Odwiedzin 37815895
Dziś 1719
Poniedziałek 29 kwietnia 2024

 
 

Forum: Komputer i człowiek - Upgrade HP

 
 

Ten wątek jest stary. Komentowanie wyłączone.
Pokaż wpisy
AutorUpgrade HP
ossto


Wpisów: 316
Od: 2008-06-11
2009-10-29 22:56
Witam mam następujący problem ponad miesiąc temu w El Giganten kopiłem komputer HP gdy teraz chce go upgradowac mam problem ponieważ nigdzie nie mogę znaleźć kuponu z kodem komputer jest objęty ta promocja ponieważ w środku pudelka była gazeta gdzie to zrobić lecz nigdzie nie było tego kuponu może wiecie jak go można teraz zdobyć
  Profil uzytkownika: ossto     
Mwolanski
Göteborg


Wpisów: 311
Od: 2007-07-11
2009-11-01 15:58
Jezeli chodzi Ci o aktualizacje systemu windows, i o aktywowanie go przy pierwszej probie, to klucz do rejestracji systemu znajduje sie na naklejce firmy Microsoft ktora znajduje sie zawsze na samym komputerze.
  Profil uzytkownika: Mwolanski     
ossto


Wpisów: 316
Od: 2008-06-11
2009-11-14 12:40
chodzi mi o sam upgrade kupon do upgrade do Windows 7
  Profil uzytkownika: ossto     
robinofstockholm


Wpisów: 4102
Od: 2008-05-13
2009-11-15 20:29
Kuponu nie musisz przeciesz miec jak zrobic sobie Upgrade na Win7. Wystarczy ze wejdziesz do producenta komputera.

Tam sie znajdzie specjalna strona co jest przygotowana do kupienia upgrade na Win7. Ja nazywam kupno bo kosztuje wysylka. Okolo 30 Euro kosztuje ten upgrade.

Czekasz okolo 4-8 tygodnie ze ci wysla poczta DVD-Rom do twojego specjalnego modelu.

Aha, jak zamawia sie to trza miec pokwitowanie kupna (moga zadac), nr seryjny pc, data zakupu i inne detalie.

Oczywiscie jest tez male ale, kuputer musi byc kupiony od czerwca 2009.. i nie mozna zrobic sobie upgrade jak kompueter posiada Win XP (Przewaznie Netbooki maja je)

Pozwodzenia !!!
  Profil uzytkownika: robinofstockholm     
lukaszlukasz
Göteborg


Wpisów: 265
Od: 2009-03-26
2009-11-16 13:42
Pytanie zamowilem strone internetowa ok.rok temu zaplacilem cena plus moms.Wszystko jak byc powinno niezadowolony jestem z bildgalleri nieotwieraja sie zdjecia jezeli sie otwoza to w osobnym oknie wyswietla sie na czerwono.Trzeba bardzo dlugo czekac.Potrzebuje pomocy jakis telefon lub adres do kompetentnej osoby.Wiem ze od tego jest bazar ale nie chce trafic na informatyka eksperymentatora.
  Profil uzytkownika: lukaszlukasz     
ossto


Wpisów: 316
Od: 2008-06-11
2009-11-22 23:27
komputer był kupiony w sklepie jak już napisałem. i jak wchodzę na stronę hp wypełniam formularz i jest wszystko okej do czasu jak chce Upgrade kupon a znajomy nigdzie tego kuponu nie ma i mówi ze nie mial
  Profil uzytkownika: ossto     
robinofstockholm


Wpisów: 4102
Od: 2008-05-13
2009-11-23 05:13
Teraz nic nie rozumie. Nie wiem czy ty kupiles ten komputer czy znajomy. Bo przeciesz jak kupiles to sam hyba wiesz co bylo w kartonie. HP wcale nie daje kuponow na upgrade w Szwecji. Moze jakas ulotke reklamowa z info. Nic wiecej. Jak pisales wczesniej uopgrade kosztuje (cena wysylki plyt DVD.. i to jest okolo 30 euro)

Wyraznie pisze na stronie www.hp.se i ich FAQ
http://h41112.www4.hp.com/ promo/win7web/se/sv/faq.html
co oni rzadaja od ciebie.


Fråga: Vilken information behövs för att beställa paketet med uppgraderingen för Windows® 7 från HP?

Svar: Från den giltiga datorn behöver du ange följande:
datormodellnummer
produktnummer
serienummer
inköpsbevis (kvitto, packsedel eller inköpsorder)
version av operativsystemet Windows Vista som fabriksinstallerades av HP (dvs. 32-bitars Windows Vista Home Premium)
Återförsäljarens namn
Leveransinformation
E-postadress (för att kontakta dig med information om beställningen)
Debiteringsinformation (för leverans och hantering)




Fråga: Hur skickar jag in inköpsbeviset?

Svar: När du har gjort beställningen av paketet med uppgraderingen för Windows® 7 online får du instruktioner om hur du skickar in inköpsbevisinformation via överföring online, e-post, fax eller vanlig post. För att säkerställa att din beställning av paketet med uppgraderingen för Windows® 7 matchas korrekt mot inköpsbeviset, bör du ange beställningsnumret på de formulär som efterfrågas tillsammans med inköpsbeviset. Du måste skicka in inköpsbeviset till beställningsleverantören före den 1 mars 2010



------------------------
ossto

komputer był kupiony w sklepie jak już napisałem. i jak wchodzę na stronę hp wypełniam formularz i jest wszystko okej do czasu jak chce Upgrade kupon a znajomy nigdzie tego kuponu nie ma i mówi ze nie mial
  Profil uzytkownika: robinofstockholm     
Forum -> Komputer i człowiek -> Upgrade HP
Ten wątek jest stary. Komentowanie wyłączone.
Pokaż wpisy






ASYSTENT STOMATOLOGICZNY (Johanneshov)
zatrudnie , (Tanumshede)
Prace ogrodowe, stolarskie itp (Kungsbacka)
Firma sprzatajaca Cleanflat (Sztokholm i okolice)
Malowanie (Stockholm )
Praca wykończenia wnętrz ogólnobudowlane Skåne (Skåne )
Praca sprzatanie (Sztokholm)
Carpentry work (Stockholm)
Więcej





8 najładniejszych miejsc z drzewami wiśniowymi w Sztokholmie.
Agnes na szwedzkiej ziemi
Wielkanocna wyprawa do wschodniej Albanii.
Agnes na szwedzkiej ziemi
Ugglegränd o jednej z najkrótszych uliczek w Sztokholmie.
Agnes na szwedzkiej ziemi
Firma Sprzątająca
Polka w Szwecji
Moja historia cz.5
Polka w Szwecji
Przygoda z malowaniem
Polka w Szwecji
Nowe szwedzkie słowa 2023 - nyord
Szwecjoblog - blog o Szwecji


Odwiedza nas 37 gości
oraz 0 użytkowników.


nie uczciwi pracodawcy
Szwedzki „wstyd przed lataniem” napędza renesans podróży koleją
Katarzyna Tubylewicz: W Sztokholmie to, gdzie mieszkasz, zaskakująco dużo mówi o tym, kim jesteś
Migracja przemebluje Szwecję. Rosną notowania skrajnej prawicy
Szwedka, która wybrała Szczecin - Zaczęłam odczuwać, że to już nie jest mój kraj
Emigracja dała mi siłę i niezależność myślenia










© Copyright 2000-2024 PoloniaInfoNa górę strony