Odwiedzin 37816297
Dziś 2121
Poniedziałek 29 kwietnia 2024

 
 

Forum: Komputer i człowiek - Zawiesza się!!!

 
 

Ten wątek jest stary. Komentowanie wyłączone.
Pokaż wpisy
AutorZawiesza się!!!
kamm26


Wpisów: 266
Od: 2009-03-24
2009-10-25 21:29
Juz raz pisałam ale nie wiem kompletnie co mam zrobić, komputer sie zwiesza mi co 10 minut,nie znam sie na komputerach i nie wiem co jest grane.


Może Wy mi jakoś pomożecie?? Pliss
  Profil uzytkownika: kamm26     
kajetan
Sztokholm


Wpisów: 16835
Od: 2000-09-01
2009-10-25 21:52
Zobacz czy masz dobry przeplyw powietrza. Mozesz musisz rozkrecic komputer i odkurzyc. Przegrzany komputer tak sie zachowuje jak to opisywalas w poprzednim wpisie.
  Profil uzytkownika: kajetan     
kamm26


Wpisów: 266
Od: 2009-03-24
2009-10-27 16:10
Zrobiłam tak jak mówiłeś i dalej, zeskanowałam i nie ma żadnych wirusów, raz jest dobrze a raz jak zacznie sie zacinać to skonćzyć nie może. Może poprostu trzeba dać laptop do naprawy?
  Profil uzytkownika: kamm26     
broccoli
Niestety


Wpisów: 1787
Od: 2003-02-17
2009-10-27 16:58
Już Ci pisałem, że można uruchomić menedżera procesów lub/i soft diagnostyczny.

Tak się zachowuje komputer, który się przegrzewa, ma robala, lub ma kłopot z softem (konflikt software'owy).

Jeśli menedżer nie przyniesie odpowiedzi, uruchom komputer w trybie awaryjnym (trzymaj F8 przy rozruchu).
Jeśli się zawiesi na awaryjnym - nieś do serwisu.
Jeśli się nie zawiesi - konflikt softu, lub drive-ów i można pogrzebać.

Kajetan może mieć również rację ale lepiej próbować samemu, niż pozbyć się komputera na parę tygodni.
Jednak, żeby sprawdzić, czy się przegrzewa można też sprawdzić to programem diagnostycznym (np Everest).

Na pocieszenie dodam, że przecież Windows lepiej się wiesza niż pranie.
  Profil uzytkownika: broccoli     
bulwindrynek


Wpisów: 1
Od: 2009-11-04
2009-11-04 12:04
[Wpis wykasowany przez Moderatora. Reklama.

W sprawie umieszczenia reklamy w portalu PoloniaInfo prosze skontaktowac sie z nami na adres reklama@poloniainfo.se. Ogloszenie w Katalogu Firm juz od 500 koron/rok.]
  Profil uzytkownika: bulwindrynek     
senito


Wpisów: 9
Od: 2008-01-06
2010-01-01 21:48
witam!!! ogolnie sprawe biorac kazdy z panow ma racje-ja zas polecam sprawdzenie laptopa /co w laptopach czesto sie zdaza/ pod katem programow jakie sie w nim znajduja.Milalem kilka takich przypadkow i zawsze wina byl sciagniety program-z darmowych stron z programami-nie znajdzie tego zadne skanowanie diagnostyka itp-ostatnio na serwerze The pirate bay co druga pozycja zawiera trojany i cala reszte badziewia-ktore powoduje wymiane calego oprogramowania-jezeli zas laptop lub pecet restartuje sie /czasami robi to wirus/ lub po jakims czasie sam sie wylacza-na pewno jest to jakis program z upominkiem w tle-jest jedyny na to sposob-kolejno usuwac programy nienaruszajac oprogramowania windowsa-co absolutnie!!!!!niepolecam!!!absolutnie niepolecam sciagania programow typu ccleaner czy fcleaner!!!to tak po chlopsku staralem sie opisac problem PS: przy viscie czy windowsie 7 to juz sprawa wymiany oprogramowania-tam sie nie da nic zrobic-szjsowate oprogramowanie!!!!
  Profil uzytkownika: senito     
senito


Wpisów: 9
Od: 2008-01-06
2010-01-01 21:53
jeszcze raz ja!! sprawdz czy nie masz w laptopie programow tkzwanych-trial-czasami gdy konczy sie ich zywot tak podobnie zachowuje sie laptop -miedzy laptopem a stacjonalnym kompem jest baardzo duza roznica-wszystkie laptopy maja fabryczne oprogramowanie samego laptopa-cos w rodzaju patentu na produkt-szczegolnie firma dell i acer...ale to dluga historia.... i dlatego kazdy sciagniety program w wiekszosci niepracuje na laptopie i powoduje nieprawidlowa prace oprogramowania.polece ci raczej pojsc do specjalisty w tym temacie-bo twoj problem podobny jest do recept babci na grype!!!
  Profil uzytkownika: senito     
Forum -> Komputer i człowiek -> Zawiesza się!!!
Ten wątek jest stary. Komentowanie wyłączone.
Pokaż wpisy






Prace ogrodowe (Åkersberga)
ASYSTENT STOMATOLOGICZNY (Johanneshov)
zatrudnie , (Tanumshede)
Prace ogrodowe, stolarskie itp (Kungsbacka)
Firma sprzatajaca Cleanflat (Sztokholm i okolice)
Malowanie (Stockholm )
Praca wykończenia wnętrz ogólnobudowlane Skåne (Skåne )
Praca sprzatanie (Sztokholm)
Więcej





8 najładniejszych miejsc z drzewami wiśniowymi w Sztokholmie.
Agnes na szwedzkiej ziemi
Wielkanocna wyprawa do wschodniej Albanii.
Agnes na szwedzkiej ziemi
Ugglegränd o jednej z najkrótszych uliczek w Sztokholmie.
Agnes na szwedzkiej ziemi
Firma Sprzątająca
Polka w Szwecji
Moja historia cz.5
Polka w Szwecji
Przygoda z malowaniem
Polka w Szwecji
Nowe szwedzkie słowa 2023 - nyord
Szwecjoblog - blog o Szwecji


Odwiedza nas 26 gości
oraz 0 użytkowników.


nie uczciwi pracodawcy
Szwedzki „wstyd przed lataniem” napędza renesans podróży koleją
Katarzyna Tubylewicz: W Sztokholmie to, gdzie mieszkasz, zaskakująco dużo mówi o tym, kim jesteś
Migracja przemebluje Szwecję. Rosną notowania skrajnej prawicy
Szwedka, która wybrała Szczecin - Zaczęłam odczuwać, że to już nie jest mój kraj
Emigracja dała mi siłę i niezależność myślenia










© Copyright 2000-2024 PoloniaInfoNa górę strony