Odwiedzin 37816133
Dziś 1957
Poniedziałek 29 kwietnia 2024

 
 

Forum: Komputer i człowiek - stare konta

 
 

Ten wątek jest stary. Komentowanie wyłączone.
Pokaż wpisy
Autorstare konta
karolina68
Warszawa


Wpisów: 13478
Od: 2004-03-02
2010-01-08 18:00
sytuacja,

wchodzi sie, powiedzmy, na spotify, okazuje sie ,ze zapomnialo sie hasla. Wstujkuje sie co potrzebne do przypomnienia hasla. I nastepuje wpadka, bo haslo jest wysylane na konto, ktorego juz nie uzywamy, co gorsza adres ma juz nowego uzytkownika.I uzytkownik wchodzi w posiadanie naszego hasla.


Klopot w tym ,ze te kontami nie zawsze zamyka sie z wlasnej woli.
Chociazby z powodu narastajacej ilosci spamow na koncie, to w koncu trzeba te konto zamknac.

teraz doszedl facebook, i jak Kajetan pisal, jakies fora chca zeby byc przypisanym do facebooka. Ale znow za jakis ...konto logowania sie na facebook moze przestac istniec.


Ja zaczelam sie dopiero zastanawiac...i czuje sie niekonfortowo. A moze bladze, bo bo nowy wlasciciel adresu, nie jest naszym dalszym wcieleniem?
  Profil uzytkownika: karolina68     
kajetan
Sztokholm


Wpisów: 16835
Od: 2000-09-01
2010-01-08 19:10
Poprostu ZAWSZE trzeba dbac o to, zeby miec uaktualnione dane kontaktowa w serwisach ktore sie uzywa. Albo zapisywac sobie hasla.
  Profil uzytkownika: kajetan     
Facet46
Szlachta nie pracuje


Wpisów: 4638
Od: 2009-03-25
2010-01-08 19:27
tak, Kajetanie, ale przypadki "chodza po ludziach":
lata temu, pierwszy raz zalogowalem sie na Polonii jako Szwed /tak mnie rodacy przechrzcili/, potem na jakis czas zaprzestalem odwiedzin. Jakiez bylo moje zdziwko, gdy okazalo sie przy probie logowania iz ktos inny z niego korzysta.
Zreszta przypominam sobie wcale nie tak dawno, z rok temu, byla tu akcja ze swiezo zalogowana osoba, ktorej nagle wyskoczylo iz jest zalogowana od kilku lat.
No, a jesli chodzi o Facebooka to chyba najwiekszy "szpieg" w sieci
  Profil uzytkownika: Facet46     
kajetan
Sztokholm


Wpisów: 16835
Od: 2000-09-01
2010-01-08 19:31
Tak, to sie tu kilka razy zdazylo.
  Profil uzytkownika: kajetan     
Facet46
Szlachta nie pracuje


Wpisów: 4638
Od: 2009-03-25
2010-01-08 19:36
akurat jesli chodzi o moje konta to sie nie dziwie, bo w przypadku gdy widze komunikat "haslo zbyt krotkie" mam odruch wpisywania podobnego jak w ... Seksmisji
  Profil uzytkownika: Facet46     
karolina68
Warszawa


Wpisów: 13478
Od: 2004-03-02
2010-01-09 17:18
Kajetan, a jaka Ty masz metode na zapamietywanie i sprawdanie gdzie jakie konto uzywasz? Czy jest jakis program, ktory bedzie mnie sledzil dla mnie samej???





mnie przeroslo,

kazde kupienie biletu na podroz, wiele roznych informacji do zciagneia z netu, subskrypcje wydawnictw naukowych ,bzdurnych, madrzejszych, fora rozne, to wszystko przy rejestracji wymaga emiali.

Tak , wiec mam w tej chwili aktywne 4 konta interenetowe. Pare znanych socjalnych stron, do tego Skype, yahoo messanger, google messanger, odeszlam z MSN, bo moj komputer zaczal sie burzyc.


I maz mi dowala bo co jakis czas ma odpal na wykupienie domen fajnie brzmiacych. Oczywiscie mielismy swego okresu adres *.eu, *.vaccum. Teraz mam jeszcze dropbox, bo stare ftp na rozne domeny okazaly sie gorsze. Lub ceny domen poszly tak w gore, ze zrezygnowalismy. I po moich roznych ...odeszlismy od szwedzkiej wersji wplatania w nazwy nazwisk, w efekcie przenosin bloga, zagubilisy go w necie. Probowalam googlowac, ale nie moge znalezc.

Zwlaszcza, ze padly nam dyski w komputerach a tam mielismy zapisane stare emaile. Mi do tego padl, przenosny zewnetrzny dysk. Mojemu mezowi jakis czas temu padl Iphone. Mamy kupe dvd, z roznymi backup, ale isc przez to to tez jest niezle.

Jeszcze konta do picassy, rozne picassy, bo przypisane do trzech roznych kont. Mam jeden forward, ale zeby nie plataly mi sie listy, to staram sie trzymac osobno te konta.

A do tego staram sie jakos zacierac troche slady za soba, uzywajac roznych danych, zeby wlasnie przy pomocy jakis chorych programow, nie bylo za duzo w sieci.


Zasadniczo, powinnam krzyczec pleeeese przestancie wymyslac nowe rzeczy, bo ja nie nadazam. .




  Profil uzytkownika: karolina68     
Forum -> Komputer i człowiek -> stare konta
Ten wątek jest stary. Komentowanie wyłączone.
Pokaż wpisy






Prace ogrodowe (Åkersberga)
ASYSTENT STOMATOLOGICZNY (Johanneshov)
zatrudnie , (Tanumshede)
Prace ogrodowe, stolarskie itp (Kungsbacka)
Firma sprzatajaca Cleanflat (Sztokholm i okolice)
Malowanie (Stockholm )
Praca wykończenia wnętrz ogólnobudowlane Skåne (Skåne )
Praca sprzatanie (Sztokholm)
Więcej





8 najładniejszych miejsc z drzewami wiśniowymi w Sztokholmie.
Agnes na szwedzkiej ziemi
Wielkanocna wyprawa do wschodniej Albanii.
Agnes na szwedzkiej ziemi
Ugglegränd o jednej z najkrótszych uliczek w Sztokholmie.
Agnes na szwedzkiej ziemi
Firma Sprzątająca
Polka w Szwecji
Moja historia cz.5
Polka w Szwecji
Przygoda z malowaniem
Polka w Szwecji
Nowe szwedzkie słowa 2023 - nyord
Szwecjoblog - blog o Szwecji


Odwiedza nas 32 gości
oraz 0 użytkowników.


nie uczciwi pracodawcy
Szwedzki „wstyd przed lataniem” napędza renesans podróży koleją
Katarzyna Tubylewicz: W Sztokholmie to, gdzie mieszkasz, zaskakująco dużo mówi o tym, kim jesteś
Migracja przemebluje Szwecję. Rosną notowania skrajnej prawicy
Szwedka, która wybrała Szczecin - Zaczęłam odczuwać, że to już nie jest mój kraj
Emigracja dała mi siłę i niezależność myślenia










© Copyright 2000-2024 PoloniaInfoNa górę strony