Odwiedzin 37809373
Dziś 1742
Sobota 27 kwietnia 2024

 
 

Forum: Na każdy temat - Romek Polanski superstar.

 
 

Ten wątek jest stary. Komentowanie wyłączone.
Pokaż wpisy
AutorRomek Polanski superstar.
Borrka
Hospicjum na Wilsona


Wpisów: 17561
Od: 2003-04-06
2009-09-29 12:49
Temat zasluguje na osobny watek, moim zdaniem.

To, co sie dzieje wokol Polanskiego zaczyna byc groteskowe.

Interwencje prezydentow, premierow, pierwszych sekretarzy.
Patrzec, jak mufti Jerozolimy, Dalaj Lama i Ojciec Tadeusz upomna sie o zagubiona owieczke.
Pan Prezydent Kaczynski jest zatroskany.

Robi sie problem polityczny z casusu prawnego.

Ja bardzo lubie Romka.
Jako rezysera i aktora.
Jako pisarza tez.

Ale nikt nie zroumie Polanskiego bez znajomosci jego niezwyklej kariery.
Droga od aroganckiego i zdolnego hucpiennika -skandalisty (Draufgänger po niemiecku) z krakowskiego getta, do wybitnego artysty troche trwala.

Krecac w Lodzi dyplomowa etiude, naslal zulie z Balut na wieczorynke mlodziezy ZMP.
Z czerstwego tematu powstal hit, choc nie wiadomo dla jakiej publiki.

Od mlodego lubil mieso i nic dziwnego, ze wy.ymal
u Nicolsona podstawiona malolate.
Takich panienek kreca sie cale hordy wokol filmowcow, konkursow pieknosci, w szol biznesie ogolnie.

Dla obietnicy kariery dadza nawet nocnemu portierowi w wytworni filmowej Czolowka.
Nie mowiac o Polanskim.

Tu wdepnal fatalnie i byla to nieuwaga, a nie zadna pedofilia.
Sposob, w jaki go aresztowano na zlecenie amerykanow, to skandal pierwszej wody.
W Europie obowiazuje prawo europejskie, a nie amerykanski zabobon prawniczy, nakazujacy uniewinnic morderce, bo ... czarny.
Nawet morderstwo przedawnia sie po 25 latach.
Nie tylko nad wyraz watpliwy gwalt.

Deportacja do Ameryki bedzie kolejnym dowodem, jak zalosnymi dupkami potrafia byc Europejczycy.
A sam Polanski to przeciez juz inny czlowiek.

  Profil uzytkownika: Borrka     
szary


Wpisów: 13026
Od: 2005-06-02
2009-09-29 12:53
w USA nie ma cos takiego jak przedawnienie .. wiec sprawa caly czas w toku ..

szkoda go , bo dziewczyna juz wycofala sprawe .....
  Profil uzytkownika: szary     
Badboy


Wpisów: 23049
Od: 2004-06-10
2009-09-29 12:55
przerażająca jest reakcja internetowej tłuszczy, która nie mając za bardzo pojęcia o czym pisze byłaby gotowa go rozszarpać wrzeszcząc "pedofil"
  Profil uzytkownika: Badboy     
szary


Wpisów: 13026
Od: 2005-06-02
2009-09-29 12:57
ale ze wgledu na jego wiek .. moze mu umoza sprawe ..
  Profil uzytkownika: szary     
Borrka
Hospicjum na Wilsona


Wpisów: 17561
Od: 2003-04-06
2009-09-29 13:16
Amerykanie nie wydaja nawet gangsterow, jednak w wypadku Polanskiego, ktory (o ile wiem) nie jest obywatelem USA, zrobiono z tego jakis prestizowy precedens "rownosci" wobec prawa.

Moze powinni go uprowadzic z Europy agenci FBI ? lol

Wreszcie, pedofilia jest nieuleczalna.
O ile wiem przez cale zycie Polanski mial calkiem normalne, heteroseksualne potrzeby.
ZADNEGO ekscesu, mogace potwierdzic sklonnosci do pedofilii.
Ani przedtem, ani potem.
  Profil uzytkownika: Borrka     
zabardzochwalony


Wpisów: 4219
Od: 2007-02-19
2009-09-29 13:41
Szwajcarzy wsliniaja sie Amerykanom bo wola wydac Polanskiego niz pieniadze amerykanskich zlodzieji.
Amerykanie jakos nie zlapali Bin Ladena a przesladuja faceta ktory 31 lat temu pokryl nieletnia z jej calkowita zgoda. Polacy sa chyba jedynym krajem na swiecie ktory lubi tych prymitywow ale to sie chyba zmieni.
  Profil uzytkownika: zabardzochwalony     
Badboy


Wpisów: 23049
Od: 2004-06-10
2009-09-29 14:02
jedno z kryteriów pedofilii:

"Pojawiające się przez przynajmniej sześć miesięcy powracające, silnie podniecające fantazje seksualne, impulsy seksualne lub zachowania związane z aktywnością seksualną z osobami, które nie wkroczyły jeszcze w okres dojrzewania (poniżej 13 roku życia)."

czyli po polsku osób, u których nie wykszatłciły się jeszcze trzeciorzędne cechy płciowe (partnerki Polańskiego raczej to nie dotyczyło), zarzut jaki mu postawiono to nie gwałt tylko nielegalny stosunek płciowy z osobą nieletnią, w Kalifornii gdzie miało to miejsce odnosiło się to do osób poniżej 18 roku życia, w tym samym czasie np.w stanie Georgia osób poniżej 12 roku życia, bzykanie 13 latki (jakby dorośle nie wyglądała i jak bardzo by się nie napraszała)na pewno mądre nie jest, ale robienie z faceta potwora to nieporozumienie
  Profil uzytkownika: Badboy     
mabr
racetown


Wpisów: 7792
Od: 2000-09-08
2009-09-29 14:05
No niemożliwe! W internecie pojawił się JEDEN rozsądny wątek na ten temat! Ten właśnie.
  Profil uzytkownika: mabr     
meghann


Wpisów: 2378
Od: 2008-01-29
2009-09-29 15:29
jezeli obedrzemy ten fakt ze wszystkich innych watkow pobocznych,mam na mysli: ze ona doskonale wiedziala co robi,byla wyrachowana 'gruppies' i co w ogole ona tam robila oraz to ze Romek jest genialnym rezyserem i ze moze nalezy sie mu przedawnienie w koncu - to zwracam uwage na jedno: BLISKO 40-LETNI NATENCZAS MEZCZYZNA UPRAWIAL SEKS Z 13-LATKA.to jest fakt.cala reszta to sa jakies domysly na zasadzie a co by bylo gdyby.

przepraszam,czy ktos moze mi wyjasnic dlaczego mam stawac w obronie tego mezczyzny? i dlaczego w ogole ktos to robi??

i jakies bezsensowne przytaczanie teorii na temat pedofilii to jest jakies nieporozumienie tutaj.albo stwierdzenie ze 'mial pecha' !!! po prostu rece opadaja,ludzie.

  Profil uzytkownika: meghann     
meghann


Wpisów: 2378
Od: 2008-01-29
2009-09-29 15:32
potworem moze i nie jest...ale fajnie by bylo gdyby za ten czyn w koncu w jakis sposob odpowiedzial...to nie jest,do diabla, sredniowecze, gdzie dostojnicy koscielni czy krolowie, odpowiadac za swoje czyny nie musieli tudziez dostawali lagodniejsze kary niz plebs.

  Profil uzytkownika: meghann     
Borrka
Hospicjum na Wilsona


Wpisów: 17561
Od: 2003-04-06
2009-09-29 15:51
A jak mial sprawdzic pelnoletniosc ?
Po ilosci slojow na waginie ?
Wygladala na dorosla, bez watpienia.

Wielka ilosc amerykanow w tych latach nie miala dokumentow tozsamosci.
No, zreszta bylby to dziwny proceder na balangach o jednoznacznym charakterze.
Odpowiedzialnosc ponosi matka.
Bez watpienia oczekiwala, ze na party u Nicholsona beda w monopoly grac.
  Profil uzytkownika: Borrka     
zabardzochwalony


Wpisów: 4219
Od: 2007-02-19
2009-09-29 15:59
Wiek uprawniajacy do wspolzycia plciowego to w Szwajcarii i czesci krajow europejskich 14 lat. Czy wspolzycie z 13-letnia dziwka jest gorsza zbrodnia niz wielokrotne morderstwo za ktore sciganie ulega przedawnieniu?
  Profil uzytkownika: zabardzochwalony     
AgataN
Uppsala


Wpisów: 1377
Od: 2006-01-24
2009-09-29 16:03
bardzo rozbawil mnie jeden komentarz znaleziony w sieci, otoz ze Polanski juz swoja kare odbyl i sie biedak nacierpial, bo przez lata nie mogl jezdzic do wielu krajow (tych co maja podpisane umowy o ekstradycji z USA).

Miliony ludzi na calym swiecie nigdy w zyciu nie wyjechaly za granice swojego kraju, a pan Polanski sie tak nacierpial bo nie mogl pojechac do tego czy tamtego przez TYLE lat!

Zastanawia mnie ile jeszcze wplywowych osob wypowie sie na temat winy badz nie winy Polanskiego. Do tej pory wydawalo mi sie, ze od orzekania o winie jest sad a nie internet, prezydent Kaczynski czy jakis inny Leonardo di Caprio.
  Profil uzytkownika: AgataN     
Badboy


Wpisów: 23049
Od: 2004-06-10
2009-09-29 16:06
w 78 roku (i jeszcze dlugo, dlugo potem) w Portugalii mozna sie bylo zenic z dziewczynka 12 letnia, a w Hiszpanii 13 letnia, patrzenienie na te historie z punktu widzenia dzisiejszej poprawnosci politycznej jest mocno nie na miejscu
  Profil uzytkownika: Badboy     
Borrka
Hospicjum na Wilsona


Wpisów: 17561
Od: 2003-04-06
2009-09-29 16:11
http://www.whosdatedwho.co m/celebrities/people/dating/roman-polansk i.htm

Popatrzcie na te zdjecia.
Konia z rzedem temu, kto powie, ktora z partnerek Romka mlodziej wyglada.
Swoja droga, cechowal go stabilny gust.
  Profil uzytkownika: Borrka     
szary


Wpisów: 13026
Od: 2005-06-02
2009-09-29 16:14
Kinski mi sie kiedys podobala
  Profil uzytkownika: szary     
Badboy


Wpisów: 23049
Od: 2004-06-10
2009-09-29 16:16

"fajnie by bylo gdyby za ten czyn w koncu w jakis sposob odpowiedzial.."

nie wiem, co mialoby byc w tym fajnego? Polanski nie unikal odpowiedzialnosci, w trakcie przygotowan do prosesu parokrotnie opusczal USA i wracal na przesluchania, na skutek umowy z sedzia poddal sie obserwacji psychiatrycznej w wiezieniu, czas takiej obserwacji wynosil maximum 90 dni, Polanskiego zwolniono po 40 paru z dobra opinia, ktorej ten sedzia nie uznal twierdzac, ze wybiela ona oskarzonego, sedzia chcial go skierowac na kolejna obserwacje, tym razem bezterminowa, mimo ugody z adwokakatami Polanskiego, dotyczacego wyroku w zawieszeniu, w prywatnych rozmowach ten sam sedzia mowil, ze go wsadzi, nie byl bezstronny i jego profesjonalizm tez stal pod znakiem zapytania, bo popelnil wiele bledow proceduralnych, wygladalo na to, ze bez wzgledu na umowe, chce zrobic z Polanskiego kozla ofiarnegi i wyplynac na tej sprawie, wiec trudno sie dziwic, ze Polanski wolal sie wyniesc z USA
  Profil uzytkownika: Badboy     
meghann


Wpisów: 2378
Od: 2008-01-29
2009-09-29 16:21
wasz relatywizm moralny mnie po prostu przeraza.

zastanowcie sie co wy piszecie,ludzie. 40letni facet uprawial sex z 13-latka - nawet jesli byla prostytutka a on wybitnym rezyserem, w zdecydowanej wiekszosci cywilizowanych krajow na swiecie jest to karygodne przestepstwo.

nie wiem Borrka jak mial to sprawdzic,nie interesuje mnie to,pewnych rzeczy sie po prostu nie robi - a jak juz sie robi cos idiotycznego i glupiego,to trzeba za to zaplacic.zupelnie nie rozumiem Twojego rozumowania - tak jak Lepper,jak jest sie prostytutka to nie ma mowy o zgwalceniu...?

brak rak do mowienia...
  Profil uzytkownika: meghann     
Borrka
Hospicjum na Wilsona


Wpisów: 17561
Od: 2003-04-06
2009-09-29 16:24
Zrozum jedno.

W cywilizowanym swiecie istnieje przedawnienie.
Nawet morderstwa po 25 latach.

Jakby tego nie oceniac, przespanie sie z mlodociana k...wka nie jest morderstwem.
  Profil uzytkownika: Borrka     
Badboy


Wpisów: 23049
Od: 2004-06-10
2009-09-29 16:25
ale w takim, nie polozonym bynajmniej na Marsie tylko w tym samych Stanach Zjednoczonych, stanie Georgia juz to przestepstwem nie bylo
  Profil uzytkownika: Badboy     
meghann


Wpisów: 2378
Od: 2008-01-29
2009-09-29 16:25
rzecz jasna,slowo 'fajne' zostalo uzyte sarkastycznie w tym przypadku...w calej sprawie nie ma absolutnie nic fajnego.
  Profil uzytkownika: meghann     
meghann


Wpisów: 2378
Od: 2008-01-29
2009-09-29 16:37
borrka,przedawnienie rozumiem i nawet ,powiem szczerze,zdziwil mnie ten nagly powrot do sprawy sprzed wielu wielu lat(tzn zamkniecie Romka w areszcie),co nie zmienia jednak faktu, ze sie stalo co sie stalo i chocby nie wiem jak wybitnym rezyserem byl nasz Romek,to jest jednoczesnie skonczonym idiota i polglowkiem o podwojnej moralnosci.

