Odwiedzin 37806300
Dziś 2624
Piątek 26 kwietnia 2024

 
 

Forum: 3po3 - Bóg, kościół, religia

 
 

Ten wątek jest stary. Komentowanie wyłączone.
Pokaż wpisy
AutorBóg, kościół, religia
synko_gniew_rybaka
Eire


Wpisów: 3607
Od: 2009-01-04
2009-07-06 11:52
trzy rózne jakosci, trzy rózne historie, trzy oddzielne i niezalezne kategorie...

tak jak pisałem w 17 róznicach wg mnie religia i kosciół to jedno wiadro. Bóg - każdy ma swoją wersje i pewnie kazda jest prawdziwa.

Ja Boga nie staram sie usystematyzowac, zakwalifikowac, namalowac, ztuningowac, zbanalizowac - On gdzies jest - i to jest jedyna rzecz, której jestem pewien w 100%.

religia i kościół to twory ludzkie, ktore porzuciłem, gdyz nie są mi potrzebne w drodze do mojego Boga...

____"Bóg urojony" to nie tylko obrona ateizmu, ale takze wystapienie przeciwko religii. Dawkins uwaza je za uzasadnione poniewaz widzi w religii przyczyne przesladowania nauki, wzniecania fanatyzmu i nietolerancji, uwaza, ze na wiele sposobów religia ma negatywny wplyw na spoleczenstwo. Najbardziej odrazajaca jest indoktrynacja dzieci, której skutkiem sa urazy psychiczne i tak czy inaczej jest psychiczna przemoca wobec bezbronnych. Uwaza, ze takie okreslenia jak "islamskie dziecko" lub chrzescijanskie dziecko" powinny zostac zarzucone, sa bowiem równie nieuprawnione jak "dziecko marksistowskie" lub "dziecko torystowskie", poniewaz niemozliwe, jest by tak mlody czlowiek mógl samodzielnie posiasc niezalezny poglad na swiat i spoleczenstwo____

to jako ciekawostka ...

a Wy jak myślicie ?


  Profil uzytkownika: synko_gniew_rybaka     
synko_gniew_rybaka
Eire


Wpisów: 3607
Od: 2009-01-04
2009-07-06 12:04
Bog, kosciół, religia - Synko, gniew, rybaka

tak sobie patrze na ten tytuł i taka smieszna analogia mi sie nasuneła,potwierdzajaca teorie o trojistnieniu i rozdzielnosci kategorii... a więc wygląda to tak:

synko - Bóg (syn Bozy, i jego pierwiastek we mnie - Synku...

kosciół - gniew (drogi krzyzowe, hektolitry krwi wylane w czasie wojen religijnych)

religia - rybak (chcrzescijanski symbol - Ryba - obecna w ikonografii i symbolice chrzesciajaskiej od zarania dziejów)

hehehe - wszystko sie zgadza

oczywiscie to żart i skojarzenie graficzno-grafologiczne... prosze tylko bez emocji...


  Profil uzytkownika: synko_gniew_rybaka     
Kama2
sthlm


Wpisów: 1289
Od: 2007-02-16
2009-07-06 15:57
kurka temat nam zamkneli a taki ciekawy sie robil
  Profil uzytkownika: Kama2     
true


Wpisów: 6017
Od: 2006-09-05
2009-07-06 19:05
zamknięty?
  Profil uzytkownika: true     
synko_gniew_rybaka
Eire


Wpisów: 3607
Od: 2009-01-04
2009-07-06 21:09
no widzisz true, jakos ludziom przy poniedziałku nie chce sie pisac... nie wierze, ze nikt nie ma przemyslen w tej kwestii... np.

____Dawkins definiuje "objawy" zarażenia "wirusem religii", przedstawiając przykłady i szukając powiązań pomiędzy elementami religii i ich zdolności do przeżycia (używając analogii ewolucyjnych w zastosowaniu do wyznawców religii). Opisuje religijne przekonania jako "pasożyty umysłu".

Według niego przekonania religijne w "zarażonym wiarą" zwykle charakteryzują się zwykle następującymi objawami:

- żywi głębokie, wewnętrzne przekonanie, że coś jest prawdziwe, właściwe lub zacne, to przekonanie nie wydaje się mieć cokolwiek wspólnego z dowodami lub uzasadnieniem, jednak jest dla wyznawcy całkowicie nie do odparcia i przekonujące
- zwykle dumny jest ze swej mocnej i niezachwianej wiary choć jej przedmioty nie są oparte na żadnych dowodach "
etc etc...

dla zainteresownych wiecej tu:
http://pl.wikipedia.org/wi ki/Wirusy_Umys%C5%82u

koles jedzie po bandzie i w wielu momentach (dot. krytyki religii) trudno mu odmówić racji. Jednak całkowite negowanie Boga i całkowity ateizm to tez przegięcie.

czysty ateizm = czysty kretynizm

czysty ateizm to odrzucenie calkowite Istnienia Ducha - sprowadzenie człowieka do przewodu pokarmowego zakonczonego odbytem. worek wypelniony jakimis substancjami poruszajacy sie dzieki spalanym węglowodanom i tłuszczom - straszne spłaszczenie i spłycenie, straszna wizja...

przecież czyms sie do cholery róznimy od np od tej pani:

http://www.biopix.dk/Temp/ JCS%20Sus%20scrofa%20domesticus%2023810.j pg

jeden potężny argument na to, że istnieje Duch to Pamięć. Świnia nie ma pamięci, krowa nie ma pamięci, baran nie ma pamięci, ale człowiek - ma ją. A pamięć to nie jest praca płynu mózgowego i procesów fizjologicznych, choc Dawkins pewnie by sie klocił, ze jest(...) - to dlaczego np. wspomniana świnia nie ma pamięci? - przeciez jej mozg fizjologicznie jest podobny do ludzkiego - więc jak to jest?
dalczego świnia nie grzebie swoich zmarłych, nie stawia im pomników, dlaczego świnia nie wierzy w Boga, nawet tego urojonego?
  Profil uzytkownika: synko_gniew_rybaka     
true


Wpisów: 6017
Od: 2006-09-05
2009-07-06 22:54
Bo ja wiem czy jest sens dyskutować z Dawkinsem?

Ale złóżmy jednak, że ma on trochę racji. A co jeśli gdzieś tam jest "Zeus", który gra z "Marsem", w głuchy telefon? Gra polega na jak najdłuższym przechowaniu słowa "robimy węglowce w balona", wygrywa ten kto przechowa informację przez najdłuższy okres czasu.

Jeśli się tak dłużej zastanowisz to nie ma lepszego mechanizmu przenoszenia informacji niż samoreplikacja. "Zeus" wymyślił organizmy żywe, "Marsowi" zostały wirusy. Cwaniak.

Weźmy płytę CD, dysk twardy, dyskietkę, blu-ray, pendrive....wszystko obróci się w proch szybciej niż nam się wydaje.

Tzw. 'junk DNA' czyli introny, to niekodujące części DNA, stanowiące jakieś 98% całej podwójnej helisy.

2% to ja, reszta to gra.
  Profil uzytkownika: true     
true


Wpisów: 6017
Od: 2006-09-05
2009-07-06 22:56

jeden potężny argument na to, że istnieje Duch to Pamięć. Świnia nie ma pamięci, krowa nie ma pamięci, baran nie ma pamięci, ale człowiek - ma ją.


