Odwiedzin 37816113
Dziś 1937
Poniedziałek 29 kwietnia 2024

 
 

Forum: Komputer i człowiek - Telewizja "n" na kartę. Problem z aktywacją.

 
 

Ten wątek jest stary. Komentowanie wyłączone.
Pokaż wpisy
AutorTelewizja "n" na kartę. Problem z aktywacją.
jarik108


Wpisów: 150
Od: 2010-08-20
2012-08-31 23:53
Czy ktoś z Was, kto ma TV "n" na kartę, mógłby mi pomóc w zainstalowaniu tego. Mam od tygodnia dekoder i pokazuje mi, że mam czekać na aktywację karty, a z kolei operator twierdzi, że mi aktywował ją. Już mam wszystkie nerwy zżarte. Pomóżcie please...
  Profil uzytkownika: jarik108     
black sabbath


Wpisów: 9092
Od: 2012-06-16
2012-09-01 09:23
musisz zmienic w tv kanal z normalnego ktory masz teraz na ten co masz w dekoderze.na fjällkontrol masz przycisk zaraz obok tego co wlanczasz tv,nacisnij i powinno tobie sie pokazac wybor co chcesz uruchomic np.vidio ,nintendo lub dekoder? powodzenia
  Profil uzytkownika: black sabbath     
kamień


Wpisów: 8037
Od: 2007-10-12
2012-09-01 09:28
no nie moge jak czytam twe cenne rady black.... dzwoni dzwoni ale nie ten kosciol....
  Profil uzytkownika: kamień     
jarik108


Wpisów: 150
Od: 2010-08-20
2012-09-01 09:32
Chyba nie zjarzyłeś Ozzy o co mi idzie. Ale dzięki za chęci.
  Profil uzytkownika: jarik108     
kamień


Wpisów: 8037
Od: 2007-10-12
2012-09-01 09:45
zrob moze jakis reset fabryczny i czkaj, a jak nie to dzwon na infolinie i niech oni zrbia reset u siebie... kiedys majac jeszcze polsat pamietam ze bylo podobnie u nich ok a u mnie nie, konsultant zrobil jakis tam reset i zaskoczylo...
  Profil uzytkownika: kamień     
jarik108


Wpisów: 150
Od: 2010-08-20
2012-09-01 10:09
Po dwoch dniach dzwonienia do nich i niedodzwonienia sie, oddzwonil do rodzint w Polsce konsultant, ktory stwierdzil ze jest od pomocy abonentom i nic nie moze zrobic. Na pytanie czy moglby xhociaz przekierowac lub zglosic sprawe do osob kompetentnych odparl, ze "to wszystko co moge dla pani zrobic, pozdrawiam i dowidzenia." Po czym sie rozlaczyl. W mailu mi po dwoch dniach odpisali, ze mam karte od 4 dni aktywowana, wlaczyx mam na tvp 1hd i do 48 g powinno mi zatrybic wszystko. Pic polega na tym, ze dekodee wyszukuje z satelity i tworzy liste ok.tysiaca kanalow, ale moge nastawic tylko na pierwszy z listy- islam tv i gdy chce przelaczyx na to tvp hd to mi sie wyswietla zw nie moge, bo nie mam aktywowanej karty. Nawet jak robie podmianke na liscie i tvp hd wrzucam jako pierwszy z listy, to i tak mi odpala islam tv. Podlaczony jestem do talerza, z ktorego inna osoba odbiera tez "ntv" tyle ze na abonament. No ale przeciez satelitka mi wylapuje wszystkie kanaly i jak na moje oko to jest wina albo nieaktywnej karty albo dekodera.
KAmien, a tego reseta to jak zrobic. Przez menu, czy jakos recznie. Juz go odlaczalem z gniazdka na pare minut ale lipa.

  Profil uzytkownika: jarik108     
kamień


Wpisów: 8037
Od: 2007-10-12
2012-09-01 10:13
sprawdz karte w innym dekoderze (nie wiem tylko czy TNK robi jak inni i przypisuja karte do tunera ale chyba nie)
moze to byc tez tak ze tuner jest uszkodzony i wogole nie widzi karty, moze jest zle wlozona lub nie styka, mozliwosci jest wiele i trudo na przez internet znalezc przyczyne
  Profil uzytkownika: kamień     
kajetan
Sztokholm


Wpisów: 16835
Od: 2000-09-01
2012-09-01 10:15
No to zostaw dekoder wlaczony na tym napisie ze nie mozesz zmienic na tvp1 i poczekaj jakis czas.
  Profil uzytkownika: kajetan     
jarik108


Wpisów: 150
Od: 2010-08-20
2012-09-01 11:04
Kajetan, to jest tylko komunikat, ktory znika po paru sekundach. Napisalem do sklepu w ktorym to kupilem. OK, koncze temat, bo widze, ze to chyba jakas sprawa serwisowa, a myslalem ze byc moze robie jakis czeski blad.
  Profil uzytkownika: jarik108     
kajetan
Sztokholm