Mnie zreszta uderzyla kiedys historia Woody Allena - ktory sypial z wlasna adoptowana corka pod nosem swojej zony a w koncu splodzil z nia dzieci(sa zreszta nadal razem, o ile wiem). Sprawa byla bardzo glosna i tez jakos ucichla w koncu.Dla mnie cos totalnie nie do zaakceptowania,nie rozumiem jak to sie stalo, ze on nie dostal po jajach za to.

czyli jednak jestesmy w sredniowieczu i 'co wolno wojewodzie to nie tobie smrodzie'.

pzdr
  Profil uzytkownika: meghann     
Badboy


Wpisów: 23049
Od: 2004-06-10
2009-09-29 16:41
dlaczego? tobie tez wolno przysposobic chlopca z Etiopii i jak osiagnie on pelnoletnosc wyjsc za niego za maz
  Profil uzytkownika: Badboy     
Borrka
Hospicjum na Wilsona


Wpisów: 17561
Od: 2003-04-06
2009-09-29 17:05
Chlopiec z Etiopii .. hmm ... to raczej rodzynek dla dumnych uczestnikow parad lol.
  Profil uzytkownika: Borrka     
meghann


Wpisów: 2378
Od: 2008-01-29
2009-09-29 17:23
Moralnie nie do zaakaceptowania dla mnie, ze moge wyjsc za maz za dziecko ktore traktuje mnie jak rodzica i ja jako rodzic bylam przez nie cale jego zycie traktowana.

Adoptowane dziecko jest dla mnie jak wlasne.Zreszta taka jest mniej wiecej idea,eller hur...

a wiec seksualna wiez z moim adoptowanym dzieckiem pachnie mi juz troche niezdrowo...dla Ciebie nie?

  Profil uzytkownika: meghann     
Badboy


Wpisów: 23049
Od: 2004-06-10
2009-09-29 17:48
masz oczywiście rację, ale z prawnego punktu widzenia nie ma przeszkód, żeby po rozwiązaniu umowy adopcyjnej poślubić swoje ex-adopcyjne dziecko/rodzica
  Profil uzytkownika: Badboy     
synko_gniew_rybaka
Eire


Wpisów: 3607
Od: 2009-01-04
2009-09-29 18:31
___ zrobiono z tego jakis prestizowy precedens "rownosci" wobec prawa____

nic dodac nic ując.
kolejny dowód na to co czyni pożywkę dla mediów i jak ten bal lalek cały się kręci.

Roman - jesteśmy z Tobą !!!
  Profil uzytkownika: synko_gniew_rybaka     
iskierka_dk


Wpisów: 1445
Od: 2007-12-22
2009-09-29 18:33
BB - ja znam wersje mówiaca o tym, ze Polanski przyznal sie do odbycia stosunku z dziewczynka oraz przyznal, ze wiedzial, iz miala 13 lat.

Na tej podstawie (przyznania sie do jednego z 3 zarzucanych mu czynów) mial byc przygotowywany przeciwko niemu proces. Polanski zostal aresztowany i rzeczywiscie zwolniony za dobre sprawowanie po 42 dniach.

Do procesu nie doszlo, gdyz Polanski zwyczajnie uciekl. Uciekl przed procesem - dlatego tez byl scigany. Moim zdaniem - slusznie.

Sedzia, którego tak bardzo sie Polanski obawial, zmarl w 1993 roku.

  Profil uzytkownika: iskierka_dk     
iskierka_dk


Wpisów: 1445
Od: 2007-12-22
2009-09-29 18:43
"(...)

W połowie lat 70. nawiązał współpracę z francuskim pismem "Vogue Hommes", dla którego miał wykonać zdjęcia nastoletnich dziewczynek. Polański był zachwycony: "Spodobała mi się ta propozycja - mówił - gdyż lubię dziewczęta w tym wieku, a one, z niewiadomych powodów, lubią mnie." Sam musiał znaleźć nastoletnie modelki. Przyjaciel z Los Angeles polecił mu trzynastoletnią Samanthę Gailey. Polański skontaktował się z jej matką i poprosił o pozwolenie na wykonanie zdjęć. Pierwszą sesję zorganizowano 20 lutego 1977 roku. Polański poprosił dziewczynkę, żeby zdjęła koszulę do kilku zdjęć. Gailey opowiada, że nie podobało jej się, że chce ją fotografować topless, ale wydawało jej się, że tak powinna postąpić profesjonalna modelka. Na drugą sesję dziewczynka w ogóle nie chciała jechać. "Czułam się zakłopotana tym, co stało się za pierwszym razem - mówi Gailey - Z drugiej jednak strony nie chciałam tracić takiej okazji i zachować się dziecinnie czy niedojrzale." Polański zawiózł Samanthę do posiadłości Jacka Nicholsona niedaleko Beverly Hills. Tam zaoferował trzynastolatce szampana i kazał pozować topless w wannie. "Wypiłam co najmniej trzy kieliszki. Nie piłam wcześniej alkoholu, więc zaczęło mi się kręcić w głowie. Kiedy powiedział, że chce pójść ze mną do jacuzzi, zrozumiałam, że coś jest nie tak. Wiedziałam, że nie powinien o to prosić. Byłam w tarapatach i chciałam się stamtąd wydostać. Powiedziałam mu, że dostałam napadu duszności i muszę natychmiast wracać do domu." Wtedy Polański podał Samancie silny środek uspokajający i ją zgwałcił. Następnie odwiózł ją do domu i wrócił do hotelu. Matka Samanthy zadzwoniła na policję.(...)

http://www.lecinema.pl/lk/ na122360.php

*************************************** ****

Jestem naprawde wstrzasnieta waszym cynizmem, "panowie".

  Profil uzytkownika: iskierka_dk     
iskierka_dk


Wpisów: 1445
Od: 2007-12-22
2009-09-29 18:47
Borrka napisal:

"A jak mial sprawdzic pelnoletniosc ?
Po ilosci slojow na waginie ?
Wygladala na dorosla, bez watpienia.(...)

**************************************

Jestes zwyczajnie odrazajacym typem.
  Profil uzytkownika: iskierka_dk     
iskierka_dk


Wpisów: 1445
Od: 2007-12-22
2009-09-29 18:57
Borrka napisal:

"(...) Od mlodego lubil mieso i nic dziwnego, ze wy.ymal
u Nicolsona podstawiona malolate.
Takich panienek kreca sie cale hordy wokol filmowcow, konkursow pieknosci, w szol biznesie ogolnie.(...)"

*************************************** *********

Tak, sa takie panienki, nie mam co do tego watpliwosci. Tylko, ze ich mamusie i tatusiowie dumni sa, iz ich córeczki tak dobrze sobie w zyciu potrafia "radzic".

Tyle, ze tacy rodzice nie dzwonia na policje, tak jak to uczynila matka Samanty.
  Profil uzytkownika: iskierka_dk     
meghann


Wpisów: 2378
Od: 2008-01-29
2009-09-29 19:13
iskierka, nie ma znaczenia czy jej mama zadzwonila na policje czy tez nie - fakt iz bedac duzo duzo starszym odbyl stosunek z 13-latka pozostanie na zawsze odrazajacym faktem,chocbysmy nie wiem jak usilowali oczernic ta mala a wytlumaczyc wielkiego kinowego geniusza.

a mi sie po prostu wierzyc nie chce w to co wypisuja moi koledzy na forum - nomen omen - mezczyzni...wyglada na to ze tylko kobiety sa tym faktem poruszone na tym naszym forum...
  Profil uzytkownika: meghann     
synko_gniew_rybaka
Eire


Wpisów: 3607
Od: 2009-01-04
2009-09-29 19:20
droga iskierko - wybacz Wujowi tą dendrologiczną metaforę ... tu chodziło tylko i wyłącznie o wykazanie róznic w stopniu dojrzalosci fizycznej amerykańskiej trzynastolatki i jej rówieśniczki np z Czech czy Polski. 13-letnia Amerykanka najczęsciej wyglada i zachowuje sie o wiele dojrzalej niz wydawac by się mogło - powinna. Do tego Romek to zwykły facet, który poczuł w pewnym momencie "zew krwi" no i stało się.

z drugiej strony raczej nie życzyłbym sobie aby jakis dojrzały facet zrobił to z moją 13-letnią córka. i nieważne czy byłby to roman polanski, polan romański czy molan ropański - zabiłbym dziada.
  Profil uzytkownika: synko_gniew_rybaka     
Borrka
Hospicjum na Wilsona


Wpisów: 17561
Od: 2003-04-06
2009-09-29 19:27
Cytowane zeznania matki i udanej corki, zostaly potem odwolane, co daje pewne wyobrazenie o ich "moralnych" kwalifikacjach.

Ja swiecie wierze, iz mile Panie NIGDY nie zetknely sie z damskimi naciagarami roznego wieku.

Nigdy, przenigdy.

Niestety moj message jest mniej optymistyczny:

One istnieja, dzialaja i nie maja NAJMNIESZYCH skrupulow wobec swych ofiar, ich rodzin, srodowiska.

A dawanie d.py na prawo i lewo w celu osiagniecia roznorakich korzysci, to dla nich chleb powszechny.

Ale oczywiscie mile Panie nigdy o tym nie slyszaly.
W zyciu !

A mnie wystarczy popatrzec na zdjecie tej .... w wieku dojrzalym lol.

http://image3.examiner.com /images/blog/EXID9415/images/sampeterkram erap(1).jpg
  Profil uzytkownika: Borrka     
true


Wpisów: 6017
Od: 2006-09-05
2009-09-29 19:44
Jest 28 października 2009 roku. Pracownicy ambasady amerykańskiej lecą wraz z aresztowanym w Szwajcarii Romanem Polańskim, francuzem, żydowskiego pochodzenia. Lockheed C-5 Galaxy leci z lotniska w Zurichu wprost do LA, gdzie na Romana czeka dopiero co wmurowana gwiazda na rogu Hollywood Boulevard Vine Stree. Roman niczego nie podejrzewa.
Na ulicach LA zebrało się 2,5 mln ludzi, wszyscy czekają z koktajlowymi czapeczkami, serpentynami, sztucznymi ogniami. Planowany jest największy "surprise" w historii Świata. Roman ma podjechać z zamaskowaną twarzą w czarnym fordzie navigatorze. Podobno koncern forda zapłacił za tą możliwość 400 mln$!
Opaskę ma ściągnąć osobiście sam czarny prezydent Obama, a rozkuć ma Arnold Schwarzenegger vel Terminator. Nie wiadomo jeszcze kto będzie czekał w pogotowiu z defibrylatorem. Plotka głosi, że będzie to "pierwsza miłość".
  Profil uzytkownika: true     
bolek1970
PZU


Wpisów: 11503
Od: 2006-07-05
2009-09-29 19:49
Niektorzy mnie tu dziwia swoja niekonswkwencja. W inneych watkach zaciekle bronia bezwzglednosci prawa, a tu ma byc duzo aprobaty, bo to juz stary facet, a na dodatek "sam Polanski"...
Bardzo mozliwe, ze byl wkrecony w to wszystko, ale z amerkancami nie ma zartow i to wiemy nie od dzis...
Po prostu ta prawda znow sie potwierdza i tyle...
Zdanie to ja mam takie, ze kazdy dzis moze byc pedofilem, bo czasem na ulicy ciezko rozroznic 13 i 30 latke w dzisiejszych czasach, wiec niech wszyscy faceci sie pilnuja i tyle...
  Profil uzytkownika: bolek1970     
Badboy


Wpisów: 23049
Od: 2004-06-10
2009-09-29 19:53
"Polanski przyznal sie do odbycia stosunku z dziewczynka oraz przyznal, ze wiedzial, iz miala 13 lat"

przyznał się, że wiedział, bo tego wymagała umowa z sędzią, wzamian za co odstąpiono od oskarżenia o gwałt

""Polanski zostal aresztowany i rzeczywiscie zwolniony za dobre sprawowanie po 42 dniach."

został skierowany na obserwację psychiatryczną w więzieniu w Chino i zwolniony nie za dobra sprawowania tylko, tylko dlatego że ta obserwacja się zakończyła, mogła trwać maksymalnie 90 dni

"Do procesu nie doszlo, gdyz Polanski zwyczajnie uciekl."

uciekł, bo sędza Rittenband zaczął pogrywać w klocki, ulegając naciskom mediów, co innego mówił adwokatom, co innego prasie i chciał wsadzić Polańskiego na obserwacjŁ bezterminową, dziek czemu mógłby siedzieć w więzieniu bez wyroku latami

"Wtedy Polański podał Samancie silny środek uspokajający i ją zgwałcił."

ten środek to guaalude, panienka w zeznanach przyznała, że zażywało go już wcześciej
  Profil uzytkownika: Badboy     
Facet46
Szlachta nie pracuje


Wpisów: 4638
Od: 2009-03-25
2009-09-29 19:53
True, ziomku powiedz co lykasz?
Podziel sie
  Profil uzytkownika: Facet46     
Borrka
Hospicjum na Wilsona


Wpisów: 17561
Od: 2003-04-06
2009-09-29 19:54
Bolek, prawo amerykanskie, w odroznieniu od europejskiego (z wyjatkiem Angli) opiera sie na precedensach, a nie paragrafach w naszym znaczeniu.

Plus subiektywne odczucia dyletantow zwanych przysieglymi.
Ten system to swietne pole do manipulacji i nieoczekiwanych wyrokow.
Tyle, ze za amerykanskim sadownictwem stoi potega supermocarstwa.
  Profil uzytkownika: Borrka     
Badboy


Wpisów: 23049
Od: 2004-06-10
2009-09-29 19:58
"Tyle, ze tacy rodzice nie dzwonia na policje, tak jak to uczynila matka Samanty."

Polański ich rozczarował, matka dziewczyny licząc jeszcze na własną karierę chciała, żeby skontaktował ją ze swoim przyjacielem, agentem filmowym, a ten nie był jej osobą zainteresowany, mieszkający z nią przyjaciel był wydawcą miesięcznika poświęconego marihuanie i chciał żeby Polański namówił na wywiad Jacka Nicholsona, znanego propagatora trawki, Nicholson odmówił. czuli się zawiedzeni
  Profil uzytkownika: Badboy     
true


Wpisów: 6017
Od: 2006-09-05
2009-09-29 19:59
True, ziomku powiedz co lykasz?
Podziel sie


Facet, byłem dzisiaj cały dzień na jakimś durnym szkoleniu w dużej sali z widokiem na Sheratona Przywlokłem jakiegoś wira i mam 38 C gorączki.
  Profil uzytkownika: true     
Borrka
Hospicjum na Wilsona


Wpisów: 17561
Od: 2003-04-06
2009-09-29 20:01
No, to mamy swinska grype na Rozanym !

