Odwiedzin 37783844
Dziś 614
Sobota 20 kwietnia 2024

 
 

Forum: Życie w Szwecji - konto bankowe i sprzedaż na aukcjach

 
 

Ten wątek jest stary. Komentowanie wyłączone.
Pokaż wpisy
Autorkonto bankowe i sprzedaż na aukcjach
WRONA2912


Wpisów: 19
Od: 2013-04-04
2013-04-04 18:23
Witam,
Mam takie zapytanie. Jestem osobą z Polski i chciałbym sprzedawać na tradera.com mam co prawda już tam konto ale sprzedaż nie jest aż tak wysoka ze względu na miejsce rejestracji Polska oraz akceptacja płatności tylko poprzez Paypal. Mam dobry towar, który sprzedaje się dobrze na tych aukcjach ale przede wszystkim potrzebuje szwedzkie konto bankowe czy orientuje się ktoś czy jest możliwość założenia zdalnie (korespondencyjnie) konta bankowego w Szwecji nie będąc tam na miejscu lub ewentualnie upoważnienie kogoś do działania w moim imieniu ??? Niektórzy mogą kiwać głowami ale w ten sposób udało mi się założyć konto bankowe w Niemczech i Anglii. Będę bardzo wdzięczny za wszelkie sugestie. Dla mojego biznesu jest to niezwykle ważne także za pomyśle załatwienie jestem w stanie zaoferować korzystną prowizję. Druga moja sprawa dotyczy zarejestrowania się na tradera.com bezpośrednio na dane szwedzkie (dysponuje adresem tzw. virtual mailbox/mailbox)niestety przy rejestracji widzę polo personalnumber którego nie przeskoczę ??? Moje pytanie jest takie : w jaki sposób można uzyskać ten numer oraz czy serwis tradera.com sprawdza poprawność wszystkich danych czy po prostu wystarczy podanie poprawnego adresu i przychodzi wtedy na ten adres list z kodem aktywacyjnym jak to ma miejsce n.p w przypadku rejestracji na allegro lub ebay. Z góry dziękuje za wszystkie odpowiedzi.
  Profil uzytkownika: WRONA2912     
kamień


Wpisów: 8037
Od: 2007-10-12
2013-04-04 18:27
nie mozesz sama w szecji otworzyc konta, nawet tu na miejscu mialabys problemy, zostaje wejsc z kims w spolke
  Profil uzytkownika: kamień     
AnnaN


Wpisów: 2539
Od: 2002-02-06
2013-04-04 18:53
WRONA2912 pisze "personalnumber ...Moje pytanie jest takie : w jaki sposób można uzyskać ten numer"

To jest proste: plac tu podatki, to otwiera wszystkie drzwi. Zaloz firme w Szwecji i plac tu podatki, fizycznie mozesz mieszkac nawet w dzungli albo na ksiezycu o ile maja tam polaczenie internetowe ale podatki to my tu mieszkajacy kochamy
  Profil uzytkownika: AnnaN     
mabr
racetown


Wpisów: 7792
Od: 2000-09-08
2013-04-04 19:05
Jeśli masz niską sprzedaż, to raczej nie z powodu PayPal.
Przecież można przez PayPal płacić kartą bez zakładania specjalnego konta w PayPal.

Polacy mają problemy z założeniem szwedzkiego konta bankowego nawet osobiście za okazaniem najaktualniejszego polskiego paszportu, o dowodzie osobistym z reguły nie ma mowy, więc o "zdalnym" otworzeniu konta możesz od razu kompletnie zapomnieć.
  Profil uzytkownika: mabr     
Viggo


Wpisów: 2575
Od: 2012-09-16
2013-04-04 20:57
Wrona, daj ogloszenie na bazarze, ze szukasz wspolnika. Tylko zaproponuj jakies sensowne wynagrodzenie za to, ze ktos zajmie sie tu posrednictwem. Nie liczylbym na to, ze ktos zaiwestuje swoj czas i mozliwosci za kilka groszy.

Gwoli wyjasnienia napisze, ze jest tu pelno businessmanow, ktorzy uwazaja, ze maja dobry towar. Niestety uwazaja tez, ze ktos poswieci swoj czas, znajdzie klientow, przetlumaczy stronke internetowa, przyjmie zamowienie, wysle towar, przyjmie zaplate, odprowadzi podatki i to wszystko za "oszalamiajace" 10% Za taki zysk to musialbym chyba prochami handlowac, zeby mi sie tylek z miejsca oplacalo ruszyc.
  Profil uzytkownika: Viggo     
dankom


Wpisów: 4278
Od: 2003-01-28
2013-04-04 21:08
Viggo -
  Profil uzytkownika: dankom     
komandos


Wpisów: 12
Od: 2008-04-10
2013-04-05 08:51
[Wpis wykasowany przez Moderatora. ]
  Profil uzytkownika: komandos     
Forum -> Życie w Szwecji -> konto bankowe i sprzedaż na aukcjach
Ten wątek jest stary. Komentowanie wyłączone.
Pokaż wpisy









MYCIE OKIEN (STOCKHOLM)
Sprzatanie minimum 50% lub 100% grafiki (Täby)
Praca (Värmdö )
Praca-sprzatanie (Täby)
Brukarstwo (Täby)
Praca dla ogólno budowlańca (Skåne)
BLACHARZ, LAKIERNIK (SKOGAS)
mechanik samochodowy (SKOGAS)
Więcej





Szwecja o smaku lukrecji czyli spotkanie w bibliotece Morenowej.
Agnes na szwedzkiej ziemi
Kristineberg slott – piękny pałacyk z Kungsholmen.
Agnes na szwedzkiej ziemi
Firma Sprzątająca
Polka w Szwecji
Muzeum tramwajów w Malmköping.
Agnes na szwedzkiej ziemi
Moja historia cz.5
Polka w Szwecji
Przygoda z malowaniem
Polka w Szwecji
Nowe szwedzkie słowa 2023 - nyord
Szwecjoblog - blog o Szwecji


Odwiedza nas 5 gości
oraz 0 użytkowników.


Kolejny Polak ofiara szwedzkiego multikulti
TEMU
Szwedzki „wstyd przed lataniem” napędza renesans podróży koleją
Katarzyna Tubylewicz: W Sztokholmie to, gdzie mieszkasz, zaskakująco dużo mówi o tym, kim jesteś
Migracja przemebluje Szwecję. Rosną notowania skrajnej prawicy
Szwedka, która wybrała Szczecin - Zaczęłam odczuwać, że to już nie jest mój kraj
Emigracja dała mi siłę i niezależność myślenia










© Copyright 2000-2024 PoloniaInfoNa górę strony