Odwiedzin 37815893
Dziś 1717
Poniedziałek 29 kwietnia 2024

 
 

Forum: Komputer i człowiek - comviq amigos

 
 

Ten wątek jest stary. Komentowanie wyłączone.
Pokaż wpisy
Autorcomviq amigos
huban0


Wpisów: 14
Od: 2006-11-12
2011-01-17 19:23
W ostatnich dniach bardzo duzo zaczelo mi pobierac z konta i zaczelam sprawdzac kazde polaczenie do Polski i co sie okazalo -za kazda minute na tel stacjonarny placilam 3,5 korony a nie ponizej jednej i ta sytuacja byla od piatku.Dzwonilam dzisiaj do Tele 2 ,przyznali mi racje-sprawdzili ile placilam za polaczenia i zwrocili mi pieniadze ktore skasowali za duzo i ok ...Pisze tylko tego posta aby ludzie ktorzy korzystaja z Amigosa zwracali uwage ile placa za polaczenia do Polski bo czasem mozna sie jednak naciac...
  Profil uzytkownika: huban0     
EHM


Wpisów: 565
Od: 2010-09-24
2011-01-17 22:05
U mnie to samo od piątku. 2,49 zamiast 0,49. Doładowałam drugi numer i tam taryfa bez zmian. Pierwszy numer będę monitować jutro. Najdziwniejsze, że doładowuję raz i drugi, saldo z informacją taryfa amigosa a płacę jak w normalnej.
Zastanawiam się czy nie chcą w ten sposób sprowokować ludzi do rejestrowania imiennego numerów. Czy musiałeś podawać swoje personalia dzwoniąc do Tele2?
  Profil uzytkownika: EHM     
huban0


Wpisów: 14
Od: 2006-11-12
2011-01-18 05:42
Nie,tylko nr telefonu i te numery pod które dzwoniłam.Może mają jakąś awarie,bo to samo było z telefonem mojego meza.
  Profil uzytkownika: huban0     
vvesem


Wpisów: 11
Od: 2010-04-21
2011-01-19 21:40
Chyba coś jest nie tak bo u mnie i u moich znajomych to samo wychodzi. Nie dostałem żadnego smsa a jak sprawdzam ile pobierają to jest różnie od jednej korony do dwóch i pół.
  Profil uzytkownika: vvesem     
EHM


Wpisów: 565
Od: 2010-09-24
2011-01-20 19:48
Mi sprawdzili połączenia z paru dni i po 24 godzinach wyrównali saldo na koncie. Generalnie to u nich jest jakiś błąd w systemie i mają wiele telefonów z reklamacjami. Pytają tylko o numer telefonu i numery pod które się dzwoniło oraz kiedy.
  Profil uzytkownika: EHM     
Angela12370


Wpisów: 5
Od: 2011-01-30
2011-01-31 12:33
A wiecie może czy można kupić sobie pakiet na miesiąc na smsy .? ile to kosztuje i jak się nazywa .?
  Profil uzytkownika: Angela12370     
iza
Sztokholm


Wpisów: 23425
Od: 2000-09-11
2011-01-31 12:53
nie da sie na same sms-y.
nazwa w tytule
  Profil uzytkownika: iza     
iza
Sztokholm


Wpisów: 23425
Od: 2000-09-11
2011-01-31 13:12
ale jak sie miec darmowe sms-y to lepsze halebop

http://www.poloniainfo.se/ forum/szukaj.php?szukaj=halebop
  Profil uzytkownika: iza     
agatka88
Stockholm


Wpisów: 29
Od: 2009-09-28
2011-01-31 14:28
Jeżeli załadujesz Kompisa 75 to bedziesz miala kilkanascie tysciecy smsow za darmo ale tylko po szwecji i tylko do tele2
  Profil uzytkownika: agatka88     
Uppsalka


Wpisów: 773
Od: 2004-12-01
2011-02-01 09:46
Podlacze sie, choc nie chodzi o Amigos ani nawet komorke. Mam IP telefoni z ComHem plus tanie rozmowy z zagranica, za co oczywiscie dodatkowo place. Generalnie oplaca sie - pod warunkiem ze dziala. Niestety dwa razy zdarzylo sie ze cala ta impreza "wyskakiwala z systemu" na przelomie miesiaca i naliczali mi normalna taryfe dopoki sie nie zorientowalam. Z tym ze w ComHem nie ma tak, jak ktos pisze:

"Mi sprawdzili połączenia z paru dni i po 24 godzinach wyrównali saldo na koncie"

Oni nie moga podobno wyrownac salda na koncie w ciagu miesiaca. Dopoki nie ma faktury, nie moga nic zrobic. Podobno w ogole nie widza mojego salda w trakcie biezacego miesiaca (ja moge, na Mina Sidor ) Potem laduja mi konto zafakturowana nadwyzka. Musze teraz czekac na fakture zeby mi wrocili pieniadze. i srednio mi sie usmiecha, bo to sztuczne przywiazywanie klienta do siebie (musze wygadac te pieniadze zeby mi sie zwrocilo).

