Odwiedzin 37816351
Dziś 2175
Poniedziałek 29 kwietnia 2024

 
 

Forum: Komputer i człowiek - Abonament w 3

 
 

Ten wątek jest stary. Komentowanie wyłączone.
Pokaż wpisy
AutorAbonament w 3
dusia0105
Stockholm


Wpisów: 110
Od: 2009-02-10
2011-05-22 08:02
Hej wszystkim
Jestem zainteresowana zakupem telefonu w sieci 3, abonament 699 kr/mce.
Rozmawiam baaaaaardzo dużo przez telefon,w butiku polecili mi właśnie ten abonament. Ale czy w rzeczywistość jest tak pięknie jak to opisują - dużo minut za darmo do wszystkich sieci...??
Proszę o wasze opinie
  Profil uzytkownika: dusia0105     
iza
Sztokholm


Wpisów: 23425
Od: 2000-09-11
2011-05-23 09:39
tu masz za 99 kr/mies- smart
http://www.tele2.se/mobila bonnemang.html
  Profil uzytkownika: iza     
eszeweria


Wpisów: 114
Od: 2010-10-25
2011-08-03 09:52
hej
mam pytanie:czy mając personnumer,a nie pracując na biało w Szwecji można wziąść internet lub telefon na abonament?
  Profil uzytkownika: eszeweria     
kamień


Wpisów: 8037
Od: 2007-10-12
2011-08-03 09:56
mozna
  Profil uzytkownika: kamień     
robinofstockholm


Wpisów: 4102
Od: 2008-05-13
2011-08-03 11:07
@dusia0105

Nikomu NIE POLECAM taki abonnent jako osoba prywatna.
699 SEK razy 18 miesiacy (co najmniej jak chodzi juz jak telefon jest wliczony)

To jest prawie 1 i pol roku koszt. Oprocz tego to masz 3 miesiacy uppsägningstid !!

Wiec z punktu widzenia NIE POLECAM i specjalnie NIE POLECAM operatora 3TRE bo ten operator ma KIEPSKI zasieg poza Stockholm, Gbg, Malmö.

Jak juz chodzi miec taki plan co ma 3TRE to jest jedynie TELIA co przebije tych wrzystkich operatorow jak chodzi o zasieg i service.

WIEM O CZYM CO PISZE !!

Sam nie mam ani Telia, Tele2 czy 3Tre. Wybralem sobie Telenor z 4 punktow widzenia.

- Maja 24 godzinowa Kundtjänst
- Maja dobre cene place 18 öre przez 24H do kazdych operatow
- Maja specjalna usluge PASSPORT gdzie ja dzwonie super tanio do Szwecji i w tym panstwie gdzie jestem zagranica tez rozmowy przychodzajace (Roaming). Dam przyklad ktos dzwoni do mnie z Szwecji a powiecmy jestem w PL. To place 18öre za kazda minute plus 9.90 SEK (jeden raz) za usluge Passport plus 0.99 SEK za polaczenie. 20 min rozmowa bedzie kosztowala w tym przypadku 14.49 to znaczy 0.72 SEK za kazda minute !!
- mam zawsze bezplatny internet w telefonie bez limitu


Oczywiscie kazdy robi co sie podoba i wybiera sobie tego operatora co chce. Ja napisalem jakie kryterie sa wazne dla mnie i dlaczego mam Telenor jako operatora.


Så här fungerar Telenor Passport
Du ringer hem till Sverige för samma minutpris och startavgift som du har när du är i Sverige. Det enda som tillkommer är en startavgift för Passport.

Exempel: Har du ett mobilabonnemang där du ringer för 59 öre/min och har en startavgift på 99 öre är det alltså samma priser som gäller, plus en startavgift för Passport, när du är utomlands och ringer hem till Sverige.

När du ringer ett utländskt telefonnummer, ringer du för samma pris som om du var i Sverige och ringde ett internationellt samtal till det land som den uppringda personen är abonnent i + startavgift för Passport.

Exempel: Är du i Storbritannien och ringer nummer inom det landet så betalar du som ett internationellt samtal från Sverige till Storbritannien enligt din prislista för Internationella samtal+ startavgift för Passport.


Med abonnemangen Telenor Fastpris Sverige och Telenor Fastpris Sverige Premium betalar du 59 öre/min plus ordinarie startavgift 79 öre och även startavgift för Passport när du ringer hem till Sverige.

När du tar emot samtal betalar du inget per minut utan bara startavgift för Passport var 20:e minut.

Passport gäller bara för röstsamtal och passar dig som vill prata längre än 2 minuter i telefon. Tänk på att utlandssamtal inte ingår i ditt abonnemang där du får ringa för månadsavgiften
  Profil uzytkownika: robinofstockholm     
Forum -> Komputer i człowiek -> Abonament w 3
Ten wątek jest stary. Komentowanie wyłączone.
Pokaż wpisy






Prace ogrodowe (Åkersberga)
ASYSTENT STOMATOLOGICZNY (Johanneshov)
zatrudnie , (Tanumshede)
Prace ogrodowe, stolarskie itp (Kungsbacka)
Firma sprzatajaca Cleanflat (Sztokholm i okolice)
Malowanie (Stockholm )
Praca wykończenia wnętrz ogólnobudowlane Skåne (Skåne )
Praca sprzatanie (Sztokholm)
Więcej





8 najładniejszych miejsc z drzewami wiśniowymi w Sztokholmie.
Agnes na szwedzkiej ziemi
Wielkanocna wyprawa do wschodniej Albanii.
Agnes na szwedzkiej ziemi
Ugglegränd o jednej z najkrótszych uliczek w Sztokholmie.
Agnes na szwedzkiej ziemi
Firma Sprzątająca
Polka w Szwecji
Moja historia cz.5
Polka w Szwecji
Przygoda z malowaniem
Polka w Szwecji
Nowe szwedzkie słowa 2023 - nyord
Szwecjoblog - blog o Szwecji


Odwiedza nas 26 gości
oraz 0 użytkowników.


nie uczciwi pracodawcy
Szwedzki „wstyd przed lataniem” napędza renesans podróży koleją
Katarzyna Tubylewicz: W Sztokholmie to, gdzie mieszkasz, zaskakująco dużo mówi o tym, kim jesteś
Migracja przemebluje Szwecję. Rosną notowania skrajnej prawicy
Szwedka, która wybrała Szczecin - Zaczęłam odczuwać, że to już nie jest mój kraj
Emigracja dała mi siłę i niezależność myślenia










© Copyright 2000-2024 PoloniaInfoNa górę strony