Odwiedzin 37816308
Dziś 2132
Poniedziałek 29 kwietnia 2024

 
 

Forum: Komputer i człowiek - Nowa Telewizja Internetowa

 
 

Ten wątek jest stary. Komentowanie wyłączone.
Pokaż wpisy
AutorNowa Telewizja Internetowa
deemixx


Wpisów: 87
Od: 2007-11-03
2009-08-16 16:48
Witam
Myślę że każdemu się przyda

www.pliptv.pl

- goście legalnie transmitują polską telewizję w tym TVP SPORT więc można zawsze jakiś meczyk obejrzeć, a także poglądać filmy itd. - jednym słowem kablówka w internecie za free )
pozdro
  Profil uzytkownika: deemixx     
kajetan
Sztokholm


Wpisów: 16835
Od: 2000-09-01
2009-08-16 16:55
A jaka jakosc tego jest? Wszystkie takie serwisy do tej pory byly tragiczne. Niska rozdzielczosc albo sie przerywalo co chwile.
  Profil uzytkownika: kajetan     
kajetan
Sztokholm


Wpisów: 16835
Od: 2000-09-01
2009-08-16 16:59
Juz doczytalem:

Jakość Video:
* Rozdzielczość: 320 x 240 pixels
* Liczba klatek na sekundę: 24-30 fps
* H.264 encoded

To tak jak to co Daniel nadaje z komorki


  Profil uzytkownika: kajetan     
Malmo123


Wpisów: 72
Od: 2009-07-30
2009-08-16 18:56
Dzieki,super idzie,nic sie nie zacina
  Profil uzytkownika: Malmo123     
kajetan
Sztokholm


Wpisów: 16835
Od: 2000-09-01
2009-08-17 00:50
Zainstalowalem to i jakos dziala... z tym ze jest kilka dziwnych rzeczy...

1. Regulaminu, ktory trzeba przestrzegac, nie da sie przeczytac. Widac tylko gore, bo nie da sie scrollowac, w dodatku z tego kawalka ktory widac wynika, ze ten regulamin jest od czegos innego, mianowicie strony seepoland.tv, ktora jest w budowie i nic tam nie ma.
Nie wiem wiec na co sie zgodzilem, moze przyjdzie mi jutro do domu wielki murzyn o imieniu Bubba i powie, ze mam sie nachylic....

2. Instaluje sie program/plugin RayV, ktory siedzi caly czas wlaczony i diabli wiedza co robi.

3. RayV wg tego co podaje sciaga i instaluje na komputer stara wersje Adobe Flash, ktora jest podatna na ataki hakerskie. Nie sprawdzilem czy to tylko wewnetrznie dla wlasnego uzytku, czy zamazal mi normalnego flasha...

4. Nigdzie nie moge znalezc cen. Ktos widzial ceny? Teraz jeszcze przez kilka tygodni ma byc gratis, a potem?

5. Mam ciemniejsze paski na gorze i po lewej stronie na wiekszosci kanalow. Chyba na wszystkich, ale na tych gdzie sa czarne paski na gorze i na dole tego nie widac.

6. Zanim sie zalogujesz jest napis, ze nadaja z oficjalna licencja TVP, a po zalogowaniu, ze ze wzgledu na zmiane kodowania w systemach TVP moga wystapic prolemy z odbiorem kanalow...

Nie wiem, moze mi sie nie potrzebnie paranoja wlacza, ale jak widze cos co jest za dobre zeby bylo prawdziwe, w dodatku gdzie jest tyle roznych niedociagniec, to zaczynam sie zastanawiac....

  Profil uzytkownika: kajetan     
shubren
betonowy las


Wpisów: 1521
Od: 2007-05-30
2009-08-17 01:06
Ja ogladam seans24 wprawdzie to nie tv ale jest tam duzo seriali i filmow dokumentow itp filmy z 2009 roku i dziala jak dla mnie bardzo dobrze...zastanawia mnie tylko jak to jest mozliwe ze to jest za darmo...wiem ze nie ma nic za darmo...boje sie troche ze instaluje mi to jakies programy wirusy trojany i inne uciazliwe sprawy...bo komp mi jakos wolno zaczol chodzic...i wiatrak wyje nieziemsko...caly czas sie kreci nigdy nie jest cicho...mam laptopa...czy to normalne?
  Profil uzytkownika: shubren     
true


Wpisów: 6017
Od: 2006-09-05
2009-08-19 19:30
...zastanawia mnie tylko jak to jest mozliwe ze to jest za darmo...

