Odwiedzin 37815931
Dziś 1755
Poniedziałek 29 kwietnia 2024

 
 

Forum: Komputer i człowiek - potrzebna pomoc z POLSATEM

 
 

Ten wątek jest stary. Komentowanie wyłączone.
Pokaż wpisy
Autorpotrzebna pomoc z POLSATEM
misiu


Wpisów: 13
Od: 2009-01-31
2009-11-05 19:36
Witam mam nadzieje ze ktos mi pomoze a nie odrazu zbluzga mam polsat cyfrowy wszystko bylo fajnie dopuki nie musialem zdemontowac na jakis czas anteny a teraz znowu ja podlaczylem i nic totalna lipa jedyne co mi sie udalo ustawic to na ustawieniu polsatowskim czyli tp 12188/v siec mam sygnal na 80 i jakosc na 40 i wyswietla mi siec astry wiem ze trzeba troszeczke przesunac antene tylko nie wiem w ktora strone czy prawo czy lewo stojac przodem do anteny juz probowalem tak i tak i nic innego nie umiem zlapac normalnie mnie krew zalewa mam nadzieje ze jest tutaj jakas madra glowa i pomoze mi to zrobic bo juz mam ochote to porabac i wywalic wszystko pozdrowienia dla wszystkich
  Profil uzytkownika: misiu     
szary


Wpisów: 13026
Od: 2005-06-02
2009-11-05 22:46
jak masz astre przekieruj w prawo .. ale to pare milimetrow
  Profil uzytkownika: szary     
kamień


Wpisów: 8037
Od: 2007-10-12
2009-11-06 05:59
stojąc za anteną
  Profil uzytkownika: kamień     
misiu


Wpisów: 13
Od: 2009-01-31
2009-11-06 20:39
ok fajnie dzieki za info tylko dalej jest maly problem potrafie ustawic astre1 jako siec na 70 jakos a przesowanie nic nie zmienia nie chce wskoczyc siec polsatu a kat zostaje ten sam pewnie a zapomnialem wam powiedziec ze nie wiem dla czego ale lnb musze miec mocno skrecone powiedzmy od pionu na jakies 90 stopni w prawo nie wiem dlaczego poniewaz jak kiedys mialem ustawiony polsat to lnb mialem troszeczke skrecone a teraz tak mocno szok nie wiem dokladnie dlaczego z tym lnb tak jest moze wiecie ale jak przesowalem w prawo to juz probowalem wszystkiego zmienialem kat lnb i nic nie ma jak podlaczylem miernik to jest na 100 procent na ustawiniach polsatu ta posrana siec astry a jak przesowam w prawo to nie ma nic do wylapania juz mi rece opoadaj od tego ustawiania wydaje mi sie ze jak mam taki dobry sygnal z astry i to na ustawiniach polastowskich to powinienem bez problemu zlapac tego polsata ale nic sie nie chce zmienic a w dodatku ten kat skrecenia lnb mnie martwi nie wiem juz jak to mam wszystko rozebrac ale moze jeszcze mi jakos pomozecie pozdro dla calej POLONI
  Profil uzytkownika: misiu     
kamień


Wpisów: 8037
Od: 2007-10-12
2009-11-06 21:33
no niestety ciezko zlapac to naprawde precyzyjny punkt, mialem ten sam problem delikatne ruchy tylko zapewne masz polstowski talerz kup wiekszy np 80 i bedzie duzo latwiej
  Profil uzytkownika: kamień     
misiu


Wpisów: 13
Od: 2009-01-31
2009-11-06 21:54
nie nie mam polsatowskiego kupilem tutaj wlasnie 80 wiec nie jest zle ale zmieniales cos z katem czy nic nie robiles i co z tym lnb nie wiem czy moze byc tak przekrecony mocno czy nie nie mam pojecia jutro daje sobie normalnie ostatni dzien na to i potne to pila na kawaleczki normalnie
  Profil uzytkownika: misiu     
kamień


Wpisów: 8037
Od: 2007-10-12
2009-11-06 22:18
mozesz troche na googlach popatrzec sa takie stronki gdzie dokladnie wyliczaja ustawienie anteny wzgledem adresu, ale tak wlasniwie to te anteny ustawiane na HOTBIRD'a sa wlasnie tak pod katem 90 stopni ( w PL sie kieruje lekko w gore) ja ustawiam tak
1. antena na 90 stopni
2. pd [rawej do lewej ( po milimetrze)
3. jak znajde najlepszy punkt reguluje kat (milimetrami)
ps patrz na poziom sygnalu w menu dekodera (w menu 'sprawdz sygnał') a nie na wl kanale po wcisnieciu 'i'
  Profil uzytkownika: kamień     
misiu