Ma ją też mój laptop...
  Profil uzytkownika: true     
kajetan
Sztokholm


Wpisów: 16835
Od: 2000-09-01
2009-07-07 00:43
"to dlaczego np. wspomniana świnia nie ma pamięci?"

A skad wiesz, ze nie ma? Szczury maja pamiec (zapamietuja jak trafic w labiryncie do sera itd) wiec czemu swinia ma nie miec? Moje koty tez maja pamiec; pamietaja gdzie jest lozko do spania, pamietaja ze slowo "jesc" znaczy ze dostana zarcie i biegna do kuchni, o ktorej tez pamietaja gdzie jest... wiec cos ci chyba ta teoria z pamiecia nie wyszla.
  Profil uzytkownika: kajetan     
kajetan
Sztokholm


Wpisów: 16835
Od: 2000-09-01
2009-07-07 00:44
A, i slon ma pamiec! I cale zycie pamieta, podobno.
  Profil uzytkownika: kajetan     
synko_gniew_rybaka
Eire


Wpisów: 3607
Od: 2009-01-04
2009-07-07 09:14
kurcze, Kajetan, mowisz chyba raczej o instynktach, ktore rzeczywiscie w fizycznej manifestacji mogą do złudzenia przypominac jakby wymienione przez Ciebie istoty posiadały pamięć.

moze zreszta nawet posiadaja jakies znamiona pamieci..., jednak zwierzeta nie posiadaja Pamięci przodków...

zapytaj swego kota czy pamieta dziadka...
  Profil uzytkownika: synko_gniew_rybaka     
true


Wpisów: 6017
Od: 2006-09-05
2009-07-07 10:19
Kajetan ma rację. Definicja pamięci jest jednoznaczna i nie ma nic wspólnego z instynktem, a z procesem nauki. Zwierzęta się uczą i mają jakąś tam świadomość, być może nawet samoświadomość.
  Profil uzytkownika: true     
synko_gniew_rybaka
Eire


Wpisów: 3607
Od: 2009-01-04
2009-07-07 11:08
ehh panowie... gdyby w ten sposób myslec to również dzdżownica ma pamieć, bo pamięta w jaką dziure wejsc w ziemi i wyjsc z ziemi jak pada deszcz... rowniez moj zegarek ma pamiec, bo pamięta kiedy mnie obudzic gdy mu to przypomne, Twoj laptop true - rowniez ma pamiec i wszystko doskonale pamieta sto razy lepiej niz człowiek, tyle tysiecy plikow...

ale przeciez nie rozmawiamy o jakiejs sztucznej pamięci czy "inteligencji".

no jest na pewno prawda, ze proces uczenia to proces zapamietywania - jednak jak wiemy małpe tez mozemy nauczyc żonglowac bananami - czy to dowód na to, że małpa ma Wyższą Jazn?
(...)
  Profil uzytkownika: synko_gniew_rybaka     
Facet46
Szlachta nie pracuje


Wpisów: 4638
Od: 2009-03-25
2009-07-07 11:14
Dla mnie sa to rowniez rozne pojecia:
kosciol jest organizacja stworzona przez ludzi;
religia rodzajem doktryny rowniez wytworzonej przez ludzi, a przygladajac sie roznym religiom, zauwazam jak wlasnie ludzie tworzacy te doktryny staraja sie osiagac wlasne cele.
Bóg jest natomiast dla mnie niedefiniowalna Siłą Wyższą. To jak Go indywidualnie postrzegam to tylko moja kreacja. Niemniej jednak wraz z nabywaniem doswiadczenia, poznawania w moim pojmowaniu wzrasta przekonanie o Jego istnieniu. Nie jest istotne jak Go nazwe: Bóg, Siła Wyższa, Potega Natury czy Byt Sprawczy.
Ale czy to oznacza, ze musze byc wyznawca jakiejs okreslonej religii? Moje przekonania to tylko i wylacznie moja wiara, jednakze musze miec swiadomosc, ze skoro daje sobie prawo do mojej wiary musze rowniez dawac takie prawo innym - skoro ja czerpie z boskosci otaczajacego mnie swiata i tego co mi ta Siła daje godze sie na to, ze kazdy ma podobne prawo.

Bo tak na chlopski rozum: jak popatrzec wkolo to Ktos niezle te wszystkie "zabawki" zaplanowal...
  Profil uzytkownika: Facet46     
karolina68
Warszawa


Wpisów: 13478
Od: 2004-03-02
2009-07-07 15:34
dzis w gazecie napisano ,ze po tym jak Radcliffe powiedzial ,ze jest ateista, i uwielbia Dawkinsa, spodziewaja sie w USA zmniejszenia wplywu z biletow na najnowszego Harry Pottera o POLOWE.

Ja mam wrazenie, ze najgorszym przestepstwem jest zaprzeczenie istnienia Boga, a nie wiara w jakiegos innego Boga. Dziwne. Gdyby R. powiedzial, ze wierzy w boga siedzacego w drzewie, czy boga siedzacego w kocie, to by bylo przyjete, a nie zanegowane.

  Profil uzytkownika: karolina68     
Kama2
sthlm


Wpisów: 1289
Od: 2007-02-16
2009-07-07 16:30
s-g-r ja mam przemyslenia ale hmmm to nie moj temat wiec nie bede wam towarzyszyc
pozdrawiam
  Profil uzytkownika: Kama2     
mamkaczuszke


Wpisów: 1037
Od: 2006-09-07
2009-07-07 20:27
jak dla mnie to brzmi jak durna amerykanska propaganda... jakos trudno mi uwierzyc, ze ktos sie powstrzymal od kipienia biletu, bo aktor cos tam powiedzial. brukowce szukaja rozglosu i tyle.
  Profil uzytkownika: mamkaczuszke     
blu


Wpisów: 2594
Od: 2006-02-06
2009-07-07 23:39
"dzis w gazecie napisano ,ze po tym jak Radcliffe powiedzial ,ze jest ateista, i uwielbia Dawkinsa, spodziewaja sie w USA zmniejszenia wplywu z biletow na najnowszego Harry Pottera o POLOWE."

Wedlug mnie to prognozy na wyrost,grubo przesadzone.Wielu akceptuje odmienne preferencje duchowe innych ,ewentualnie te nie wywieraja zadnego wplywu na odbieranie kogos.Predzej spodziewam sie,ze ewentualny idol moze stac sie przykladem do nasladowania.Niestety nawet bywa ,ze negatywnym.
  Profil uzytkownika: blu     
synko_gniew_rybaka
Eire


Wpisów: 3607
Od: 2009-01-04
2009-07-08 00:00
cóz...kosciol jak kazda korporacja posiada roznych pracownikow... lepszych, gorszych... bardziej zaawansowanych w rozwoj firmy, mniej zaangazowanych, inaczej zaangazowanych...

http://pl.wikipedia.org/wi ki/Alois_Hudal

szok
  Profil uzytkownika: synko_gniew_rybaka     
kajetan
Sztokholm


Wpisów: 16835
Od: 2000-09-01
2009-07-08 00:20
"jakos trudno mi uwierzyc, ze ktos sie powstrzymal od kipienia biletu, bo aktor cos tam powiedzial"

Z tego forum odeszlo pare osob w protescie i wiecej nie wrocilo poniewaz nie zmienilismy tla strony na czarny po smierci papieza. Wszystko jest mozliwe.
  Profil uzytkownika: kajetan     
kajetan
Sztokholm


Wpisów: 16835
Od: 2000-09-01
2009-07-08 00:25
"moze zreszta nawet posiadaja jakies znamiona pamieci..., jednak zwierzeta nie posiadaja Pamięci przodków...

zapytaj swego kota czy pamieta dziadka..."