Nie ściągasz na dysk, nie udostępniasz...może dlatego?
  Profil uzytkownika: true     
Uwe
Alandy


Wpisów: 16547
Od: 2003-03-12
2009-08-28 14:29
Od paru dni jest notorycznie "not broadcasting".
  Profil uzytkownika: Uwe     
kajetan
Sztokholm


Wpisów: 16835
Od: 2000-09-01
2009-08-28 17:05
Mi to juz drugiego dnia nie dzialalo. W nocy jeszcze sie dalo ogladac, ale jak sie chcialo obejrzec cos po pracy to mogila i przerywalo sie co chwile. Rozdzielczosc tez dosc slaba.
  Profil uzytkownika: kajetan     
Danielus81
stockholm


Wpisów: 2874
Od: 2008-03-25
2009-08-28 17:17
Jak chcecie to wam zrobie telwizje na zywo z telefonu jak dobrze ustawie to i jakosc bedzie lepsza niz ta telewizja tylko kwestia zostaje doboru scenariusza
  Profil uzytkownika: Danielus81     
shubren
betonowy las


Wpisów: 1521
Od: 2007-05-30
2009-08-30 00:19
True..ale jak to mozliwe ze za darmo...przeciez filmy kosztuja co nie...nie widze zbyt wiele reklam...a filmow jest jakies 3000 tys...kto je dodaje...czy to jest legalne...mi sie wydaje ze to nastepca torentow...i nielegal...ale nie wiem...nurtuje mnie to...bo jesli to legalne to napewno...musza jakos zarabiac..czyli moga np byc zawirusowane...trojany...szpiegi...i te sprawy...od kiedy zaczelem tam ogladac to spowolnial mi komp..i wiatrak chodzi na maxa...czasem sie boje ze mi spali...
  Profil uzytkownika: shubren     
adi_gbg


Wpisów: 41
Od: 2004-04-27
2009-09-03 12:10
Czesc!
Chcialbym sprowadzic z Polski dekoder i ogladac polska Tv przez satelite. Jaka platforme polecacie?
Dzieki za info
Adrian
  Profil uzytkownika: adi_gbg     
Forum -> Komputer i człowiek -> Nowa Telewizja Internetowa
Ten wątek jest stary. Komentowanie wyłączone.
Pokaż wpisy






Prace ogrodowe (Åkersberga)
ASYSTENT STOMATOLOGICZNY (Johanneshov)
zatrudnie , (Tanumshede)
Prace ogrodowe, stolarskie itp (Kungsbacka)
Firma sprzatajaca Cleanflat (Sztokholm i okolice)
Malowanie (Stockholm )
Praca wykończenia wnętrz ogólnobudowlane Skåne (Skåne )
Praca sprzatanie (Sztokholm)
Więcej





8 najładniejszych miejsc z drzewami wiśniowymi w Sztokholmie.
Agnes na szwedzkiej ziemi
Wielkanocna wyprawa do wschodniej Albanii.
Agnes na szwedzkiej ziemi
Ugglegränd o jednej z najkrótszych uliczek w Sztokholmie.
Agnes na szwedzkiej ziemi
Firma Sprzątająca
Polka w Szwecji
Moja historia cz.5
Polka w Szwecji
Przygoda z malowaniem
Polka w Szwecji
Nowe szwedzkie słowa 2023 - nyord
Szwecjoblog - blog o Szwecji


Odwiedza nas 29 gości
oraz 0 użytkowników.


nie uczciwi pracodawcy
Szwedzki „wstyd przed lataniem” napędza renesans podróży koleją
Katarzyna Tubylewicz: W Sztokholmie to, gdzie mieszkasz, zaskakująco dużo mówi o tym, kim jesteś
Migracja przemebluje Szwecję. Rosną notowania skrajnej prawicy
Szwedka, która wybrała Szczecin - Zaczęłam odczuwać, że to już nie jest mój kraj
Emigracja dała mi siłę i niezależność myślenia










© Copyright 2000-2024 PoloniaInfoNa górę strony