chudnąc czyli tracić kg, a co innego chudnąc dla ładnej sylwetki. Na dietach cud stracisz kg, ale ciało ci sie zapada i obwisa. Moze wazysz kilka kg mniej, ale wyglada sie wcale nie atrakcyjnie. Natomiast schudniecie dla ładnej sylwetki to nie ma co ukrywać: kawał ciężkiej pracy. To odpowiednie żywienie wsparte ODPOWIEDNIMI ćwiczeniami i wysiłkiem fizycznym. I żebyś nie wiem jak chciała to nie przeskoczysz żadnego z warunków. A każdy to wyrzeczenia i próba charakteru. Natomiast efekty sie trzymają....i z czasem motywuja.
Jest tylko jeden problem: czas. Moze nie jest problemem mniej zrec czy zrec zdrowiej, ale juz znalezienie kilku godzin tyg. na ćwiczenia przez kobietę pracująca, wychowujące dzieci i zajmująca ie domem to niestety jest sztuka. Możemy tu dyskutować, ze czas sie zawsze znajdzie i ze to kwestia dobrej logistyki. Ale niech o niej piszą pracujące matki. Zawsze jest cos za cos i tylko co jest dla nas większym priorytetem. Niestety, dla wielu matek priorytetem jest życie rodzinne, którego i tak jest mało. A wieczorem? Wieczorem każda z nas ma prawo byc padnieta i moze niekoniecznie miec ochotę na wypad do klubu sportowego....i to nie jest lenistwo, tylko czlowieczenstwo.
Kiedy chodziłam na siłownię to spotkałam tam albo matki odchowanych dzieci, albo tych z niemowlakami w nosidelku lub kobiety bezdzietne. Albo niepracujace, tak jak ja wtedy. Dzis, mimo, ze nie pracuje na etacie to trudno mi znalezc czas na ćwiczenia w domu. W ciagu dnia nie mam czasu, wieczorami podam na ryja.....a w weekend pracuje i......podam na ryja. Także wolny czas wole poświęcić na rodzine... Jestem standardem a nie wyjątkiem....
  Profil uzytkownika: dankom     
sabiat


Wpisów: 6
Od: 2013-01-31
2013-04-08 23:52
maggie...
>To nie byl zaden chwy reklamowy, bo nicy co mieliby reklamowac?<
Nie rozumiem dlaczego pytasz. Wcześniej sama napisałaś co co chodzi:
>Napisal o tym nawet ksiazke, ktora sie sprzedaje jak cieple buleczki<

Pieniądze nie śmierdzą i każdy chwyt jest dozwolony.

>Ale nie mowie, ze program jest super extra, ale za jest to pierwszy program, ktory opiera sie na badaniach, prawdziwych badaniach, a nie dyskusjach o wyzszosci tluszczu nad weglami.<
Byc możne dla Ciebie jest to pierwszy program, ale podobnego badziewia opartego na "prawdziwych badaniach" podpisanych przez profesorskie nazwiska, we Włoszech, Francji, Austrii i Niemczech są tysiące.

>Tam pokazuja tez faceta, Joe, ktory je caly czas, (codziennie) malo kalorii, i ma przy tym bardzo dobre wyniki (chodzi mi z drowie a nie wyglad).<
W każdej reklamie znajdziesz żywe przykłady, (b.często znanych ludzi) skuteczności produktu przekonywująco cytujące teksty napisane przez Copywriter.

Wiesz maggie, nic mi do tego w co wierzysz, ale uważam ze Twoje ochy i achy wprowadzają w błąd innych ludzi.
Naprawdę zależy Ci na tym?
  Profil uzytkownika: sabiat     
kajetan
Sztokholm


Wpisów: 16835
Od: 2000-09-01
2013-04-09 00:34
Sabiat, ty widziales ten program, czy tak se pieprzysz?
  Profil uzytkownika: kajetan     
maggie
Stockholm


Wpisów: 12191
Od: 2001-01-02
2013-04-11 13:03
Najwyrazniej tak cos chcial napisac bez zwracania sobie glowy czytaniem
Wiec i tego tez nie przeczyta, no ale jakby ktos sie interesowal to tutaj sa badania http://www.ncbi.nlm.nih.go v/pmc/articles/PMC2121099/
  Profil uzytkownika: maggie     
Forum -> Zdrowie, moda i uroda -> Zjesc kroliczka o odpowiedniej porze ;-)
Ten wątek jest stary. Komentowanie wyłączone.
Pokaż wpisy






Olejowanie tarasu Vallentuna (Vallentuna )
Zatrudnię hydraulika (Sztokholm )
Prace budowlane, wykończenia wnętrz. (Göteborg )
Praca dla doświadczonego stolarza (Sztokholm)
Sprzątanie Sztokholm (Älvsjö)
Firma sprzątająca poszukuje dziewczyn (Stockholm)
Sprzatanie Sztokholm (Stockholm)
Praca w firmie sprzatajacej w Sztokholmie (Stockholm)
Więcej





8 najładniejszych miejsc z drzewami wiśniowymi w Sztokholmie.
Agnes na szwedzkiej ziemi
Wielkanocna wyprawa do wschodniej Albanii.
Agnes na szwedzkiej ziemi
Ugglegränd o jednej z najkrótszych uliczek w Sztokholmie.
Agnes na szwedzkiej ziemi
Firma Sprzątająca
Polka w Szwecji
Moja historia cz.5
Polka w Szwecji
Przygoda z malowaniem
Polka w Szwecji
Nowe szwedzkie słowa 2023 - nyord
Szwecjoblog - blog o Szwecji


Odwiedza nas 27 gości
oraz 1 użytkowników.


Szwedzki „wstyd przed lataniem” napędza renesans podróży koleją
Katarzyna Tubylewicz: W Sztokholmie to, gdzie mieszkasz, zaskakująco dużo mówi o tym, kim jesteś
Migracja przemebluje Szwecję. Rosną notowania skrajnej prawicy
Szwedka, która wybrała Szczecin - Zaczęłam odczuwać, że to już nie jest mój kraj
Emigracja dała mi siłę i niezależność myślenia










© Copyright 2000-2024 PoloniaInfoNa górę strony