Odwiedzin 37897314
Dziś 1884
Niedziela 26 maja 2024

 
 

Forum: Auto-Moto - övningskör

 
 

Ten wątek jest stary. Komentowanie wyłączone.
Pokaż wpisy
Autorövningskör
ecikex


Wpisów: 2
Od: 2009-07-26
2011-10-30 10:59
Witam wszystkich.
Czy ktos orientuje sie moze gdzie trzeba sie udac aby uzyskac pozwolenia i ptrzebne kursy zeby ktos mogl mnie uczyc jazdy samochodem prywatnie nie przez szkole jazdy. cos na wzor ze tata moze uczyc syna itp. z gory dziekuje za wszelkie informacje i linki do waznych informacji.
Pozdrawiam Kamil
  Profil uzytkownika: ecikex     
electra


Wpisów: 3440
Od: 2005-05-02
2011-10-30 11:04
http://www.korkortsportale n.se/
  Profil uzytkownika: electra     
maryjka
Åsele


Wpisów: 290
Od: 2010-01-10
2011-10-30 15:02
Wlasnie na tej stronie co Electra podala masz wszystko opisane.
Blanketter --Ja wydrukowalam:
Ansök om körkortstillstånd med hälsodeklaration. Wypelnilam, podpisalam
Ansökan handledarskap privat övningskörning. Wypelnilam i podpisala osoba,ktora bedzie mnie uczyla.
Bylam u okulisty zbadac wzrok. Wypelnione druki wyslalm.
Po tygodniu przyszedl list: Bevis om korkörtstillstånd i ansökan om godkännande som handledare vid privat övningkörning.
Byly jeszcze oplaty uiszczane na poczcie: 220 jak pamietam za moj wniosek i 170 za osobe uczaca jazdy.
Teraz pozostaje zapisac sie do szkoly i zrobic kurs jaki jest wymagany ode mnie jak i od osoby, ktora bedzie uczyla jazdy.
  Profil uzytkownika: maryjka     
maryjka
Åsele


Wpisów: 290
Od: 2010-01-10
2011-10-30 15:14
Miesiace mijaja a ja nie mam czasu isc na kurs niestety. Wiem,ze musimy isc z moim kierowca na Riskutbildning i Handledarutbildning.
Szczerze mowiac to nie wiem czy kazdy ma swoj kurs czy musimy byc oboje na kazdym.
Moze ktos wie lepiej i sie odezwie.
  Profil uzytkownika: maryjka     
maryjka
Åsele


Wpisów: 290
Od: 2010-01-10
2011-10-30 15:20
I juz sie doczytalam,ze Handledarutbildning jest dla ucznia i nauczyciela no i kosztuje tez dubelt niestety
  Profil uzytkownika: maryjka     
ecikex


Wpisów: 2
Od: 2009-07-26
2011-10-30 17:22
to troche zabawy jest zauwazam ale chyba nie ma az takiej tragedii. orientujecie sie moze ile moze mniej wiecej kosztowac taki kurs w szkole. rozumiem ze mozna go odbyc w szkole nauki jazdy? dziekuje za pomoc
  Profil uzytkownika: ecikex     
maryjka
Åsele


Wpisów: 290
Od: 2010-01-10
2011-10-30 18:21
jesli juz wiesz do jakiej szkoly sie zapiszesz to mozna sprawdzic ceny na ich stronie,
masz wyszczegolnione ile za kurs, 40min-jazda, halkbana, auto, itd.
trudno powiedziec, nie kazdy potrzebuje czasu aby sie nauczyc, wiec i zaplaci mniej, znajomy placic 17tys.
ja niestety licze ok.20-30 tys.kr nigdy nie bylam zainteresowana jakos samochodem a teraz na starosc tak wyszlo, ze moze sie przydac jesli chce nadal mieszkac w lesie, a jak sie ma juz swoj wiek to jakos wszystko wolniej do glowy wchodzi wiec przyjdzie placic za lekcje i jazde
ale jeszcze jest jedno wyjscie:intensywny kurs 2-3 tygodnie po bolu,
  Profil uzytkownika: maryjka     
synd


Wpisów: 516
Od: 2011-05-01
2011-10-30 19:33
prawko mojego dzieciaka, zamknelo sie w sumie ca 10000sek.
jezdzil ze mna (jako , ze nam sie nie spieszylo) ok roku.
teorie zdal za pierwszym razem , natomiast jazde ,za drugim , a dlaczego za drugim ? to juz osobny temat: )))
  Profil uzytkownika: synd     
meghann


Wpisów: 2378
Od: 2008-01-29
2011-11-01 13:05
Tak jak synd pisze-wydaje mi się ze jeżdżenie najpierw z kimś a potem trochę godzin w szkole to najlepsze rozwiazanie. Ja właśnie jestem w trakcie - jeżdżę już ponad rok ze swoim sambo teraz zaczęłam w szkole. Właśnie muszę się zapisać na Risk 1,2 oraz teoretyczny. Idzie mi bardzo dobrze i mam nadzieje się zamknąć w 10.000.