Wpisów: 16835
Od: 2000-09-01
2012-09-01 11:24
A masz ten dekoder wlaczony caly czas? Bo to dziala tak, ze oni wysylaja te kody aktywacyjne w kosmos co jakis czas. Dekoder musi byc wlaczony kiedy te kody do niego docieraja, bo inaczej nie odbierze ich. I o ile sie nie myle musi byc tez wlaczony na ktoryms z kanalow dostawcy, nie na byle jakim. U mnie (dekoder Comhem) moge przelaczyc na dany kanal nawet jak nie moge go ogladac. Pojawia mi sie info, ze nie moge ogladac, ale dekoder nie "wraca" na poprzedni kanal, tylko zostaje na tym na ktory przelaczylem.. U ciebie wraca na ostatni dzialajacy kanal?
  Profil uzytkownika: kajetan     
mabr
racetown


Wpisów: 7792
Od: 2000-09-08
2012-09-01 12:33
jarik108: robisz błąd, nie zostawiając dekodera włączonego na kanale należącego do pakietu n-ki.

Zostaw włączony na TVP1 HD tak jak ci kazali.
NIE MA ZNACZENIA komunikat, ani ze nie widzisz obrazu.

Sprawdź tylko na wszelki wypadek siłę sygnału- bo to też może być powodem, że aktywacja nie dochodzi.
  Profil uzytkownika: mabr     
kamień


Wpisów: 8037
Od: 2007-10-12
2012-09-01 12:41
to nie jest N tylko TNK
byc moze nie chodzi bo nie jest doladowane konto
  Profil uzytkownika: kamień     
gogler7


Wpisów: 3
Od: 2011-03-10
2012-09-03 22:24
Wszelkie problemy techniczne dotyczące sprzętu polecam zadawać na forum: http://nhdtv.pl/forum/
  Profil uzytkownika: gogler7     
jarik108


Wpisów: 150
Od: 2010-08-20
2012-09-11 20:01
Gwoli zamknięcia tematu, w razie jakby ktoś szukał rozwiązania podobnego problemu to napiszę jak się sprawa potoczyła. Otóż dostałem maila od serwisu "n", że puścili mi jakiś mylny sygnał i puszczają mi nowy. Musiałem odłączyć wszystkie kable na kilka minut i ponownie włączyć. Na drugi dzień dopiero złapałem kilka kanałów z mojej oferty, ale ponad połowa w dalszym ciągu była zakodowana. Po bodaj czterech dniach wyłapałem wszystko. Kiedy napisałem do nich, że mam nadzieję, że naliczanie będzie od momentu korzystania przeze mnie z pełnej oferty, to mi odpisali, że nie ma takiej szansy, że kartę mi aktywowali dwa tygodnie temu i że jak chcę reklamację złożyć to na piśmie do nich. Nic to, że przez dwa tygodnie moje zdenerwowanie przy szukaniu i nastrajaniu dekodera sięgało zenitu i że, jak sami napisali, to oni puścili zły sygnał. Oczywiście ich olałem, bo mam to gdzieś, to kwestia paru złotych. Jednak wciąż popadam w zadziwienie, jak za frajerów duże firmy mają swoich klientów.
  Profil uzytkownika: jarik108     
Forum -> Komputer i człowiek -> Telewizja "n" na kartę. Problem z aktywacją.
Ten wątek jest stary. Komentowanie wyłączone.
Pokaż wpisy






Prace ogrodowe (Åkersberga)
ASYSTENT STOMATOLOGICZNY (Johanneshov)
zatrudnie , (Tanumshede)
Prace ogrodowe, stolarskie itp (Kungsbacka)
Firma sprzatajaca Cleanflat (Sztokholm i okolice)
Malowanie (Stockholm )
Praca wykończenia wnętrz ogólnobudowlane Skåne (Skåne )
Praca sprzatanie (Sztokholm)
Więcej





8 najładniejszych miejsc z drzewami wiśniowymi w Sztokholmie.
Agnes na szwedzkiej ziemi
Wielkanocna wyprawa do wschodniej Albanii.
Agnes na szwedzkiej ziemi
Ugglegränd o jednej z najkrótszych uliczek w Sztokholmie.
Agnes na szwedzkiej ziemi
Firma Sprzątająca
Polka w Szwecji
Moja historia cz.5
Polka w Szwecji
Przygoda z malowaniem
Polka w Szwecji
Nowe szwedzkie słowa 2023 - nyord
Szwecjoblog - blog o Szwecji


Odwiedza nas 41 gości
oraz 0 użytkowników.


nie uczciwi pracodawcy
Szwedzki „wstyd przed lataniem” napędza renesans podróży koleją
Katarzyna Tubylewicz: W Sztokholmie to, gdzie mieszkasz, zaskakująco dużo mówi o tym, kim jesteś
Migracja przemebluje Szwecję. Rosną notowania skrajnej prawicy
Szwedka, która wybrała Szczecin - Zaczęłam odczuwać, że to już nie jest mój kraj
Emigracja dała mi siłę i niezależność myślenia










© Copyright 2000-2024 PoloniaInfoNa górę strony