Zycze szybkiej rekonwalescencji.
  Profil uzytkownika: Borrka     
bolek1970
PZU


Wpisów: 11503
Od: 2006-07-05
2009-09-29 20:01
Tyle, ze za amerykanskim sadownictwem stoi potega supermocarstwa.

No dokladnie, to mialem na mysli...
Nie mozna wybaczyc przestepstwa dokonanego w Ameryce, bo uragaloby to wlasnie tej supermocarstwowosci.
A, pies ich j...l
  Profil uzytkownika: bolek1970     
iskierka_dk


Wpisów: 1445
Od: 2007-12-22
2009-09-29 20:46
Borrka napisa:
"Cytowane zeznania matki i udanej corki, zostaly potem odwolane, co daje pewne wyobrazenie o ich "moralnych" kwalifikacjach."

*************************************** *********

Ponizej cytowane wyznanie nie zostalo odwolane
Przeczytaj,prosze slowa Samanty i zastanów sie nad wlasnymi moralnymi kwalifikacjami...

"True as they may be, the continued publication of those details causes harm to me, my beloved husband, my three children and my mother. I have become a victim of the actions of the district attorney. My position is absolutely clear. Let us deal with the harm and continued harm that the pendency of this matter visits upon me and my family, and waive the legal niceties away and cause it to be dismissed.

"My views as a victim, my feelings as a victim, or my desires as a victim were never considered or even inquired into by the district attorney prior to the filing," Geimer said"

http://uk.eonline.com/uber blog/b78770_roman_polanski_victim_surpris ed.html
  Profil uzytkownika: iskierka_dk     
zabardzochwalony


Wpisów: 4219
Od: 2007-02-19
2009-09-29 21:01
Nikt z nas nie mowil ze spolkowanie z maloletnia nie jest czynem karalnym ale nasze dziewczatko nie jest w stanie tego zrozumiec. W sasiednim Meksyku wolno spolkowac z 12-latka a wiec chyba zbrodnia Polanskiego nie jest tak okropna zeby nie ulegala przedawnieniu skoro wielokrotne morderstwo jest przedawniane.
  Profil uzytkownika: zabardzochwalony     
Borrka
Hospicjum na Wilsona


Wpisów: 17561
Od: 2003-04-06
2009-09-29 21:12
Kretactwa dwoch naciagar (matki prostytuujacej wlasna corke) i nic wiecej.
Zawarta ugoda byla oparta na odwolaniu zeznan i kasie.
Nawet po latach usiluja wzbudzic wspolczucie w mediach:
http://wyborcza.pl/1,76842 ,7083570,Samantha_Geimer___ofiara_Polansk iego_z_1977_roku.html
  Profil uzytkownika: Borrka     
iskierka_dk


Wpisów: 1445
Od: 2007-12-22
2009-09-29 21:49
"(...)W sasiednim Meksyku wolno spolkowac z 12-latka a wiec chyba zbrodnia Polanskiego nie jest tak okropna (...)

*************************************** ***********

A przy cenie Ferrari Mercedes SL to prawie za darmo. To taki sam sposób rozumowania.
  Profil uzytkownika: iskierka_dk     
iskierka_dk


Wpisów: 1445
Od: 2007-12-22
2009-09-29 21:54
Borrka, madrzy ludzie zawsze maja watpliwosci.
  Profil uzytkownika: iskierka_dk     
Badboy


Wpisów: 23049
Od: 2004-06-10
2009-09-29 22:00
ja tez mam watpliwosci, czy matka wykombinowala to sama czy do spolki z corka?
  Profil uzytkownika: Badboy     
Borrka
Hospicjum na Wilsona


Wpisów: 17561
Od: 2003-04-06
2009-09-29 22:05
Dla mnie to klasyczny przypadek - moze sie zdarzyc kazdemu facetowi, oczywiscie latwiej znakomitosci typu Polanskiego.

Co wiecej, na jego miejscu zachowalbym sie tak samo.
Stojac przed perspektywa 50 lat wiezienia za chwile glupoty, wialbym, gdzie pieprz rosnie.

Patrzac, jakie fajne kobiety mial Romek, nie wierze, by powazniej interesowaly go jakies malolaty.
Mezczyzni znaja te chwile refleksji, gdy sie budza:
k...a, a kto to jest ?
Odbilo mi wczoraj zupelnie ?
  Profil uzytkownika: Borrka     
manager1
Stockholm


Wpisów: 344
Od: 2009-07-20
2009-09-29 22:17
"jest jednoczesnie skonczonym idiota i polglowkiem o podwojnej moralnosci."

Jezeli wybitny reżyser ...wykszatałcony ...jego twórczość nominowana do OSKARÓW ...ITD ITD Jest twoim zdaniem skończonym idiotą???

Zastanów się kim właściwie ty jestes???

Ps.Wiadomo że sława nie upoważnia go do złych czynów,ale zrozum wkońcu: PRZEDAWNIENIE!!!!!

  Profil uzytkownika: manager1     
iskierka_dk


Wpisów: 1445
Od: 2007-12-22
2009-09-29 23:14

A cóz to znaczy wybitny? Ten oklepany przymiotnik pojawia sie jak grzyb po deszczu zaraz po nazwiskach rezyserów, pisarzy czy aktorów.

Oskary? - Chyba nie wiesz kto je rozdaje i za jaka tematyke. Nie sa one, moim zdaniem, miernikiem ani talentu, ani geniuszu...jezeli to chciales sugerowac.

  Profil uzytkownika: iskierka_dk     
wallenrod


Wpisów: 69
Od: 2009-08-09
2009-09-29 23:32
Smieszy mnie obrona Polanskiego i wstawianie się za czlowiekiem, który uciekł spod wymiaru sprawiedliwości.
I co ma z tym Polska dyplomacja wspólnego? On nie jest obywatelem polskim z tego co mi wiadomo.

Gdyby to nie był Polanski to pies z kulawa nogą nie wstawiłby się. Powini go oddać amerykanom i powinien być osądzony za to co zrobił jak każdy inny człowiek!
  Profil uzytkownika: wallenrod     
Badboy


Wpisów: 23049
Od: 2004-06-10
2009-09-29 23:32
tez nie lubie tego typu okreslen, ale akurat w jego wypadku bym sie nie spieral, ze jest wybitny, facet zrobil kilka filmow, ktore weszly do historii kina i nic mu tego nie odbierze
  Profil uzytkownika: Badboy     
iskierka_dk


Wpisów: 1445
Od: 2007-12-22
2009-09-29 23:33
W Danii mówi sie "Moral er godt, men dobbeltmoral er dobbelt så godt" (moralnosc jest dobra a podwójna moralnosc jest podwójnie dobra)
  Profil uzytkownika: iskierka_dk     
iskierka_dk


Wpisów: 1445
Od: 2007-12-22
2009-09-29 23:38
Jedynie "Pianista" mi sie spodobal.
  Profil uzytkownika: iskierka_dk     
Badboy


Wpisów: 23049
Od: 2004-06-10
2009-09-29 23:40
"Noz w wodzie" czy "Chinatown" tez nie byly od macochy
  Profil uzytkownika: Badboy     
Andrzej33


Wpisów: 34
Od: 2009-09-21
2009-09-30 00:02
droga iskierko - wybacz Wujowi tą dendrologiczną metaforę ... tu chodziło tylko i wyłącznie o wykazanie różnic w stopniu dojrzałości fizycznej amerykańskiej trzynastolatki i jej rówieśniczki np z Czech czy Polski. 13-letnia Amerykanka najczęściej wyglada i zachowuje sie o wiele dojrzalej niz wydawac by się mogło - powinna. Do tego Romek to zwykły facet, który poczuł w pewnym momencie "zew krwi" no i stało się.

Popieram zdanie meghann, nawet jakby była wyrośnięta niczym pączek w maśle to i każdy z nas z łatwością odróżni 13-to latkę od 18-to latki. To proste jak 2x2, a cała reszta to dorobiona teoria do dziwnej sytuacji. Zresztą wyobrażam sobie sam moment poznania podczas rozmowy z matką. Na pewno mu powiedziała lub sam zapytał o wiek dziewczynki. Każdy odpowiedzialny człowiek by tak zrobił. Dla mnie sprawa jest bajecznie prosta. Zacisze domowe, nadmiar alkoholu, podniecił go widok rozebranej małolaty i spróbował. Reszta to zgubny wpływ sławy i przerost ambicji . Może myślał, że jest nietykalny jak to wielu podobnie myśli tu w starym kraju.
  Profil uzytkownika: Andrzej33     
łobuziak


Wpisów: 1220
Od: 2009-03-26
2009-09-30 02:02
nie jest obywatelem polskim a sie wstawiamy u wujka sama, za to jest zydem choc akurat jego narodowosci nie znam ( francuskie ?, szwajcarskie ?,...) a oni az tyle w obronie jego nie robia, moze my polacy jestesmy bardziej wspierajacym sie narodem niz zydzi ? skoro tylko nazwisko polanski, a wszyscy leca jak w ogien ?
  Profil uzytkownika: łobuziak     
łobuziak


Wpisów: 1220
Od: 2009-03-26
2009-09-30 02:10
osobiscie uwazam ze pedofil nie mozna krzyczec, bo bten wybitny czlowiek nie jest pedofilem, o czym swiadczy jego wczesniejsze i pozniejsze zycie, tak uprawial sex z 13 latka, wyrosnieta ponad wiek, na imprezie na ktorej nie powinna sie znalezc - mama nie upilnowala.... lecz powinno byc to inaczej zalatwione, jakies zlagodzenie kary do grzywny, zawieszenia warunkowego,....... ta nagonka i polowanie na romana to zenada, a po tylu latach to porazka wymiaru sprawiedliwosci usa - chyba bardziej oni sie osmieszyli niz roman ma wstyd, bo taki numer to kazdemu moze sie zdarzyc, zarowno nie ma brzydkich kobiet po winie, tak samo moze sie wydawac przy kilku glebszych ze jest starsza, tymbardziej ze znam kilka 20 latek ktore wygladaja duzo mlodziej niz te fotki 13 - latki, na czole 13 lat nie pisalo, nie mozna romka krzywdzic pedofilia bo to nie jest nie na miejscu, gust ma roman dobry i za dzieci sie nie tyka, uznac winnym przestepstwa i zlagodzic kare do pouczenia, grzywny, pokiwania palcem,...
  Profil uzytkownika: łobuziak     
j23


Wpisów: 3544
Od: 2000-09-15
2009-09-30 08:22
nie jest obywatelem polskim

RP ma podwojne obywatelstwo: polskie i francuskie.

Mnie zastanawia jak na to co teraz sie dzieje patrza jego dzieci, ktore mieszkaja we Francji.

Nie wiem ile maja lat, ale musi to byc dla nich niezla trauma, codziennie tak czytac o tatusiu...
  Profil uzytkownika: j23     
szary


Wpisów: 13026
Od: 2005-06-02
2009-09-30 08:38
ja tam nikogo nie bronie .. ale jesli zrobil zle wedlug prawa to powinien odpowiadac za swoje czyny , a to ze jest znanym rezyserem nic nie ma do zeczy ..

Bill Clinton tez odpowiadal za swoje czyny , choc byl prezydentem .
  Profil uzytkownika: szary     
zabardzochwalony


Wpisów: 4219
Od: 2007-02-19
2009-09-30 08:54
Jedyna zbrodnia Clintona bylo pozazawodowe zajecia w godzinach pracy, robimy to samo piszac na poloniainfo.

Mniej rozgarnieci moralisci nie sa w stanie zauwazyc ze stosunek z 13-latka ktory jest nielegalny w USA (w wielu krajach legalny) nie jest jednak zbrodnia ludobojstwa a tylko takie nie ulegaja przedawnieniu.
  Profil uzytkownika: zabardzochwalony     
Borrka
Hospicjum na Wilsona


Wpisów: 17561
Od: 2003-04-06
2009-09-30 09:12
Przez noc pojawily sie we mnie watpliwosci.
Czekam wiec na wykladnie moralna ojcow z Torunia.

Polanski, jeszcze w Polsce, byl towarzysko zwiazany z niejakim Wojciechem Frykowskim, rozpustnikiem urzadzajacym orgie (tzw. frykowiska) dla znajomych.

Niejedno niewinne dziewczatko wycierpialo tam swoje,
a najbardziej tragiczny byl los "dziewicy nowoorleanskiej".
Taka ksywe miala.

Rozpasani samce sklaniali biedactwo do grupowego seksu oralnego i analnego, poniewaz uparla sie zachowac klejnot dziewictwa dla oficjalnego narzeczonego, na noc poslubna.
  Profil uzytkownika: Borrka     
zabardzochwalony


Wpisów: 4219
Od: 2007-02-19
2009-09-30 09:27
O ile wiem to jeszcze ani Trwam ani Nasz Dziennik nie wydal wyroku a wiec mozemy dyskutowac, gdy ojciec dr. Tadeusz roztrzygnie sprawe nie bedzie juz o czym. Nie sadze zeby ojciec Dyrektor pochwalil zwierzeca ruje samca (chyba) pozbawionego napletka.
  Profil uzytkownika: zabardzochwalony     
meghann


Wpisów: 2378
Od: 2008-01-29
2009-09-30 10:23
zgadzam sie z szarym i dziekuje wszystkim za uwage i poswiecony czas.

