Odwiedzin 37877075
Dziś 304
Niedziela 19 maja 2024

 
 

Forum: Auto-Moto - Problem z pilotem od alarmu

 
 

Ten wątek jest stary. Komentowanie wyłączone.
Pokaż wpisy
AutorProblem z pilotem od alarmu
mariokrak


Wpisów: 4
Od: 2010-09-08
2011-07-16 08:42
Witam,

mam problem z pilotem od alarmu. Alarm marki legendford. Problem polega na tym że ów pilot został zalany a konkretnie wyprany w 40st C. Poszukuję elektronika który ma odpowiednie narzędzia do naprawy. Jeżeli znacie kogoś takiego w stockholmie to proszę o kontakt do niego. Bardzo mi na tym zależy gdyż procedura wysyłania pilota do polski jest czasochłonna i uziemi mi samochód na jakieś 1,5 tygodnia.

z góry dzięki za pomoc!
  Profil uzytkownika: mariokrak     
szary


Wpisów: 13026
Od: 2005-06-02
2011-07-16 12:58
chyba jednak szybciej pojdzie wyslac ten pilot do polski ... , a czemu auto bedzie stalo az 1.5 tyg ??? w kazdym alarmie masz guzik awaryjny zeby wylaczyc alarm , wlasnie w takim wypadku jak twoim , jesli pilot padnie , lub bateria .
  Profil uzytkownika: szary     
mariokrak


Wpisów: 4
Od: 2010-09-08
2011-07-16 16:32
Aż tak bardzo się nie znam, wierzę że posiada jakiś tryb awaryjny ale problem polega na tym że jest to stary samochód i niestety ma popsute zamki, kluczyk który mam nie otwiera ani przednich drzwi ani bagażnika wiec dostać sie do środka jedynie przez centralny zamek (ale on nie działa) albo rozbić szybę...
  Profil uzytkownika: mariokrak     
szary


Wpisów: 13026
Od: 2005-06-02
2011-07-16 16:37
nie rozumiem , to nie mozesz otowrzyc kluczem drzwi bo centralny nie dziala ?? hmm ... napewno masz zamek w lewych lub prawych drzwiach , albo w klapie ?? przeciesz sie musiales liczyc z tym ze jak ci kiedys padnie pilot to musisz kluczem wejsc ??
  Profil uzytkownika: szary     
wandaelzbieta


Wpisów: 3758
Od: 2010-01-08
2011-07-16 16:39
Zrob haczyk z druta i wloz go po szybie do srodka drzwi. Moze uda Ci sie blokade otworzyc.
  Profil uzytkownika: wandaelzbieta     
szary


Wpisów: 13026
Od: 2005-06-02
2011-07-16 16:42
http://chomikuj.pl/prjan1/ PORADNIKI+SAMOCHODOWE/AUTOALARMY/Alarm+LE GENDFORD+NEW+monta*c5*bc,432209125.pdf
  Profil uzytkownika: szary     
pratsam


Wpisów: 2954
Od: 2007-03-01
2011-07-16 17:34
http://www.clasohlson.se/P roduct/Category.aspx?id=88168439
  Profil uzytkownika: pratsam     
mariokrak


Wpisów: 4
Od: 2010-09-08
2011-07-16 17:43
szary, jeżeli chodzi o centralny to on działa ale z alarmem bo zapewne po to on został założony gdyż poprzedni właściciel miał problem z zamkami. samochód jak pisałem wcześniej jest stary i nie wiazalem z nim dluższej przyszłości dlatego nie inwestowałem przesadnie w niego co za tym idzie nie wymieniałem zamków. Wyprany pilot do alaramu to czysty przypadek, zadrażyło się i już trudno. Znalałem elektronika który podejmie się naprawy, rozmaiwałem z nim przez telefon i co prawda obiecał podesłać adres warsztatu ale do tej pory tego nie zrobił. Jeżeli nic nie dostane do poniedziałku do bede robił haczyki i włamywał się do własnego auta tylko puki co nie chce tego robić w państwie policyjnym bo auto stoi w dość ruchliwym miejscu. Co do instrukcji to dzięki, napewno sie przyda o ile poprzedni właściciel nie zmienił kodu ale o tym sie przekonam jak zaczne działać bo kontakt z gościem się urwał wraz ze sprzedaża auta...
  Profil uzytkownika: mariokrak     
niteczek


Wpisów: 30
Od: 2011-07-16
2011-07-16 20:56
znam elektronika samochodowego bardzo dobry i fachowiec ale w motali?
  Profil uzytkownika: niteczek     
mariokrak


Wpisów: 4
Od: 2010-09-08
2011-07-17 18:21
To podaj namiar na niego, w razie potrzeby wyślę mu pilota pocztą... z góry dzieki
  Profil uzytkownika: mariokrak     
Forum -> Auto-Moto -> Problem z pilotem od alarmu
Ten wątek jest stary. Komentowanie wyłączone.
Pokaż wpisy






PRACA (Brandbergen)
Poszukujemy pracownikow lub podwykonacow (VÅRBY)
Sprzatanie (Bandhagen)
brukarz - kostka granitowa (Knislinge )
Praca przy sprzataniu w Sztokholmie (Älvsjö)
Renovering av lägenheter- Stockholm (Stockholm)
PRACOWNIK ROBÓT NAZIEMNYCH (Sztokholm)
Städjobb- Stockholm (Stockholm)
Więcej





Zakładnicy Nocnego Duathlonu na pokładzie Ryanair.
Agnes na szwedzkiej ziemi
8 najładniejszych miejsc z drzewami wiśniowymi w Sztokholmie.
Agnes na szwedzkiej ziemi
Wielkanocna wyprawa do wschodniej Albanii.
Agnes na szwedzkiej ziemi
Firma Sprzątająca
Polka w Szwecji
Moja historia cz.5
Polka w Szwecji
Przygoda z malowaniem
Polka w Szwecji
Nowe szwedzkie słowa 2023 - nyord
Szwecjoblog - blog o Szwecji


Odwiedza nas 8 gości
oraz 1 użytkowników.


Szwedzki „wstyd przed lataniem” napędza renesans podróży koleją
Katarzyna Tubylewicz: W Sztokholmie to, gdzie mieszkasz, zaskakująco dużo mówi o tym, kim jesteś
Migracja przemebluje Szwecję. Rosną notowania skrajnej prawicy
Szwedka, która wybrała Szczecin - Zaczęłam odczuwać, że to już nie jest mój kraj
Emigracja dała mi siłę i niezależność myślenia










© Copyright 2000-2024 PoloniaInfoNa górę strony