Odwiedzin 37815897
Dziś 1721
Poniedziałek 29 kwietnia 2024

 
 

Forum: Komputer i człowiek - Problem z monitorem

 
 

Ten wątek jest stary. Komentowanie wyłączone.
Pokaż wpisy
AutorProblem z monitorem
kingus


Wpisów: 419
Od: 2009-12-26
2010-12-18 13:26
Pomozcie! Monitor w komputerze stacjonarnym gasnie zaraz po wlaczeniu, wiec trzeba go wylaczyc i wlaczyc jeszcze raz, a on i tak po paru sekundach gasnie. Ostatnio zauwazylam tez ze cos sie dzieje z kolorami, np ikonki na pulpicie sa rozmazane, myslalam ze to kwestia poruszania kabelkiem lub monitorem, bo z poczatku faktycznie pomagalo, a teraz lipa Monitor ma okolo 2.5 roku, HP.
Ktos ma jakies pomysly?
  Profil uzytkownika: kingus     
electra


Wpisów: 3440
Od: 2005-05-02
2010-12-18 15:33
poprosic mikolaja o nowy
  Profil uzytkownika: electra     
KasiaTom


Wpisów: 1227
Od: 2010-09-23
2010-12-18 15:44
faktycznie moze byc problem z kablem, skoro piszesz o zmianie kolorow, sprobuj zmienic kabel na nowy, czy juz moze to zrobilas?
  Profil uzytkownika: KasiaTom     
Highlander
Sztokholm


Wpisów: 13
Od: 2010-02-05
2010-12-18 19:16
Sprawdź wtyczkę od monitora, czy aby przypadkiem nie masz wyłamanych lub pogiętych bolców Rozmazane ikonki to również objaw rąbniętej karty graficznej. Monitor raczej będzie w porządku. Bardziej wygląda mi to na problem sprzętowy lub wykorbiony system... PS. Czy ostatnio było coś instalowane na kompie lub dokładany był jakiś sprzęt? Pzdr.
  Profil uzytkownika: Highlander     
Highlander
Sztokholm


Wpisów: 13
Od: 2010-02-05
2010-12-18 19:23
Skleroza nie boli Jeszcze jedno pytanie - dokładałaś pamięć RAM? Albo sprawdź ile teraz Ci pokazuje. Często przy uszkodzonej karcie pamięci dzieje się podobnie. Pzdr.
  Profil uzytkownika: Highlander     
akil


Wpisów: 123
Od: 2009-10-04
2010-12-18 20:47
mialem cos podobnego z kolorami i okazalo sie, ze karta sie grzala. jesli masz mozliwosc, to mozesz ja wypiac i wpiac ponownie, moze cos nie styka. albo podepnij monitor pod zintegrowana karte (poprostu doczep do plyty glownej) i jesli bedzie dzialac przez jakis czas to bedziesz wiedziec ze to wlasnie to : )
  Profil uzytkownika: akil     
kingus


Wpisów: 419
Od: 2009-12-26
2010-12-19 12:01
Zapomnialam dodac, ze rowniez tv jest podlaczony pod komputer, moze karta graficzna nie wytrzymala? Wtyczke sprawdzalam kilka razy, zadnych ramow nie dokladalam. Ostatnio tylko robilam przemeblowanie i wszystko odlaczalam od komputera, moze faktycznie cos zle zrobilam, kurcze, sprawdze jeszcze raz te kable. Wydawalo mi sie ze skoro wszystko dziala to dobrze podlaczylam... Sprawdze i odezwe sie jeszcze...
  Profil uzytkownika: kingus     
skoczek


Wpisów: 4902
Od: 2003-02-15
2010-12-19 12:36
"Pomozcie! Monitor w komputerze stacjonarnym gasnie zaraz po wlaczeniu, wiec trzeba go wylaczyc i wlaczyc jeszcze raz, a on i tak po paru sekundach gasnie. Ostatnio zauwazylam tez ze cos sie dzieje z kolorami, np ikonki na pulpicie sa rozmazane, myslalam ze to kwestia poruszania kabelkiem lub monitorem, bo z poczatku faktycznie pomagalo, a teraz lipa Monitor ma okolo 2.5 roku, HP.
Ktos ma jakies pomysly?"


Mam tez HP kupiony z drugiej reki.Tez wysiadla karta graficzna.Objawy : ekran podzielony na 4 czesci ( wzdluz) Okazalo sie ze mam 2 tygodnie do czasy uplyniecia 3 letniej gwarancji ktora zostala zawarta z Moderna za sume okolo 2000 tys kr extra przez poprzedniego wlasciciela.( Cena kompa z gwarancja 3 letna - 14 tys koron w chwili zakupu).Zdazylem na te dwa tygodnie przed uplywem extra ubezpieczenia z Moderna )zglosic awarie do El- giganten bylo to dwa miesiace temu... podczas tych 2 miesiacy przerzucania mnie od jednego do drugiego okazalo sie ze reklamationrätt oraz tillverkaren odmowili zalatwienia szkody ( mimo iz przeciez to jest tekniskt fel , a szwedzkie prawo mowi ze:enligt svensk lag får en felaktig vara reklameras inom tre år efter köpet) teraz wszystko jest w rekach Moderny ktora zada odemnie ÖVERLÅTELSEBEVIS od poprzedniego wlasciciela... no wiec szukam facia od ktorego kupilem kompa pare lat temu , a idzie mi to si och sa Najlepsze jest ze wszyscy mi mowia : " vi gör allt att du ska vara nöjd" ostatni raz jak mi to gosc powiedzial 2 tygodnie temu to sie tak wkurwilem ze myslalem ze go wyciagne za tej lady ...i chyba dzieki temu dostalem od razu kompa zastepczego od nich....
Nigdy wiecej HP!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  Profil uzytkownika: skoczek     
Forum -> Komputer i człowiek -> Problem z monitorem
Ten wątek jest stary. Komentowanie wyłączone.
Pokaż wpisy






ASYSTENT STOMATOLOGICZNY (Johanneshov)
zatrudnie , (Tanumshede)
Prace ogrodowe, stolarskie itp (Kungsbacka)
Firma sprzatajaca Cleanflat (Sztokholm i okolice)
Malowanie (Stockholm )
Praca wykończenia wnętrz ogólnobudowlane Skåne (Skåne )
Praca sprzatanie (Sztokholm)
Carpentry work (Stockholm)
Więcej





8 najładniejszych miejsc z drzewami wiśniowymi w Sztokholmie.
Agnes na szwedzkiej ziemi
Wielkanocna wyprawa do wschodniej Albanii.
Agnes na szwedzkiej ziemi
Ugglegränd o jednej z najkrótszych uliczek w Sztokholmie.
Agnes na szwedzkiej ziemi
Firma Sprzątająca
Polka w Szwecji
Moja historia cz.5
Polka w Szwecji
Przygoda z malowaniem
Polka w Szwecji
Nowe szwedzkie słowa 2023 - nyord
Szwecjoblog - blog o Szwecji


Odwiedza nas 37 gości
oraz 0 użytkowników.


nie uczciwi pracodawcy
Szwedzki „wstyd przed lataniem” napędza renesans podróży koleją
Katarzyna Tubylewicz: W Sztokholmie to, gdzie mieszkasz, zaskakująco dużo mówi o tym, kim jesteś
Migracja przemebluje Szwecję. Rosną notowania skrajnej prawicy
Szwedka, która wybrała Szczecin - Zaczęłam odczuwać, że to już nie jest mój kraj
Emigracja dała mi siłę i niezależność myślenia










© Copyright 2000-2024 PoloniaInfoNa górę strony