Niestety, za chwile znow dyskusja przerodzi sie w histeryczna klotnie, co widac powoli na przykladzie managera...

pzdr.
  Profil uzytkownika: meghann     
Facet46
Szlachta nie pracuje


Wpisów: 4638
Od: 2009-03-25
2009-09-30 10:24
zaskakuje mnie to mieszanie kategorii moralnych i prawnych.
Ktos moze byc tworczym geniuszem i rownoczesnie moralnym dnem co wcale w kregach artystycznych nie jest rzadkoscia. Jak ma sie do tego swiete oburzenie gdy np. slyszymy wiadomosc iz tu w Szwecji jakis muzulmanin uderzyl zone? Nikt wowczas nie przytacza przykladow, ze przeciez w krajach gdzie obowiazuje szariat moglby ja nawet ukamienowac. Cala ta sytuacja wywoluje emocje, nadmierne moim zdaniem, bo uwazam iz wymaga racjonalnego podejscia. Czyz nie po to mamy rozum, by wlasnie w podobnych sytuacjach nim sie kierowac? Nie mnie oceniac postawe moralna Polanskiego, ale czlowieka winna cechowac odpowiedzialnosc.
Uwazam, ze jakies srogie karanie go teraz nie ma sensu - wazne jest poniesienie odpowiedzialnosci za wlasne czyny. Sadze, ze bledne jest podchodzenie do calej sytuacji w kategorii wina - kara - wielkosc.
Czasem przejaskrawione przyklady sa konieczne:
dlaczego niesmak budzi wiadomosc, ze obrazy namalowane przez Hitlera na poczatku ubieglego wieku osiagaja coraz wieksza wartosc? Czyzby mial zostac uznany wielkim artysta i wowczas krzywdy hitleryzmu umniejszymy??
  Profil uzytkownika: Facet46     
Badboy


Wpisów: 23049
Od: 2004-06-10
2009-09-30 10:32
chyba jednak cię trochę poniosło porównując hitleryzm z puknięciem panny, cała sprawa powinna być dawno przedawniona, a najbardziej żałosne jest święte oburzenie na Polańskiego ludzi, dla których jeszcze tydzień temu nie było żadnego problemu, chociaż sprawa ta była powszechnie znana ogółowi, Polański opisał to w swojej biografii itd, a teraz nagle najchętniej by go ukrzyżowali
  Profil uzytkownika: Badboy     
zabardzochwalony


Wpisów: 4219
Od: 2007-02-19
2009-09-30 10:32
Przedawnienie przestepstw (poza ludobojstwem) to zazwyczaj 25 lat niezaleznie czy sprawca jest genialnym artysta czy debilnym menelem.
  Profil uzytkownika: zabardzochwalony     
Facet46
Szlachta nie pracuje


Wpisów: 4638
Od: 2009-03-25
2009-09-30 10:44
przejaskrawilem celowo.
Uwazam, ze w calej tej sytuacji chodzi glownie o cos, czego akurat w przypadku Polski brak:
nieuchronnosci poniesienia konsekwencji. Wedlug wielu prawnikow teraz bardziej chodzi o konsekwencje jego ucieczki niz incydentu z panienka.
  Profil uzytkownika: Facet46     
mabr
racetown


Wpisów: 7792
Od: 2000-09-08
2009-09-30 10:53
meghann i pozostali oburzeni:
czy uważacie, że powinnością mężczyzny jest pytanie kobiety o wiek przed stosunkiem?

Oto jak wyglądała ta rzekomo zgwałcona w czasie afery:
http://info.kopp-verlag.de /uploads/RTEmagicC_Polanski-2.jpg.jpg

Nagroda za hipokryzję temu, kto podejrzewałby ją o nieletniość.
  Profil uzytkownika: mabr     
mabr
racetown


Wpisów: 7792
Od: 2000-09-08
2009-09-30 10:54
Ucieczka? A nie wyjechał przypadkiem zupełnie legalnie?
  Profil uzytkownika: mabr     
szary


Wpisów: 13026
Od: 2005-06-02
2009-09-30 10:57
no , jak patrze na to zdjecie to , nie wiem czy sam bym sie nie skusil
  Profil uzytkownika: szary     
meghann


Wpisów: 2378
Od: 2008-01-29
2009-09-30 11:00
to jest sharon tate...


boszszsz,ludzie...
  Profil uzytkownika: meghann     
Facet46
Szlachta nie pracuje


Wpisów: 4638
Od: 2009-03-25
2009-09-30 11:01
powtorze:
nie mnie go osadzac.
Zaskakuje mnie tylko caly ten medialny cyrk i oburzenie tak w jedna jak i w druga strone.
Czlowiek cos robi, za osiagniecia dostaje nagrody, wiec dlaczego za niedpowiedzialne czyny nie ma zostac rozliczony?
Dlaczego tak wielu chce wyreczyc sad? W koncu sad jest od tego by to ocenic.
  Profil uzytkownika: Facet46     
zabardzochwalony


Wpisów: 4219
Od: 2007-02-19
2009-09-30 11:05
..czy uważacie, że powinnością mężczyzny jest pytanie kobiety o wiek przed stosunkiem?
Chyba zartujesz, to nie wystarczy, napalona kobieta napewno sklamie zeby tylko zaznac.. Nalezy sprawdzic dokumenty tozsamosci, skrocony odpis aktu urodzenia i koniecznie skontaktowac sie z rodzicami.
  Profil uzytkownika: zabardzochwalony     
Borrka
Hospicjum na Wilsona


Wpisów: 17561
Od: 2003-04-06
2009-09-30 11:09
Pisemna zgoda rodzicow na odbycie kopulacji wydaje sie niezbedna.
Zgode moze wyrazic rowniez miejscowa parafia.
  Profil uzytkownika: Borrka     
aga1977
Wrocław / Sztokholm


Wpisów: 1089
Od: 2007-08-03
2009-09-30 11:11
Ta babeczka ze zdjecia to chyba byla jego zona zamordowana przez Mansona w ich wlasnym domu.
Albo cos pokrecilam
  Profil uzytkownika: aga1977     
zabardzochwalony


Wpisów: 4219
Od: 2007-02-19
2009-09-30 11:13
Bardzo przepraszam, jak moglem zapomniec o pisemnej zgodzie ksiedza proboszcza z jej parafii.
  Profil uzytkownika: zabardzochwalony     
szary


Wpisów: 13026
Od: 2005-06-02
2009-09-30 11:14
i ksiazke zdrowia
  Profil uzytkownika: szary     
meghann


Wpisów: 2378
Od: 2008-01-29
2009-09-30 11:17
tak,aga - wlasnie usiluje im to uswiadomic...

owszem sharon tate zostala zgwalcona ale rowniez zamordowana i jej dziecko rowniez...nie przez polanskiego...lecz przez mansona i jego kolegow...

i nie ma to absolutnie nic wspolnego z afera z 1977 roku z panna samantha gailey (geimer)...
  Profil uzytkownika: meghann     
aga1977
Wrocław / Sztokholm


Wpisów: 1089
Od: 2007-08-03
2009-09-30 11:21
No wlasnie to dobrze myslalam.
Wtedy zabito tez Frykowskiego, dziadka "Frytki".
Ktorego syn notabene pozniej zginal w domu Karoliny Wajdy.
I tak o to doszlismy do drugiego wybitnego rezysera - Andrzeja Wajdy heheh
  Profil uzytkownika: aga1977     
Borrka
Hospicjum na Wilsona


Wpisów: 17561
Od: 2003-04-06
2009-09-30 11:23
Juz zapomnialem o tej aferze !

Sodoma i Gomorra anyway.
Chyba zaloze podworkowe kolko rozancowe przy UAM.
  Profil uzytkownika: Borrka     
mabr
racetown


Wpisów: 7792
Od: 2000-09-08
2009-09-30 11:26
> to jest sharon tate...

Nie wg wydawnictwa z którego strony pochodzi zdjęcie.

Tu jest jego była żona:
http://sv.wikipedia.org/wi ki/Sharon_Tate

A tu "zgwałcona" Samantha Geimer:
http://www.dgshi.cn/conten t/200909/274114.html
  Profil uzytkownika: mabr     
zabardzochwalony


Wpisów: 4219
Od: 2007-02-19
2009-09-30 11:30
Podobno Frykowskiego juniora zarznela/zerznela Wajda junior zafascynowana zbrodniami Polanskiego
  Profil uzytkownika: zabardzochwalony     
Facet46
Szlachta nie pracuje


Wpisów: 4638
Od: 2009-03-25
2009-09-30 11:37
zrobil cos moralnie nagannego, prawnie karalnego, wiec jaki jest sens w roztrzasaniu kto, a tym bardziej komu?
  Profil uzytkownika: Facet46     
Borrka
Hospicjum na Wilsona


Wpisów: 17561
Od: 2003-04-06
2009-09-30 11:48
http://wyborcza.pl/1,75475 ,7084987,Wersja_13_letniej_dziewczyny.htm l?as=3&ias=4&startsz=x

http://wyborcza.pl/1,10203 0,7084988,Wersja_Polanskiego.html

  Profil uzytkownika: Borrka     
j23


Wpisów: 3544
Od: 2000-09-15
2009-09-30 13:39
Zastanawiajace, ze "NYT" a wiec gazeta daleka ok konserwatyzmu obyczajowego, politycznie liberalna, co w USA znaczy niemal tyle co lewicowa, wcale nie broni Polanskiego, a podkresla jego wine:

http://www.dziennik.pl/swi at/article449817/New_York_Times_bije_w_ob roncow_Polanskiego.html

Zagmatwane to wszystko, tak czasem trudno Europejczykom zrozumiec Amerykanow i odwrotnie.
Im wiecej szumu wokol tej sprawy tym mniej wiadomo o co naprawde chodzi.

Stalinska przegina w druga strone. Wg niej Polanski mogl byc uwiedziony przez 13-latke. Czyzby brak wiary w mozliwosci Romana?

http://www.dziennik.pl/wyd arzenia/article449706/13_latki_same_pchaj a_sie_do_lozka.html
  Profil uzytkownika: j23     
Badboy


Wpisów: 23049
Od: 2004-06-10
2009-09-30 13:41
"Dlaczego tak wielu chce wyreczyc sad? W koncu sad jest od tego by to ocenic."
wlasnie o to chodzi, ze w 1978 r amerykanski wymiar sprawiedliwosci zachowywal sie w tej sprawie skandalicznej i o uczcziwym procesie nie moglo byc mowy
  Profil uzytkownika: Badboy     
mabr
racetown


Wpisów: 7792
Od: 2000-09-08
2009-09-30 13:49
> politycznie liberalna, co w USA znaczy niemal
> tyle co lewicowa, wcale nie broni Polanskiego

Nic dziwnego- od lewicy do feminizmu daleko nie ma.
  Profil uzytkownika: mabr     
Badboy


Wpisów: 23049
Od: 2004-06-10
2009-09-30 13:51
""czasem trudno Europejczykom zrozumiec Amerykanow i odwrotnie"

ciezko zrozumiec narod, ktory przczolgiwal urzedujacego prezydenta, bo ten zapodal pannie do buzi, w sprawach sexu Amerykanie to hipokryci bijacy na glowe kler katolicki
  Profil uzytkownika: Badboy     
zabardzochwalony


Wpisów: 4219
Od: 2007-02-19
2009-09-30 14:06
"Liberalne" gazety amerykanskie odpowiadaja faszyzujacym europejskim a legalnego odpowiednika prawicowych amerykanskich na szczescie w Europie nie ma, tak bardzo bym sie nimi nie przejmowal.
Francuski minister mial oczywiscie racje ale byl mocno dyplomatyczny bo amerykanski system "sprawiedliwosci" to nieporozumienie.
  Profil uzytkownika: zabardzochwalony     
synko_gniew_rybaka
Eire


Wpisów: 3607
Od: 2009-01-04
2009-09-30 16:29
Bardzo przepraszam, jak moglem zapomniec o pisemnej zgodzie ksiedza proboszcza z jej parafii._____

- oczywiście kosciół LeClictoris nie stawaiłby w tej kwestii żadnych ograniczeń.
  Profil uzytkownika: synko_gniew_rybaka     
robinofstockholm


Wpisów: 4102
Od: 2008-05-13
2009-09-30 16:58
Nie rozumie czegos?

Dlaczego jest tak wielu z was ze ma cieszko zaakceptowac fakt ze w USA jest karane miec sex w tym wieku. Kazde panstwo ma wlasne przepisy nie NIE MOZNA przyrownywac jak jest idziej np w PL czy Szwecji.

Ja sadze ze ON nie mial zadnego prawa miec sex z ta mloda dziewczyna. Nie wiem ile z was ma doswiadczenie miec sex z 13 letnim dzieckiem? Wiecie jak jej genetalia wygladaja? Nie musowo byc jakims expertem ale napewno jest wielka roznica od dziewczyny co jest pelnoletnia niz ona co miala 13 lat.

Sadze ze caly ten temat jest bardzo hypokrytacy. Tu juz na forum bylo pisano wiele zdan o zbokach, pedofilach itd. Nie rozumie jak mozna cos takiego popierac jak Roman Polanski.. ze typ "dobrze" robi.

Nie rozumie wcale tego.
  Profil uzytkownika: robinofstockholm     
szary


Wpisów: 13026
Od: 2005-06-02
2009-09-30 17:02
zrozumia jak to ich corka bedzie ..
  Profil uzytkownika: szary     
wallenrod


Wpisów: 69
Od: 2009-08-09
2009-09-30 17:28
I po co te dywagacje? Postąpił wbrew prawu i musi odpwiedzieć za to. Nazywanie go jednak pedofilem to przesada. Seks z dzieckiem jest traktowany jako gwałt i też tak jest w Szwecji więc dziwne, żeby nie odpowiadać za gwałt.
Nie rozumiem tych nicków żeńskich, które go bronią. Chciałybyście, żeby jekiś 40-letni ogier uwiódł i zgwałcił Wam córkę i jeszcze uciekł przed karą? Ja bym nie chciał!
Powinien odsiedzieć swoje.
  Profil uzytkownika: wallenrod     
robinofstockholm


Wpisów: 4102
Od: 2008-05-13
2009-09-30 17:40
Popieram to co Wallenröd napisal. Wiec sadze ze Romanski musi odpowiadac za to co zrobil.

