Odwiedzin 37805369
Dziś 1693
Piątek 26 kwietnia 2024

 
 

Forum: Życie w Szwecji - Aplikacja na doktorat a praca magisterska

 
 

Ten wątek jest stary. Komentowanie wyłączone.
Pokaż wpisy
AutorAplikacja na doktorat a praca magisterska
Zielona_Pietruszka


Wpisów: 2
Od: 2012-08-09
2012-08-09 11:44
Witajcie. Wątek o doktoratach w Szwecji już był ale nie poruszyliście tam pewnej kwestii, która mnie interesuje (a poza tym jest już zamknięty). Mam pytanie do wszystkich doktorantów, którzy studia magisterskie kończyli w Polsce. Większość ogłoszeń o nowootwieranych pozycjach doktoranckich zawiera listę dokumentów, które należy przesłać. Wśród nich jest praca magisterska w języku angielskim. Jak sobie z tym radziliście? Czy tłumaczyliście pracę sami czy może u specjalisty? Czy przesyłaliście może tylko angielskie strzeszczenie? Jeśli tak, to na ile stron? Czy może mieliście na miejscu recenzentów znających język polski, którzy byli w stanie ocenić Waszą pracę dla komisji? Z góry dzięki. Pozdrawiam.
  Profil uzytkownika: Zielona_Pietruszka     
AnnaN


Wpisów: 2539
Od: 2002-02-06
2012-08-09 19:39
Zielona_Pietruszka pisze 'Czy może mieliście na miejscu recenzentów znających język polski, którzy byli w stanie ocenić Waszą pracę dla komisji? '

Szwecja ma imigrantów z ponad stu krajów, pozatym przyjmujace prawdopodobnie applikacje kandydatów z jeszcze wiekszej liczby krajów.Czy masz na mysli ze Szwecja ma miec znajomosc dziedziny w ponad stu jezykach ??? Albo moze ze Szwecja ma miec reprezentantów specjalnie po polsku ?

  Profil uzytkownika: AnnaN     
Zielona_Pietruszka


Wpisów: 2
Od: 2012-08-09
2012-08-09 22:13
@AnnaN: Nie, mam po prostu na myśli Polaków pracujących na szwedzkich uczelniach. Jeśli są akurat w danej instutucji to służą w podobnych przypadkach recenzjami prac dyplomowych, które nie zostały przetłumaczone.
  Profil uzytkownika: Zielona_Pietruszka     
gulakov


Wpisów: 1
Od: 2009-08-28
2012-08-23 13:24
To zalezy. Z wlasnego doswiadczenia wiem, ze jak naprawde chca sprawdzic jakosc pracy, to moga to przekazac jakimus Polakowi. Jak przejdziesz kolejne stopnie rekrutacji (zazwyczaj uczelnie sie za zawalane aplikacjiami z krajow afrykansko-azjatyckich), to moze sie zainteresuja. Poza tym raczej beda zwracac uwage na artykuly w czasopismach niz prace dyplomowe...
  Profil uzytkownika: gulakov     
Forum -> Życie w Szwecji -> Aplikacja na doktorat a praca magisterska
Ten wątek jest stary. Komentowanie wyłączone.
Pokaż wpisy






Dam Pracę (Värmdö )
Praca (Södertälje)
Praca od zaraz (Uddevalla)
firma sprzątającą poszukuje pracownika od zaraz (Sztokholm)
Dołącz do grona fachowców remontujących łazienki (Täby)
Pracownik återvinningscentral (Sztokholm)
Praca- sprzątanie (Tyresö )
Praca dla operatora koparki (Stockholm)
Więcej





Ugglegränd o jednej z najkrótszych uliczek w Sztokholmie.
Agnes na szwedzkiej ziemi
Szwecja o smaku lukrecji czyli spotkanie w bibliotece Morenowej.
Agnes na szwedzkiej ziemi
Kristineberg slott – piękny pałacyk z Kungsholmen.
Agnes na szwedzkiej ziemi
Firma Sprzątająca
Polka w Szwecji
Moja historia cz.5
Polka w Szwecji
Przygoda z malowaniem
Polka w Szwecji
Nowe szwedzkie słowa 2023 - nyord
Szwecjoblog - blog o Szwecji


Odwiedza nas 31 gości
oraz 0 użytkowników.


nie uczciwi pracodawcy
Szwedzki „wstyd przed lataniem” napędza renesans podróży koleją
Katarzyna Tubylewicz: W Sztokholmie to, gdzie mieszkasz, zaskakująco dużo mówi o tym, kim jesteś
Migracja przemebluje Szwecję. Rosną notowania skrajnej prawicy
Szwedka, która wybrała Szczecin - Zaczęłam odczuwać, że to już nie jest mój kraj
Emigracja dała mi siłę i niezależność myślenia










© Copyright 2000-2024 PoloniaInfoNa górę strony