Odwiedzin 37816521
Dziś 2345
Poniedziałek 29 kwietnia 2024

 
 

Forum: Komputer i człowiek - Internet bezprzewodowy

 
 

Ten wątek jest stary. Komentowanie wyłączone.
Pokaż wpisy
AutorInternet bezprzewodowy
bledzinskimarcin


Wpisów: 14
Od: 2009-07-11
2009-08-12 23:20
Jeśli ktoś jest zainteresowany zakupem internetu a nie ma oczywisci cyferek zeby pojsc i kupic proponuje udac sie do ON OFF lub podobnego marketu i zapytac o 3 breband kontakt lub kontakt plus i jest mozliwosc zakupu modemu i karty i dostaniecie nowy modem Huawei E169 i karte ktota tylko bedziecie musieli oplacac przez internet bo niestety nie ma obcji doladowywania jak telefonu na karte i macie problem z glowy z netem modem stoi 800sek i karta 100 sek tyko jednorazowo a pozniej 300sek co miesiac i macie dostep do neta
pozdrawiam
PS. mi chodzi mam zasieg nie ma zadnego problemu nawet udalo mi sie dostac tydzien za free
  Profil uzytkownika: bledzinskimarcin     
jansie


Wpisów: 25
Od: 2009-07-18
2009-08-13 23:17
Witam. Myślę, że na pewno tańszym na start rozwiązaniem jest oferowany przez Convic -Mobil Bredband. Bez abonamentu i żadnych dokumentów. Na start 299 sek ( karta startowa wraz z modemem ) - z tym, że już od razu trzeba kupić doładowanie , bo w praktyce startówka jest tylko na 1 dzien. I doładowanie na 1 m-c 249 sek przy transferze max 5 GB. Modem wraz pakietem startowym można kupić w ICA i z tego co wiem, choć nie jestem pewien- przez net. Doładowanie można kupić w praktyce wszędzie tam gdzie kupujemy doładowanie do telefonów. Mówimy doładowanie do Convic za 249 sek i po sprawie. Ale można też doładować konto przez internet. Są też doładowania tańsze. Z tego co pamiętam na tydzień i na krócej. Ale te formy nie są najatrakcyjniejsze finansowo. Z modemem i siecią nie ma większych problemów. Tak więc rozwiązanie za 800 sek na start? Też można...Nie jest to żadna reklama Convica - tylko podpowiedź - bo tak naprawdę myślę, że to rozwiązanie jest bardziej atrakcyjne - przynajmniej cenowo.
  Profil uzytkownika: jansie     
bledzinskimarcin


Wpisów: 14
Od: 2009-07-11
2009-08-13 23:49
wszystko sie zgadza ale kto Ci Panie kolego da modem za darmo jak nie masz numeru to by wszyscy to brali i nie szukali po ogloszeniach tanszej lub mozliwej obcji pozdrawiam ja mam to co opisalem wyzej i nie ma problemu jak ktos znajdzie cos lepszego to niech pisze bo to jest ten portal zeby cos podpowiedziec tak mi sie wydaje nie wiem ja tu jestem nowy od niedawna
  Profil uzytkownika: bledzinskimarcin     
jansie


Wpisów: 25
Od: 2009-07-18
2009-08-14 07:21
Conviq Surf Kontakt - Mobil Bredband. Bez abonamentu i żadnych dokumentów. Na start potrzeba 299 sek. Jest to całkowity koszt karty startowej wraz z modemem !!!!! I jak napisałem jest to oferta Coviq-a dla wszystkich. Niezależnie, czy masz numer personalny, czy masz dowód osobisty, czy też nie posiadasz żadnego dokumentu. Można go śmiało kupić np. w sieci ICA zaraz przy kasach na Kungens Kurva w Sztokholmie. A także przez internet: http://www.comviq.se/. Powyżej napisałem, że całkowity koszt to 299 sek. Przy zakupie przez net wygląda to trochę inaczej. W ICA jest promocja!!! Ja mam właśnie ten modem (zakupiłem miesiąc temu właśnie w tym sklepie). I wszystko działa bezproblemowo. A mam Vistę! I jeszcze raz UWAGA!!! Ten pakiet zawiera tylko modem i starter i w zasadzie na drugi dzień od uruchomienia go w swoim komputerze - należy go doładować. Najlepiej za 249 sek. Bo tyle kosztuje miesiąc surfowania. I oczywiście jak przy większości tego typu ofert ( modem bezprzewodowy )jest też limit transferu i wynosi on w przypadku tego rozwiązania ( Manadssurf - 249 sek) 5GB. Pozdrawiam
  Profil uzytkownika: jansie     
jansie


Wpisów: 25
Od: 2009-07-18
2009-08-14 07:33
I chcę tylko dodać, że nie chcę tu reklamować żadnych Comviq-ów czy innych operatorów. Jest to tylko bardziej wyczerpująca odpowiedź na post naszego kolegi Marcina.
  Profil uzytkownika: jansie     
blyskawica
Malmo