Ja napewno niechcialbym ze stary facet typ 40lat (czy znana gwiazda czy zwykly zbok) zainteresowal sie sexualnie moja corka.
  Profil uzytkownika: robinofstockholm     
broccoli
Niestety


Wpisów: 1787
Od: 2003-02-17
2009-09-30 17:57
Romka nie bronię ale Robin & Wallenrod zwróćcie uwagę, że to stara tej dziewczynki zaaranżowała całą akcję, więc temat rozpaczy rodzica nad bzykniętym dzieckiem tu nie ma miejsca.

Z tej samej przyczyny stara innego dzieciaka oskarżyła Majkela Dżeksona o molestowanie.
Przyczyna:
- KASA.
Duża kasa.

Sprawy są wielowątkowe ale w całym tym zamieszaniu rodziców tych dzieciaków trzaby uznać za kreatury a o nich cisza...
- why?

- bo to nudny temat - ktoś chce wyrwać kasę.
Ciekawszy i medialniejszy temat to upokorzyć kogoś znanego i na tym zarobić.
Dużo zarobić.
  Profil uzytkownika: broccoli     
Facet46
Szlachta nie pracuje


Wpisów: 4638
Od: 2009-03-25
2009-09-30 18:15
wielkie dywagacje, a jemu dobrze...
http://fakty.interia.pl/fa kty-dnia/news/polanski-dostal-dres-i-3-eu ro-kieszonkowego,1375729
  Profil uzytkownika: Facet46     
kamm26


Wpisów: 266
Od: 2009-03-24
2009-09-30 19:10
Po co pchał k... tam gdzie nie miał, ma za swoje teraz niestety tzn stety...a czy to była prowokacja czy nie to juz nie ważne moim zdaniem powinien pomyslec wczesniej ze moze mnie problemy z tego powodu, tym bardziej ze jest znany...i bedzie mogł ktos od niego wyciagnac pieniadze... no tak ale jak to niektórzy mówią ,,facet myśli k.....m nie głową''
  Profil uzytkownika: kamm26     
szary


Wpisów: 13026
Od: 2005-06-02
2009-09-30 19:23
kamm26 tam tez jest glowa .. no troszke mniejsza , glowka


3 euro dziennie ma w kiciu ?? nie zle
  Profil uzytkownika: szary     
robinofstockholm


Wpisów: 4102
Od: 2008-05-13
2009-09-30 19:27
som man bäddar så får man ligga... dostal Romanski to co chcial !!
  Profil uzytkownika: robinofstockholm     
true


Wpisów: 6017
Od: 2006-09-05
2009-09-30 19:56
Nikt nie pomyślał, a co na to Romek? Wg mnie na pewno mu ulżyło. Będzie proces, będzie wyrok. Odsiedzi swoje i zapłaci "małej" odszkodowanie. A może nie będzie tak strasznie. A potem dostanie swoją gwiazdę w Hollywood.
  Profil uzytkownika: true     
Badboy


Wpisów: 23049
Od: 2004-06-10
2009-09-30 19:59
tej "malej" to o juz zaplacil i to dawno, bo sprawa z powodztwa cywilnego zakonczyla sie dawno temu, a ja z uporem powtarzam, sciganie faceta za to, ze 30 lat temu wyd...l malolate to PARANOJA
  Profil uzytkownika: Badboy     
synko_gniew_rybaka
Eire


Wpisów: 3607
Od: 2009-01-04
2009-09-30 20:48
z tym pierdlem to tragifarsa komediodramat. kompletne nieporozumienie. Reżyser tego przedstawienia wie jak budować nastrój aby wydobyć od widzów jak najwięcej miedziaków.
chodzi po prostu o to zeby jak najwiecej wyssać z Romka. Tu nikt nie walczy o "straty moralne" czy "honor" mlodocianego kurwiszonka i jej pseudosprytnej mamusi.

tu jest walka o kase.

cala ta afera doczeka się niebawem ekranizacji na łamach TVN - "Taniec z Romanem"...albo "Zostań Samantą razem z nami" program bedzie sie zwał przykład na ten a prowadzić go będzie Małgorzata Foremniak i Artur Żmijewski. Zresztą jeszcze się okaże KTO.
Wspomnicie moje słowa.
  Profil uzytkownika: synko_gniew_rybaka     
mabr
racetown


Wpisów: 7792
Od: 2000-09-08
2009-09-30 22:25
> Kazde panstwo ma wlasne przepisy

robinofstockholm, taaak?
A gdyby cię zgwałciło dwóch Arabów na plaży w Emiratach, a oskarżony byłbyś TY o... szerzenie homoseksualizmu,
to też byś szanował prawo danego kraju????

(a była taka sprawa w Emiratach - zgwałcono francuskiego nastolatka i to on poszedł za to siedzieć)


Klasyfikowanie każdego seksu z małolatą jako gwałt to takie same oszłomstwo- np. w sytuacji gdy ona sama może nalegać i ukrywać swój wiek.
  Profil uzytkownika: mabr     
iskierka_dk


Wpisów: 1445
Od: 2007-12-22
2009-09-30 22:58
Zal mi was, niektórzy "panowie", juz nawet nie za chamski jezyk waszych wypowiedzi ale za wasze charaktery...
  Profil uzytkownika: iskierka_dk     
Andrzej33


Wpisów: 34
Od: 2009-09-21
2009-10-01 01:08
iskierko co niektórzy na tym forum są tak dzielni jak sam Chuck Norris, pijąc kawę z mlekiem, potrafią wypić mleko, a kawę zostawić.
  Profil uzytkownika: Andrzej33     
Oxen
Let's Rock Baby


Wpisów: 5717
Od: 2004-10-27
2009-10-01 01:32
Temat "ogien" warto zatem i swoje 3 grosze dolozyc.
1- Orwell dalej w polskich glowach mieszka ("rowni i rowniejsi).
2 - 13-sto latka to przeciez nie "nieletnia". To dziecko!
3 - wy tam - przedstawiciele wysokiego szczebla rzadowego i tzw. kultury polskiej/intelektualisci (nazwiska pomine): wstyd, wstyd i jeszcze raz WSTYD!
4 - Holokaust i pie*szenie dzieci w zadek. Co ma piernik do wiatraka?
5 - Proponuje zdecydowana rewizje swoich pogladow rodzicom, ktorzy maja nieletnie dzieci. Zboczki sa wsrod nas...
6 - Wiele tu osob - jak widze - to experci od prawa miedzynarodowego, amerykanisci, sexuolodzy i historycy. Milo sie znalezc w takim towarzystwie pomimo tak obrzydliwego tematu. Z proletariackim pozdrowieniem //R*___
  Profil uzytkownika: Oxen     
Irene


Wpisów: 1
Od: 2009-10-01
2009-10-01 05:48
Romek-Zbyszek-Andrjey
imie swiety
  Profil uzytkownika: Irene     
zabardzochwalony


Wpisów: 4219
Od: 2007-02-19
2009-10-01 07:37
Romek na na warunki wiezienia nie bedzie narzekal i pewno napisze jakis fajny scenariusz.

Histeryczni moralisci nadal nie rozumieieja ze seks z nieletnia nie jest ludobojstwem i powinien ulec przedawnieniu. Po co to dalej ciagnac?
  Profil uzytkownika: zabardzochwalony     
aga1977
Wrocław / Sztokholm


Wpisów: 1089
Od: 2007-08-03
2009-10-01 07:52
"13-sto latka to przeciez nie "nieletnia". To dziecko!"
Taa....
Dziecko to ja mam w domu - 12 letnie.
Oglada bajki, bawi sie lalkami i nie ma pojecia czym jest seks. Chodzi spac o 21-ej.
Tu nie o wiek chodzi, bo ta lala moglaby miec i 15 lat.
Nie znam swiata rezyserow i aktorow w USA, poznalam jak to wyglada w Polsce - TVN i Polsat.
Dzieja sie podobne cyrki i wlazenie do lozka rezyserom, redaktorom naczelnym jest nagminne.
Np.znana prezenterka telewizyjna pochodzaca z okolic Wroclawia byla "przemaglowana" przez prawie caly Poltegor ( Wroclawianie wiedza o jakim miejscu pisze)
Kazdy to wie, ale po pierwsze baba juz niemloda teraz, a po drugie odniosla kariere, wiec poki co siedzi cicho i nie jeczy ze ktos ja zgwalcil itd.
W stanach to jest biznes - laski od najmlodszych lat sa uczone, gdzie maja chodzic by wyrwac goscia badz kontrakt. Komu warto wejsc do lozka a komu nie.
Najgorsze w tym wszystkim to ( choc jestem kobieta ) ze bardzo latwo oskarzyc faceta o gwalt, bo ten jest bezbronny, nie jest w stanie udowodnic ze bylo inaczej.
Polanskiego zgubilo zamilowanie do swiezej krwi, bo pewnie wiedzial chociazby po anatomii dziewczyny iz nie jest ona pelnoletnia.
Ale to nie powod by robic z tego miedzynarodowy cyrk.
To tylko moje zdanie
  Profil uzytkownika: aga1977     
Borrka
Hospicjum na Wilsona


Wpisów: 17561
Od: 2003-04-06
2009-10-01 09:17
Polaryzacja pogladow na forum robi sie socjologicznie interesujaca, podobnie jak w kraju. lol

Ciemnogrod forumowy rodem z hospicjum zaplatal sie po stronie wojujacego liberalizmu.

Syn krainy postepu absolutnego, wypowiada sie jak jezuicki inkwizytor.

A Wiesia wprawdze z Rutki-tartak wyjechala, tyle, ze wies pojechala z Wiesia do "Sztokcholmu".


W stosunku do sceny krajowej brak jeszcze obcji
"jaja uciac zydowskiemu zboczencu" - koniugacja orginalna.
  Profil uzytkownika: Borrka     
Borrka
Hospicjum na Wilsona


Wpisów: 17561
Od: 2003-04-06
2009-10-01 09:21
aga197, wiecej szczegolow o pani z telewizora pls !
My w hospicjum uwielbiamy skandale, ale w tv wolno nam ogladac tylko misia uszatka.
  Profil uzytkownika: Borrka     
Facet46
Szlachta nie pracuje


Wpisów: 4638
Od: 2009-03-25
2009-10-01 09:25
http://fakty.interia.pl/fe lietony/ziemkiewicz/news/wykastrowac-obro ncow-polanskiego,1376166,2789
  Profil uzytkownika: Facet46     
zabardzochwalony


Wpisów: 4219
Od: 2007-02-19
2009-10-01 09:25
Polanskiego zgubilo zamilowanie do swiezej krwi
To grzeszne zamilowanie przejawia ok 90% facetow i ok 100% kobiet.

jaja uciac zydowskiemu zboczencu
To jest polskie i meskie rozwiazanie problemu
Aga, badz tak dobra i napisz o tej pani z Wroclawia
  Profil uzytkownika: zabardzochwalony     
robinofstockholm


Wpisów: 4102
Od: 2008-05-13
2009-10-01 09:31
Czytalem w szeckich mediach w tamtym tygodniu ze PL jako jedyny kraj w Europie kastruje chemicznie zboczencow. Nie wiem czy to jest prawda?

Moze ktos cos napisze o tym... jest tyle expertow tu na forum.. co sie zna na tym niz ja.
  Profil uzytkownika: robinofstockholm     
mabr
racetown


Wpisów: 7792
Od: 2000-09-08
2009-10-01 09:39
Tak, bodaj od zeszłego tygodnia zaczęli z tą kastracją. Kolejne "prawo" ośmieszające Polskę

Może Polański wolał się poddać sądowi w USA
niż kastracji w post-PRLu?
  Profil uzytkownika: mabr     
Borrka
Hospicjum na Wilsona


Wpisów: 17561
Od: 2003-04-06
2009-10-01 09:48
Kastracja dotyczy wylacznie pedofili i jest skutecznym srodkiem obnizania ich nieuleczalnego i zboczonego popedu.
Nie powoduje trwalych zmian i uszkodzen "ciala".

A temat podniesiony przez Robusia jest off topic, by znowu zwrocic uwage na "polska ciemnate".

W miedzyczasie Kalle juz dwukrotnie pokryl swa siostre Kerstin.
W majestacie szwedzkiego prawa oczywiscie.
  Profil uzytkownika: Borrka     
Facet46
Szlachta nie pracuje


Wpisów: 4638
Od: 2009-03-25
2009-10-01 09:49
nie jestem pewien na 100, ale z tego co specjalisci sie wypowiadali to nie jest to zaden nieodwracalny proces, a koniecznosc przyjmowania lekow likwidujacych poped. Moze wiec wlasnie jest to troche medialnie chybiona kwestia nazewnictwa.
  Profil uzytkownika: Facet46     
zabardzochwalony


Wpisów: 4219
Od: 2007-02-19
2009-10-01 09:50
Za Boleslawa Chrobrego przybijano gwalcicielowi worek mosznowy gwozdziami do slupa i zostawiano dajac ostry noz. Wiekszosc grzesznikow w obliczu smierci glodowej uzywala noza zostawiajac klejnoty na slupie.
To cos dla Robina ktory nadal nie moze zrozumiec ze np w Szwecji istnieje przedawnienie.
  Profil uzytkownika: zabardzochwalony     
Borrka
Hospicjum na Wilsona


Wpisów: 17561
Od: 2003-04-06
2009-10-01 09:55
Bywaly rowniez przypadki, iz swieci pustelnicy sami obcinali sobie "to plugastwo", by zwalczyc permanentna pokuse grzechu samogwaltu z nudow i nierobstwa.
  Profil uzytkownika: Borrka     
mabr
racetown


Wpisów: 7792
Od: 2000-09-08
2009-10-01 09:58
W Szwecji sporo facetów siedzi niewinnie za "gwałt".
Tylko w ostatnim czasie uniewinniono kilku.
Co jeśli by ich (nieodwracalnie) omyłkowo wykastrowano?
  Profil uzytkownika: mabr     
Borrka
Hospicjum na Wilsona


Wpisów: 17561
Od: 2003-04-06
2009-10-01 10:00
Powtarzam - chodzi o pedofili i jest to rodzaj srodka uspokajajacego.
Jak brom w wojsku.
  Profil uzytkownika: Borrka     
zabardzochwalony


