Odwiedzin 37877179
Dziś 408
Niedziela 19 maja 2024

 
 

Forum: Auto-Moto - mandaty zmora

 
 

Ten wątek jest stary. Komentowanie wyłączone.
Pokaż wpisy
Autormandaty zmora
dotka5
Goteborg


Wpisów: 10
Od: 2010-03-10
2010-03-15 17:26
witam czy moze mi ktos pomoc chodzi mi o mandaty jakie otrzymalam rok temu Sa to miejsca gdzie nigdy nie bylam Mieszkam w goteborgu i tu pracuje a mandaty ma z Nacka to gdzies na polnocy szwecji Co dziwne dzwonilam do tej firmy park,o duplikaty bo ja sie nie zgadzam z tymi mandatami ,ale nie chca mi przeslac Poradcie co mam zrobic .Wspomne jeszcze ze skierowali to do polski do windyfikacji bo auto jest rejestrowane w polsc.Prosze o jakis rady
  Profil uzytkownika: dotka5     
karolina68
Warszawa


Wpisów: 13478
Od: 2004-03-02
2010-03-15 19:27
Nacka: nie wiem nic o polnocy ale jest taka dzielnica w Sztokholmie.

na pewno, wiesz o ktora Nacka chodzi?I czy nigdy samochod nie byl np.w STHLM?
  Profil uzytkownika: karolina68     
dotka5
Goteborg


Wpisów: 10
Od: 2010-03-10
2010-03-15 20:01
nigdy nie bylam w sztokholmie mieszkam i pracuje w goteborgu Ale mam tez mandaty z okresu kiedy nie posiadalam tego auta i nie bylam nawet w szwecji i,zeby bylo smieszniej auto bylo w niemczech na niemieckich rejestracjach ,w tym okresie a ja juz dostalam mandat na moje obecne numery rejestracyjne ,troche dziwne co?Malo tego to mandaty maja jedna i te sama ulice te z goteborga te Nacki i jeszcze ystat ,gdzie tylko przejezdzalam na prom a mam mandat za zle parkowanie i to chyba z 5 sztuk ,no jestem zalamana nawet mam mandat kiedy bylam w polsce moim autem ,to naprawde masakra.A jeszcze dodam ze ulica taka jest tylko w goteborgu ,bo sprawdzilam I co ty na to?
  Profil uzytkownika: dotka5     
PaweleM


Wpisów: 889
Od: 2010-01-29
2010-03-15 20:52
zgłoś na policje, najprawdopodobniej ktoś chce Cie wykręcić na kasę.
  Profil uzytkownika: PaweleM     
karolina68
Warszawa


Wpisów: 13478
Od: 2004-03-02
2010-03-16 15:58
mysle, ze policja, i to jak najszybciej.
  Profil uzytkownika: karolina68     
E.V.
Solna


Wpisów: 19
Od: 2010-03-18
2010-03-18 13:51
Witam Was ciepło i proszę o pomoc.
Nie zakładam nowego tematu,bo jest ich już tu mnóstwo,dlatego dopisuje się tu. A więc do rzeczy.

W tamtym roku dostaliśmy z mężem 4 mandaty za złe parkowanie.3 z nich są już zapłacone,został jeden,który powędrował już do Bydgoszczy i zaraz będzie się kłaniać windykacja. Ale przychodzą kolejne mandaty do zapłaty.Ostatnio przyszły 3 z końca roku i dziś jeden z kwietnia.Jest to niemożliwe,gdyż w kwietniu mąż pracował daleko od Stockholmu i owego mandatu na oczy nie widział.Tak samo jak tych z końca roku,gdyż samochód stał rozwalony na innym parkingu. Czy jest to możliwe,aby oszukiwali na mandatach? Kłócąc się mogę wymagać aby przysłali mi ksero mandatów lub zdjęcie,że na pewno był ten mandat? Czy tak jak koleżance poradziliście,zgłosić to na policję?

Każdy z nich w przeliczeniu to 300 zł,więc suma robi się spora.Co robić?


Przepraszam za trochę chaotyczną wypowiedź,ale jestem po prostu wściekła !

  Profil uzytkownika: E.V.     
karolina68
Warszawa


Wpisów: 13478
Od: 2004-03-02
2010-03-18 14:27
moze byc jakas mafia, chcaca zarobic na naiwniakach.

Niemozliwe,zeby wypisali mandat za samochod, ktorego nie bylo. Moze do zgloszeni na policje przydalyby sie jakies potwierdzenia ,ze faktycznie samochod byl poza miastem. Moze rozliczenia za benzyne z pracy, istnieja.
  Profil uzytkownika: karolina68     
E.V.
Solna


Wpisów: 19
Od: 2010-03-18
2010-03-18 14:40
Hmm...z tymi rozliczeniami chyba będzie kłopot,choć spytam i podsunę Twój pomysł mężowi. Chodzi tu o ten niby z kwietnia. A z tymi z końca roku,to jak udowodnić,skoro auto stało zepsute na bezpłatnym parkingu i żadnych rozliczeń nie mamy?Mąż już jeździł wtedy służbowym autem.

