Odwiedzin 37808588
Dziś 957
Sobota 27 kwietnia 2024

 
 

Forum: Życie w Szwecji - konto bankowe dla firmy

 
 

Ten wątek jest stary. Komentowanie wyłączone.
Pokaż wpisy
Autorkonto bankowe dla firmy
bagge


Wpisów: 39
Od: 2011-03-28
2011-04-22 22:15
Gdzie polecacie zalozyc rachunek bankowy dla firmy? Ktory bank ma najlepszy serwis, najnizsze oplaty itp.?
  Profil uzytkownika: bagge     
kamień


Wpisów: 8037
Od: 2007-10-12
2011-04-22 22:16
tu mala porada

http://www.poloniainfo.se/ forum/temat.php?temat=31858
  Profil uzytkownika: kamień     
bagge


Wpisów: 39
Od: 2011-03-28
2011-04-24 07:51
Mam osobiste konto w Swedbanku - ale moj najblizszy oddzial jest bardzo kiepski jesli chodzi o serwis i oplaty sa wysokie. Myslalem o SEB albo o Handelsbanken. Wczoraj rozmawialem z taksowkarzem, ktory mowil, ze najczesciej jego klienci placa wlasnie kartami tych bankow.
  Profil uzytkownika: bagge     
JOLAND


Wpisów: 10279
Od: 2009-11-24
2011-04-24 08:27
Jak otworzysz konto dla firmy w innym banku jak to prywatne,to dojada dodatkowe koszty np.banku internetowego.Majac w tym samym jestes podlaczony do tej samej bankdosy.Na jakiej podstawie sadzisz,ze Swedbank jest kiepski,nie majac odniesienia,co do funkcjonowania innych?.
  Profil uzytkownika: JOLAND     
bagge


Wpisów: 39
Od: 2011-03-28
2011-04-25 08:53
Joland przeczytaj co napisalem:
"moj najblizszy oddzial jest bardzo kiepski jesli chodzi o serwis" - ciagla rotacja personelu, bardzo mlodzi ludzie, nikt nic nie wie. Robie sporo przelewow takze poza Unie i nie wszystko da sie zalatwic przez internet. W Swedbanku spedzam niestety duzo czasu - za duzo! Dlatego uwazam, ze serwis jest kiepski przy czym nie wiem jak dzialaja inne banki (oprcz NORDEA gdzie konta firmowego nie zaloze z pewnoscia).
  Profil uzytkownika: bagge     
stas


Wpisów: 458
Od: 2006-01-05
2011-04-26 11:45
Swedbank faktycznie jest do kitu. Maja stosunkowo wysokie oplaty dla firm jednoosobowych. Osobiscie polecam Handelsbanken - jasne, przejrzyste warunki tylko nie gwarantuje, ze i tam nie spotkasz "nieukow".
  Profil uzytkownika: stas     
gusia2425


Wpisów: 276
Od: 2009-01-12
2011-04-26 23:02
osobiscie mam w swedbanku kono . Co do oplat CENA ZA PRZELEW DO POLSKI TO 50KORON CENA ZA KARTE NA ROK TO 250kr
za przelewy internetowe nie place ,W polsce wyplacajac z bankomatu pobieraja wsumie nieduza prowizjie . Wybralam Ten bank poniewarz Tylko do niego mam najblizej,wybierz taki by miec do niego niedaleko bo same oplay to kazdy bank ma a jak by sobie przeliczyc odleglosc na dojazd to czasem na jedno wychodzi. Wszedzie moga byc kolejki a jak sie robi duzo przelewow to niema sie czemu dziwic ze ci to wiecej czasu zajmuje.Pozatym srona internetowa jest przysosowana do przelewow zagranicznych ale trzeba jeszcze umiec z niej korzysac
  Profil uzytkownika: gusia2425     
iza
Sztokholm


Wpisów: 23425
Od: 2000-09-11
2011-04-27 00:20
"osobiscie mam w swedbanku kono. Co do oplat CENA ZA PRZELEW DO POLSKI TO 50 KORON CENA ZA KARTE NA ROK TO 250 kr. za przelewy internetowe nie place. W polsce wyplacajac z bankomatu pobieraja w sumie nieduza prowizjie. Wybralam Ten bank poniewarz Tylko do niego mam najblizej"


ja wybralam MÓJ bank bo mam do niego najblizej- jest w moim komputerze lub w jakimkolwiek komputerze na calym swiecie.