Gdybym mogl, to bym zapytal. Jednak moje koty pamietaja siebie na wzajem, pamietaja nas swoich wlascicieli, pamietaja dom tesciow gdzie czasem sa odstawiani gdy wyjezdzamy (nawet po kilkuletniej tam nieobecnosci). Czy pamietaja przodkow nie wiem. Trudno powiedziec, czy w ogloe znali swoich dziadkow.

Poza tym, ja dziadka tez nie bardzo pamietam.
  Profil uzytkownika: kajetan     
łobuziak


Wpisów: 1220
Od: 2009-03-26
2009-07-08 01:44
Moj kosciol, moja religia, to moje sumienie - nie czyn nikomu co tobie niemile czyli niekrzywdzenie, a na reszte religii mozna zrobic kupe bo sa od ludzi nie od glownego architekta wszechswiata.
  Profil uzytkownika: łobuziak     
synko_gniew_rybaka
Eire


Wpisów: 3607
Od: 2009-01-04
2009-07-08 09:14
Z tego forum odeszlo pare osob w protescie i wiecej nie wrocilo poniewaz nie zmienilismy tla strony na czarny po smierci papieza. Wszystko jest mozliwe.______

- ale mam pomysł jak te kilka osob z powrotem przyciągnąć - o ile się nie myle wczoraj pochowano Majka ( w ostatniej chwili nie pojechałem na pogrzeb bo w telewizorze byl koncert Madonny i troche padalo...
).

Trzeba zadzwonic do tej piekarni w Krakowie na rogu i ciastka Majkelówki zmienić na Polonia INFOrumówki - sukces gwarantowany - wroca na kolanach...


dawkins pisze jakie sa objawy uzaleznienia od religii i jak widac - sa zywe na to dowody, ze tak jest. ale dawkins to świr i żaden autorytet choc troche racji ma.

wracajac do kotów - przyslij mi zdjecie (...) to spróbuje z nimi pogadac i zobaczymy co pamietaja ...
  Profil uzytkownika: synko_gniew_rybaka     
Tatkosalatko


Wpisów: 274
Od: 2009-04-13
2009-07-08 11:17
nie rozumiem tematu.....
Bög - Kosciöl -religia....

to razem nie trzyma sie kupy
Kosciöl to firma do zarabiania kasy
religia to nauka o przodkach , tradycji i ukierunkowaniu w danej wierze....wyznaniu tego lub innego BOGA

Bög to potega i sila o niewobrazalnych mozliwosciach

wiec co ma piernik do wiatraka???

nie kumam

pierwsze z trzecim Bög -Religia tak to pasuje do siebie....... ale "kosciöl"???

  Profil uzytkownika: Tatkosalatko     
zabardzochwalony


Wpisów: 4219
Od: 2007-02-19
2009-07-08 13:53
Kosciöl to firma do zarabiania kasy
"Firma do zarabiania pieniedzy" sugeruje zazwyczaj uczciwa prace, kosciol raczej wyludza pieniadze od ciemnych ludzi straszac karami piekielnymi.
  Profil uzytkownika: zabardzochwalony     
synko_gniew_rybaka
Eire


Wpisów: 3607
Od: 2009-01-04
2009-07-08 19:17
oto alternatywa:

http://pl.wikipedia.org/wi ki/Chrze%C5%9Bcija%C5%84ski_anarchizm

  Profil uzytkownika: synko_gniew_rybaka     
synko_gniew_rybaka
Eire


Wpisów: 3607
Od: 2009-01-04
2009-07-18 19:55
case study...

Chen Tao

Organizacja religijna stworzona przez Hon-Ming Chena – byłego profesora, który wcześniej był zadeklarowanym ateistą. Doktryna oparta była na koktajlu składającym się z pierwiastków buddyzmu, taoizmu i ufologii. Wyznawcy wierzyli w wędrówkę dusz oraz w to, że każda osoba ma ich aż trzy.

Wg założyciela sekty, Ziemia od czasów dinozaurów pięciokrotnie doświadczyła wielkich cierpień. Każdy z tych wielkich ucisków przetrwała część ludzi z Ameryki Północnej. Za każdym razem po ocalałych przybywał Bóg w latającym spodku. Hon-Ming Chen miał też swoją odpowiedź na pytanie, w jaki sposób powstał Układ Słoneczny. Jego zdaniem nastąpiło to podczas wojny nuklearnej.

O organizacji zrobiło się głośno, kiedy jej przywódca zapowiedział, że 31 marca 1998 r., minutę po północy, na jednym z kanałów we wszystkich telewizorach znajdujących się w amerykańskich domach, pojawi się Bóg. Wszechmogący miał wystąpić niezależnie od tego, czy użytkownik odbiornika ma dostęp do telewizji kablowej czy też nie.

Członkowie organizacji ubierali się na biało, nosili kowbojskie kapelusze i jeździli bardzo drogimi samochodami. Wierzyli też, że młodzi chłopcy należący do sekty stanowili inkarnacje Jezusa i Buddy.


a Wy jaka macie telewizje? ja mam Sky - teraz juz wiem skąd ta nazwa. Bog mieszka w Sky-box a na imię ma Bog Karta Sky...

niewiarygodne...
  Profil uzytkownika: synko_gniew_rybaka     
synko_gniew_rybaka
Eire


Wpisów: 3607
Od: 2009-01-04
2009-07-18 20:07
niemniej interesujący wydaje sie równiez _Kult cargo_...

_____To organizacje religijne, które powstawały głównie na wyspach Oceanu Spokojnego. Ich początki datuje się na XIX w. Wtedy tubylcy zaczęli budować pasy startowe i lądowiska, idąc w ten sposób śladem ludzi białych.

Kiedy mieszkańcy wysepek zobaczyli, że budowie infrastruktury towarzyszy ruch lotniczy, a samoloty dostarczają żywność i dobra konsumpcyjne, postanowili naśladować białych. Tubylcy wierzyli bowiem, że samoloty przybywały z nieba, a wszystkie „skarby” przysyłane były przez bogów._____


zawsze lecąc do Polandu wydawało mi sie, ze stewardesy maja w sobie cos boskiego teraz już wiem, że Wąsy szmuglujace polską kiełbase, wóde, szlugi i pamapole pudliszki po prostu byli misjonarzami Kargo...


zreszta prosze, poczytajcie sobie sami bo mnie juz palec od tego ctrl c ctrl v boli

http://niewiarygodne.pl/gi d,11324917,img,11324928,kat,1017185,title ,10-najdziwniejszych-religii,galeriazdjec ie.html



  Profil uzytkownika: synko_gniew_rybaka     
synko_gniew_rybaka
Eire


Wpisów: 3607
Od: 2009-01-04
2009-07-18 20:32
zainspirowany poczynaniami naszych bliznich wpadłem na pomysł, ze moglibysmy w sumie założyc jakas swoją taką polsko- szwedzko - irlandzką religie - bo niby w czym jestesmy gorsi od Kargo...