A ta mafia to myślisz,że Polska? Ta firma windykacyjna istnieje w necie,również kontakt telefoniczny jest...nie wiem...
  Profil uzytkownika: E.V.     
PaweleM


Wpisów: 889
Od: 2010-01-29
2010-03-18 21:57
to ze firma istnieje w necie i ze jest kontakt do niej o niczym nie świadczy, w necie wiele rzeczy istnieje zgłoś na policje podejrzenie ze ktoś Was naciąga. Zgłoś Jutro.
  Profil uzytkownika: PaweleM     
E.V.
Solna


Wpisów: 19
Od: 2010-03-18
2010-03-18 23:45
No też racja

Przedyskutowaliśmy z mężem całą tą sprawę i jutro skontaktuje się ze znajomym,który w policji pracuje.Mam nadzieje,że wszystko się wyjaśni...
  Profil uzytkownika: E.V.     
bolek1970
PZU


Wpisów: 11503
Od: 2006-07-05
2010-03-19 06:01
Teraz te mandaty drukuja na takich zoltych swistkach, ktore nie sa nawet wodoszczelne. To g---o, a nie mandat za przeproszeniem...
Nie dosc, ze ci faszysci z firm parkingowych terroryzuja ludzi na prawo i lewo, to jeszcze oszczedzaja w ten sposob, a jak ktos wywali taki swistek razem z reklama(bo, to nawet na mandat nie wyglada), to ma potem biede...
  Profil uzytkownika: bolek1970     
E.V.
Solna


Wpisów: 19
Od: 2010-03-18
2010-03-19 12:02
bolek1970 dokładnie tak jak piszesz.

A ja od rana siedzę i wydzwaniam do Polski do tych firm windykacyjnych co jest grane.Koszmar jakiś.Mandatów jest w tą i z powrotem i każdy w innej firmie.Chore to jakieś.
Tak więc na dzień dzisiejszy wiem,że mam jakiś mandat do zapłaty z kwietnia(w jednej firmie),dwa z października i jeden z listopada(w drugiej firmie). Z czego doszłam po długich przemysleniach i bezsennej nocy do wniosku,że owy mandat z 30.04 musze zaplacić i z 10.10 również.Ok. Ale kolejny z 23.10 i 5.11 w jaki sposób mam zapłacić,skoro auta już nie miałam
I tak też się dowiedziałam,że nie mam możliwości udowodnienia tego,bo auto nie było ani sprzedane,więc żadnej umowy nie mam,ani jeszcze nie zezłomowane.
Chyba po prostu nie zapłace i niech się dzieje wola Boska,bo te mandaty to już po nocach mi spać nie dają

  Profil uzytkownika: E.V.     
dotka5
Goteborg


Wpisów: 10
Od: 2010-03-10
2010-03-19 18:36
EV SKONTAKTUJ SIE ZE MNA firmavioletta@wp.pl porozmawiamy o mandatach ,ja mam tez ten problem
  Profil uzytkownika: dotka5     
E.V.
Solna


Wpisów: 19
Od: 2010-03-18
2010-03-19 20:05
ditka5 nie wchodzi mi Twój mail.To mój evelinazmudatrzebiatowska@gmail.com
  Profil uzytkownika: E.V.     
E.V.
Solna


Wpisów: 19
Od: 2010-03-18
2010-03-19 20:06
*dotka5 - sorry
  Profil uzytkownika: E.V.     
kolo7809


Wpisów: 14
Od: 2010-02-10
2010-03-22 00:21
Witam! ostatnio dostalem do zaplaty mandaty z ubieglego roku od firmy z Anglii EPC. W okresie gdy mandaty zostaly wystawione auto bylo skradzione bylo tez zgloszone na policje.Moge sie odwolac przez internet,ale trzeba wpisac nr sprawy z policji,niestety zadnego pisma o wszczeciu i zakonczeniu postepowania nie otrzymalem. Moglby mi ktos poradzic co zrobic w tej sytuacji.
  Profil uzytkownika: kolo7809     
Forum -> Auto-Moto -> mandaty zmora
Ten wątek jest stary. Komentowanie wyłączone.
Pokaż wpisy






PRACA (Brandbergen)
Poszukujemy pracownikow lub podwykonacow (VÅRBY)
Sprzatanie (Bandhagen)
brukarz - kostka granitowa (Knislinge )
Praca przy sprzataniu w Sztokholmie (Älvsjö)
Renovering av lägenheter- Stockholm (Stockholm)
PRACOWNIK ROBÓT NAZIEMNYCH (Sztokholm)
Städjobb- Stockholm (Stockholm)
Więcej





Zakładnicy Nocnego Duathlonu na pokładzie Ryanair.
Agnes na szwedzkiej ziemi
8 najładniejszych miejsc z drzewami wiśniowymi w Sztokholmie.
Agnes na szwedzkiej ziemi
Wielkanocna wyprawa do wschodniej Albanii.
Agnes na szwedzkiej ziemi
Firma Sprzątająca
Polka w Szwecji
Moja historia cz.5
Polka w Szwecji
Przygoda z malowaniem
Polka w Szwecji
Nowe szwedzkie słowa 2023 - nyord
Szwecjoblog - blog o Szwecji


Odwiedza nas 6 gości
oraz 0 użytkowników.


Trollfabriken poloniainfo.se ?
Szwedzki „wstyd przed lataniem” napędza renesans podróży koleją
Katarzyna Tubylewicz: W Sztokholmie to, gdzie mieszkasz, zaskakująco dużo mówi o tym, kim jesteś
Migracja przemebluje Szwecję. Rosną notowania skrajnej prawicy
Szwedka, która wybrała Szczecin - Zaczęłam odczuwać, że to już nie jest mój kraj
Emigracja dała mi siłę i niezależność myślenia










© Copyright 2000-2024 PoloniaInfoNa górę strony