Odwiedzin 37816793
Dziś 2617
Poniedziałek 29 kwietnia 2024

 
 

Forum: Komputer i człowiek - iPod - ingen aning

 
 

Ten wątek jest stary. Komentowanie wyłączone.
Pokaż wpisy
AutoriPod - ingen aning
meghann


Wpisów: 2378
Od: 2008-01-29
2009-12-16 12:26
dostalam od Kogos slicznego malego iPoda - nowego iPoda Nano. Nie mam pojecia jak sie sciaga muzyke na to cudo,a szkoda by lezal skoro ma 15G miejsca. Dotychczas jako mp3 spelare uzywalam mojej muzycznej Nokii,ale to nie to samo. Prosze o pomoc - czy jedyne wyjscie to iTunes gdzie - o ile wiem - trzeba placic?

pzdr.
  Profil uzytkownika: meghann     
robinofstockholm


Wpisów: 4102
Od: 2008-05-13
2009-12-16 12:58
To jest proste..

Sciagasz najnowsza wersje iTunes na stronie Apple. Tam aktywujesz swoj Nano. Pozniej juz kopjujesz te melodie co chesz ze byli na twoim nowym Mp3.

Ogolnie trwa taki proces 15-30min...

Jak chcesz pozniej cos kupic w AppleStore to musisz aktywowac sklep przez twoja karte kredytowa. Ale nikt nie zmusza na to.

Tu masz instrukcje..

http://manuals.info.apple. com/sv_SE/iPod_nano_5th_gen_Anvandarhandb ok.pdf
  Profil uzytkownika: robinofstockholm     
robinofstockholm


Wpisów: 4102
Od: 2008-05-13
2009-12-16 13:08
Ja nigdy nie bylem fanen iTunes, przez ten powod nie kreci mi Apple. Rzeczy sa oczywiscie estetyczne co sprzedaja. Placi sie ogolnie za trademark.

Ale na rynku jest tyle tyle innych ladnych rzeczy co przebija Apple lekko.

JA sam juz odstwailem miec iPhone czy iPod przed ten powod ze iTunes dosc jest skomplikowany. Dla mnie nadal jest.. mam cos 7000 Mp3 w laptopie wiec jak juz dorwie sie iTunes do mojego katalogu muzycznego.. to zacznie mi ustawiac, zmienic itd. Nie lubie tego.. wiec wole miec taki mp3 spelare co ma "Copy and Drag" wiec sam sobie kopjujesz i wiesz co robisz.. zadego software nie musisz wcale nawet uzywac.

Ale jak masz Apple to jestes zmuszona uzywac iTunes. Jedna rzecz jest dobra z tymi iPod's masz dobra jakosc dziwenku..
  Profil uzytkownika: robinofstockholm     
meghann


Wpisów: 2378
Od: 2008-01-29
2009-12-16 13:15
generalnie,nie kupilabym iPoda sama - lecz dostalam od Kogos mi drogiego. Nie dosc, ze jest piekny (specjalnie dla mnie zamowiony - szary metalik z dedykacja) to jeszcze sentymentalny. Dlatego chcialabym go uzywac. A nie bede sie pytac tego Kogos, jak sie tego uzywa,bo az glupio(ze niby sie nie znam na TAK popularnym sprzecie)
  Profil uzytkownika: meghann     
robinofstockholm


Wpisów: 4102
Od: 2008-05-13
2009-12-16 13:22
Poprostu aktuwujesz twoj maly gadget, wsadzasz kabel USB i sciagasz iTunes. Pozniej juz system aktywuje towj sprzet, wbija software i parametry..

po kilka minutach juz zainstalowalas swoj iPod. Przeczytaj uwaznie bruksanvisning.. jak masz nie duzo Mp3 melodi na twoim PC to proponuje ze system skopjuje ci wrzystkie do niego. Tez jest opcja ze sama mozez sobie wbic te melodie co chesz /wlasnie to jest skomplikowane dla mnie nadal.. pamietam jak mialem iPhone w maju..nie nawidzielem tego iTunes/.. ale sadze ze masz cierpliwosc (a ja nie mam) to ci sie napewno uda.. rob krok po kroku co bruksanvisning pisze i pokazuje wizulanie.
  Profil uzytkownika: robinofstockholm     
meghann


Wpisów: 2378
Od: 2008-01-29
2009-12-16 15:50
joho...
  Profil uzytkownika: meghann     
Forum -> Komputer i człowiek -> iPod - ingen aning
Ten wątek jest stary. Komentowanie wyłączone.
Pokaż wpisy






Sprzatanie Sztokholm (Stockholm)
Praca w firmie sprzatajacej w Sztokholmie (Stockholm)
Prace ogrodowe (Åkersberga)
ASYSTENT STOMATOLOGICZNY (Johanneshov)
zatrudnie , (Tanumshede)
Prace ogrodowe, stolarskie itp (Kungsbacka)
Firma sprzatajaca Cleanflat (Sztokholm i okolice)
Malowanie (Stockholm )
Więcej





8 najładniejszych miejsc z drzewami wiśniowymi w Sztokholmie.
Agnes na szwedzkiej ziemi
Wielkanocna wyprawa do wschodniej Albanii.
Agnes na szwedzkiej ziemi
Ugglegränd o jednej z najkrótszych uliczek w Sztokholmie.
Agnes na szwedzkiej ziemi
Firma Sprzątająca
Polka w Szwecji
Moja historia cz.5
Polka w Szwecji
Przygoda z malowaniem
Polka w Szwecji
Nowe szwedzkie słowa 2023 - nyord
Szwecjoblog - blog o Szwecji


Odwiedza nas 31 gości
oraz 0 użytkowników.


nie uczciwi pracodawcy
Szwedzki „wstyd przed lataniem” napędza renesans podróży koleją
Katarzyna Tubylewicz: W Sztokholmie to, gdzie mieszkasz, zaskakująco dużo mówi o tym, kim jesteś
Migracja przemebluje Szwecję. Rosną notowania skrajnej prawicy
Szwedka, która wybrała Szczecin - Zaczęłam odczuwać, że to już nie jest mój kraj
Emigracja dała mi siłę i niezależność myślenia










© Copyright 2000-2024 PoloniaInfoNa górę strony