Odwiedzin 37816596
Dziś 2420
Poniedziałek 29 kwietnia 2024

 
 

Forum: Komputer i człowiek - Hotmail chce wiecej informacji

 
 

Ten wątek jest stary. Komentowanie wyłączone.
Pokaż wpisy
AutorHotmail chce wiecej informacji
violina
Gbg


Wpisów: 2004
Od: 2007-03-01
2012-07-16 17:15
Czy ktos spotkal sie z tym? Ostatnio po zalogowaniu sie na hotmailu, wyskakuje mi strona z zadaniem podania nr telefonu, alternatywnego e-maila i podania jakiegos znaku rozpoznawczego.
Wszystko to dlatego, ze niby, jak zapomne loginu do mojego obecnego hotmailowego e-maila, to ten bedzie pomocny.
Nie podoba mi sie to i troche dziwnie wyglada.
Co Wy na to?
  Profil uzytkownika: violina     
kamień


Wpisów: 8037
Od: 2007-10-12
2012-07-17 09:58
co wyglada dziwnie?? ze uzytkownicy zakladaja konta i zapominaja hasel/loginow i robi sie jakas alternatywe dla tych zapominalskich - nieprzymusowa zreszta..
  Profil uzytkownika: kamień     
iza
Sztokholm


Wpisów: 23425
Od: 2000-09-11
2012-07-17 09:59
chyba kazdy program to juz ma...
  Profil uzytkownika: iza     
kamień


Wpisów: 8037
Od: 2007-10-12
2012-07-17 10:00
z tego co kojaze wp czy onet ma to od dawna
  Profil uzytkownika: kamień     
violina
Gbg


Wpisów: 2004
Od: 2007-03-01
2012-07-17 11:32
Ok, dziekuje za informacje. Troche sie boje tych wszystkich wirusow i wole dmuchac na zimne.
Mam hotmail od wielu lat, prawie od poczatku jego istnienia i dopiero teraz wyskoczyla ta prosba/zadanie. Nic innego mi nie pozostaje, jak spelnic ich prosbe
  Profil uzytkownika: violina     
krisbz
Stockholm


Wpisów: 706
Od: 2000-11-12
2012-07-24 18:28
Violina mnie to sie tez nie podoba i ja tez mam hotmail od poczatku jak zaistnieli. Ja nie mam zamiaru podawac swojego nr. telefonu. Yahoo nia ma takich problemow i nie stawiaja warunkow i spray tez nie tak ze jednak nie wszyscy. Jak narazie to ja przeskoczylam ich tablice ktora wyskakiwala ale na jak dlugo nie wiem.
  Profil uzytkownika: krisbz     
kanadolka
Dziki Zachód


Wpisów: 5374
Od: 2004-06-10
2012-07-25 08:36
violina...ani numeru telefonu, ani bron boze prawdziwej daty urodzenia, zamieszkania czy tez nazwiska. hotmail jest bardzo dziurawy i "skoligowany" z fejsbukiem, ktorego nienawidze, bo wszedzie i we wszystko nos chcialby wsadzac, zero anonimowosci. nie strasze i nie mam paranoi. poczytaj w sieci jakie to badziewo i jak zbeira wszelkie informacje na twoj temat. numer telefonu...chyba ich pogielo.
  Profil uzytkownika: kanadolka     
JOLAND


Wpisów: 10279
Od: 2009-11-24
2012-07-25 08:53
Kanadolko droga,nie zapominaj gdzie my mieszkamy.
Numer telefonu,date urodzenia,numer personalny mamy prawie wypisane na czole.W Szwecji to zadna tajemnica.
  Profil uzytkownika: JOLAND     
violina
Gbg


Wpisów: 2004
Od: 2007-03-01
2012-07-25 09:15
Dzieki za komentarze i porady na szczescie nic im jeszcze nie podalam, bo jakos w to, ze to normalne, nie wierze. Telefon mam zastrzezony, wiec nie jest dla wszystkich dostepny, adres w emailu nie zawiera nazwiska i miejsca zamieszkania, wiec trzeba sie "naglowkowac", zeby mnie znalezc. Co najwyzej mozna znalezc moj PC, ale ten i tak nie jest na mnie zarejestrowany
Ostatnio z adresu "mojego dzieciaka" (tez hotmaila) zostaly wysylane do mnie i znajomych, reklamy, ktorych dzieciak nie wysylal.
Znajoma z USA, dostawala dziwne listy, ktore ponoc wysylali jej znajomi z roznymi prosbami i reklamami.. W rzeczywistosci nikt tego nie robil.
Zle sie dzieje w panstwie Hotmailowym
  Profil uzytkownika: violina     
latimeria


