Odwiedzin 37877109
Dziś 338
Niedziela 19 maja 2024

 
 

Forum: Auto-Moto - ZAJĘTE MIEJSCE PARKINGOWE

 
 

Ten wątek jest stary. Komentowanie wyłączone.
Pokaż wpisy
AutorZAJĘTE MIEJSCE PARKINGOWE
kaja80


Wpisów: 99
Od: 2010-09-27
2012-03-24 16:46
Cześć, może ktoś mi podpowie co zrobić...Dwa tygodnie temu sprzedałam samochód, a dwa dni temu kupiłam inny. Mam miejsce parkingowe ze spółdzielni, ale kiedy chciałam zaparkować auto zauważyłam, że ktoś już je zajął...Zostawiłam karteczkę z informacją (myślałam, że ktoś się poprostu pomylił), niestety dziś znów stoi to auto (odwrotnie zaparkowane)a kartki już nie ma. Co robić?Pewnie gdzieś zadzwonić...(Mobilpark?)Od dwóch lat mam to miejsce i nigdy mnie coś takiego nie spotkało.Na parkingu nie widzę żadnej informacji gdzie to zgłosić, a i w moim kontrakcie nic nie jest na ten temat napisane. Dziś sobota, a ja już drugi dzień parkuje na płatnym dla odwiedzających...Pomocy. Pozdrowionka.
  Profil uzytkownika: kaja80     
JOLAND


Wpisów: 10279
Od: 2009-11-24
2012-03-24 16:55
Wpisz numer rejstracyjny tego samochodu w "esemesa" i wyslij na nr. 72503.Dostaniesz dane wlasciciela.Nastepnie na hita.se lub eniro wpisz te dane i juz masz nr. jego telefonu.Zadzwon, poslij mu pare chu** i problem rozwiazany.
  Profil uzytkownika: JOLAND     
kaja80


Wpisów: 99
Od: 2010-09-27
2012-03-24 17:19
Znalazłam, zadzwoniłam, ale Pana Chebabi nie ma w domu, a jego żona twierdzi, że ona kluczyków nie ma i samochód mogą zabrać w poniedziałek!?!?!?!?! Jakieś inne pomysły?
  Profil uzytkownika: kaja80     
JOLAND


Wpisów: 10279
Od: 2009-11-24
2012-03-24 17:25
Powiedz pani Chebabi,ze zglosisz na policje i beda musiel pokryc oplate parkingowa,ktora Ty bylas zmuszona uiscic.Szybko znajda sie kluczyki od samochodu.

Tak miedzy nami,to nie zglaszaj na policje,bo oni to oleja.Innych pomyslow nie ma,jak nie posiadasz telefonu firmy opiekujacej sie parkingiem.
  Profil uzytkownika: JOLAND     
kaja80


Wpisów: 99
Od: 2010-09-27
2012-03-24 17:39
Dzięki wielkie, poszukałam nr tel. na stronie spółdzielni, bo Pani była bardzo obcesowa i zdziwiona jak ja mogę o taki drobiazg ją nagabywać?! W zasadzie to ona wiedziała chyba o tym, bo od początku mi sugerowała, że "mąż tam zostawił auto bo miejsce stoi od duszego czasu wolne..."
Ale pięknie dziękuję Joland za pomoc, bo mam chociaż czyste sumienie,( prośbą i groźbą i nic).
Miłej soboty.
  Profil uzytkownika: kaja80     
wandaelzbieta


Wpisów: 3758
Od: 2010-01-08
2012-03-24 17:59
Jezeli placisz spoldzielni za to miejsce to wystaw rachunek za te dnie panstwu Abu Dawi.
  Profil uzytkownika: wandaelzbieta     
mabr
racetown


Wpisów: 7792
Od: 2000-09-08
2012-03-24 18:04
Ale po co się tak kłopotać czymiś cwaniactwem?

Na tablicy pod znakiem wyznaczającym parking powininen być numer telefonu. Zadzwoń, przyjadą, wystawią cwaniakowi mandat i koniec problemu.
  Profil uzytkownika: mabr     
pratsam


Wpisów: 2954
Od: 2007-03-01
2012-03-24 19:04
Po 24 godzinach od wystawienia mandatu znowu dzwonic,przyjada i wlepia nowy.
Tak dlugo az Pan Chabu dabi czy jak mu tam wroci i przestawi auto.
  Profil uzytkownika: pratsam     
tomas_on


Wpisów: 27
Od: 2005-01-31
2012-03-24 22:36
Też miałem taki problem,są dwa wyjścia albo dobrowolnie parkujący ustąpi albo dzwonisz do firmy która opiekuje sie parkingiem. QPark wlepia co dzień mandaty a w 5 dzień holują auto.Dobrze też zgłosić to do spółdzielni.
  Profil uzytkownika: tomas_on     
iza
Sztokholm


Wpisów: 23425
Od: 2000-09-11
2012-03-24 22:36
Mialam podobna sytuacje.

