Odwiedzin 37815824
Dziś 1648
Poniedziałek 29 kwietnia 2024

 
 

Forum: Komputer i człowiek - iPhone 4

 
 

Ten wątek jest stary. Komentowanie wyłączone.
Pokaż wpisy
AutoriPhone 4
ÅÖÄ
Globus Polski!


Wpisów: 12896
Od: 2008-10-24
2010-11-22 13:50
Wpis wykasowany przez Administratora. Łamanie regulaminu serwisu.
  Profil uzytkownika: ÅÖÄ     
ANDRZEJEK


Wpisów: 35
Od: 2010-09-02
2010-11-25 22:42
Witam
Coz oczytalem sie mnostwo negatywnych opinii odnosnie IPHONA 4, poswiecilem wiele godzin na odwiedzaniu salonow z telefonami reklamowanymi w internecie itd itd
Duzo telefonow roznych firm-skoncentrowalem sie na samsungu nokii sony ericson-i jakby nie nie bylo-doszedlem do wniosku ze wszystko jest do siebie podobne-jakosc taka sama i co tu mowic zadnych rewelacji? IPHONA 4 przetestowalem szczegolnie-fantastyczna jakosc z kamery video jak i fotograficznej,zadnych problemow z antena bateria pracuje dlugo-da sie wymienic!!!!jakosc rozmow tez dobra-co szczegolne to to ze ma swietna obudowe.jest po prostu swietny dobrze wykonany-niesamowita jakosc obrazu samego monitora-trzeba powiedziec ze przy 5mgp ma niesamowita rozdzielczosc jak na przecietne ludzkie oko-wiecej w kamerze nie trzeba-wedlug mnie pierwsze miejsce z wszystkich telefonow ktorym poswiecilem czas.

a teraz popatrzmy z drugiej strony-od bebechow-tego co w srodku-jestem elektronikiem w tak zwanym temacie-wszystko bez wzgledu jaka nazwe firmy nosi-panasonic samsung sony ericson itd itd -ma taki sam standart elektroniki-plyt zintegrowanych podzespolow monitorow-dlugo tu pisac-mozna to nazwac typowymi skladakami jak w pecetach-caly dowcip polega tylko na tym jak to upchac podrasowac ubrac w obudowe i wcisnac klientowi kit o jakosci i bajerach buzerach na patyku-duzo podzespolow pochodzi z fabryk malezii filipin samsunga philipsa-jest tego duzo-chiny w kolejce.jezeli rozbierzecie telefon-byle jaki zauwazycie dozo procesorow bez napisow-sa to standartowe stabilizatory liczniki itd wlasnie tych firm z malezii filipin ktore sa uzywane w elektronice od ostatnich 20 lat-czyli kazdy telefon nawt i IPHONE ma elektronike z ladnych paru lat-patrzc na plyte samsunga motoroli IPHONA ercsona nokii-sa takie same-krztalt jest jedynie zmyleniem ze jest to cos nowego-standartowa zintegrowana elektronika-na koniec-musicie panstwo wiedziec ze w przyrodzie technice elektronice sa te same schematy zasady konstrukcje z ktorych ja sie wylamiemy to po prostu nie dziala-pierwszy patent sie liczy ktory pozniej powiela sie do konca swiata doskonalac go tylko tym aby go jak najbardziej zintegrowac przyspieszyc szukajac nowych chemicznych materialow poprawiajacych jakosc elektroniki i innych materialow-a wsumie jest to caly czas to samo mniej lub bardziej zawodne-cieszmy sie z tego co mamy i na co nas stac bo kupujac telefon z bajerami rowerami musimy wiedziec ze wykorzystamy go tylko na zadzwonieniu i odebraniu rozmowy-bo o to chodzilo BELOWI-DZIEKUJE
  Profil uzytkownika: ANDRZEJEK     
Ten wątek jest stary. Komentowanie wyłączone.
Pokaż wpisy






zatrudnie , (Tanumshede)
Prace ogrodowe, stolarskie itp (Kungsbacka)
Firma sprzatajaca Cleanflat (Sztokholm i okolice)
Malowanie (Stockholm )
Praca wykończenia wnętrz ogólnobudowlane Skåne (Skåne )
Praca sprzatanie (Sztokholm)
Carpentry work (Stockholm)
Prace w firmie sprzątającej (Stockholm)
Więcej





8 najładniejszych miejsc z drzewami wiśniowymi w Sztokholmie.
Agnes na szwedzkiej ziemi
Wielkanocna wyprawa do wschodniej Albanii.
Agnes na szwedzkiej ziemi
Ugglegränd o jednej z najkrótszych uliczek w Sztokholmie.
Agnes na szwedzkiej ziemi
Firma Sprzątająca
Polka w Szwecji
Moja historia cz.5
Polka w Szwecji
Przygoda z malowaniem
Polka w Szwecji
Nowe szwedzkie słowa 2023 - nyord
Szwecjoblog - blog o Szwecji


Odwiedza nas 30 gości
oraz 0 użytkowników.


nie uczciwi pracodawcy
Szwedzki „wstyd przed lataniem” napędza renesans podróży koleją
Katarzyna Tubylewicz: W Sztokholmie to, gdzie mieszkasz, zaskakująco dużo mówi o tym, kim jesteś
Migracja przemebluje Szwecję. Rosną notowania skrajnej prawicy
Szwedka, która wybrała Szczecin - Zaczęłam odczuwać, że to już nie jest mój kraj
Emigracja dała mi siłę i niezależność myślenia










© Copyright 2000-2024 PoloniaInfoNa górę strony