przelew zagraniczny mam za darmo jak i wyciaganie z bankomatu na calym swiecie
  Profil uzytkownika: iza     
gusia2425


Wpisów: 276
Od: 2009-01-12
2011-04-27 18:17
chodzilo mi o oddzial gdzie moge isc i zalatwic wrazie co jakies zmiany bo nie zawsze sie na yle zna czlowiek by na inernecie wszystko sie dowiedziec
  Profil uzytkownika: gusia2425     
iza
Sztokholm


Wpisów: 23425
Od: 2000-09-11
2011-04-28 10:58
no jasne. ale w moim banku jest obsluga telefoniczna 24h na dobe.
bo przeciez nei bede sie zwalniac z roboty po to by chodzic do banku i stac tam w kolejce itp...
  Profil uzytkownika: iza     
myszka1


Wpisów: 72
Od: 2009-11-15
2011-04-28 13:23
Ja polecam swedbank mam sama w tym banku konto prywatne ,e-sparakonto i firmowe i jak narazie nie mam zamiaru na zmiane bo nie ma z tym bankiem zadnych problemow
  Profil uzytkownika: myszka1     
bagge


Wpisów: 39
Od: 2011-03-28
2011-04-28 13:39
Iza, oczywiscie jesli ma sie zwykly rachunek oszczednosciowo- rozliczeniowy i korzysta sie z malej ilosci oferowanych przez bank uslug (przelewy, platnosci karta itd.) to zupelnie wystarczy.
Jesli jednak prowadzisz rozliczenia z innymi krajami - szczegolnie tymi spoza Unii - wowczas niestety trzeba czasem pofatygowac sie do oddzialu banku gdzie bardzo by sie chcialo spotkac kompetentny personel
  Profil uzytkownika: bagge     
iza
Sztokholm


Wpisów: 23425
Od: 2000-09-11
2011-04-28 13:41
ok, powiedzmy ze troche rozumiem, ale gwarancji kompetentnego personelu nie masz tylko dlatego ze do banku POJDZIESZ a nie zadzwonisz...

  Profil uzytkownika: iza     
Forum -> Życie w Szwecji -> konto bankowe dla firmy
Ten wątek jest stary. Komentowanie wyłączone.
Pokaż wpisy






Dekarz/Blacharz/Takläggare/Pappläggare (Stockholm)
Pomoc w ogrodzie Vallentuna (Vallentuna)
Dam pracę Pracownik budowlany Karlstad Varmland (Hammarö)
PRACA. (Stokholm)
Dam prace sprzątanie (Stockholm)
Dam prace firmie sprzątającej (Stockholm)
Tłumaczenie (Sztokholm)
Praca dla doświadczonego stolarza (Sztokholm)
Więcej





Wielkanocna wyprawa do wschodniej Albanii.
Agnes na szwedzkiej ziemi
Ugglegränd o jednej z najkrótszych uliczek w Sztokholmie.
Agnes na szwedzkiej ziemi
Szwecja o smaku lukrecji czyli spotkanie w bibliotece Morenowej.
Agnes na szwedzkiej ziemi
Firma Sprzątająca
Polka w Szwecji
Moja historia cz.5
Polka w Szwecji
Przygoda z malowaniem
Polka w Szwecji
Nowe szwedzkie słowa 2023 - nyord
Szwecjoblog - blog o Szwecji


Odwiedza nas 12 gości
oraz 0 użytkowników.


Dzis palạ koran w Skärholmen
nie uczciwi pracodawcy
Szwedzki „wstyd przed lataniem” napędza renesans podróży koleją
Katarzyna Tubylewicz: W Sztokholmie to, gdzie mieszkasz, zaskakująco dużo mówi o tym, kim jesteś
Migracja przemebluje Szwecję. Rosną notowania skrajnej prawicy
Szwedka, która wybrała Szczecin - Zaczęłam odczuwać, że to już nie jest mój kraj
Emigracja dała mi siłę i niezależność myślenia










© Copyright 2000-2024 PoloniaInfoNa górę strony