Odwiedzin 37798539
Dziś 2316
Środa 24 kwietnia 2024

 
 

Forum: Życie w Szwecji - Handelsbanken jak logować?

 
 

Ten wątek jest stary. Komentowanie wyłączone.
Pokaż wpisy
AutorHandelsbanken jak logować?
maestro55


Wpisów: 5
Od: 2010-05-19
2010-05-23 22:54
kto się orientuje jakie są wymogi logowania się na stronę handelsbanku założyłem niedawno konto tam aktywowałem konto na internet mam login hasło i nie mogę się zalogować czy jeszcze coś potrzeba? jak się próbuję zalogować pisze że nie mam uprawnień certyfikat potrzebna mam mały programik do bezpiecznego logowania także bank id i dalej "lipa" nic nie wchodzi co jeszcze trzeba?? pozdrawiam i proszę o podpowiedź może ktoś już to przerabiał? na forum nie znalazłem
  Profil uzytkownika: maestro55     
robo_kk
Goteborg


Wpisów: 35
Od: 2009-08-12
2010-05-23 23:06
hej
nie wiem czy to ten sam problem który ja miałem, ale na początku aby zalogować się na swoje konto miałem kartę zdrapkę, która nie działała. Poszedłem z tym do banku, niestety nie byli mi w stanie z tym pomóc, nawet próbowałem się u nich logować na miejscu, koleś nie wiedział co się dzieje. Rozwiązaliśmy to tak, że zamówił dla mnie token, który przyszedł do domu kilka dni później, oddzielnie przyszła potrzebna do tego karta. Teraz podłączam urządzenie do kompa i śmiga bez zarzutu. W banku powinieneś dostać to za darmo.

Pozdrawiam i życzę powodzenia
  Profil uzytkownika: robo_kk     
eda
Sztokholm


Wpisów: 310
Od: 2008-03-05
2010-05-23 23:39
ten programik to Nexus Personal?
Ja musiałam ściagnąć również certyfikat.
  Profil uzytkownika: eda     
aniaszw


Wpisów: 95
Od: 2009-10-31
2010-05-24 12:00
Jesli masz w komputerze Viste, to czesto nie mozesz sie zalogowac przez Bank ID. Jesli jeszcze nie zainstalowales, to musisz zainstalowac obie CERTYFIKAT - tam na stronie Handelsbanku. Napisz, czy masz problem z zainstalowaniem Certyfikatu.
  Profil uzytkownika: aniaszw     
maestro55


Wpisów: 5
Od: 2010-05-19
2010-05-24 21:50
dzięki za podpowiedzi certyfikat mam bank id też na swoim kompie mam xp to całkiem nic zalogowałem na kolegi on ma vistę konto aktywowałem ważne na 3 lata pisze zarejestrowałem swój login hasło i finito koniec nic nie loguje pisze że nie mam uprawnień do wejścia na stronę tyle już próbowałem i dalej to samo
  Profil uzytkownika: maestro55     
karolina68
Warszawa


Wpisów: 13478
Od: 2004-03-02
2010-05-24 23:37
hej HB odszedl od wszelkiego rodzaju zdrapek musisz miec ten token zeby sie zalogowac. Jezeli nie masz idz do banku.
  Profil uzytkownika: karolina68     
aniaszw


Wpisów: 95
Od: 2009-10-31
2010-05-25 13:24
Ja mam konto w HB - i wchodze jeszcze przez Certyfikat - bo mam go juz dosc dlugo. Na stronie wchodze w Logga in, potem wybieram Privat, i mam 4 opcje do wyboru do zalogowania. Ja wybieram Handelsbankens e-legitimation (certyfikat), gdy to klikne to wyskakuje okienko, gdzie trzeba wpisac PIN i to wszystko.
Moze wejdz na strone jako administrator? Moze o uprawnienia takie chodzi?
  Profil uzytkownika: aniaszw     
JuniaN


Wpisów: 49
Od: 2010-09-17
2010-11-01 13:59
Potrzebuje kogos pomocy kto ma konto w Handelsbanken i wie jak aktywowac e-ID.Mam zainstalowany niby ten program,ale nawet na konto nie moge sie zalogowac za pomoca e-leg.Wyskakuje mi jakis blad,Potrzebne mi to jest aby wejsc na strone komuny,do skatt, do f-kassy itd.Czy ktos bylby mi w stanie pomoc.Bardzoo pilna sprawa.Z gory dziekuje. Wolalabym przez tel to zalatwic,wiec prosze o nr tel na meila.Meil w profilu.Pozdawiam.
  Profil uzytkownika: JuniaN     
Forum -> Życie w Szwecji -> Handelsbanken jak logować?
Ten wątek jest stary. Komentowanie wyłączone.
Pokaż wpisy









Praca - sprzątanie (Spånga)
Spawacz 136/138 Sztokholm (Sztokholm)
Potrzebna pomoc na dzis (ok 4 godz.) (Södertälje)
sprzatanie Bålsta (Bålsta )
Sprzątanie/Grafik/Sztokholm (Sztokholm )
Praca od zaraz! (Malmo)
Sprzatanie Sztokholm (Älvsjö)
Personlig assistans Södertälje (Södertälje)
Więcej





Ugglegränd o jednej z najkrótszych uliczek w Sztokholmie.
Agnes na szwedzkiej ziemi
Szwecja o smaku lukrecji czyli spotkanie w bibliotece Morenowej.
Agnes na szwedzkiej ziemi
Kristineberg slott – piękny pałacyk z Kungsholmen.
Agnes na szwedzkiej ziemi
Firma Sprzątająca
Polka w Szwecji
Moja historia cz.5
Polka w Szwecji
Przygoda z malowaniem
Polka w Szwecji
Nowe szwedzkie słowa 2023 - nyord
Szwecjoblog - blog o Szwecji


Odwiedza nas 20 gości
oraz 0 użytkowników.


Szwedzki „wstyd przed lataniem” napędza renesans podróży koleją
Katarzyna Tubylewicz: W Sztokholmie to, gdzie mieszkasz, zaskakująco dużo mówi o tym, kim jesteś
Migracja przemebluje Szwecję. Rosną notowania skrajnej prawicy
Szwedka, która wybrała Szczecin - Zaczęłam odczuwać, że to już nie jest mój kraj
Emigracja dała mi siłę i niezależność myślenia










© Copyright 2000-2024 PoloniaInfoNa górę strony