Wpisów: 4219
Od: 2007-02-19
2009-10-01 10:18
W Czechach kastruje sie przestepcow seksualnych za ich zgoda, dziwnym trafem to sa prawie zawsze Cyganie ktorzy swojej "zgody" zupelnie nie pamietaja

Szwedzi ze swoja niedawna sterylizacja nie powinni sie tak bardzo obrazac na rosnaca konkurencje
  Profil uzytkownika: zabardzochwalony     
Oxen
Let's Rock Baby


Wpisów: 5717
Od: 2004-10-27
2009-10-01 10:42
Temat zakonczylem, bowiem nie celem jest moim obrazac tu wytrawnych erudytow-forumowiczow czy lzyc jakakolwiek przynaleznosc narodowosciowa. Padaja tu slowa: kastracja, lincz, Ciemnogrod. Moja filozofia jest prosta oparta o fundamenty etyczno- moralne (Uwaga! Nie jestem ksiedzem!) A zatem pro meritum. Oto moja filozofia ciemnogrodzko-zasciankowa: jest zwyciestwo - jest nagroda. Jest przestepstwo - jest kara. Ale zdecydowanie NIE: sa rowni - sa rowniejsi. I wlasnie to ostatnie, prymitywne zdanie i jakze naiwne jest dla mnie tak nieprawdopodobnie wazne. Natomiast: kto, kogo, kiedy i w co, lub czy jest obrzezany ma zupelnie drugorzedne znaczenie. Bynajmniej w tej bajce...
________________________________//R*___
  Profil uzytkownika: Oxen     
Borrka
Hospicjum na Wilsona


Wpisów: 17561
Od: 2003-04-06
2009-10-01 11:37
A ja juz wiem o kim pisala aga 1977 !
  Profil uzytkownika: Borrka     
zabardzochwalony


Wpisów: 4219
Od: 2007-02-19
2009-10-01 11:39
No no no kto ??
  Profil uzytkownika: zabardzochwalony     
Borrka
Hospicjum na Wilsona


Wpisów: 17561
Od: 2003-04-06
2009-10-01 11:41
http://www.konferansjerzy. pl/kabaret/magda.molek.jpg
  Profil uzytkownika: Borrka     
aga1977
Wrocław / Sztokholm


Wpisów: 1089
Od: 2007-08-03
2009-10-01 11:44
Borrka, skarbie, kimkolwiek by nie byla - to juz dorosla kobieta.
Ustawiona, z byle kim do lozka nie musi juz isc ( nie odbierz tego za obraze)wiec sie tak nie slin, bo juz za pozno
  Profil uzytkownika: aga1977     
robinofstockholm


Wpisów: 4102
Od: 2008-05-13
2009-10-01 11:45
ale ladna ta Magda jest...
  Profil uzytkownika: robinofstockholm     
Borrka
Hospicjum na Wilsona


Wpisów: 17561
Od: 2003-04-06
2009-10-01 11:46
No to bingo !
  Profil uzytkownika: Borrka     
aga1977
Wrocław / Sztokholm


Wpisów: 1089
Od: 2007-08-03
2009-10-01 11:48
Ja tego nie powiedzialam
I nie bede pisac kto bo to niczego nie zmienia. Co druga w ten sposob zrobila kariere.
  Profil uzytkownika: aga1977     
Borrka
Hospicjum na Wilsona


Wpisów: 17561
Od: 2003-04-06
2009-10-01 11:50
Ale nie co druga dzialala w "wiadomym" budynku i pochodzila z wiadomej okolicy.
  Profil uzytkownika: Borrka     
Borrka
Hospicjum na Wilsona


Wpisów: 17561
Od: 2003-04-06
2009-10-01 11:51
Juz wszyscy koledzy z hospicjum sie obslinili.
  Profil uzytkownika: Borrka     
aga1977
Wrocław / Sztokholm


Wpisów: 1089
Od: 2007-08-03
2009-10-01 11:53
Borrka, jestes w bledzie
  Profil uzytkownika: aga1977     
robinofstockholm


Wpisów: 4102
Od: 2008-05-13
2009-10-01 11:53
http://www.youtube.com/wat ch?v=btUL3ICdJhk

Alizee - Moi Lolita
  Profil uzytkownika: robinofstockholm     
j23


Wpisów: 3544
Od: 2000-09-15
2009-10-01 11:58
A moze taki wariant, ktory proponuje Monika Olejnik:

http://www.dziennik.pl/opi nie/article449672/Osadzic_Polanskiego_A_p otem_ulaskawic.html


Malo spotkalem wywazonych glosow w tej sprawie, ale ten mi jakos najbardziej odpowiada - "osadzic, a potem ulaskawic".
  Profil uzytkownika: j23     
zabardzochwalony


Wpisów: 4219
Od: 2007-02-19
2009-10-01 12:14
Nie jestem pewien czy kalifornijski sad bedzie sie sluchal Moniki Olejnik ktora nie jest prawnikiem tylko zootechnikiem z zawodu.
  Profil uzytkownika: zabardzochwalony     
j23


Wpisów: 3544
Od: 2000-09-15
2009-10-01 13:15
Mnie nie chodzilo o to czy jakis sad w Szwajacarii, USA czy gdzies jeszcze bedzie sluchal glosu Olejnik (to oczywiste, ze tak nie bedzie),
a to, ze Olejnik w prosty, spokojny sposob przedstawila swoj poglad na sprawe, ktory mi najbardziej odpowiada.

A wiec Romka nalezy osadzic a potem ulaskawic, wtedy wilk syty i owca cala, a Romek bedzie znow mogl jako turysta jezdzic do USA .
  Profil uzytkownika: j23     
Borrka
Hospicjum na Wilsona


Wpisów: 17561
Od: 2003-04-06
2009-10-01 13:22
A ja uwazam, iz sady amerykanskie sa nieprzewidywalne.

Klasyczny przyklad, to uniewinnienie czarnoskorego mordercy O.J.Simpsona z powodow czysto politycznych (bo "czarny").

Poza tym, nie podoba mi sie zupelnie gangsterski sposob "porwania" Polanskiego.
  Profil uzytkownika: Borrka     
zabardzochwalony


Wpisów: 4219
Od: 2007-02-19
2009-10-01 13:41
W kazdym kraju cywilizowanym sad umorzylby sprawe na zasadzie przedawnienia, sad zootechnika Olejnika uniewinnilby a w sadzie amerykanskim o winie decyduje jury, grupa przypadkowych ludzi nie majacych pojecia o obowiazujacym prawie i nikt nie moze przewidziec wyroku.
  Profil uzytkownika: zabardzochwalony     
j23


Wpisów: 3544
Od: 2000-09-15
2009-10-01 14:56
W kazdym kraju cywilizowanym

Znacie jakikolwiek kraj bez wad w systemie prawnym?
Moze Polska, Szwecja, Szwajcaria czy Francja?

Jestem nieraz krytyczny w stosunku do USA, ale bez nich Europa nie dalaby rady. Nie ma dla USA realnej alternatywy.

USA to kraj cywilizowany "inaczej", ma wiele wad i dziwactw, ale bez niego byloby o wiele gorzej.

  Profil uzytkownika: j23     
zabardzochwalony


Wpisów: 4219
Od: 2007-02-19
2009-10-01 15:27
Wszyscy bladzimy z wyjatkiem Admina i Moderatorow a prawa to tylko przepisy panujacego ale mysle jako laik ze prawa europejskie troche sie wzoruja na prawie rzymskim, troche na kodeksie Napoleona a prawa amerykanskie ksztaltowaly lawy przysieglych osadzajace koniokradow z innej wsi.
  Profil uzytkownika: zabardzochwalony     
manager1
Stockholm


Wpisów: 344
Od: 2009-07-20
2009-10-01 22:33
"Niestety, za chwile znow dyskusja przerodzi sie w histeryczna klotnie, co widac powoli na przykladzie managera..."

...niedoczekanie twoje ...nie poszło tobie meghan ...manager nie ma czasu na kłotnie
Powiedzial swoje zdanie i wystarczy hahaha
  Profil uzytkownika: manager1     
iskierka_dk


Wpisów: 1445
Od: 2007-12-22
2009-10-01 23:11
aga1977 napisala:

"13-sto latka to przeciez nie "nieletnia". To dziecko!"
Taa....
Dziecko to ja mam w domu - 12 letnie.
Oglada bajki, bawi sie lalkami i nie ma pojecia czym jest seks. Chodzi spac o 21-ej.
Tu nie o wiek chodzi, bo ta lala moglaby miec i 15 lat."

*************************************** ********

Tak, wlasnie, ze dziecko. Wiesz jaka jest róznica miedzy twoim dzieckiem a tym dzieckiem, które drwiaco dalej nazywasz "lala" i "swieza krew"?

Myslisz, ze 13-letnia Samanta mogla w ogóle czuc "wole Boza"??? Nie, nie czula.

To dziecko zostalo skrzywdzone przez dwoje doroslych ludzi!!!
  Profil uzytkownika: iskierka_dk     
iskierka_dk


Wpisów: 1445
Od: 2007-12-22
2009-10-01 23:14
Widzialam duzo 15-letnich "laleczek" pochlastanych zyletkami. Same sobie to robia, robia aby zamienic psychiczny ból na fizyczny - bo to im pomaga!
  Profil uzytkownika: iskierka_dk     
mabr
racetown


Wpisów: 7792
Od: 2000-09-08
2009-10-01 23:41
"To dziecko zostalo skrzywdzone przez dwoje doroslych ludzi!!!"

No. Przez mamę i tatę, że nie wychowali i nie sprali tyłka na czas. To "biedne dziecko" debiutowało seksualnie w wieku lat OŚMIU !
  Profil uzytkownika: mabr     
Andrzej33


Wpisów: 34
Od: 2009-09-21
2009-10-02 00:08
Przepraszam...! Przepraszam... !
Czy ja też mogę słowo w sprawie trzynastolatek ?

Bo jeśli o to chodzi to było mniej więcej tak :
wchodzi 13-to latka do sklepu i mówi do ekspedientki
- poproszę Marlboro i zapałki.
ekspedientka patrzy na nią przerażona i mówi :
- dziecko, ty papierosy ? A gdzie ? Toż ty masz jeszcze mleko pod nosem, a za papierosy się bierzesz ?
A na to 13-to letnia dama wyraźnie już rozzłoszczona otarła dłonią miejsce gdzie mężczyznom rosną wąsy mówi:
- ku...wa po pierwsze to tylko nie dziecko,
- a po drugie to wcale nie jest mleko.

I tak było z RP, pobzykał to i powinien odpowiadać za to . Inna rzecz , że głupotą byłby wsadzać teraz 76-latka do więzienia bo wiadomo, że to wyrok śmieci. Ale stanąć przed sądem powinien. Więcej nie pisze na ten temat bo ileż można już wszystko wcześniej powiedzieliście.
pozdrawiam
  Profil uzytkownika: Andrzej33     
minika


Wpisów: 13
Od: 2008-04-16
2009-10-02 08:04
Ale o co chodzi?

Facet po 40-tce proponujacy 13-tce alkohol i srodki odurzajace aby nastepnie wymusic stosunek analny powinien stanc przed sadem. Bez znaczenia jak sie nazywa i jaki mam dorobek.
Ewentualne poprzednie doswiadczenia seksualne nieletniej nie maja nic do rzeczy. Odpowiedzialnosc za to wydarzenie, wedlug prawa i zdrowego rozsadkowi, lezy po stronie doroslego. Kropka.

Linkowanie do chinskich stron internetowych ze zdjeciami rzekomej nastoletniej Samanthy - bezcenne

Juz chyba wszystkie polskie portale opublikowaly zdjecia tej nastolatki, nawet te ze slawetnej sesji w jazzuzi. Takze jej zeznania o tym co sie wydarzylo wtedy.
Mam nadzieje, poprzez naglosnienie tej sprawy coraz mniej dzieci spotkaja podobne historie.
  Profil uzytkownika: minika     
aga1977
Wrocław / Sztokholm


Wpisów: 1089
Od: 2007-08-03
2009-10-02 08:07
Polanski nie powinien uniknac kary. To pewne. Niewzne czy mial pozniej wyrzuty sumienia czy nie. Troche wczoraj poszperalam i ... Nie znalazlam nigdzie info o tym iz jest on skazany. Niesistotne ile razy dziewczyna wycofywala zeznania, faktem jest iz nie mozemy osadzac i krzyczec "Pedofil" jesli jeszcze sad nie ustalil jego winy. Poza tym trudno mowic o pedofilii na podstawie tego jednego incydentu i poprawnym zyciu przez nastepne 30 lat
Matke bym do wiezienia wsadzila tak dla przykladu - Za streczycielstwo, w moim przekonaniu jest winna w tym samym stopniu jak Polanski
Skoro sad bierze pod uwage okolicznosci lagodzace to i ja mam prawo takowe widziec i rozwazac. Jest ich sporo.
Co nie oznacza iz popieram sex z nastolatka, badz propaguje pedofilie

  Profil uzytkownika: aga1977     
Andrzej33


Wpisów: 34
Od: 2009-09-21
2009-10-02 09:59
Gdyby Roman Polański został ekstradowany ze Szwajcarii do USA i stanął tam przed sądem, powinien zostać potraktowany tak samo, jak każdy inny podsądny - oświadczył gubernator Kalifornii Arnold Schwarzenegger, który miałby w takiej sytuacji prawo do ułaskawienia polskiego reżysera.

- Nie traktowałbym jego sprawy inaczej, niż innych - powiedział były hollywoodzki aktor spytany na antenie CNN, czy rozważyłby możliwość skorzystania z prawa łaski wobec Polańskiego, gdyby został o to poproszony.