oczywiscie temat jest otwarty i czekam na Wasze propozycje, ale wydaje mi sie, ze mogłoby to wygladac tak:

nie wiem jak z nazwą, może Kościól Miłości Żywej do Chmielowych Szyszek?

wg mnie papiezem powinien zostac Kajetan. Ja moge być biskupem na Irlandie (zaczne od co. Wicklow) Ewnagelizacją Finlandii powinien zająć się Arcybiskup Uwe. Za Warszawe odpowiedzialny będzie Biskup Borrka. Poznan - Arcybiskup True (swoją drogą jakze świetnie pasujący nick do nowej funkcji...) Niemcy - Kardynał Badboy. Siostra Maggie wspomoże papieza Kajetana, a Siostra Monilka - Arcybiskupa Uwe. Biskupkami pomocniczymi zostaną Zofia55 oraz Aga77 pod warunkiem, że schowa łuk do szafy i przestanie strzelać gafy (i wklei avatara )
Nasza Religia jest religią pacyfistyczna. Oczywiście kazdy z Was może zostać ksiedzem lub księżniczką - wystarczy wypełnic poniższy formularz:

http://www.formularzponiżs zy.com.pl.se.ie

jezeli kogos nie wymieniłem i poczuł sie urazony - prosze o wybaczenie...

Abp Synko_Gniew_Rybaka
  Profil uzytkownika: synko_gniew_rybaka     
piotrek7878
Stockholm


Wpisów: 3093
Od: 2007-05-23
2009-07-18 21:39
Synko, Ty do jakiejs sekty wstapiles? Martwie sie o Ciebie od jakiegos czasu. Przyjaciele ze Szwecji pomoga
  Profil uzytkownika: piotrek7878     
synko_gniew_rybaka
Eire


Wpisów: 3607
Od: 2009-01-04
2009-07-18 22:44
dziekuje Piotrek - czy wypelniłes juz stosowny formularz?
  Profil uzytkownika: synko_gniew_rybaka     
myszkin


Wpisów: 2075
Od: 2009-01-26
2009-07-18 23:34
Ksiedzem zostac nie chce, wiec ankiety wypelniac nie bede. Czy mozna zostac ministrantem i chodzic w takiej pieknej koszulce z falbankami oraz kadzic (mam na mysli te naczynia z dymkiem oszalamiajacym
  Profil uzytkownika: myszkin     
true


Wpisów: 6017
Od: 2006-09-05
2009-07-19 00:03
Zacznę już pracować nad doktryną. Wersja alfa pod koniec roku
  Profil uzytkownika: true     
synko_gniew_rybaka
Eire


Wpisów: 3607
Od: 2009-01-04
2009-07-19 01:23
oczywiscie myszkin mozesz kadzic - paliwa dostarczy ci Szubras - zakadzenie wiernych stuffem od Szubrasia powinno przyniesc znakomite rezultaty...

dziękuje biskupie True - nad doktryną caly czas jeszcze pracujemy - choc w kształcie pierwotnym bedzie sie opierac raczej o proste i widoczne (namacalne) Atrybuty. Będą to Wąsy oraz zgromadzone wokól tego zjawiska gadżety takie jak: golarki wilkinson www.wilkinson.com, gilette.com, elektryczne maszynki do golenia, pigmenty to barwienia oraz wstążki i inne akcesoria niezbędne do podkreślenia tych nadprzyrodzonych atrybutów jak chocby spinki, zszywacze czy chemiczne hormony wzrostu zbudowane na bazie białka zwierzecego.

w chwili obecnej pracujemy nad logo naszej religii oraz konkretnym okresleniem atrybutow, ktore powinien posiadac kazdy wyznawca (są juz pewne projekty, ale cały czas jestesmy jeszcze niezadowoleni i czekamy na inne propozycje).

dobra strona internetowa powinna przechylic szale zwyciestwa - w celu długoterminowym naszym target group beda Mocherowe Berety, ktore zamierzamy zaopatrzyc w bawełaniane skarpetki oraz podpaski higieniczne z waty szklanej.

  Profil uzytkownika: synko_gniew_rybaka     
zabardzochwalony


Wpisów: 4219
Od: 2007-02-19
2009-07-19 09:06
Kościól Miłości Żywej do Chmielowych Szyszek?

Zmienilbym obiekt kultu o ktorym zaden rodak nie slyszal i nie zrozumialby przeznaczenia. Proponuje jako obiekt kultu Piekna Nieznajoma - Le Clictoris, Ce Cher Inconnu. Panie jako posiadaczki przedmiotu kultu bylyby Swietymi Panskimi i organizowaly nabozenstwa.
  Profil uzytkownika: zabardzochwalony     
synko_gniew_rybaka
Eire


Wpisów: 3607
Od: 2009-01-04
2009-07-19 11:55
Witaj Kardynale Pochwa - Leony, jakże moglem zapomniec o Tobie - prosze, wybierz sobie zatem Kraj, miasto, panstwo, ktore chciałbys ewangelizowac. Szukamy caly czas biskupa, ktory pojechałby z misja do Afryki - dzwonilismy wczoraj do Leszka Buwdzadze jednak ten wział na siebie najtrudniejsza czesc zadania - Torun, ulica Żwirki i Wigury, siedziba Radia Maryja... wiec z Afryką sprawa jest otwarta. Oby Leszku Buwdzadze prowadzila cie w twej misji szyszek chmielowych siła nieskonczona! Tak Ci dopomoz Szyszka!


Piszesz Kardynale, że:
___Zmienilbym obiekt kultu o ktorym zaden rodak nie slyszal i nie zrozumialby przeznaczenia. Proponuje jako obiekt kultu Piekna Nieznajoma - Le Clictoris, Ce Cher Inconnu. Panie jako posiadaczki przedmiotu kultu bylyby Swietymi Panskimi i organizowaly nabozenstwa.____

- oczywiscie nasza religia jest poliatrybutalna i Twoja propozycja po wstepnej analizie zostala przyjeta jako Logo nasze religii - do złudzenia, przypomina bowiem wrota do kosciola:

http://feminizm.blox.pl/re source/wagina_test.jpeg

czekam jeszcze na ostateczne potwierdzenie od papieza Kajetana, ktory juz zaczal robic strone internetowa naszego wspaniałego kosciola Le Clictoris. Na stronie tej bedzie Blog, Newsletter a takze RSS.

Zatem nasz koscioł od dzis nazywac sie bedzie Kosciol Milosci Żywej do Le Clictoris, Ce Cher Inconnu i Szyszek Chmielowych. W skrocie: Koscioł Le Clictoris.

ps. przeciez atrybuty wilkinson sword Posiadaczki Le Clictoris rowniez używają - więc wszystko doskonale pasuje. gilette - najlepsze dla kobiety!



czekamy na dalsze propozycje! Otworzcie Umysly! Dla pierwszych 10 posiadaczek Le Clictoris, ktore zechcialyby wziac udzial w pierwszym pokazowym spotkaniu naszego kosciola - wspaniale nagrody ksiażkowe a dla pierwszych trzech Superatrakcyjna Wycieczka do Torunia, spotkanie z Ojcem Dyrektorem udzial w Audycji Radia Maryja, nastepnie podróż Katarzynką na drugą stronę Wisly, zwiedzanie zabytkow torunia i dyskoteka w Klubie Wodnik do bialego rana!

