Odwiedzin 37816657
Dziś 2481
Poniedziałek 29 kwietnia 2024

 
 

Forum: Komputer i człowiek - internet z com hem

 
 

Ten wątek jest stary. Komentowanie wyłączone.
Pokaż wpisy
Autorinternet z com hem
lucky556


Wpisów: 8
Od: 2008-11-19
2010-10-17 08:52
witam. niedlugo konczy mi sie umowa z tre bredband (tzn 27 lutego)i chcialbym juz teraz wziac cos innego z com hem, i tu moje pytanie do posiadaczy internetu z kabla com hem.czy moze mi ktos doradzic jak sie sprawuje ,jaka najlepiej predkosc wziac i ile kosztuje montaz? prosze o rade.
  Profil uzytkownika: lucky556     
alicjab


Wpisów: 27
Od: 2009-08-25
2010-10-17 10:59
http://www.comhem.se/comhe m/kundservice/artiklar/kontrollera-att-du -bor-i-ett-com-hem-hus/-/14004/6782/-/ind ex.html na tej stronie możesz sprawdzić czy adres twój jest podłączony z comhem,jesli budynek jest podłączony pod comhem,instalacje robisz sam, podłączasz się pod gniazdo w ścianie,comhem oferuje swoje prędkości oznaczając je od S dO XXL ja mam S i śmiga bez problemu,wszystko znajdziesz na stronach comhem.se
  Profil uzytkownika: alicjab     
lucky556


Wpisów: 8
Od: 2008-11-19
2010-10-17 11:39
niestety nie moge byc podłączony. wiesz moze czy jest mozliwosc podlaczenia i jakie sa koszta?
  Profil uzytkownika: lucky556     
electra


Wpisów: 3440
Od: 2005-05-02
2010-10-17 11:42
jezeli twoj budynek nie jest podlaczony to nie masz mozliwosci podlaczenia
  Profil uzytkownika: electra     
iza
Sztokholm


Wpisów: 23425
Od: 2000-09-11
2010-10-17 12:21
sprobuj czy tych mozesz miec:
http://bredband.bahnhof.se /

ja zmienilam z comhem i jestem BARDZO zadowolona
  Profil uzytkownika: iza     
COMODO


Wpisów: 359
Od: 2004-05-30
2010-10-17 19:42
lucky
ja swego czasu kupujac tv kupilem tez comhem internet staly z anteny,a mieszkajac w centrum sztokholmu bylem pewny ze technika tu juz dotarla-ale sie zdziwilem
pomimo ze na klatce schodowej widzialem naklejke komhemu okazalo sie ze mamy starego typu centrale ktora nie przesyla neta,wiec musialem zamowic technika,pozniej telefon do comhemu by uniewaznic zawarta umowe,
jakis czas temu przeprowadzilem sie i znow sie zdziwilem bo wczesniej sprawdzilem na stronie internetowej comhemu moj adres jest jako bez neta z comhemu ale wchodzac do klatki schodowej domu znow zobaczylem naklejke comhemu i...
postanowilem w sklepie porozmawiac z sprzedawca,opowiedzialem mu wszystko i powiedzial ze pomoze mi rozwiazac umowe gdyby net nie dzialal
net zalogowal sie w opcje on line ale nie dzialal,i znow szok,co teraz nie tak skoro mam polaczenie z serwerem
zadzwonilem do comhemu i po minucie wstepu z mojej strony pan z obslugi technicznej poprosil mnie o podanie mac adresu mojego routera i po niepelnej minucie internet zadzialal
nie opiniuje ktory dostawca neta jest lepszy tylko opisalem tobie jak ja sprawdzalem czy moge miec comhem...
  Profil uzytkownika: COMODO     
Forum -> Komputer i człowiek -> internet z com hem
Ten wątek jest stary. Komentowanie wyłączone.
Pokaż wpisy






Sprzatanie Sztokholm (Stockholm)
Praca w firmie sprzatajacej w Sztokholmie (Stockholm)
Prace ogrodowe (Åkersberga)
ASYSTENT STOMATOLOGICZNY (Johanneshov)
zatrudnie , (Tanumshede)
Prace ogrodowe, stolarskie itp (Kungsbacka)
Firma sprzatajaca Cleanflat (Sztokholm i okolice)
Malowanie (Stockholm )
Więcej





8 najładniejszych miejsc z drzewami wiśniowymi w Sztokholmie.
Agnes na szwedzkiej ziemi
Wielkanocna wyprawa do wschodniej Albanii.
Agnes na szwedzkiej ziemi
Ugglegränd o jednej z najkrótszych uliczek w Sztokholmie.
Agnes na szwedzkiej ziemi
Firma Sprzątająca
Polka w Szwecji
Moja historia cz.5
Polka w Szwecji
Przygoda z malowaniem
Polka w Szwecji
Nowe szwedzkie słowa 2023 - nyord
Szwecjoblog - blog o Szwecji


Odwiedza nas 39 gości
oraz 1 użytkowników.


nie uczciwi pracodawcy
Szwedzki „wstyd przed lataniem” napędza renesans podróży koleją
Katarzyna Tubylewicz: W Sztokholmie to, gdzie mieszkasz, zaskakująco dużo mówi o tym, kim jesteś
Migracja przemebluje Szwecję. Rosną notowania skrajnej prawicy
Szwedka, która wybrała Szczecin - Zaczęłam odczuwać, że to już nie jest mój kraj
Emigracja dała mi siłę i niezależność myślenia










© Copyright 2000-2024 PoloniaInfoNa górę strony