Schwarzenegger, który przed porzuceniem w 2003 r. aktorstwa na rzecz kariery politycznej zasłynął m.in. z roli "Terminatora", podkreślił, że podziwia filmy Polańskiego. - Niezależnie od tego, powinno się go traktować tak, jak każdego innego - zastrzegł.
  Profil uzytkownika: Andrzej33     
Badboy


Wpisów: 23049
Od: 2004-06-10
2009-10-02 11:13
"Poza tym trudno mowic o pedofilii na podstawie tego jednego incydentu"

tu w ogóle nie ma mowy o żadnej pedofilii, bo pedofilia to pociąg seksualny do dzieci wyglądających jak dzieci a nie jak dorosłe kobiety, jak by pedofil zobaczył tę panienkę to by się zastanawiał czy jej do domu starców nie odesłać, oskarżony był nie o pedofilię tylko o "nielegalny stosunek z nieletnią", to zupełnie inna kwalifikacja prawna czynu, wiek przyzwolenia na sex w większosci krajów zaczyna się od 14-15 roku zycia, ale np w WATYKANIE od 12 i jakos nikt nie mowi w tym kontekscie o pedofilii
http://www.avert.org/age-o f-consent.htm

i jeszcze te głosy oburzenia, że ją spił, można na to patrzeć inaczej, poczęstował ją szampanem,zaprosił do jaccuzi, czyli stworzył oprawę o jakiej wiele kobiet marzy, z równolatkiem wypiła by tanie wino i poszła w krzaki
  Profil uzytkownika: Badboy     
zabardzochwalony


Wpisów: 4219
Od: 2007-02-19
2009-10-02 12:07
Dziewczatko zeznalo "Pozwolilam by to sie stalo" i jej wiek, 13-lat byl jedynym argumentem moralistow.
Fakt ze w Watykanie mozna spolkowac z 12-latka wyciera nimi podloge.
  Profil uzytkownika: zabardzochwalony     
Borrka
Hospicjum na Wilsona


Wpisów: 17561
Od: 2003-04-06
2009-10-02 12:14
Niewinna istota "pozwolila", by "stal sie" seks analny.
  Profil uzytkownika: Borrka     
mabr
racetown


Wpisów: 7792
Od: 2000-09-08
2009-10-02 12:42
No i co się w tym dziwi, Borrka? Mogła go nawet prosić o seks analny. Wbrew propagandzie feministycznej niektóre dziewczyny to LUBIĄ.
  Profil uzytkownika: mabr     
Borrka
Hospicjum na Wilsona


Wpisów: 17561
Od: 2003-04-06
2009-10-02 12:48
Pani Kierowniczka nie pozwala nam pisac o takich swinstwach.
  Profil uzytkownika: Borrka     
Badboy


Wpisów: 23049
Od: 2004-06-10
2009-10-02 12:53
http://wiadomosci.onet.pl/ 2053619,441,seksskandal_i_wyznanie_popula rnego_prezentera,item.html

w kontekscie tematu "Amerykanie i sex", "skandal" bo facet sypial z kobietami ze swojej ekipy realizatorskiej
  Profil uzytkownika: Badboy     
robinofstockholm


Wpisów: 4102
Od: 2008-05-13
2009-10-02 13:47
Ja sadze tak...

Osoba co jest dorsola i w tym przypadku 40letni Mezczyzna ma NAPRAWDE obowiazek jako dorosla osoba nie miec sexu z osoba co jest nieletnia, nie ma zadnej przeprosiny. Nie ma znaczenia czy "dziecko" moze zachowywac sie doroslo czy nawet wygladac.

Ale to co w mediach bylo pisane to Romanski wykozystal cala ta sytuacje, mial sex analny z 13letnia dziewczynka wiec sprawa jest jasna... to jest karane czy wam sie podoba czy nie.

Dorosle osoby musza sie trzymac daleka od dzieci...

Czemu mam sie dziwic ze pelno pedeofili jest na swiecie co krzywdza "dzwieci" do koncu zycia. Ja watpie ze dziecko lubi miec sex powiecmy "analny" z osoba co jest "tata" czy raczej dziadkiem.. 13 lat i powiecmy 40 lat... wielka wielka roznica. 27lat roznicy jest kollosalna..
  Profil uzytkownika: robinofstockholm     
j23


Wpisów: 3544
Od: 2000-09-15
2009-10-02 13:55
Czyli najrozsadniej teraz Romka:

osadzic, oglosic kare i natychmiast ulaskawic

Umorzyc z automatu juz sie nie da, bo sprawy zaszly za daleko.

Ulaskawic da sie, bo zdarzenie mialo miejsce 30 lat temu plus inne okolicznosci.
  Profil uzytkownika: j23     
zabardzochwalony


Wpisów: 4219
Od: 2007-02-19
2009-10-02 14:39
"..oglosic kare i natychmiast ulaskawic
Nie chce psuc zabawy ale ulaskawienie wyklucza kare.

Jezeli Watykan pozwala na seks z 12-latka to rozmowa o karze za seks z 13-latka jest bluznierstwem, prosze tego nie robic ze wzgledu na uczucia religijne forumowiczow.
  Profil uzytkownika: zabardzochwalony     
robinofstockholm


Wpisów: 4102
Od: 2008-05-13
2009-10-02 15:40
zabardzo... ale dodales
ha ha
  Profil uzytkownika: robinofstockholm     
robinofstockholm


Wpisów: 4102
Od: 2008-05-13
2009-10-02 15:42
sami wiemy ze katolski kosciol ma same skandale sexualne.. katolickie ksiedzy uwielbiaja mlodych chlopcow, specjalnie w USA

Wiec czemu mamy sie dziwic ze "prawie" katolicki kosciow popiera takie czyny ZBCH
  Profil uzytkownika: robinofstockholm     
mabr
racetown


Wpisów: 7792
Od: 2000-09-08
2009-10-02 16:13
> Osoba co jest dorsola i w tym przypadku 40letni
> Mezczyzna ma NAPRAWDE obowiazek jako dorosla osoba
> nie miec sexu z osoba co jest nieletnia, nie ma
> zadnej przeprosiny. Nie ma znaczenia czy "dziecko"
> moze zachowywac sie doroslo czy nawet wygladac

Naiwne to. Ma jej sprawdzać dowód osobisty czy jak?

> w kontekscie tematu "Amerykanie i sex",
> "skandal" bo facet sypial z kobietami ze swojej
> ekipy realizatorskiej

W kontekście "Amerykanie a rozsądek":
oni robią wielkie halo i kampanię w mediach przeciwko rodzicom, którzy puszczą dziecko pieszo dwie ulice do szkoły. Bo to niby takie niebezpieczne i jak rodzic dziecka nie odwiezie, to nie zasługije wg nich być rodzicem. Był niedawno o tym reportaż w szwedzkim radiu.
  Profil uzytkownika: mabr     
zabardzochwalony


Wpisów: 4219
Od: 2007-02-19
2009-10-02 16:39
"..skandal" bo facet sypial z kobietami ze swojej
ekipy realizatorskiej.

Nie sadze zeby z nimi sypial bo trudno wymagac zeby 62 letni facet skakal na wszystkich d..ch jak mlody jelonek. Prawdopodobnie panie dyskretnie go ssaly w zaciszu jego gabinetu sluzbowego i w godzinach pracy.
  Profil uzytkownika: zabardzochwalony     
Badboy


Wpisów: 23049
Od: 2004-06-10
2009-10-02 17:01
pewnie mialy niedobory bialka w organizmie

cala ta sprawa z Polanskim ma jeszcze jeden dosc nieciekawy aspekt, pokazala ona mianowicie stan umyslow polskiego spoleczenstwa i nie jest to widok budujacy, pal licho antysemityzm, bo do tego, ze na polskich portalach kazdy watek predzej czy pozniej konczy sie na Zydach mozna sie juz bylo przyzwyczaic, ale kompletna nieswiadomosc prawa, mylenie pojec, hasla typu "tylko pedofil moze popierac pedofila", chec linczu i rzadza mordu zupelnie nieadekwatna do sytuacji itd, pokazuje ze internetowa tluszcza jest mocno ograniczona, taki np. raport o molestowaniu przez ksiezy dzieci w Irlandii nie wywolal nawet ulamku promila podobnych reakcji, a opisuje on rzeczy faktycznie makabryczne, anonimowi uczestnicy forow internetowych to jeszcze nic, ale sporo, wydawaloby sie nieglupich osob publicznych, wypowiadalo sie w calkiem podobnym stylu, trudno nie odniesc wrazenia, ze wiele z tych emocji to zwykla zawisc wzgledem kogos, kto wyrwal sie ponad poziom tego krajowego bagienka i ktorego najlepiej byloby zlapac za nogi i z powrotem w to bagno wciägnac, oby im sie nie udalo
  Profil uzytkownika: Badboy     
Borrka
Hospicjum na Wilsona


Wpisów: 17561
Od: 2003-04-06
2009-10-02 17:16


Ci, ktorzy mogliby zazdroscic - polskie srodowisko tworcze, ze sie wyraze - raczej jednoglosnie poparli Polanskiego.

Wiesia z Rutki i Wacek z Czarnej nie zrozumieli nawet "Nieustraszonych pogromcow wampirów".
Romek nie byl dla nich znakomitoscia.
Nie wystepowal w serialu "Plebania".

Wlasciwie nie rozumiem tego zmasowanego ataku.

  Profil uzytkownika: Borrka     
Borrka
Hospicjum na Wilsona


Wpisów: 17561
Od: 2003-04-06
2009-10-02 17:20
ZbCH, Chlopcze drogi.

Narzeczony Pani Kierowniczki, ten z baronow kurlanndzkich, mowi, iz w sferach prawdziwie eleganckich funkcjonuje okreslenie "podac pale".
Ot eufemizm taki dla "ssania"
  Profil uzytkownika: Borrka     
zabardzochwalony


Wpisów: 4219
Od: 2007-02-19
2009-10-02 17:57
Jeszcze mi troche do baronow kurlandzkich brakuje ale caly czas pracuje nad soba prosze Wuja.

Chyba nie doceniacie sily buractwa i mocheru, posel Migalski z PISuaru skracil broniacych Polanskiego pytaniem retorycznym:
"Czy macie nasrane w tych waszych głowach?!"
Jest to jak na razie nasilniejszy argument moralistow.
  Profil uzytkownika: zabardzochwalony     
bolek1970
PZU


Wpisów: 11503
Od: 2006-07-05
2009-10-02 17:59
Schodzicie panowie, do poziomu Onetu....
Dajcie sprawiedliwosci stac sie za dosc !!!

Jak ktos stoi za tym, to i sam rabbin Nowego Jorku, Romcia nie ocali,. a jak nie to na nic caly ten szloch...
  Profil uzytkownika: bolek1970     
łobuziak


Wpisów: 1220
Od: 2009-03-26
2009-10-02 21:31
wuj sam powiesi romka za obrzezane jajka na wielkanoc ?
  Profil uzytkownika: łobuziak     
monilka
Finlandia


Wpisów: 6493
Od: 2003-06-02
2009-10-02 22:39
Lobuziaku - hamuj sie z roznymi wyrazeniami ( nie tylko w tym temacie ). To nie onet...
  Profil uzytkownika: monilka     
synko_gniew_rybaka
Eire


Wpisów: 3607
Od: 2009-01-04
2009-10-03 00:02
"..oglosic kare i natychmiast ulaskawic
Nie chce psuc zabawy ale ulaskawienie wyklucza kare._____

te słowa przypomniały mi słynny paradoks skazanego.
dla osób, które może nie spotkały się z nim - drobna wklejka:

"Paradoks skazanego (paradoks nieoczekiwanej egzekucji) jest to logiczny paradoks podobny nieco do paradoksu kłamcy.

Jedna z jego wersji brzmi następująco:

Sąd mówi więźniowi: zostaniesz powieszony w następnym tygodniu, ale dokładny dzień egzekucji będzie dla Ciebie zaskoczeniem.

Więzień odpowiada: nie możecie mnie w takim razie powiesić w niedzielę, gdyż skoro mam być powieszony do końca następnego tygodnia, w niedzielę nie byłbym zaskoczony, że mnie wieszacie. Skoro tak, to nie możecie mnie powiesić również w sobotę. W sobotę wiedziałbym bowiem, że nie możecie mnie powiesić w niedzielę, tak więc egzekucja w ogóle by mnie nie zaskoczyła. Ale jeśli nie możecie mnie powiesić ani w sobotę ani w niedzielę, to nie możecie mnie powiesić również w piątek. Kontynuując to rozumowanie - nie możecie mnie w ogóle powiesić, gdyż egzekucja w żaden dzień nie będzie dla mnie zaskoczeniem.

  Profil uzytkownika: synko_gniew_rybaka     
Facet46
Szlachta nie pracuje


Wpisów: 4638
Od: 2009-03-25
2009-10-03 00:14
SGR, niestety mylisz sie:
ulaskawienie to darowanie kary, wiec by moglo nastapic najpierw kara musi zostac nalozona.
Kolej rzeczy jest wiec taka:
1. sad musi dociec czy jest winny;
2. nalozyc ewentualna kare;
3. wladny do tego moze okazac laske /ulaskawic/ i zwolnic z odbycia tejze kary.
Nie mozna nikogo zwolnic od winy, tym bardziej bez dochodzenia i orzekania czy rzeczywiscie jest winnym.
  Profil uzytkownika: Facet46     
synko_gniew_rybaka
Eire


Wpisów: 3607
Od: 2009-01-04
2009-10-03 00:25
Facet46, niestety nieuważnie czytasz:

"..oglosic kare i natychmiast ulaskawic
Nie chce psuc zabawy ale ulaskawienie wyklucza kare._____

te słowa napisał kardynał koscioła LeClictoris Ojciec Biskup Pochwa Leony cytując słowa agenta j23, który znowu nadaje...

ja tylko abstrachując przytoczyłem paradoks skazanego. tak aby odetchnąć na chwile nad tymi poważnymi na wskroś dywagacjami...