Wpisów: 1340
Od: 2011-09-18
2012-07-25 11:33
Bardzo podobnie jest w poczcie g-mail.Przy kolejnym logowaniu pojawia sie zadanie nr.tel. i innych 'wspomagajacych danych'.Przeskakuje te tabliczke az do uzyskania okienka logowania.Na razie sie udaje, choc nie wiadomo,jak dlugo.G-mail potrzebna mi byla kiedys do zalozenia bloga na 'Blogger',z ktorym jest zsynchronizowana.Gdy pewnego dnia moj 'trick' okaze sie juz nieskuteczny,nie bede mogla sie zalogowac na Blogger,aby korzystac z funkcji publikacji nowych postow.Do korespondencji uzywam poczty Yahoo,ktora mam od lat bez stawiania mi irracjonalnych wymagan.
  Profil uzytkownika: latimeria     
kamień


Wpisów: 8037
Od: 2007-10-12
2012-07-25 12:40
A kto powiedział ze musisz podać prawdziwy numer?
  Profil uzytkownika: kamień     
latimeria


Wpisów: 1340
Od: 2011-09-18
2012-07-25 12:56
----------------------------------------- ---------------------------------------
A kto powiedział ze musisz podać prawdziwy numer?

A co,jesli podajac zmyslony,przypadkowo bedzie to jednak czyjs,kogo beda potem nekac reklamami i kto wie,czym jeszcze?
  Profil uzytkownika: latimeria     
kamień


Wpisów: 8037
Od: 2007-10-12
2012-07-25 13:11
wpisz same zera
  Profil uzytkownika: kamień     
krisbz
Stockholm


Wpisów: 706
Od: 2000-11-12
2012-07-30 19:12
Ja nigdy i nigdzie nie podaje moich danych bo i po co, pisze byle co albo unikam. ale fakt hotmail przegina
  Profil uzytkownika: krisbz     
Forum -> Komputer i człowiek -> Hotmail chce wiecej informacji
Ten wątek jest stary. Komentowanie wyłączone.
Pokaż wpisy






Sprzatanie Sztokholm (Stockholm)
Praca w firmie sprzatajacej w Sztokholmie (Stockholm)
Prace ogrodowe (Åkersberga)
ASYSTENT STOMATOLOGICZNY (Johanneshov)
zatrudnie , (Tanumshede)
Prace ogrodowe, stolarskie itp (Kungsbacka)
Firma sprzatajaca Cleanflat (Sztokholm i okolice)
Malowanie (Stockholm )
Więcej





8 najładniejszych miejsc z drzewami wiśniowymi w Sztokholmie.
Agnes na szwedzkiej ziemi
Wielkanocna wyprawa do wschodniej Albanii.
Agnes na szwedzkiej ziemi
Ugglegränd o jednej z najkrótszych uliczek w Sztokholmie.
Agnes na szwedzkiej ziemi
Firma Sprzątająca
Polka w Szwecji
Moja historia cz.5
Polka w Szwecji
Przygoda z malowaniem
Polka w Szwecji
Nowe szwedzkie słowa 2023 - nyord
Szwecjoblog - blog o Szwecji


Odwiedza nas 38 gości
oraz 0 użytkowników.


nie uczciwi pracodawcy
Szwedzki „wstyd przed lataniem” napędza renesans podróży koleją
Katarzyna Tubylewicz: W Sztokholmie to, gdzie mieszkasz, zaskakująco dużo mówi o tym, kim jesteś
Migracja przemebluje Szwecję. Rosną notowania skrajnej prawicy
Szwedka, która wybrała Szczecin - Zaczęłam odczuwać, że to już nie jest mój kraj
Emigracja dała mi siłę i niezależność myślenia










© Copyright 2000-2024 PoloniaInfoNa górę strony