W pare godzin po telefonie do wlasciciela parkingu (qpark) obcego auta juz tam nie bylo.

Po co sie bawic w dzwonienie do obcych ludzi...
Nie daj boze trafisz na bandyte albo co...

http://www.q-park.se/Frago rsvar/tabid/642/language/sv-SE/Default.as px


" Vad gör jag om min förhyrda p-plats är upptagen av någon annan när jag kommer?

Svar: Ring oss så ordnar vi en tillfällig plats till dig och åtgärdar den felparkerade bilen."

a tu kontakt do mobilpark
http://www.mobilpark.se/ko ntakt.php
  Profil uzytkownika: iza     
kaja80


Wpisów: 99
Od: 2010-09-27
2012-03-25 11:59
Dzięki, dziś sprawdzę, czy auto stoi ( bo i tak wczoraj musiałam opłacić dobę).Na początku Byłam pewna, że się ktoś pomylił, miejsca są numerowane od- do, więc jak parking jest pusty to łatwo pomylić. Teraz już będę mądrzejsza, bo wiem co robić.
A faktycznie musiałam zawiadomić MobilPark. Pan miło i rzeczowo mnie poinformował, że zajmie się tą sprawą.
Nie wiedziałam, że nie tylko mnie coś takiego spotkało, dla mnie to nie do pomyślenia zaparkować umyślnie na miejscu, które opłaca ktoś inny!
Pozdrawiam.
  Profil uzytkownika: kaja80     
spagetti
Sto(L)ica


Wpisów: 2227
Od: 2007-11-09
2012-03-25 13:24
Dzwon do nich na drugi raz odrazu.Oni przyjada syzbciej niz policja uwierz mi.Kiedys na dol nie zdazylem zejsc po telefonie to juz stali

Gdy zglaszasz sprawe w firmie parkingowej oni ci podaja kod ktory piszesz sobie na kartce papieru i stawiasz auto na miejscach platnych.Wtedy nie placisz nic za parking bo ci co sprawdzaja bilety widza twoj kod i wiedza po co i dlaczego tam stoisz Takze nie stresuj sie i nie trac pieniedzy
  Profil uzytkownika: spagetti     
kaja80


Wpisów: 99
Od: 2010-09-27
2012-03-26 09:44
Dzięki spagetti, nic o kodzie nie wiedziałam. Następnym razem (aczkolwiek mam nadzieję, że on nie nastąpi) zapytam o ten kod.
Człowiek uczy się przez całe życie! A samochodu już w niedzielę popołudniu nie było!
Dziękuję wszystkim jeszcze raz! Pozdrawiam.
  Profil uzytkownika: kaja80     
Forum -> Auto-Moto -> ZAJĘTE MIEJSCE PARKINGOWE
Ten wątek jest stary. Komentowanie wyłączone.
Pokaż wpisy






PRACA (Brandbergen)
Poszukujemy pracownikow lub podwykonacow (VÅRBY)
Sprzatanie (Bandhagen)
brukarz - kostka granitowa (Knislinge )
Praca przy sprzataniu w Sztokholmie (Älvsjö)
Renovering av lägenheter- Stockholm (Stockholm)
PRACOWNIK ROBÓT NAZIEMNYCH (Sztokholm)
Städjobb- Stockholm (Stockholm)
Więcej





Zakładnicy Nocnego Duathlonu na pokładzie Ryanair.
Agnes na szwedzkiej ziemi
8 najładniejszych miejsc z drzewami wiśniowymi w Sztokholmie.
Agnes na szwedzkiej ziemi
Wielkanocna wyprawa do wschodniej Albanii.
Agnes na szwedzkiej ziemi
Firma Sprzątająca
Polka w Szwecji
Moja historia cz.5
Polka w Szwecji
Przygoda z malowaniem
Polka w Szwecji
Nowe szwedzkie słowa 2023 - nyord
Szwecjoblog - blog o Szwecji


Odwiedza nas 3 gości
oraz 0 użytkowników.


Trollfabriken poloniainfo.se ?
Szwedzki „wstyd przed lataniem” napędza renesans podróży koleją
Katarzyna Tubylewicz: W Sztokholmie to, gdzie mieszkasz, zaskakująco dużo mówi o tym, kim jesteś
Migracja przemebluje Szwecję. Rosną notowania skrajnej prawicy
Szwedka, która wybrała Szczecin - Zaczęłam odczuwać, że to już nie jest mój kraj
Emigracja dała mi siłę i niezależność myślenia










© Copyright 2000-2024 PoloniaInfoNa górę strony