Odwiedzin 37877178
Dziś 407
Niedziela 19 maja 2024

 
 

Forum: Auto-Moto - Lusterko - stluczone :(

 
 

Ten wątek jest stary. Komentowanie wyłączone.
Pokaż wpisy
AutorLusterko - stluczone :(
kama77


Wpisów: 358
Od: 2003-08-03
2011-08-31 17:41
Mam pytanie : dzisiaj wychodzac z pracy zobaczylam w moim aucie zaparkowanym przy ulice , ze lusterko jest stluczone za wycieraczka karta z numerem telefonu i prosba o kontakt ..
skontaktowalam sie z ta osoba i ona chce sie dogadac co do tego lusterka .. to znaczy powiedziala ,ze nie chce zglaszac do ubezpieczalni tego ..
co ja mam zrobic ?

lusterko jest pekniete cale ale naszczescie obudowa nie ... jakie moze byc koszt naprawy ? moze ktos sie orientuje ... auto do ford focus 2003 rok ...

doradzcie mi prosze !
  Profil uzytkownika: kama77     
pratsam


Wpisów: 2954
Od: 2007-03-01
2011-08-31 20:20
Zadzwon do Forda i spytaj ile kosztuje szkielko plus wymiana.
Tylko jaka masz pewnosc ze ten ktory "chce sie dogadac" zaplaci fakture za Ciebie?
  Profil uzytkownika: pratsam     
wandaelzbieta


Wpisów: 3758
Od: 2010-01-08
2011-08-31 20:22
Niech Ci da gotowke .
  Profil uzytkownika: wandaelzbieta     
iza
Sztokholm


Wpisów: 23425
Od: 2000-09-11
2011-08-31 21:12
bardzo milo, ze ta osoba w ogole sie odezwala.
dowiedz sie o koszt naprawy, dodaj 500 kr za fatyge i wez kase do reki.
  Profil uzytkownika: iza     
szary


Wpisów: 13026
Od: 2005-06-02
2011-08-31 21:58
albo podjedz do forda i niech dadza ci oferte , i pokaz mu kwitek i wes kase .. tylko sprawdz dokladnie lusterko .. czy wogle dziala , i jesli masz elektryczne to sprawdz czy chodzi na boki i gora dol
  Profil uzytkownika: szary     
yoasienka


Wpisów: 171
Od: 2007-07-02
2011-09-01 08:55
Mi pare miesiecy temu ukradli lusterko (sam wklad), zglosilam na policje, ale oczywiscie zlodzieja nie zlapali :P Wazne to bylo dla ubezpieczyciela, ale pozniej sie okazalo ze to za maly koszt zeby ubezpieczenie otrzymac. Nowy wklad do bmw kosztowal mnie 600 kr, wymiana gratis.
A ostatnio ktos na parkingu rozwalil mi cale lusterko, na szrocie cale lusterko kosztowalo mnie 500 kr. Trafilas na uczciwego czlowieka ktory zostawil swoje namiary, mi jakos frajer musial rozwalic :/
  Profil uzytkownika: yoasienka     
Lunab


Wpisów: 3474
Od: 2009-10-01
2011-09-01 09:15
Kama, dogadac sie to dla szweda oznacza, ze ta osoba chce ci zaplacic za wyrzadzone szkode, ale nie chce miec zadnej adnotacji w swojej firmie ubezpieczeniowej (obowiazuje wyzsza stawka ubezpieczenia, jesli sie cos "przeskrobalo").

Radzilabym ci pokazac polski styl (na pewno jest taki, tylko szwedzi o tym nie wiedza!)i skontaktowac sie z ta osoba pokazujac koszty naprawy.
Informacje o kosztach mozesz uzyskac w warsztacie samochodowym, ktory moze wypisac szacunkowa sume naprawy.
Co dalej to juz od was zalezy.

Mozesz oczywiscie zrobic "biznes" i probowac innych rozwiazan, ale wtedy nie mowmy, ze szwedzi nie maja klasy.....

Akutat takich zachowan, jak pozostawienie kontaktu do siebie, gdy sie uszkodzi komus samochod, trzeba sie od nich uczyc.
  Profil uzytkownika: Lunab     
platan


Wpisów: 31
Od: 2011-07-15
2011-09-01 09:24
Stłuczone lusterko to 7 lat nieszczęścia..., tylko pytanie, dla kogo? A tak poważnie; chwała Szwedowi za uczciwość!
  Profil uzytkownika: platan     
Oxen
Let's Rock Baby


Wpisów: 5717
Od: 2004-10-27
2011-09-01 10:10
Gdyby sprawca bal sie, ze jego ubezpieczyciel zabierze mu jakis bonus, wowczas nie zawracal by sobie wogole d*py zostawiajac swoje dane, tylko odjechal w sina dal.

Byl uczciwy - badz i Ty!

Dowiedz sie o kosztach naprawy/wymiany, i mu je przedstaw. Jesli zaakceptuje - bedzie po sprawie, jesli nie - zglos na Policje te stluczke.

Mowiac szczerze.... dawno juz nie slyszalem o podobnej sytuacji, ze winowajca przyznaje sie i zostawia namiary na siebie.

Jakis szwedzki dinozaur?!
  Profil uzytkownika: Oxen     
Forum -> Auto-Moto -> Lusterko - stluczone :(
Ten wątek jest stary. Komentowanie wyłączone.
Pokaż wpisy






PRACA (Brandbergen)
Poszukujemy pracownikow lub podwykonacow (VÅRBY)
Sprzatanie (Bandhagen)
brukarz - kostka granitowa (Knislinge )
Praca przy sprzataniu w Sztokholmie (Älvsjö)
Renovering av lägenheter- Stockholm (Stockholm)
PRACOWNIK ROBÓT NAZIEMNYCH (Sztokholm)
Städjobb- Stockholm (Stockholm)
Więcej





Zakładnicy Nocnego Duathlonu na pokładzie Ryanair.
Agnes na szwedzkiej ziemi
8 najładniejszych miejsc z drzewami wiśniowymi w Sztokholmie.
Agnes na szwedzkiej ziemi
Wielkanocna wyprawa do wschodniej Albanii.
Agnes na szwedzkiej ziemi
Firma Sprzątająca
Polka w Szwecji
Moja historia cz.5
Polka w Szwecji
Przygoda z malowaniem
Polka w Szwecji
Nowe szwedzkie słowa 2023 - nyord
Szwecjoblog - blog o Szwecji


Odwiedza nas 6 gości
oraz 0 użytkowników.


Trollfabriken poloniainfo.se ?
Szwedzki „wstyd przed lataniem” napędza renesans podróży koleją
Katarzyna Tubylewicz: W Sztokholmie to, gdzie mieszkasz, zaskakująco dużo mówi o tym, kim jesteś
Migracja przemebluje Szwecję. Rosną notowania skrajnej prawicy
Szwedka, która wybrała Szczecin - Zaczęłam odczuwać, że to już nie jest mój kraj
Emigracja dała mi siłę i niezależność myślenia










© Copyright 2000-2024 PoloniaInfoNa górę strony