Odwiedzin 37815747
Dziś 1571
Poniedziałek 29 kwietnia 2024

 
 

Forum: Komputer i człowiek - Tradera kto wie....

 
 

Ten wątek jest stary. Komentowanie wyłączone.
Pokaż wpisy
AutorTradera kto wie....
anonim28


Wpisów: 16
Od: 2009-06-16
2010-05-04 22:28
Jak to jest gdy to ja wylicytowalam jakis przedmiot,a wcale go niechce.Czy mozna to jakos wycofac czy poprostu wystarczy nie zaplacic faktury,towaru nie przysla i po sprawie...polasilam sie na ipoda ale moj szwedzki slabo i prawdopodobnie trzeba bedzie do niego clo doplacic za co z gory dziekuje.Co robic,jak to sie odbywa,zeby mnie kurka teraz nie przesladowali....Dzieki za szybkie odpowiedzi.
  Profil uzytkownika: anonim28     
aniaszw


Wpisów: 95
Od: 2009-10-31
2010-05-05 01:15
Jakie clo? Najlepiej chyba napisac do tej osoby, od ktorej licytowales. Mozesz po angielsku oczywiscie. Moze zrozumie. Tylko on na pewno musi zaplacic Traderze za to, ze sprzedal Tobie cos, wiec straci na tym...
  Profil uzytkownika: aniaszw     
aniaszw


Wpisów: 95
Od: 2009-10-31
2010-05-05 01:17
Acha... pewnie jesli nie zaplacisz to ci po prostu konto zamkna... bo ktos napisze skarge...
  Profil uzytkownika: aniaszw     
viki78


Wpisów: 54
Od: 2006-03-29
2010-05-05 10:46
Dostaniesz zla opinie od tego kogos jak nie zaplacisz i nie odbierzesz.Ale najpierw bedzie ten ktos pisal maila do ciebie albo dzwonil.Tak ze zawsze idzie sie jakos dogadac.Chyba ze trafisz na jakiekos idiote.
Konto zamykaja jak dostaniesz 3 zle opinie.
  Profil uzytkownika: viki78     
iza
Sztokholm


Wpisów: 23425
Od: 2000-09-11
2010-05-05 11:00
"prawdopodobnie trzeba bedzie do niego clo doplacic za co z gory dziekuje"

piszesz prawdopodobnie, a wiec nie wiesz i nie sprawdzilas...

moze zamiast panikowac trzeba najpierw sprawdzic to clo?
  Profil uzytkownika: iza     
krisbz
Stockholm


Wpisów: 706
Od: 2000-11-12
2010-05-05 11:56
Tak sie nie robi jak sie licutuje to sie doprowadza transakcje do konca. A tak na marginesie to powinnas zaplacic sprzedajecemu za wystawienie na Traderze danego przedmiotu bo on za to musi placic w dodatku jezeli cena byla podbita czyli wieksza od tej co sprzedawca wystawil to koszta jego wzrosly i ty za to odpowiadasz.
Mialam podobny przypadek gdzie osoba kupujaca odemnie napisala maila z przeprosinami i zapytala ile mnie wystawienie kosztowalo i ze pokryje koszta zebym tylko jej negatywu nie wstawila.Czyli za porozumieniem stron sie odbylo mimo iz wiem ze powod jaki podala byl zmyslony.To nie sa duze sumy w zaleznosci od ceny ostatecznej. Tak ze spowodowalas ze osoba jezeli byla tez inna osoba ktora tez sie bila o dany przedmiot nie miala szansy kupna a wiec ten co sprzedaje stracil kupca i w dodatku musi za to doplacic,wiec cos nie tak, prawda?
  Profil uzytkownika: krisbz     
anonim28


Wpisów: 16
Od: 2009-06-16
2010-05-05 18:16
Krisbz na logike rozsadek i moralna uczciwosc to masz racje.Zrobilam to wszystko bez zastanowienia...A licytowac to nie mialam sie w sumie z kim...a ipod dostalam nowy nieuzywany za 35 sek plus frakt 29...czyli odrazu to smierdzi....znajomy znajomego tez sie polasil ostatnio na takie cacko za 500sek,a pozniej sie okazalo ze musi zaplacic 11tys podobno dlatego tak spanikowalam.Ponoc z elektronika na Traderze trzeba uwazac.Dzis napisalam email do tej osoby ,bo w sumie co mi pozostalo....
  Profil uzytkownika: anonim28     
krisbz
Stockholm


Wpisów: 706
Od: 2000-11-12
2010-05-06 14:39
Pewnie i masz racje ze elektroniczne rzeczy trzeba uwazac ale ja zawsze czytam opinje o sprzedawcy i to mi duzo pomaga bo nawet jak jest jeden negatyw to sobie poprostu odpuszczam.
Ja i kupowalam i tez sprzedalam moje mobile i kazdy kupiec byl super zadowolony a ja bez obaw bo wiedzialam co sprzedaje ale zgadzam sie nie kazdy taki jest a ja z kolei irytuje sie na nie powaznych kupcow stad ten moj wczesniejszy wpis.Mialam pare takich osob co to najpierw sie bily o kupno a potem co do czego to cos im tam niby wyskoczylo.Moim zdaniem najlepiej posprawdzac dokladnie sprzedajacego a potem sie zdecydowac.
  Profil uzytkownika: krisbz     
Forum -> Komputer i człowiek -> Tradera kto wie....
Ten wątek jest stary. Komentowanie wyłączone.
Pokaż wpisy






zatrudnie , (Tanumshede)
Prace ogrodowe, stolarskie itp (Kungsbacka)
Firma sprzatajaca Cleanflat (Sztokholm i okolice)
Malowanie (Stockholm )
Praca wykończenia wnętrz ogólnobudowlane Skåne (Skåne )
Praca sprzatanie (Sztokholm)
Carpentry work (Stockholm)
Prace w firmie sprzątającej (Stockholm)
Więcej





8 najładniejszych miejsc z drzewami wiśniowymi w Sztokholmie.
Agnes na szwedzkiej ziemi
Wielkanocna wyprawa do wschodniej Albanii.
Agnes na szwedzkiej ziemi
Ugglegränd o jednej z najkrótszych uliczek w Sztokholmie.
Agnes na szwedzkiej ziemi
Firma Sprzątająca
Polka w Szwecji
Moja historia cz.5
Polka w Szwecji
Przygoda z malowaniem
Polka w Szwecji
Nowe szwedzkie słowa 2023 - nyord
Szwecjoblog - blog o Szwecji


Odwiedza nas 35 gości
oraz 0 użytkowników.


nie uczciwi pracodawcy
Szwedzki „wstyd przed lataniem” napędza renesans podróży koleją
Katarzyna Tubylewicz: W Sztokholmie to, gdzie mieszkasz, zaskakująco dużo mówi o tym, kim jesteś
Migracja przemebluje Szwecję. Rosną notowania skrajnej prawicy
Szwedka, która wybrała Szczecin - Zaczęłam odczuwać, że to już nie jest mój kraj
Emigracja dała mi siłę i niezależność myślenia










© Copyright 2000-2024 PoloniaInfoNa górę strony