Wystarczy wypelnic kupon konkursowo-zgloszeniowy i wyslac na adres kosciola Le Clictoris Ce Cher Inconnu. Oferta czynna do 29 lipca!

Nie wahaj sie ani chwili dłuzej - podziel sie z nami Twoją Le Clictoris!

Zdrapuj nagrody! wygrywaj kody!

zaclictorisnij bez wahania już dzis! :

www.leclictoris.ie.pl.se.
  Profil uzytkownika: synko_gniew_rybaka     
maggie
Stockholm


Wpisów: 12191
Od: 2001-01-02
2009-07-20 12:22
Ja sie nie dziwie, ze bokotowali.
Np w tej czesci US zwanej "bible belt" miasto wyglada tak, ze jest kosciol-dom-kosciol-dom-kosciol-sklep-kos ciol. Trzeba byc niezle macho zeby tak sie odwazyc zaklac publicznie czy nie pojsc do kosciola w niedziele a co dopiero przyznac sie do ateizmu? Albo pojsc na koncert kogos kto sie przyznaje...
To chyba nawet nie jest fanatyzm, tylko styl zycia - oni prawdopodobnie nawet nie dopuszczaja mysli, ze moze byc inaczej...
  Profil uzytkownika: maggie     
maggie
Stockholm


Wpisów: 12191
Od: 2001-01-02
2009-07-20 12:28
"Siostra Maggie"

Hehehe, mnie kiedys niewiele brakowalo, wiec uwazaj .

A szczerze mowiac, to mnie akurat zaangazowanie w kosciol w wielu szczeniecym prawdopodobnie uchronilo przed roznymi rzeczami, np nauczylam sie jak sie solidnie chowac z paleniem i innymi przyjemnosciami zeby sie nie wydalo
  Profil uzytkownika: maggie     
zabardzochwalony


Wpisów: 4219
Od: 2007-02-19
2009-07-20 12:39
Maggie, w kosciele *Le Clictoris* bedziesz nie tylko siostra ale i Swieta Panska.
Kajetan po przyjeciu swiecen papieskich bedzie decydowal ktory Le Clictoris (dawne klitoris) jest pelen laski a ktory pelen grzechu.
  Profil uzytkownika: zabardzochwalony     
kajetan
Sztokholm


Wpisów: 16835
Od: 2000-09-01
2009-07-20 18:06
Ty w ogole wez zaloz kosciol Laski (przez L nie, Ł) i bedzie git
  Profil uzytkownika: kajetan     
doora


Wpisów: 3
Od: 2008-11-30
2009-07-24 09:28
A ja uwazam ze biblia i koran sa juz nie aktualne. To stare prawo ktore bylo kiedys potrzebne i kiedys funkcjonowalo. Ludzie ktorzy trzymaja sie tych ksiag kurczowo sa ludzmi nie myslacymi samodzielnie i nie maja swojego zdania. Liczy sie zdanie ksiedza albo kogos z ksiegi ktory zyl w innych realiach. Ja sama wiem co jest dla mnie dobre i wiem ze oplaca sie zyc z innymi dobrze dla dobra ogolnego. Jak bedziemy zyli razem w zgodzie to wszyscy na tym dobrze wyjdziemy. w koncu i tak wszyscy kiedys pojdziemy do piachu. Czy bogaty czy biedny czy muslim czy katolik-wszystkich to nas czeka bez wzgledu na religie w jakiej zyjemy. Religia wprowadza tylko niepotrzebny chaos. Ludzie roznych wyznan nie toleruja sie wzajemnie ze wzgledu na religie. Kazdy uwaza ze wierzy w ta religie wlasciwa. Ja uwazam ze Jezus, Muhamed czy Budda byli tylko ludzmi samodzielnie myslacymi ktorzy chcieli cos zmienic na lepsze w tamtejszych czasach. Osobiscie w cuda nie wierze. Wedlog mnie sa to osoby tylko historyczne. Wierze w Boga bo chce w niego wierzyc bo wiara pomaga mi przejsc trudne chwile w zyciu, ale zarazem staram sie tez wierzyc w siebie a nie w religie czy jakies sily nadprzyrodzone. Poczytajcie sobie biblie, szczegolnie stary testament. Nie chce tu namawiac nikogo do moich pogladow, ale te biblijne opowiesci czesto nijak sie maja do dzisiejszej rzeczywistosci.
  Profil uzytkownika: doora     
synko_gniew_rybaka
Eire


Wpisów: 3607
Od: 2009-01-04
2009-07-27 00:56
z Twojego wpisu doora trudno wywnioskowac jaki masz światopoglad...

_Jak bedziemy zyli razem w zgodzie to wszyscy na tym dobrze wyjdziemy. w koncu i tak wszyscy kiedys pojdziemy do piachu._

to jak - dobrze na tym wyjdziemy czy wylądujemy w piachu?
  Profil uzytkownika: synko_gniew_rybaka     
szedi


Wpisów: 3458
Od: 2008-10-02
2009-07-27 01:10
Synko potrzebuję rozgrzeszenia.Oczywiście nie za wszelką cenę.

To było wczoraj :
Podparłem się mądrością jednego z forumowiczów i przekonywałem że tak należy czynić jak on właśnie pisał w kwestii tematu i zawiodłem! zrobiłem zupełnie odmiennie niż mówiłem żeby robić.Co robić?!Chęć przysrania bliźniemu stała się znowu sprawą priorytetową już sam fakt spowiedzi mnie cieszy bo świadczy o próbie samonaprawy ,martwi jeśli to spotęgowana degeneracja w postaci pseudo skruchy.
  Profil uzytkownika: szedi     
Facet46
Szlachta nie pracuje


Wpisów: 4638
Od: 2009-03-25
2009-07-27 01:11
____...pamietaj, ze wszystko Ci wolno, ale zastanow sie czy warto...____

Czy powyzsze nie jest aktualne??
  Profil uzytkownika: Facet46     
szedi


Wpisów: 3458
Od: 2008-10-02
2009-07-27 01:40
Jest ponadczasowe.
  Profil uzytkownika: szedi     
synko_gniew_rybaka
Eire


Wpisów: 3607
Od: 2009-01-04
2009-07-27 08:06
Witaj Bracie Szedi

jak wiesz dylematy moralne sa najdelikatniejsza sferą naszej ludzkiej egzystencji. przede wszystkim chciałbym Ci podziekowac za zaufanie jakim darzysz moja skromna osobę. I choc jako zasłuzony kardynał w kosciele Le Clictoris spotkałem sie z wieloma dylematami tej natury - nie wiem drogi Bracie czy bede potrafił Ci doradzic. Jednak spróbuje. Prosze Bracie Szedi o wiecej szczególow niepokojącej Cie kwestii - link, a moze lepiej kopie fragmentu ctrl c ctrl v.

pozdrawiam
  Profil uzytkownika: synko_gniew_rybaka     
zabardzochwalony


Wpisów: 4219
Od: 2007-02-19
2009-07-27 09:13
..potrzebuję rozgrzeszenia..
Musisz Bracie wyrazic szczera skruche i odbyc pokute, codzienne bliskie obcowanie z przedmiotem kultu (klitoris)
  Profil uzytkownika: zabardzochwalony     
adventure
Ani tu, ani tam