Wpisów: 13
Od: 2009-08-18
2009-10-09 07:21
Hej
Mam ppytanie do jansie i innych. Czy mozna jakos ustawic ten modem bo mnie juz on troche denerwuje. jak pewnie wiesz sa dwa rodzaje migajacych i zapalajacych sie na stale lampek - zielona i niebieska. przy zapalonej zielonej transfer jest bardzo slaby 53,6 kb/s nie dziala dobrze skype, you tube itp. bardzo wolno otwieraja sie strony. Przy zapalonej niebieskiej wszystko jest ok, tylko, ze w moim przypadku to polaczenie z niebieskim bardzo trudno zlapac, w praktyce dzieje sie to bardzo zadako. A jak mam tylko to zielone, to chyba to sprzedam bo szkoda nerwow.
Czy problemem moze byc polozenie modemu? Jest z tylu kompa ktory stoi na podlodze.
Dziekuje za ewentualne odpowiedzi.
Pozdrawiam
  Profil uzytkownika: blyskawica     
szary


Wpisów: 13026
Od: 2005-06-02
2009-10-09 07:39
a tobie chodzi o ten co podlaczas na usb ???

a masz laptopa czy stacjonarny ?? wiem ze kolega ma z 3g , i musi biegac po pokoju zeby zlapac dobre polaczenie , a najlepiej ma jak siedzi w kuchni przy oknie

ale jak masz stacjonarke to cieszko z nim biegac po mieszkaniu moze kabelek usb kupic , i dac modem blizej okna ??
  Profil uzytkownika: szary     
blyskawica
Malmo


Wpisów: 13
Od: 2009-08-18
2009-10-09 14:37
Mam stacjonarny. Musze kupic kabelek, moze to pomoze. Dzieki za odpowiedz.
  Profil uzytkownika: blyskawica     
szary


Wpisów: 13026
Od: 2005-06-02
2009-10-09 14:43
ja ma slabe 3g to moze isc tylko na 2 g i wtedy cienko piszczy
  Profil uzytkownika: szary     
blyskawica
Malmo


Wpisów: 13
Od: 2009-08-18
2009-10-12 20:53
Z kabelkiem dziala bardzo dobrze z latwoscia lapie 3G i polaczenie 3,6 Mb\s czyli polowego tego co mowili w sklepie. ale i tak jest ok. uwazajcie na za dlugi kabel, ja chyba mam jakies stare usb i na kablu 5 metrowym nie wykrywalo modemu, na 2 metrowym ez problemow. PZDR
  Profil uzytkownika: blyskawica     
szary


Wpisów: 13026
Od: 2005-06-02
2009-10-13 08:00
mialem racje ??
  Profil uzytkownika: szary     
born35


Wpisów: 4
Od: 2007-02-01
2009-11-20 19:58
Moze ktos pomoze?Stracilem polaczenie bezprzewodowe miedzy komputerem a modemem poniewaz odpialem kabel od sieci.Problem w tym ze niemam do modemu hasel itd.Zgubilem.na kablu wszystko dziala.jak zresetowac wszystkie ustawienia kiedy niemoge dostac sie do ustawien modemu.wylaczenie z sieci oraz reset nic nie pomoglo.czy musze zamawiac nowy modem z comhem?Z gory dziekuje za pomoc i porade.
  Profil uzytkownika: born35     
Forum -> Komputer i człowiek -> Internet bezprzewodowy
Ten wątek jest stary. Komentowanie wyłączone.
Pokaż wpisy






Sprzatanie Sztokholm (Stockholm)
Praca w firmie sprzatajacej w Sztokholmie (Stockholm)
Prace ogrodowe (Åkersberga)
ASYSTENT STOMATOLOGICZNY (Johanneshov)
zatrudnie , (Tanumshede)
Prace ogrodowe, stolarskie itp (Kungsbacka)
Firma sprzatajaca Cleanflat (Sztokholm i okolice)
Malowanie (Stockholm )
Więcej





8 najładniejszych miejsc z drzewami wiśniowymi w Sztokholmie.
Agnes na szwedzkiej ziemi
Wielkanocna wyprawa do wschodniej Albanii.
Agnes na szwedzkiej ziemi
Ugglegränd o jednej z najkrótszych uliczek w Sztokholmie.
Agnes na szwedzkiej ziemi
Firma Sprzątająca
Polka w Szwecji
Moja historia cz.5
Polka w Szwecji
Przygoda z malowaniem
Polka w Szwecji
Nowe szwedzkie słowa 2023 - nyord
Szwecjoblog - blog o Szwecji


Odwiedza nas 30 gości
oraz 0 użytkowników.


nie uczciwi pracodawcy
Szwedzki „wstyd przed lataniem” napędza renesans podróży koleją
Katarzyna Tubylewicz: W Sztokholmie to, gdzie mieszkasz, zaskakująco dużo mówi o tym, kim jesteś
Migracja przemebluje Szwecję. Rosną notowania skrajnej prawicy
Szwedka, która wybrała Szczecin - Zaczęłam odczuwać, że to już nie jest mój kraj
Emigracja dała mi siłę i niezależność myślenia










© Copyright 2000-2024 PoloniaInfoNa górę strony