Odwiedzin 37802826
Dziś 3270
Czwartek 25 kwietnia 2024

 
 

Forum: Życie w Szwecji - Amorteringtid

 
 

Ten wątek jest stary. Komentowanie wyłączone.
Pokaż wpisy
AutorAmorteringtid
Laura24


Wpisów: 48
Od: 2006-11-22
2011-12-29 17:24
Witam serdecznie Zastanawiamy sie nad zakupem domu i w zwiazku z tym bardzo chcialabym sie poradzic osob , ktore sa zorientowane w temacie kredytow. Otoz interesuje mnie amorteringtid.Czy lepiej go przedluzyc? Czytalam starsze posty na temat kredytow i niestety nie znalazlam satysfakcjonujacych mnie postow. Dziekuje bardzo za wszystkie podpowiedzi i bede wdzieczna za kazda wskazowke. Pozdrawiam serdecznie
  Profil uzytkownika: Laura24     
JOLAND


Wpisów: 10279
Od: 2009-11-24
2011-12-29 17:59
Doradzanie w sprawie kredytow na forum to chyba najglupsza z mozliwych alternatyw.Nie masz kogos,komu ufasz i bral kredyt na dom?.Kazda sytuacja jest inna,kazdy ma inne dochody,preferencje.

Nie musisz w ogole splacac(amortyzowac) kredytu przez jakis okres,jak nie chcesz.Mozesz splacac same odsetki.
  Profil uzytkownika: JOLAND     
Laura24


Wpisów: 48
Od: 2006-11-22
2011-12-29 18:29
Dopiero umowilam sie na rozmowe z doradca w banku i chcialam wlasnie zaczerpnac informacji na temat amorteringtid. To chyba nic zlego? Widze, ze jestes zorientowany w temacie- czy sa jakies konsekwencje jesli nie bede splacac amorteringu od razu? Jakie jest Twoje zdanie? Dzieki z gory za odpowiedzi. Kupno domu to dla mnie bardzo powazna sprawa dlatego chce sie dowiedziec o nurtujacych mnie sprawach z kazdego mozliwego zrodla.Pozdrawiam
  Profil uzytkownika: Laura24     
JOLAND


Wpisów: 10279
Od: 2009-11-24
2011-12-29 18:43
Zanim trafisz do doradcy bankowego musisz byc przygotowana,bo on nie bedzie bronil Twojego interesu,tylko pracodawcy.

Wszystko zalezy od Waszych dochodow,ile powyzej ceny szacunkowej zostanie dom wylicytowany,ile wkladu wlasnego,itp.

Jak przeczytasz kilka razy na spokojnie,to co kryje sie pod tym linkiem,to mozesz spokojnie isc na spotkanie z doradca.Jak nie bedziesz czegos rozumiala,to zapytaj na forum.Powodzenia.
http://www.lanapengarnu.se /bottenlaan_topplaan.asp
  Profil uzytkownika: JOLAND     
Laura24


Wpisów: 48
Od: 2006-11-22
2011-12-29 19:10
Dzieki wielkie. wlasnie chodzilo mi o to, ze nie chce isc zielona tylko jednak cos wiedziec. Im wiecej bede wiedziala tym mniej mnie oszukaja
  Profil uzytkownika: Laura24     
JOLAND


Wpisów: 10279
Od: 2009-11-24
2011-12-29 19:28
Pamietaj o najwazniejszej rzeczy:to TY robisz laske bankowi,ze pozyczasz u nich pieniadze,nie bank Tobie,ze raczy pozyczyc.
  Profil uzytkownika: JOLAND     
Forum -> Życie w Szwecji -> Amorteringtid
Ten wątek jest stary. Komentowanie wyłączone.
Pokaż wpisy






Praca (Södertälje)
Praca od zaraz (Uddevalla)
firma sprzątającą poszukuje pracownika od zaraz (Sztokholm)
Dołącz do grona fachowców remontujących łazienki (Täby)
Pracownik återvinningscentral (Sztokholm)
Praca- sprzątanie (Tyresö )
Praca dla operatora koparki (Stockholm)
🌟 Szukamy pracownikow do zespołu sprzątającego! (Stockholm)
Więcej





Ugglegränd o jednej z najkrótszych uliczek w Sztokholmie.
Agnes na szwedzkiej ziemi
Szwecja o smaku lukrecji czyli spotkanie w bibliotece Morenowej.
Agnes na szwedzkiej ziemi
Kristineberg slott – piękny pałacyk z Kungsholmen.
Agnes na szwedzkiej ziemi
Firma Sprzątająca
Polka w Szwecji
Moja historia cz.5
Polka w Szwecji
Przygoda z malowaniem
Polka w Szwecji
Nowe szwedzkie słowa 2023 - nyord
Szwecjoblog - blog o Szwecji


Odwiedza nas 38 gości
oraz 1 użytkowników.


nie uczciwi pracodawcy
Szwedzki „wstyd przed lataniem” napędza renesans podróży koleją
Katarzyna Tubylewicz: W Sztokholmie to, gdzie mieszkasz, zaskakująco dużo mówi o tym, kim jesteś
Migracja przemebluje Szwecję. Rosną notowania skrajnej prawicy
Szwedka, która wybrała Szczecin - Zaczęłam odczuwać, że to już nie jest mój kraj
Emigracja dała mi siłę i niezależność myślenia










© Copyright 2000-2024 PoloniaInfoNa górę strony