Wpisów: 1344
Od: 2009-01-26
2009-07-27 10:03
A ja uwazam ze biblia i koran sa juz nie aktualne. To stare prawo ktore bylo kiedys potrzebne i kiedys funkcjonowalo. Ludzie ktorzy trzymaja sie tych ksiag kurczowo sa ludzmi nie myslacymi samodzielnie i nie maja swojego zdania.
I funkcjonuje dalej. Dalej, gdzie nie siega nauka, pojawia sie Bog. Tam, gdzie czlowiek nie jest w stanie zyc na poziomie socjalnego minimum - z pomoca przychodzi religia. I wtedy koran i biblia sa aktualne. Bo jak wytlumaczyc fakt, ze dziecko wziete na rece na bagdadzkim rynku wybucha ci niespodzianie pociagajac za soba do nieba kilkadziesiat ofiar? Jak wytlumaczyc fakt, gdy afganska matka mowi dzieciom, ze maja prosic Boga o meczenska smierc? Ktora matka w przeciez nie tak bardzo swiatlej Polsce tak zrobi?
W Europie zachodniej panuje teraz moda na Islam. Piekne zdjecia w National Geographic, wycieczki do Egiptu, wszystko to dziala na wyobraznie. Ale byc Muzulmaninem w Europie Zachodniej jest latwo, a na Bliskim Wschodzie juz nie.
Katolicyzm juz jest niemodny. Nie ma wypraw krzyzowych, nie nadziewamy nikogo na pal. Nawet jest niewygodny, bo zabrania miec kilku zon i zakazuje krasc, sorry, kombinowac.
ESGieeRze, a'propo biskupstwa - od wrzesnia moge objac to stanowisko na Ukrainie. Oczywiscie czasowo
  Profil uzytkownika: adventure     
Badboy


Wpisów: 23049
Od: 2004-06-10
2009-07-27 11:28
"W Europie zachodniej panuje teraz moda na Islam."

nie bardzo rozumiem, na czym ta moda mialaby polegac?
  Profil uzytkownika: Badboy     
synko_gniew_rybaka
Eire


Wpisów: 3607
Od: 2009-01-04
2009-07-27 12:19
musisz Bracie wyrazic szczera skruche i odbyc pokute, codzienne bliskie obcowanie z przedmiotem kultu (klitoris)______________

obawiam sie biskupie Pochwa Leony, ze obcowanie z przedmiotem naszego kultu nalezy rozpatrywac raczej w kategorii nagrody a nie kary... musimy mocno zastanowic sie nad przypadkiem naszego Brata Szediego, prosze zatem o powstrzymanie sie od zbyt pochopnych osądów.


_____ESGieeRze, a'propo biskupstwa - od wrzesnia moge objac to stanowisko na Ukrainie. Oczywiscie czasowo___

dziekuje Ojcze Adventure - jak widac nasza religia dzieki jej aktywnym działaczom wkracza juz na Wschodnie Rubieże - tylko patrzec jak opanujemy Chiny, Koree i inne Wietnamy...

Kardynale Badboy - pozycja i znaczenie kościoła Le Clictoris we wspolczesnym świecie na tle konkurencyjnych religii bedą omawiane na VII synodzie biskupów, ktory jak wiesz odbędzie sie w sierpniu w Monachium. Prosze o skupienie sie nad przypadkiem Brata Szediego.
  Profil uzytkownika: synko_gniew_rybaka     
adventure
Ani tu, ani tam


Wpisów: 1344
Od: 2009-01-26
2009-07-27 13:17
nie bardzo rozumiem, na czym ta moda mialaby polegac
Coraz czesciej czytam w gazetach, ze Europejczycy przechodza na Islam. A moze tylko w "wybiorczej"? Nie pamietam juz artykulu, wiec przytaczam slowem.

...ktory jak wiesz odbędzie sie w sierpniu w Monachium
W sierpniu nie moge. Na urlopie jestem.
  Profil uzytkownika: adventure     
zabardzochwalony


Wpisów: 4219
Od: 2007-02-19
2009-07-27 14:14
Codzienne bliskie obcowanie z przedmiotem kultu oznacza ze grzesznik caly dzien tylko ssie bez penetracji i posilkow
  Profil uzytkownika: zabardzochwalony     
Badboy


Wpisów: 23049
Od: 2004-06-10
2009-07-27 15:01
"Coraz czesciej czytam w gazetach, ze Europejczycy przechodza na Islam."

w Stanach wśród czarnych to takie zjawisko może i jest dość częste, ale w Europie to zaledwie kilku debili z kręgów hip-hopu i jakieś nieszczęsne, niedowartościowane kaszaloty, dla których Ali i Mustafa byli ostatnią szansą, islam tych ostatnich trwa na ogół tak długo dopóki Ali nie rozpłynie się we mgle lub one same, pod wpływem przeżyć, nie nabiorą rozumu
  Profil uzytkownika: Badboy     
szedi


Wpisów: 3458
Od: 2008-10-02
2009-07-27 16:12
"Prosze o skupienie sie nad przypadkiem Brata Szediego."

Kurcze pióro Synko chyba nie znam dokładnie zasad spowiedzi w waszym kościele.Czuję się jak chłopiec wychodzący z pod zimnego prysznica bez bielizny wprost do szatni żeńskiej gdzie wszystkie dziewczęta wstrzymały oddech z niedowierzania że minisiurka można zakryć ręcznikiem kena i barbie.Ale skoro tak ma być to ja jak setki tysięcy czy raczej miliony wiernych poddaję się tym praktykom.

"Prosze Bracie Szedi o wiecej szczególow niepokojącej Cie kwestii - link, a moze lepiej kopie fragmentu ctrl c ctrl v."

To była straszna noc -spać nie mogłem- ciągle myślałem o swoim postępowaniu względem obiektu mych szyderstw w pewnym momencie nawet się podnieciłem co mnie przeraziło jeszcze bardziej(ale dopiero po).Otumaniony nie zasnąłem już do rana oczekując na instruktaż od Ciebie i innych Sług Kościoła.Obawiam się że bez egzorcyzmów się nie obędzie ale to tylko Jego Świątobliwość może nakazać.
  Profil uzytkownika: szedi     
synko_gniew_rybaka
Eire


Wpisów: 3607
Od: 2009-01-04
2009-07-27 17:17
czy zatem chodzi bracie Szedi o besztanie Człowieka w Kapturze?
  Profil uzytkownika: synko_gniew_rybaka     
szedi


Wpisów: 3458
Od: 2008-10-02
2009-07-27 17:31
Twa wszechwiedza i nieomylność w wypowiedziach każe mi pisząc te słowa stać i patrzeć w podłogę aby nie zostać posądzonym o bluźnierstwo.
  Profil uzytkownika: szedi     
synko_gniew_rybaka
Eire


Wpisów: 3607
Od: 2009-01-04
2009-07-27 17:56
Lipiec w kosciele Le Clictoris jest miesiacem zadumy i kontemplacji nad wyższoscia Le Clitoris ogolonych i nieogolonych - tzw. bobrów.

