Odwiedzin 37846473
Dziś 2642
Środa 8 maja 2024

 
 

Forum: Życie w Szwecji - study late aplication

 
 

Ten wątek jest stary. Komentowanie wyłączone.
Pokaż wpisy
Autorstudy late aplication
sprite


Wpisów: 11
Od: 2012-05-18
2012-05-25 17:42
Hej

Niechże się ktoś zlituje i mi wytłumaczy sens istnienia programów czy kursów na antagoning.se które mają mniej niż 30 credit

Zdaje sobie sprawe ze wszystko co lepsze zostało zaaplikowane do 15 kwietnia

Ale z czystej ciekawisci inteesuje mnie sens czegos takiego
https://www.universityadmi ssions.se/intl/search?period=HT_2012&free Text=Post-Soviet+Caucasus%3A+Politics%2C+ Civil+Society%2C+Economy

sory jestem blodynka nie moge zczaic na co to komu

wiedzac ze caly rok ma 60 credit wiec te 15 to niepelny semestr

pfff
  Profil uzytkownika: sprite     
MalaMi
Goteborg


Wpisów: 33
Od: 2009-02-14
2012-05-25 18:53
na 2. pół semestru możesz wybrać sobie inny kurs albo robisz tylko kursy, które są Ci potrzebne np. w pracy.
  Profil uzytkownika: MalaMi     
Lulu Confaboulu
Sarkazm i szydera


Wpisów: 6700
Od: 2009-03-30
2012-05-25 22:19
dokladnie, albo to moze byc czesc jakiegos programu, i tej czesci w przyszlosci, decydujac sie na studia, nie bedziesz juz musiala zaliczac. albo niektore maja tez charakter...hobbistyczny np. (chcialam meza namowic nawet na ölbryggning , ale on uwaza, ze i tak jest mistrzem ze swoimi pooprzednimi kursami
  Profil uzytkownika: Lulu Confaboulu     
sprite


Wpisów: 11
Od: 2012-05-18
2012-05-26 14:17
chcecie mi powiedziec ze jak pozlepiam sobie te krotsze kursy do kupy to jestem w stanie zrobic z tego finalnie licencjat czyli bachelor's i tak mi z tego wyjdzie 180 credit jak powinno?

nie bardzo mam pojęcie jak to wszystko zrobic zeby mialo to rece i nogi i musze brac pod uwage ze mam ograniczony wybor kursow(wylaczeniej.ang)

mozecie powiedziec szerzej jak te kursy sobie dobierac itd?

hobbistyczne czy jakiekolwiek inne aspekty sa dla mnie malo istotne bo moj point to studia same w sobie

(gdyby komus przeszlo przez mysl to nie jest negatywne podejscie, ja tylko kalkuluje czy gra jest warta swieczki)


  Profil uzytkownika: sprite     
Lulu Confaboulu
Sarkazm i szydera


Wpisów: 6700
Od: 2009-03-30
2012-05-26 15:33
dokladnie, program sklada sie z kursow, jak sobie je pozlepiasz to sie moze okazac, ze zostanie ci tylko praca do napisania
wszystko jest przeliczane na punkty ects (högskolepoäng). jakies niedokonczone studia z polski (przedmioty) tez mozna na punkty poprzeliczac ( ale kurs nie taki i zwykle, jak sie prezlicza po kawalku to sie sporo traci).
  Profil uzytkownika: Lulu Confaboulu     
Lulu Confaboulu
Sarkazm i szydera