Wpisów: 13
Od: 2009-01-31
2009-11-06 22:26
ok super zawsze cos nie nie patrze na kanaly bo ich nie mam bo nie instalowalem nic nawet z tej astry bo niemieckie kanaly mnie nie urzadzaja potrzebne polskie tka ze narazie zostawie ten konwerter tak skrecony i kat tez i bede probowal dalej jeden dzien to nie duzo ale moze cos zwojuje jesli jest tak silny sygnal i jakos tez to moze cos wykrece ta antena duzo piwa bede potzrzebowal ale jak nie dam rady to dam znac kamien wielkie dzieki stary za pomoc moze cos jutro napisze co i jak moze inne miejsce dla anteny wybiore zobacze co i jak i dam znac
  Profil uzytkownika: misiu     
misiu


Wpisów: 13
Od: 2009-01-31
2009-11-10 21:22
wszystko pieknie ladnie jest ale na ustawieniach fabrycznych dekodera echostar dsb 616 mam tp 12188v szukanie sieci i hotbird tak ze wszystko ldanie i bez problemu znajduje siec astra 1 i to moge ustawic na sile 85 a jakosc na 65 wiec wystarczajace tylko musze miec bardzo mocno skrecony konwerter wzgledem jego mocowania to jakies 90 stopni i nic wiecej nie moge zlapac juz ruszalem troszeczke w prawo bo wiem ze to powinno byc bliziutko jak wyszukuje kanaly to lapie mi jeszcze siec canal digital i betadigital a na fta mam tylko niemieckie kanaly co mnie nie urzadza bo nie poto sie placi abonament zmienialem jeszcze tp np na tp 11513 i prosto skreconym konwerterem wzgledem mocowania moge zlapac sygnal z sieci media brodcast czy jakos tak tak ze naprawde nie wiem jak mam szukac tego polsatu czy ten konwerter moze byc tak mocno skrecony czy nie czy mam szukac dalej jakiegos sygnalu mialem tez porzyczony miernik i nic innnego mi nie pokazywal jak tylko bardzo mocny sygnal z tej posranej sieci astry 1 naprawde jak ktos moze niech mi pomoze dziekuje i czekam na szybka odpowiedz moj mail narcyz1979@tlen.pl
  Profil uzytkownika: misiu     
Forum -> Komputer i człowiek -> potrzebna pomoc z POLSATEM
Ten wątek jest stary. Komentowanie wyłączone.
Pokaż wpisy






ASYSTENT STOMATOLOGICZNY (Johanneshov)
zatrudnie , (Tanumshede)
Prace ogrodowe, stolarskie itp (Kungsbacka)
Firma sprzatajaca Cleanflat (Sztokholm i okolice)
Malowanie (Stockholm )
Praca wykończenia wnętrz ogólnobudowlane Skåne (Skåne )
Praca sprzatanie (Sztokholm)
Carpentry work (Stockholm)
Więcej





8 najładniejszych miejsc z drzewami wiśniowymi w Sztokholmie.
Agnes na szwedzkiej ziemi
Wielkanocna wyprawa do wschodniej Albanii.
Agnes na szwedzkiej ziemi
Ugglegränd o jednej z najkrótszych uliczek w Sztokholmie.
Agnes na szwedzkiej ziemi
Firma Sprzątająca
Polka w Szwecji
Moja historia cz.5
Polka w Szwecji
Przygoda z malowaniem
Polka w Szwecji
Nowe szwedzkie słowa 2023 - nyord
Szwecjoblog - blog o Szwecji


Odwiedza nas 29 gości
oraz 0 użytkowników.


nie uczciwi pracodawcy
Szwedzki „wstyd przed lataniem” napędza renesans podróży koleją
Katarzyna Tubylewicz: W Sztokholmie to, gdzie mieszkasz, zaskakująco dużo mówi o tym, kim jesteś
Migracja przemebluje Szwecję. Rosną notowania skrajnej prawicy
Szwedka, która wybrała Szczecin - Zaczęłam odczuwać, że to już nie jest mój kraj
Emigracja dała mi siłę i niezależność myślenia










© Copyright 2000-2024 PoloniaInfoNa górę strony