Twoja pokuta bedzie zatem dwutygodniowe ssanie Le Clictoris bez penetracji i posilkow oraz przez 3 tygodnie powtarzac bedziesz po 50 razy rano i wieczorem:

rano: zapraszam do dyskusji, jestem ciekawy waszego zdania, zapraszam serdecznie (50x)

wieczorem: dziekuje/przepraszam/zapraszam/rozpraszam (50x)

idz Synu i czyn swa powinnosc, grzechy odpuszczone.
  Profil uzytkownika: synko_gniew_rybaka     
szedi


Wpisów: 3458
Od: 2008-10-02
2009-07-27 18:07
Usłyszawszy pukanie w confessio biegnę czym prędzej zdążyć na wieczorną pokutę jednak mój oddział banku jest czynny do 19.00 więc jeszcze dokonam przelewu,czy numer konta Waszej Miłości się nie zmienił?
  Profil uzytkownika: szedi     
synko_gniew_rybaka
Eire


Wpisów: 3607
Od: 2009-01-04
2009-07-27 18:38
numer odwiecznie ten sam, ale przypomne Ci, Bracie Szedi:

Dolnośląski-Górnoślaski Bank Polski S.A.

IBAN: 666-666-999
Acc.no: 666-1-666-999-2-666

66-999 Diabli Róg
Plac Lucyfera 6
woj. Diabelsko-Pomorskie
oddział w Szatanicach

przyjmujemy równiez złoto

  Profil uzytkownika: synko_gniew_rybaka     
szedi


Wpisów: 3458
Od: 2008-10-02
2009-07-27 22:07
ZBCH "Musisz Bracie wyrazic szczera skruche i odbyc pokute, codzienne bliskie obcowanie z przedmiotem kultu (klitoris) "

Staram się uwierz mi ale tracę nadzieję zwłaszcza jak czytam w zdaniu że "odbycie pokuty" pomoże.Bo niby co ma wspólnego odbyt i kucie do mojej naprawy.Ale wiara zamyka mi oczy i myślę tylko o miłych rzeczach.Całując pierścień z wdzięczności biegnę czynić co nakazano.
  Profil uzytkownika: szedi     
zabardzochwalony


Wpisów: 4219
Od: 2007-02-19
2009-07-28 15:41
..co ma wspólnego odbyt i kucie do mojej naprawy.

Ma, Bracie Kochany bo obcujac z przedmiotem kultu jestes w poblizu odbytu a za pokute masz powstrzymac sie od grzesznych mysli wprowadzenia kucia w odbyt.
  Profil uzytkownika: zabardzochwalony     
szedi


Wpisów: 3458
Od: 2008-10-02
2009-07-28 16:14
Wszystko oprócz moczu to gówno! Cała praca poszła na marne w nocy gdy moja grzeszna połowa zawładnęła chęcią poprawy stało się,zwymyślałem kapturka od "klocków na klacie" i co było do przewidzenia nie spodobało się to wyroczni i zostałem ukarany wygumkowaniem.
Potem już było tylko gorzej.Na śmierdząco się spociłem i rozedrgany przystąpiłem do kontynuowania obelżywych inwektyw pod adresem wyżej wymienionego.Proszę o poradę nadmieniam iż wczoraj przed godziną 19.00 dokonałem przelewu na rzecz naszego ukochanego kościoła.Z leśnym pozdrowieniem darz bór.
  Profil uzytkownika: szedi     
synko_gniew_rybaka
Eire


Wpisów: 3607
Od: 2009-01-04
2009-07-28 18:04
witajcie Bracia i Siostry! (a siostry to wlasciwie gdzie poszyły bo dawno nie widzialem zadnej na naszych nieszporach...?)

Bracie Szedi - oto rada dla Ciebie gdy tylko myśl bluzniercza wzgledem Kapturka najdzie Twój umysł i chęć wysłowienia tejze publicznie. Gdy tylko ona sie pojawi natychmiast zwizualizuj sobie, że Kapturka połyka w całosci (razem z łukiem) Gryzzli, natychmiast go trawi i wydala. Dla wzmocnienia wizualizacji jezeli Twoj pot wydziela nieprzyjemna woń prosze wkladac głowę pod pache. Cykl poworzyc 10 razy raz po raz! I tak za kazdym razem. Powinno pomoc.

Sprawdzilem Bracie Szedi stan konta i rzeczywiscie wplynela kwota, ktora, no..., nie chciałbym Brata urazic, ale no... dach sie sypie troche w kaplicy, hmm... nowe sytanny tez by sie przydaly... poza tym wakacje, a tu niedaleko taki fajny burdel otworzyli i na pokera tez trzeba miec troche... sam Brat rozumie -recesja i ludzie sie juz tak nie żenia wiec... ach coz Brat domyslny jest i w mig zapewne pojmie moje delikatne sugestie...

Ale coz - nastepnym razem bedzie lepiej...

Niech Le Clictoris da ci rozgrzeszenie!
  Profil uzytkownika: synko_gniew_rybaka     
szedi


Wpisów: 3458
Od: 2008-10-02
2009-07-29 01:32
Zakląwszy szpetnie w myślach natentychmiast pognałem do oddziału naprawić swój nietakt i dopisawszy jedno zero za swą chciwość ,a drugie za powód mej pokuty dokonałem tego co winno być załatwione już wczoraj.Zarumieniony swym dusikroszstwem nakazałem sobie karnie przebiegając obok placu zabaw dwadzieścia pompek i tak dotleniony cały w radości doszedłem do domu.Przeczuwając rychłe nadejście wkurwu kapturniczego zaczerpnąłem po dwa kroć z pod każdej z pach głębokie hausty i zatrzymałem je w płucach.Gdy forma kloaki nie pozostała zwykłym niedźwiedzim klocem podczas wizualizacji tylko przybrała cuchnący ,monstrualnie wielki niczym namiot kaptur, zrozumiałem ostatkami sił że należało by ów sztynk poci wydusić z siebie zaczerpując kilka szybkich wdechów celem przegonienia zjawy.I o dziwo mara zamieniła się w nic nie znaczącego króliczego bobka ,który to nawet zapachu nie chce wydać jak na gówno przystało.Nie obyło się oczywiście bez wytknięcia kilku rodzinnych tajemnic ofierze moich drwin ale są już zdecydowanie słabsze w swej mocy i nie pieką w okolicach odbytu.Major Oak przyjął w swe konary po poniżającej walce z misiem zeszmaconego kapturka ,a mi pozostało ni mniej ni więcej tylko zwinąć dupę w troki i wymoczyć bobry podpachowe.Pozostając w miłości po wsze czasy do Le Clictoris zapytam speszony czy przejęzyczenie nadal zalicza się do tych grzechów o których nawet łamany kołem mówić nie mogę?
Darz bór bardziej by pasowało Nasz bóbr jako przywitanie-pożegnanie.
  Profil uzytkownika: szedi     
zabardzochwalony


Wpisów: 4219
Od: 2007-02-19
2009-07-29 10:40
Synko z Rybaka, prorok Kosciola le Clictoris ofiarowal Kajetanowi papiestwo a ten pokornie milczy czyli sie zgadza. Kosciol Le Clictoris z papiezem Kajetanem bedzie kosciolem uprzywilejowanym tego Forum.
  Profil uzytkownika: zabardzochwalony     
szedi