Wpisów: 6700
Od: 2009-03-30
2012-05-26 15:41
jak dobierac kursy? jesli masz zamiar tu zostac i zrobic caly program to wchodzisz na strone uczelni, ktora sobie wybierasz i patrzysz na programy, jesli wybierasz np. program biologie (ja teraz improwizuje, nie znam szczegolow, np. warunkow przyjecia itd), jakikolwiek poziom (bachelor albo master) to sklada sie on z, powiedzmy,kursu z bilogii molekularnej, komorkowej, zoologii, botaniki, ekologii. zaliczasz kurs z ekologii. sam w sobie niewiele ci da (chyba, ze pracujesz w vattenfallu np. i ci do pracy potrzebne, do zanotowania w cv ). jak pozniej zrobisz reszte to zbierasz to do kupy i analizujesz co ci zostalo do zrobienia licencjata albo magistra, i juz. nie wiem tez, czy sa ograniczenia czasowe, ale to kazda uczelnia i kazdy kierunek(program) ma jakies swoje reguly.
  Profil uzytkownika: Lulu Confaboulu     
Lulu Confaboulu
Sarkazm i szydera


Wpisów: 6700
Od: 2009-03-30
2012-05-26 15:42
a jak np. mialas taka botanike w POlsce to ci to hsverket przelicza i tez dokladasz do 'puli'
  Profil uzytkownika: Lulu Confaboulu     
sprite


Wpisów: 11
Od: 2012-05-18
2012-05-26 17:08
znalazlam w koncu z jakich kursow sklada sie interesujacy mnie program

ale nie mam sie czym cieszyc bo poszczegolne kursy tez nie sa dostepne do zaliczenia odzdzielnie....

i co teraz?

Bede wdzieczna jesli mi podpowiesz co nieco na temat programow ( pl odpowiednik kieronkow) bo oni to jednak rozumieja troche inaczej

jest np economy and history co w pl jest zupelnie inna bajka

a ekonomie jako ekonomie raczej maja pod haslem finacal studies
  Profil uzytkownika: sprite     
Lulu Confaboulu
Sarkazm i szydera


Wpisów: 6700
Od: 2009-03-30
2012-05-26 21:30
takie szczegoly to musisz u zrodla. bo sa rzeczywiscie programy, ktorych nie znajdziesz odpowiednika w Pl. albo jakies miksy, albo magisterska teoria rumby i licencjat z gier komputerowych
  Profil uzytkownika: Lulu Confaboulu     
Forum -> Życie w Szwecji -> study late aplication
Ten wątek jest stary. Komentowanie wyłączone.
Pokaż wpisy






Plytkarz (solna)
Firma sprzatajaca w Staffanstorp (Staffanstorp)
RomDrex Bygg AB zatrudni pracownikow (Albyberg/ Stockholm)
Sprzątanie (Norsnorg)
Poszukiwany stolarz budowlany (Linköping)
Lakiernik (Malmö)
Praca po 17 (Skogås )
Praca na stanowisku recepcjonisty/ki (Sztokholm )
Więcej





8 najładniejszych miejsc z drzewami wiśniowymi w Sztokholmie.
Agnes na szwedzkiej ziemi
Wielkanocna wyprawa do wschodniej Albanii.
Agnes na szwedzkiej ziemi
Ugglegränd o jednej z najkrótszych uliczek w Sztokholmie.
Agnes na szwedzkiej ziemi
Firma Sprzątająca
Polka w Szwecji
Moja historia cz.5
Polka w Szwecji
Przygoda z malowaniem
Polka w Szwecji
Nowe szwedzkie słowa 2023 - nyord
Szwecjoblog - blog o Szwecji


Odwiedza nas 34 gości
oraz 3 użytkowników.


Szwecja gospodarzem Eurowizji 2024.
Dzis palạ koran w Skärholmen
Moze nastepny pomnik glupoty ?
Szwedzki „wstyd przed lataniem” napędza renesans podróży koleją
Katarzyna Tubylewicz: W Sztokholmie to, gdzie mieszkasz, zaskakująco dużo mówi o tym, kim jesteś
Migracja przemebluje Szwecję. Rosną notowania skrajnej prawicy
Szwedka, która wybrała Szczecin - Zaczęłam odczuwać, że to już nie jest mój kraj
Emigracja dała mi siłę i niezależność myślenia










© Copyright 2000-2024 PoloniaInfoNa górę strony