Odwiedzin 37803401
Dziś 3845
Czwartek 25 kwietnia 2024

 
 

Forum: Życie w Szwecji - jak odszukać dane o obywatelu Szwecji

 
 

Ten wątek jest stary. Komentowanie wyłączone.
Pokaż wpisy
Autorjak odszukać dane o obywatelu Szwecji
Govia


Wpisów: 3
Od: 2010-03-24
2010-03-24 12:10
Witam Was wszystkich. To mój pierwszy wpis na forum. Piszę dlatego, że od pewnego czasu jestem ze Szwedem. Twierdzi, że jest rozwiedziony od dwóch lat. Dowiedziałam się, że istnieje strona ratsit.se i tam widnieje informacja, że jest żonaty (gift). Zresztą pod tym samym adresem widnieje jego (ex)żona i dziecko. Czy to oznacza, że mnie okłamał, czy ta strona nie jest po prostu aktualizowana? Czy istnieją jeszcze jakieś inne oficjalne strony dostarczające danych o szwedzkich obywatelach? Pozdrawiam. Govia.
  Profil uzytkownika: Govia     
Danielus81
stockholm


Wpisów: 2874
Od: 2008-03-25
2010-03-24 12:37
Tak ratsit jest z tego co sie orientuje aktualizowany raz w roku.
  Profil uzytkownika: Danielus81     
iza
Sztokholm


Wpisów: 23425
Od: 2000-09-11
2010-03-24 13:13
w skatteverket. pojdz a dowiesz sie wszystkiego.. lacznie z zarobkami
  Profil uzytkownika: iza     
Misiaka


Wpisów: 1560
Od: 2007-05-17
2010-03-24 13:57
Niech pokaze personbevis, tam jest aktualny stan cywilny.
  Profil uzytkownika: Misiaka     
Bacha ma kwacha


Wpisów: 264
Od: 2010-03-12
2010-03-24 15:02
Tak na personbevis widac odrazu u mnie bylo ogift juz przed wyznaczona data rozwodu
  Profil uzytkownika: Bacha ma kwacha     
Govia


Wpisów: 3
Od: 2010-03-24
2010-03-24 18:37
Dzięki za te wskazówki. Mój problem polega na tym, że mieszkam na stałe w Polsce, on w Szwecji. Nie znam też szwedzkiego. Rozmawiamy po angielsku. Widziałam jego paszport i prawo jazdy. Jeśli chodzi o skatteverket, to jak sprawdziłam w necie, to jest to urząd podatkowy, który ma nawet swoją stronę, niestety tylko po szwedzku, więc dla mnie bezużyteczną. Dlatego znalazłam to forum bo macie wiedzę, która dla mnie jest niedostępna. Pozdrawiam wszystkich.
  Profil uzytkownika: Govia     
egirevs


Wpisów: 212
Od: 2010-03-15
2010-03-24 20:31
Jak pojde do skatteverket, i spytam sie o svena svenssona, to oni chetnie , jak na tacy podadza jego personalia ?
  Profil uzytkownika: egirevs     
gusia2425


Wpisów: 276
Od: 2009-01-12
2010-03-24 21:16
govia w skacie sa osoby co po angielsku swobodnie sie dogadasz i ci wszystko moga wytlumaczyc nie musisz znac szwedzkiego; a powiedz no jestescie zarejestrowani jako sambo???
  Profil uzytkownika: gusia2425     
Govia


Wpisów: 3
Od: 2010-03-24
2010-03-25 10:54
Gusia, nie mieszkamy razem, tak jak pisałam ja mieszkam w Polsce on w Szwecji, więc nie jesteśmy zarejestrowani jako sambo. Kiedy widujemy się np. w Szwecji to cały czas spędzamy razem i raczej trudno byłoby mi pójść do urzędu podatkowego wypytywać o jego sytuację rodzinną. Ale pomijając te złośliwe wpisy dowiedziałam się jak często aktualizowana jest ratsit.se no i postaram się „dopaść” jego personbevis. A może sprawa się jakoś inaczej wyjaśni? Zaczęłam się zastanawiać nad jego stanem cywilnym, kiedy stwierdziłam, że dość łatwo wprowadza mnie w swoje środowisko zawodowe a nie mam żadnego kontaktu z jego rodziną. Pozdrawiam wszystkich życzliwych.
  Profil uzytkownika: Govia     
gusia2425


Wpisów: 276
Od: 2009-01-12
2010-03-25 16:59
Govia proponuje ci gre w otwarte karty chociarz sama osobiscie nie dala bym sie na zwiazek na odleglosc przynajmiej na dlusza mete. powiedz mu o swoich watpliwosciach ze nierozumiesz dlaczego unika poznania z jego rodzina, bendzie to lepsze rozwiazanie jak poprosisz go o taki dokument w dodatku w jezyku angielskim, nizeli by puzniej w razie czego nie poczul sie przez ciebie oszukiwany ja jak by mnie ktos po kryjomu przedemna sprawdzal ostro bym wie wkurzyla,
  Profil uzytkownika: gusia2425     
Lisabeth


Wpisów: 148
Od: 2007-08-12
2010-03-25 17:13
Nie cala pravda z tym zarobkiem z Skatteverket tyklo pierwsza strona jest oficialna nastepne sa niedosiegalne dla innych ciekavych osob.
On nie chce tobje powiedzic pravdy............
  Profil uzytkownika: Lisabeth     
Forum -> Życie w Szwecji -> jak odszukać dane o obywatelu Szwecji
Ten wątek jest stary. Komentowanie wyłączone.
Pokaż wpisy






Dam Pracę (Värmdö )
Praca (Södertälje)
Praca od zaraz (Uddevalla)
firma sprzątającą poszukuje pracownika od zaraz (Sztokholm)
Dołącz do grona fachowców remontujących łazienki (Täby)
Pracownik återvinningscentral (Sztokholm)
Praca- sprzątanie (Tyresö )
Praca dla operatora koparki (Stockholm)
Więcej





Ugglegränd o jednej z najkrótszych uliczek w Sztokholmie.
Agnes na szwedzkiej ziemi
Szwecja o smaku lukrecji czyli spotkanie w bibliotece Morenowej.
Agnes na szwedzkiej ziemi
Kristineberg slott – piękny pałacyk z Kungsholmen.
Agnes na szwedzkiej ziemi
Firma Sprzątająca
Polka w Szwecji
Moja historia cz.5
Polka w Szwecji
Przygoda z malowaniem
Polka w Szwecji
Nowe szwedzkie słowa 2023 - nyord
Szwecjoblog - blog o Szwecji


Odwiedza nas 33 gości
oraz 0 użytkowników.


nie uczciwi pracodawcy
Szwedzki „wstyd przed lataniem” napędza renesans podróży koleją
Katarzyna Tubylewicz: W Sztokholmie to, gdzie mieszkasz, zaskakująco dużo mówi o tym, kim jesteś
Migracja przemebluje Szwecję. Rosną notowania skrajnej prawicy
Szwedka, która wybrała Szczecin - Zaczęłam odczuwać, że to już nie jest mój kraj
Emigracja dała mi siłę i niezależność myślenia










© Copyright 2000-2024 PoloniaInfoNa górę strony