Odwiedzin 37877143
Dziś 372
Niedziela 19 maja 2024

 
 

Forum: Auto-Moto - Ubezpieczenie czy pokryje naprawe skrzyni

 
 

Ten wątek jest stary. Komentowanie wyłączone.
Pokaż wpisy
AutorUbezpieczenie czy pokryje naprawe skrzyni
technics


Wpisów: 581
Od: 2006-10-08
2012-08-05 19:22
Mam takie pytanie w moim aucie ostatnio automatyczna skrzynia biegow zaczela ciezko zmieniac biegi , tak sie zastanawiam czy moje ubezpieczenie moze pokryc naprawe . Mam pelne ubezpieczenie w Solid .Moze ktos z forumowiczow ma jakies dane na ten temat .
  Profil uzytkownika: technics     
mabr
racetown


Wpisów: 7792
Od: 2000-09-08
2012-08-05 19:50
Jak w Solid to baaardzo wątpię. Oni niestety mają niewiele wspólnego ze swoją nazwą.

Ostatnio czytałem jak to odmówili wypłaty zarządcy drogi za zniszczone przez posiadacza AC w wyniku kolizji bariery ochronne. Kierowca musiał pokryć 14697 kr za remont drogi z własnej kieszeni!

To było w Szwecji, nie w Albanii
  Profil uzytkownika: mabr     
JOLAND


Wpisów: 10279
Od: 2009-11-24
2012-08-05 20:16
Kazdy ubezpieczyciel wysyla tzw polise,w ktorej jest napisane co kryje.
  Profil uzytkownika: JOLAND     
mabr
racetown


Wpisów: 7792
Od: 2000-09-08
2012-08-05 20:22
Sądzisz Joland że napisali drobnym druczkiem że nie pokrywają szkód wyrządonych autem na mieniu innych?

Bardzo wątpię, bo wspomniany właściciel był nieźle zszokowany. Solid niby załatwił sprawę tj. zapłacił za auto, ale gdy kilka miesięcy później do własciciela przyszła faktura z Trafikverket, to się zaczęło okazywać ile Solid jest warte. Nie bez powodu jest tanie, często najtańsze.
  Profil uzytkownika: mabr     
technics


Wpisów: 581
Od: 2006-10-08
2012-08-05 20:23
A jaka ubezpieczalnia pokrywa takie koszta jak awaria silnika i skrzyni ?
  Profil uzytkownika: technics     
technics


Wpisów: 581
Od: 2006-10-08
2012-08-05 20:29
A co do solida to mam swoje zdanie po tym jak klucilem sie z nimi miesiac czasu o dorobienie klucza do auta . Ale w koncu sie udalo . Co nie zmienia faktu ze na rynku sa najtansi a oszczednosc kilku tys w roku wiele daje ...
  Profil uzytkownika: technics     
szary


Wpisów: 13026
Od: 2005-06-02
2012-08-06 19:31
poczytaj w umowie , niektore ubezp. daja gwarancje na skrzynie i silnik , do 100 tys km . lub 5 lat , ale wszystko zalezy co i jaka ubezp.
  Profil uzytkownika: szary     
PaweleM


Wpisów: 889
Od: 2010-01-29
2012-08-12 21:11
tez mialem ubezpieczenie w Solid! na szczescie szybko sie z tego wymigalem. Parszywa firma! :/ Przysylanie podwojnych faktur i itd, Wystarczy poczytac na fejsie co ludzie pisza na ich stronie https://www.facebook.com/s olidforsakringar
  Profil uzytkownika: PaweleM     
piotrek7878
Stockholm


Wpisów: 3093
Od: 2007-05-23
2012-08-26 21:12
Ja naprawielem skrzynie na ubezpieczenie. Placilem tylko självrisk. Samochod mialem ubezpieczony w länsförsäkring
  Profil uzytkownika: piotrek7878     
technics


Wpisów: 581
Od: 2006-10-08
2012-09-07 14:15
Ja z solid jestem bardzo zadowolony . Tak niskiego ubezpieczenia nigdzie indziej nie znajde . Za rada kolegow z forum bmw wymienilem olej w skrzyni i wszystko pieknie smiga...
  Profil uzytkownika: technics     
wiktor12


Wpisów: 28
Od: 2010-12-14
2012-09-09 09:36
Witam forumowiczow, podepne cie do tematu SOLID
Mam pytanie z ww. ubezpieczycielem ,,SOLID,,.
Mialem jakis czas temu niefortunne zdarzenie.
cofajac na parkingu udezylem w slupek, zbilem lampe, porysowalem, i lekko przelamalem zderzak i zagiolem tylna klape. nie zglaszalem tego do ubezpieczyciela z braku czasu i braku znajomosci jezyka. lampe kupilem na szrocie a rysy i wgniecenia nie sa takie straszne. mam pelne ubezpieczenie cena 8.700. czy w takim przypadku mialbym problem z uzyskaniem wyplaty odszkodowania lub pokrycie kosztow naprawy z ww firmy, zauwazylem ze nie wszyscy sa zadowoleni z firmy solid. zaznaczam slupek na parkingu nie ucierpial. Jak jest w tej firmie jagbym przypadkiem zrobil cos powazniejszego w moim samochodzie lub gdybym spowodowal kolizje z udzialem innego samochodu. Jeszcze jedno pytanie czy w przypadku awari samochodu (silnika) mam jakis assistance, i chociaz czesciowe pokrycie kosztow naprawy powtazam mam ubezpieczenie full ale co za tym full sie kryje. umowe dostalem od nich to jedna kartka a w niej tylko za co i ile do zaplaty i jaki procet wezma za spalenie szyby kradziesz i tym podobne. Z gory dziekuje i Pozdrawiam
  Profil uzytkownika: wiktor12     
Forum -> Auto-Moto -> Ubezpieczenie czy pokryje naprawe skrzyni
Ten wątek jest stary. Komentowanie wyłączone.
Pokaż wpisy






PRACA (Brandbergen)
Poszukujemy pracownikow lub podwykonacow (VÅRBY)
Sprzatanie (Bandhagen)
brukarz - kostka granitowa (Knislinge )
Praca przy sprzataniu w Sztokholmie (Älvsjö)
Renovering av lägenheter- Stockholm (Stockholm)
PRACOWNIK ROBÓT NAZIEMNYCH (Sztokholm)
Städjobb- Stockholm (Stockholm)
Więcej





Zakładnicy Nocnego Duathlonu na pokładzie Ryanair.
Agnes na szwedzkiej ziemi
8 najładniejszych miejsc z drzewami wiśniowymi w Sztokholmie.
Agnes na szwedzkiej ziemi
Wielkanocna wyprawa do wschodniej Albanii.
Agnes na szwedzkiej ziemi
Firma Sprzątająca
Polka w Szwecji
Moja historia cz.5
Polka w Szwecji
Przygoda z malowaniem
Polka w Szwecji
Nowe szwedzkie słowa 2023 - nyord
Szwecjoblog - blog o Szwecji


Odwiedza nas 4 gości
oraz 0 użytkowników.


Trollfabriken poloniainfo.se ?
Szwedzki „wstyd przed lataniem” napędza renesans podróży koleją
Katarzyna Tubylewicz: W Sztokholmie to, gdzie mieszkasz, zaskakująco dużo mówi o tym, kim jesteś
Migracja przemebluje Szwecję. Rosną notowania skrajnej prawicy
Szwedka, która wybrała Szczecin - Zaczęłam odczuwać, że to już nie jest mój kraj
Emigracja dała mi siłę i niezależność myślenia










© Copyright 2000-2024 PoloniaInfoNa górę strony