Inaczej sam kurs w szkole trzeba liczyć na pewno 20.000,jeśli nie wiecej. Muszę przypomnieć rownież ze najczęściej te intensywne kursy nie obejmują Risk 1 i 2 ani oplaty za egzamin, a to są wlasnie rzeczy które biją po kieszeni, przynajmniej w Gbg. Poza tym takie intensywne kursy to może są dla kogoś kto nie pracuje,ewentualnie studiuje,bo ja właśnie byłam zainteresowana ale nie daliśmy rady z moim -skądinąd bardzo przyzwoitym- grafikiem. Trzeba wziąć wolne na taki np dwutygodniowy kurs,a ja na chwile obecna nie mam takiej możliwości. Pytanie tez kto ma możliwośc wziąć dwa tygodnie bezplatnego wolnego i bezbolesnie zapłacić w tym czasie jakieś 9 000 sek.


//M.
  Profil uzytkownika: meghann     
kajetan
Sztokholm


Wpisów: 16851
Od: 2000-09-01
2011-11-01 17:01
"Tak jak synd pisze-wydaje mi się ze jeżdżenie najpierw z kimś a potem trochę godzin w szkole to najlepsze rozwiazanie."

Nie! Odwrotnie! Najpierw na lekcje do szkoly a potem prywatnie z kims trenowac to co nauczyciel na tej lekcji uczyl. Potem nastepna lekcja w szkole i trenowac prywatnie. W ten sposob nie nauczysz sie ewentualnych zlych nawykow prywatnego nauczyciela, ktore szkola bedzie musiala ci poprawiac.

  Profil uzytkownika: kajetan     
natalka1206


Wpisów: 1
Od: 2010-12-14
2011-11-14 18:56
Witam !

mam taki problem zwiazany z handledaretillstånd. wyslalam ansökan o te pozwolenie zalaczajac kopie prawojazdy i dowodu osobistego ( wydane w polsce)mojego handledare. dzis dostalam powiadomienie ze musze skompletowac swoje podanie poprzec kopie z körkortsregistret z EES-land w ktorym zostalo wydane moje prawojazdy.
Czy ktos z was staral sie o takie pozwolenie? jak to wygladalo w waszym przypadko? i jakie papiery zalaczyliscie w tym podaniu? prosze o pomoc.
  Profil uzytkownika: natalka1206     
jaguar18


Wpisów: 195
Od: 2011-06-24
2011-11-14 20:45
Cześć. A nie orientuje sie ktoś czy mogę uczyć w szwedzkiej szkole nauki jazdy mając polską legitymacje insstruktora???? Jest zapotrzebowanie na polsko-jezycznych instruktorów????


Moze można wymienic uprawnienia na szwedzkie.

jak cos wiecie to prosze o odpowiedż

z góry dzieki
  Profil uzytkownika: jaguar18     
mabr
racetown


Wpisów: 7792
Od: 2000-09-08
2011-11-14 21:37
Nie wydaje mi sie to mozliwe, z powodu roznic w przepisach, a przede wszystkim roznic w nauczaniu.
  Profil uzytkownika: mabr     
Oxen
Let's Rock Baby


Wpisów: 5717
Od: 2004-10-27
2011-11-15 07:01
Nie ma takich mozliwosci...
  Profil uzytkownika: Oxen     
Forum -> Auto-Moto -> övningskör
Ten wątek jest stary. Komentowanie wyłączone.
Pokaż wpisy






Stolarz/Ekipę (Tumba)
szukam (Stockholm)
Sprzatanie Stockholm (Stockhom)
Praca Rusztowania (Stockholm/Katowice )
Mechanik samochodowy (Haninge)
Sprzatanie (Tensta)
Violas Team AB (Sztokholm)
Firma sprzatajaca - Cleanflat (Sztokholm i okolice)
Więcej





Zakładnicy Nocnego Duathlonu na pokładzie Ryanair.
Agnes na szwedzkiej ziemi
8 najładniejszych miejsc z drzewami wiśniowymi w Sztokholmie.
Agnes na szwedzkiej ziemi
Wielkanocna wyprawa do wschodniej Albanii.
Agnes na szwedzkiej ziemi
Firma Sprzątająca
Polka w Szwecji
Moja historia cz.5
Polka w Szwecji
Przygoda z malowaniem
Polka w Szwecji
Nowe szwedzkie słowa 2023 - nyord
Szwecjoblog - blog o Szwecji


Odwiedza nas 24 gości
oraz 0 użytkowników.


W PL działała zorganizowana grupa przestępcza?
Szwedzki „wstyd przed lataniem” napędza renesans podróży koleją
Katarzyna Tubylewicz: W Sztokholmie to, gdzie mieszkasz, zaskakująco dużo mówi o tym, kim jesteś
Migracja przemebluje Szwecję. Rosną notowania skrajnej prawicy
Szwedka, która wybrała Szczecin - Zaczęłam odczuwać, że to już nie jest mój kraj
Emigracja dała mi siłę i niezależność myślenia










© Copyright 2000-2024 PoloniaInfoNa górę strony