Odwiedzin 37816568
Dziś 2392
Poniedziałek 29 kwietnia 2024

 
 

Forum: Komputer i człowiek - Blog

 
 

Ten wątek jest stary. Komentowanie wyłączone.
Pokaż wpisy
AutorBlog
ossto


Wpisów: 316
Od: 2008-06-11
2009-12-20 01:40
Witam
Chciałem was zachęcić do zobaczenie bloga www.zyciewszwecji.blogasek.pl blog przedstawia Szwecje z punktu widzenia nastolatka, pisze na nim jak widzę Szwecje, co o niej myślę. Chce zaznaczyć ze nie każdy musi się z tym zgodzić. proszę tez o komentowanie tego, tutaj dlatego tez to pisze tutaj a nie na bazarze jak zły dział to administracje proszę o przeniesienie.

Wiec zaglądajcie, czytajcie i komentujcie.

www.zyciewszwecji.blogasek.pl

PS narazie wyglad nie jest olśniewający jak znajdę więcej czasu to popracuje nad nim i poprawie te nie zbyt ładnie wyglądające reklamy po lewej stronie.
  Profil uzytkownika: ossto     
undergroundzone
STOCKHOLM


Wpisów: 239
Od: 2009-10-26
2009-12-20 23:00
17 LATKU nie znasz jeszcze życia.A na blogu z szacunku do czytajacych zawsze Wam pisz z dużej litery
  Profil uzytkownika: undergroundzone     
undergroundzone
STOCKHOLM


Wpisów: 239
Od: 2009-10-26
2009-12-20 23:02
ŚWIĘTA BOŻEGO NARODZENIA z małej litery ...ach rozumie przeciez masz wy..bane.Jak wiekszosc nastolatków.

Staly tekst małolatow :"mam wy....bane" zle sie dzije ARBUZ!
  Profil uzytkownika: undergroundzone     
undergroundzone
STOCKHOLM


Wpisów: 239
Od: 2009-10-26
2009-12-20 23:03
DZIEJE
  Profil uzytkownika: undergroundzone     
kajetan
Sztokholm


Wpisów: 16835
Od: 2000-09-01
2009-12-20 23:04
Zanim sie rozpedzisz... proponuje, zebys zmienil bloga z tego blogaska.pl na jakis inny, zanim zyskasz ewentualnych czytelnikow.

Jest rok 2010 zaraz a ten blogasek.pl nie ma RSS-a, ani innej mozliwosci zeby sledzic twojego bloga nie zagladajac tam co chwile.

Zobacz np. https://www.blogger.com albo http://wordpress.com/ albo jezeli musisz koniecznie miec jakiegos polskiego to moze http://blog.onet.pl/

Glupio jest w tej chwili startowac bloga na takim dennym oprogrogramowaniu, skoro jest tyle dobrych darmowych serwisow.

Jak juz zmienisz oprogramowanie to daj znac, dodamy Twojego bloga do naszej listy blogow, z ktorych wpisy pojawiaja sie tu po prawej stronie.
Blog o zyciu w Szwecji na pewno bedzie interesujacy dla naszych czytelnikow.
  Profil uzytkownika: kajetan     
adventure
Ani tu, ani tam


Wpisów: 1344
Od: 2009-01-26
2009-12-21 08:58
I "under" ma rację, i Kajetan ma rację.
Ale nie to jest najważniejsze, bo najważniejsze jest pisać. Nie ma nic gorszego w sieci niż martwe strony.
Ja zacząłem pisać swoją własną stronę dla siebie, żeby mógł poczytać na starość, jak uda mi się jej dożyć. A że przy okazji parę osób oprócz mnie to do tej pory przeczytało... No to mi bardzo miło.
Będziesz miał chwile zwątpienia i przestoje. Ale brawo za inicjatywę

  Profil uzytkownika: adventure     
szary


Wpisów: 13026
Od: 2005-06-02
2009-12-21 09:39
do tego czasu wylaczam neta .... , lub ktos Ci sie na stronke wlamie i co innego napisze , i na starosc nie uwierzysz wto co napisales
  Profil uzytkownika: szary     
adventure
Ani tu, ani tam


Wpisów: 1344
Od: 2009-01-26
2009-12-21 09:50
Ja to nic. Mam jakieś kopie. A taki Gal Anonim na przykład... Albo obywatel Długosz Jan. Pomyśl szary, jak on miał przerypane
  Profil uzytkownika: adventure     
ossto


Wpisów: 316
Od: 2008-06-11
2009-12-21 11:58
Wiem ze musze zmienic serwer ale puki co to mi zalerzy na latwej i szybkiej edycji skryptu a taka tam mam narazie kozystam z gotowego skryptu ale w sportlov sie pobawie i nowym wygladzie bloga ten jest prowizoryczny poniewarz jakis czas temu napadla mnie wena narzekania i opublikowalem kilka artykowlow przezemnie napisanych na jednym z forum ale sadzac ze nie kazdemu sie bedzie podobac tamta tematyka forum dlatego zrobilem wlasnego bloga ale tak jak napisalem w ferie sie poobawie z forum i je przeniose na jakis serwer/hosting z rss
  Profil uzytkownika: ossto     
Ten wątek jest stary. Komentowanie wyłączone.
Pokaż wpisy






Sprzatanie Sztokholm (Stockholm)
Praca w firmie sprzatajacej w Sztokholmie (Stockholm)
Prace ogrodowe (Åkersberga)
ASYSTENT STOMATOLOGICZNY (Johanneshov)
zatrudnie , (Tanumshede)
Prace ogrodowe, stolarskie itp (Kungsbacka)
Firma sprzatajaca Cleanflat (Sztokholm i okolice)
Malowanie (Stockholm )
Więcej





8 najładniejszych miejsc z drzewami wiśniowymi w Sztokholmie.
Agnes na szwedzkiej ziemi
Wielkanocna wyprawa do wschodniej Albanii.
Agnes na szwedzkiej ziemi
Ugglegränd o jednej z najkrótszych uliczek w Sztokholmie.
Agnes na szwedzkiej ziemi
Firma Sprzątająca
Polka w Szwecji
Moja historia cz.5
Polka w Szwecji
Przygoda z malowaniem
Polka w Szwecji
Nowe szwedzkie słowa 2023 - nyord
Szwecjoblog - blog o Szwecji


Odwiedza nas 39 gości
oraz 0 użytkowników.


nie uczciwi pracodawcy
Szwedzki „wstyd przed lataniem” napędza renesans podróży koleją
Katarzyna Tubylewicz: W Sztokholmie to, gdzie mieszkasz, zaskakująco dużo mówi o tym, kim jesteś
Migracja przemebluje Szwecję. Rosną notowania skrajnej prawicy
Szwedka, która wybrała Szczecin - Zaczęłam odczuwać, że to już nie jest mój kraj
Emigracja dała mi siłę i niezależność myślenia










© Copyright 2000-2024 PoloniaInfoNa górę strony