  Profil uzytkownika: synko_gniew_rybaka     
łobuziak


Wpisów: 1220
Od: 2009-03-26
2009-10-03 03:10
wiekszy mial dylemat sztyrlic niz j23 - jak wszedl do piaskownicy to go dzieci sypnely

powinno sie to przedAWNIC, a nie ulaskawiac, szwajcaria juz sie wstydzi, za wchodzenie w tylek spoconego wuja sama
  Profil uzytkownika: łobuziak     
szary


Wpisów: 13026
Od: 2005-06-02
2009-10-03 03:49
Roman Polański został zatrzymany w Szwajcarii. Grozi mu ekstradycja do USA za czyny lubieżne, których dopuścił na 13-latce ponad 30 lat temu. Czy reżyser powinien ponieść karę za to, co zrobił? "W moim rozumieniu bycie osobą publiczną nie zwalnia od odpowiedzialności" - mówi DZIENNIKOWI Zbigniew Hołdys.


http://www.dziennik.pl/zyc ienaluzie/gwiazdy-mowia/article449117/Hol dys_Polanski_powinien_stanac_przed_sadem. html
  Profil uzytkownika: szary     
łobuziak


Wpisów: 1220
Od: 2009-03-26
2009-10-03 03:55
holdys to ten co lewa strone brody i prawa strone glowy farbowal na czerwono a wice wersa z siwych na czarno ?, nie omijal tez wasow:

http://www.youtube.com/wat ch?v=UZWZbe0xGMM
  Profil uzytkownika: łobuziak     
Andrzej33


Wpisów: 34
Od: 2009-09-21
2009-10-03 10:50
Kota mata sami srata, a na kota zganiata !

Ileż to można wałkować Romka Polańskiego ?
Szwarceneger powiedział , że nie ułaskawi. Szwajcarzy napewno deportują. I co by tu nie gdybać piękny Romek beknie, aż miło. W amerykańskim więzieniu z całą pewnością chłopaki przypomną mu co znaczy sex analny. Nie wiem czy postawią szampana?

Jak mówi stare przysłowie "nosił wilk razy kilka, ponieśli i wilka" I cóż zrobić taki lajf.

Romusiowi to teraz trzeba życzyć tylko powodzenia.
  Profil uzytkownika: Andrzej33     
sebastian.jaw


Wpisów: 2005
Od: 2006-12-02
2009-10-05 02:52
Sam przecze sobie bo sie odzywam w tym temacie, ale chce powiedziec...
O CO WOJNA? FACET DYMNAL 13-LATKE I WIEDZIAL O TYM ZE MA TYLE LAT. NIE ROBMY Z C... DYNAMITU. POWINIEN POJSC SIEDZIEC I TYLE.
BO TO NIE JEST NORMALNE.

Moj wojek zagral w "Dziecko Rosemary" drugoplanowa role. Czy to znaczy ze mam miec litosc dla Polana?
Absolutnie nie.
Jak sobie pomysle ze ktos moglby zrobic cos podobnego z moja corka to dostaje dreszczy...
Wiedzialem ze kiedys dopadnie go akcja pt "wymiar sprawiedliwosci".
Fajnie ze za jego zycia...

Na takie akcje nie ma usprawiedliwienia... pedofil i tyle.
Chcialbys/as zeby znany rezyser przelecial Twoja maloletnia corke?
Wiec obroncom mowie: zamknijcie pyski!
  Profil uzytkownika: sebastian.jaw     
Facet46
Szlachta nie pracuje


Wpisów: 4638
Od: 2009-03-25
2009-10-05 03:15
Seba, rzadko, moze nawet nigdy; wczesnej ani pozniej...
Seba... swiatow nigdy nie podzielisz,,,
  Profil uzytkownika: Facet46     
sebastian.jaw


Wpisów: 2005
Od: 2006-12-02
2009-10-05 03:19
owszem....
  Profil uzytkownika: sebastian.jaw     
Rumcajs


Wpisów: 859
Od: 2007-12-30
2009-10-05 14:43
szykuje sie fajny proces, Polanski i Jack Nicholson i jeszcze kilka gwiazd wystapia w swoich rolach zycia, ten Nicholson pewnie tez bzykal lolitki, i kto jeszcze?
  Profil uzytkownika: Rumcajs     
sebastian.jaw


Wpisów: 2005
Od: 2006-12-02
2009-10-05 16:55
Ja tylko takie zjadalem Bez gwalcenia, haha.
  Profil uzytkownika: sebastian.jaw     
manager1
Stockholm


Wpisów: 344
Od: 2009-07-20
2009-10-05 21:47
Widzisz Sebastian ...nie kumasz pojecia pedofil.

Poczytaj czym sie obiawia pedofilstwo.
  Profil uzytkownika: manager1     
sebastian.jaw


Wpisów: 2005
Od: 2006-12-02
2009-10-05 23:11
Pedofilia, popęd płciowy do dzieci, psychoseksualna skłonność do dzieci i młodzieży obojga płci.

U pedofilów niekiedy stwierdza się zmiany organiczne w mózgu, które prowadzą do tego typu zachowań, ale w większości przypadków o rozwoju pedofilii decydują czynniki psychiczne i rozwojowe, np. zaburzone relacje z rodzicami, doświadczenie przemocy seksualnej w dzieciństwie, odczuwanie lęku wobec kobiet, kompleksy, niepowodzenia w życiu seksualnym.

/encyklopedia onet/

Niewiem o co Ci chodzi, ale jak to czytam to pojecia nie myle.
Czy dla Ciebie to jest normalne ze dyma sie dziecko? Bo jesli tak to zglupialem doszczetnie...
  Profil uzytkownika: sebastian.jaw     
Borrka
Hospicjum na Wilsona


Wpisów: 17561
Od: 2003-04-06
2009-10-07 11:21
http://wyborcza.pl/1,10203 0,7111871,Niewinny_czarodziej_z_getta.htm l?as=1&ias=4&startsz=x

Fajny artykul dla tych, co nie czytali autobiografii Polanskiego.
  Profil uzytkownika: Borrka     
zabardzochwalony


Wpisów: 4219
Od: 2007-02-19
2009-10-07 12:04
Szwajcarzy wydajac Romcia beda mogli zachowac (bank UBS) miljardy dolarow amerykanskich zlodziei a wiec zrobia swietny interes.

Jak ujawnił amerykański Senat, Amerykanie trzymali na kontach w UBS około 18 mld dolarów, które jak się podejrzewa przelano tam w nielegalny sposób..
Wkrótce bank UBS obwieścił, że zamyka swoje amerykańskie placówki.. W styczniu 2009 roku sąd w Miami ogłosił, że Raoul Weil, prezes.. UBS zostaje uznany za ściganego z urzędu.. Na wszelki wypadek Weil nie jeździ do USA niczym Polański od 1978. UBS zgodził się zapłacić 780 milionów dolarów kary, a mimo to Amerykanie nadal domagali się nazwisk i to na dodatek wszystkich 52 000 klientów UBS pochodzących z USA. Toczyły się żmudne negocjacje, bo w grę wchodzi przecież reputacja Szwajcarii jako kraju, gdzie banki cechuje bezpieczeństwo i dyskrecja. Właśnie ofiarą tych rozmów mógł się stać Polański, którego rzucono na pożarcie jako gest dobrej woli ze strony Szwajcarów."
  Profil uzytkownika: zabardzochwalony     
manager1
Stockholm


Wpisów: 344
Od: 2009-07-20
2009-10-07 22:31
"Czy dla Ciebie to jest normalne ze dyma sie dziecko? Bo jesli tak to zglupialem doszczetnie..."

Oczywiscie ze nie normalne!
Ale w tym przypadku raczej mozna mowic o nieswiadomym wdepnieciu w gowno a nie o sklonnosciach pedofilskich.


A co do drugiej czesci twojej wypowiedzi???

Jak głupek moze zgłupieć???
  Profil uzytkownika: manager1     
Oxen
Let's Rock Baby


Wpisów: 5717
Od: 2004-10-27
2009-10-09 15:20
Spox... tak wiele powiedziano juz na ten temat, ze... moze wystarczy? Zycie plynie obok (prawie), a my martwimy sie o temat: geniusz-pedofil-sytuacja-prawo. Chronmy nasze dzieci, bo establishmentu nie pokonamy, a Zanussi'emu... wiecie...ch*j w d*pe i jemu podobnym, a jest ich wielu...
Pewnie beda szczesliwi...
____________________________//R*___
  Profil uzytkownika: Oxen     
Rumcajs


Wpisów: 859
Od: 2007-12-30
2009-10-09 17:42
a Woody Allen...drugi zyd podobnej konstytucji ciala,
molestowal pasierbice ale obiecal jej spadek i wzial slub wiec sprawy nie ma, to jest dopiero przegiecie
  Profil uzytkownika: Rumcajs     
broccoli
Niestety


Wpisów: 1787
Od: 2003-02-17
2009-10-11 17:49
Rucajs - świnta racja

Nie wiedziałem, w który wątek to wkleić - ten, czy o Rychu Peja... ale niech będzie:

http://ormgas.com/~movikun /willy/niemachujawewsi/095_peja-polanski_ czarny_jobacz.jpg
  Profil uzytkownika: broccoli     
zabardzochwalony


Wpisów: 4219
Od: 2007-02-19
2009-11-25 19:46
"Za 10 dni Polański z elektroniczną bransoletką na nodze przeniesie się do swej szwajcarskiej willi. Wcześniej na konto sądu wpłaci fortunę.., teraz wiadomo już, że opuszczenie aresztu reżysera, czekającego na decyzję o ekstradycji do USA, kosztuje 4,5 miliona franków szwajcarskich.
Na razie jednak Polański pozostanie w areszcie. Ministerstwo Sprawiedliwości ma bowiem 10 dni na odwołanie się od środowego orzeczenia o zwolnieniu Romana Polańskiego za kaucją."
  Profil uzytkownika: zabardzochwalony     
Badboy


Wpisów: 23049
Od: 2004-06-10
2010-07-12 21:16
Roman na wolnosci, cieszę się jak by mi kogoś z rodziny wypuścili
  Profil uzytkownika: Badboy     
Borrka
Hospicjum na Wilsona


Wpisów: 17561
Od: 2003-04-06
2010-07-12 21:23
Mysle, jak ladnie podsumowac...

Starsi panowie - dy...ie malolat wiaze sie jednak z pewnym ryzykiem.
  Profil uzytkownika: Borrka     
szedi


Wpisów: 3458
Od: 2008-10-02
2010-07-12 21:40
Chodzi Ci o przedwczesny wytrysk?
  Profil uzytkownika: szedi     
Badboy


Wpisów: 23049
Od: 2004-06-10
2010-07-12 21:48
raczej o to, ze kiedy czlowiek chcialby sie juz po wszystkim odwrocic na drugi bok to trzeba jeszcze opowiedziec bajke
  Profil uzytkownika: Badboy     
szedi


Wpisów: 3458
Od: 2008-10-02
2010-07-12 21:49
Badboy napisał:


"Roman na wolnosci, cieszę się jak by mi kogoś z rodziny wypuścili"


Mariusz Błaszczak jest niezadowolony z reakcji MSZ polskiego.Wpatrz mu się w oczy ,gość ma wiele do przekazania.


http://wiadomosci.gazeta.p l/Wiadomosci/1,80269,8130940,Rzecznik_klu bu_PiS_zdziwiony_stanowiskiem_MSZ_ws_.htm l
  Profil uzytkownika: szedi     
Badboy


Wpisów: 23049
Od: 2004-06-10
2010-07-12 21:54
opinia kogos takiego jak Blaszczak upewnia mnie jedynie w moim osadzie
  Profil uzytkownika: Badboy     
Badboy


Wpisów: 23049
Od: 2004-06-10
2010-07-12 22:11
wiem, że jestem złośliwy, ale czy w kontekście tego co powiedział ów Błaszczak

"Jestem za tym, żeby prawo było równe dla wszystkich.Skoro wedle prawa USA zostało ono złamane przez Romana Polańskiego, to powinien odpowiadać za to w USA "

nie powinien on się również domagać, żeby przed sądem stanęli także kolesie, którzy mieli przyjemność z tą panną przed Polańskim, a którym nikt nigdy żadnym procesem nie groził
  Profil uzytkownika: Badboy     
szedi


Wpisów: 3458
Od: 2008-10-02
2010-07-12 22:23
Ci wcześniejsi jak i późniejsi "wkładacze" najwyraźniej nie byli godni zainteresowania, gołodupce się okazali i nic z nich nie można było wydusić, a Romek miał kasę, światło zgasił wykutasił i myślał że mamusia z córunią charakternie zainkasują i będą robić dalej swoje.Sędzia ponoć też był dogadany w tamtych czasach ale mu się odwidziało więc Romek dał nogę jak się dowiedział że pójdzie pierdzieć za gwałt wiedząc że w puszce nie lubią takich, a On malutki i długie włosy miał i drobny taki.
  Profil uzytkownika: szedi     
Forum -> Na każdy temat -> Romek Polanski superstar.
Ten wątek jest stary. Komentowanie wyłączone.
Pokaż wpisy






SPRZATANIE (Stockholm)
Dekarz/Blacharz/Takläggare/Pappläggare (Stockholm)
Pomoc w ogrodzie Vallentuna (Vallentuna)
Dam pracę Pracownik budowlany Karlstad Varmland (Hammarö)
PRACA. (Stokholm)
Dam prace sprzątanie (Stockholm)
Dam prace firmie sprzątającej (Stockholm)
Tłumaczenie (Sztokholm)
Więcej





Wielkanocna wyprawa do wschodniej Albanii.
Agnes na szwedzkiej ziemi
Ugglegränd o jednej z najkrótszych uliczek w Sztokholmie.
Agnes na szwedzkiej ziemi
Szwecja o smaku lukrecji czyli spotkanie w bibliotece Morenowej.
Agnes na szwedzkiej ziemi
Firma Sprzątająca
Polka w Szwecji
Moja historia cz.5
Polka w Szwecji
Przygoda z malowaniem
Polka w Szwecji
Nowe szwedzkie słowa 2023 - nyord
Szwecjoblog - blog o Szwecji


Odwiedza nas 23 gości
oraz 2 użytkowników.


Dzis palạ koran w Skärholmen
nie uczciwi pracodawcy
Szwedzki „wstyd przed lataniem” napędza renesans podróży koleją
Katarzyna Tubylewicz: W Sztokholmie to, gdzie mieszkasz, zaskakująco dużo mówi o tym, kim jesteś
Migracja przemebluje Szwecję. Rosną notowania skrajnej prawicy
Szwedka, która wybrała Szczecin - Zaczęłam odczuwać, że to już nie jest mój kraj
Emigracja dała mi siłę i niezależność myślenia










© Copyright 2000-2024 PoloniaInfoNa górę strony