Jakies komentarze co do tej praktyki? (Oprocz tego ze jest beznadziejna, bo to juz wiem )
  Profil uzytkownika: Uppsalka     
Mwolanski
Göteborg


Wpisów: 311
Od: 2007-07-11
2011-02-10 11:43
Przy okazji, radze wszystkim uwaznie sprawdzac rachunki z Tele2, albo kontrolowac saldo...
niestety za to ich nieuczciwe dzialanie pod pretekstem bledow technicznych i innych bzdur, przestali dzialac w polsce...

ja mam przez caly czas jakies dziwne doliczone oplaty i stawki ktorych na oczy nie widzialem... niestety nie mam czasu do nich dzwonic i klucic sie o pare koron w miesiacu... ale zauwazylem ze to nie tylko u mnie sie tak dzieje, a pomylscie ze firma dziala w 11 europejskich krajach!!!! szok!
  Profil uzytkownika: Mwolanski     
nowa81


Wpisów: 25
Od: 2011-01-24
2011-03-19 17:05
witam. mam numer w kontantkort comviq. teraz przeszlam na abonament w 3ce i chcialam zatrzymac numer stary. przyszedl mi sms z 3ki zeby zatrzymac numer musze najpierw w tele2 zarejestrowac nr na siebie (podejzewam podac moje dane) i nastepnie wypelnic blankiet w 3ce o przeniesienie nr tel. czy ktos wie, ktory blankiet w tele2 musze wypelnic na stronie internetowej zeby zarejestrowac nr? nie moge znaleźć. chyba ze osobiscie pojde do punktu tele2 ale brak mi czasu
  Profil uzytkownika: nowa81     
Radek Arjan


Wpisów: 62
Od: 2010-10-19
2011-03-20 12:40
dwa dni temu chodził facet z tele2 i informował o wyższych stawkach,może stąd te opłaty, niestety nie pytałem co i jak,nie byłem zainteresowany jego informacjami
  Profil uzytkownika: Radek Arjan     
Forum -> Komputer i człowiek -> comviq amigos
Ten wątek jest stary. Komentowanie wyłączone.
Pokaż wpisy






ASYSTENT STOMATOLOGICZNY (Johanneshov)
zatrudnie , (Tanumshede)
Prace ogrodowe, stolarskie itp (Kungsbacka)
Firma sprzatajaca Cleanflat (Sztokholm i okolice)
Malowanie (Stockholm )
Praca wykończenia wnętrz ogólnobudowlane Skåne (Skåne )
Praca sprzatanie (Sztokholm)
Carpentry work (Stockholm)
Więcej





8 najładniejszych miejsc z drzewami wiśniowymi w Sztokholmie.
Agnes na szwedzkiej ziemi
Wielkanocna wyprawa do wschodniej Albanii.
Agnes na szwedzkiej ziemi
Ugglegränd o jednej z najkrótszych uliczek w Sztokholmie.
Agnes na szwedzkiej ziemi
Firma Sprzątająca
Polka w Szwecji
Moja historia cz.5
Polka w Szwecji
Przygoda z malowaniem
Polka w Szwecji
Nowe szwedzkie słowa 2023 - nyord
Szwecjoblog - blog o Szwecji


Odwiedza nas 36 gości
oraz 0 użytkowników.


nie uczciwi pracodawcy
Szwedzki „wstyd przed lataniem” napędza renesans podróży koleją
Katarzyna Tubylewicz: W Sztokholmie to, gdzie mieszkasz, zaskakująco dużo mówi o tym, kim jesteś
Migracja przemebluje Szwecję. Rosną notowania skrajnej prawicy
Szwedka, która wybrała Szczecin - Zaczęłam odczuwać, że to już nie jest mój kraj
Emigracja dała mi siłę i niezależność myślenia










© Copyright 2000-2024 PoloniaInfoNa górę strony