Wpisów: 3458
Od: 2008-10-02
2009-07-29 23:40
Znając panujące zasady dotyczące płatności oczekiwałem na rychłą pomoc ze strony Waszej Miłości biorąc pod uwagę że wysyłałem elixirem wieczorem więc pierwszą sesją następnego dnia do 10.00 winno wyjść z mojego banku i do 12.00 obowiązkowo zameldować się na plebanii.Przeczytałem jeszcze raz dokładnie odpowiedź Ekscelencji i dopatrzyłem się opisu nowego budynku w którym domniemam teraz Miłosiernie rezydujesz.W oczekiwaniu na zestaw naprawczy pozostaję w miłości, ssąc bez penetracji wedle przykazań Twych.
  Profil uzytkownika: szedi     
synko_gniew_rybaka
Eire


Wpisów: 3607
Od: 2009-01-04
2009-07-31 21:27
dziekuje Wielebny. Doszło. tym razem znacznie lepiej. Ufff, prosze mnie nie zrozumiec zle - z tym dachem to tylko taka metafora była - chodziło o to, ze ludzie maja generalnie źle pod sklepieniem i naprawa dotyczy tego mentalnego sklepienia....

sprawe powazna jednak stanowia sutanny. Te rzeczywiscie bardzo szybko sie niszcza - i nie ma tu zadnych metafor.
Teraz na dyskotekach takie szybkie rok end rolle graja trole, ze dwie dyskoteki i sutanna do wymiany - rekawy powyciagane, kolana powypychane, zenada po takiej sobotnie balandze w niedziele przed wiernymi stanac i w oczy im spojrzec.

i sprawa najwazniejsza: zauwazylem w watku sasiedzkim informacje o nowym Singlu papieza konkurencyjnej religii. Prosze wszystkich wiernych Le Clictoris o skupienie i ułozenie tekstu piosenki, ktora zaspiewa nasz papiez - my rowniez wydamy naszego Singla...

to ja moze zaczne, zaczynamy w be-mol:

"Wielki dzis nastał nam dzien w Le Clictoris
w kosciele tym kazdy jest doctorem honoris...

teraz Wy


  Profil uzytkownika: synko_gniew_rybaka     
zabardzochwalony


Wpisów: 4219
Od: 2007-02-19
2009-07-31 22:24
Zwrotka do wlascicielek przedmiotu kultu (konieczna zgoda Papieza K..... na pismie)

Masz chlopa doctora honorisa, wystaw czystego klitorisa
Najpierw dla pokutowania, ssanie bez penetrowania
Potem wlasciwe nabozenstwo, upiesci cie jego malenstwo
  Profil uzytkownika: zabardzochwalony     
szedi


Wpisów: 3458
Od: 2008-10-02
2009-07-31 23:05
kilka prawideł i obowiązków.



Mając obok siebie ten obiekt uwielbienia
jest co dzień dużo przy nim do zrobienia
Uczyniwszy wszystkie higieniczne obrządki
ssij młody junaku aż do białej chrząstki
Nie miej litości bądź dla niej jak kat
a jak Ci się znudzi zmień za kilka lat
Nie zmieniaj jej samej!to obiekt duchowy
a w chwilach zwątpienia zmieniaj obudowy
Nie zapraszaj swego najlepszego druha
ssij młody junaku,ssij aż do sucha.
  Profil uzytkownika: szedi     
synko_gniew_rybaka
Eire


Wpisów: 3607
Od: 2009-01-04
2009-07-31 23:07
3.
wystaw wiec teraz czystego clictorisa
i zdobądz swojego jurnego honorisa
on zawsze sie z tobą chetnie zabawi
do czerwoności rogrzeje i w spokoju zostawi

i refren:

Le clictoris Le clictoris Le Clictoris
o-o-o u-u-u a-a-a
Le Clictoris Le Clictoris Le Clictoris
niechaj wiecznie ta zabawa trwa!

potrzebujemy jeszcze co najmniej 7 zwrotek!
  Profil uzytkownika: synko_gniew_rybaka     
szedi


Wpisów: 3458
Od: 2008-10-02
2009-08-01 13:51
Opiewaj junaku Księżniczkę Waginy
pozostań jej wierny aż po życia kres
z szacunkiem Ją pieszcząc nie żałuj swej śliny
masz kilka dni pustki kiedy ma okres.


Aż mi się łzy zakręciły.

  Profil uzytkownika: szedi     
synko_gniew_rybaka
Eire


Wpisów: 3607
Od: 2009-01-04
2009-08-14 12:16
______Do pani europosel Joanny Senyszyn przyjechali znajomi z Wielkiej Brytanii i zadali pytanie: czy u was jest zwyczaj chowania zmarlych przy drogach, czy w Polsce nie macie cmentarzy? Po ilosci przydroznych krzyzy rzeczywiscie mozna odniesc takie wrazenie. A im bardziej rosna statystyki wypadków drogowych, tym wiecej przybywa krzyzy. Wywoluja refleksje czy irytacje? Zdania sa podzielone. _________

- w Irlandii tez są krzyże (raczej małe pomniki) przy drogach więc juz niech brytole sie nie czepiaja...

i to:

_____Krzyz w sali sejmowej zostal powieszony bezprawnie, noca, a posel Tomasz Wójcik z AWS jak wieszal ten krzyz to spadl z drabiny i nikt tego nie potraktowal jako boskiego ostrzezenia. Pózniej kandydowal wszedzie, gdzie sie dalo i nigdzie sie juz nie dostal, z tego wynika, ze sila wyzsza patrzy nieprzychylnym okiem na ten krzyz powieszony w sejmie – z lekkim usmiechem dodaje prof. Senyszyn. ____


poslanka Senyszyn profesur nie wiedziec czemu zawsze mi dzialala na nerwy (ten jej cyniczny uśieszek...), ale tym razem jej komentarz uważam za trafny...

jednak nie lubie ani czerwonych posłanek ani tych, ktorzy krzyża używaja jako narzedzi do manifestacji politycznych (religijnych?) przekonań...

  Profil uzytkownika: synko_gniew_rybaka     
Badboy


Wpisów: 23049
Od: 2004-06-10
2009-08-14 12:52
a ja uwielbiam Senyszyn właśnie za ten jej cyniczny uśmiech, gdyby była młodsza a ja stanu wolnego to bym się z nią ożenił, póki co zbieram jej wszystkie płyty
  Profil uzytkownika: Badboy     
zabardzochwalony


Wpisów: 4219
Od: 2007-02-19
2009-08-14 14:41
Wystawiam na krytyke (ponizej) szkic do obrazu Powstanie Kosciola Le Clictoris. Szczegolnie cenne beda komentarze Proroka i Dostojnikow Kosciola jak rowniez Artysty forum p.Broccoli.
Wszelkie podobienstwo jest przypadkowe a komentarze na ten temat zbyteczne. Jestem pewien ze nasz Kosciol bedzie jedynym cenionym przez pania profesor Senyszyn.

http://img200.imageshack.u s/img200/5899/clictoris.jpg

  Profil uzytkownika: zabardzochwalony     
Badboy


Wpisów: 23049
Od: 2004-06-10
2009-08-14 14:55
najwyższy dostojnik na tle obiektu kultu powinien zachować nieco więcej powagi
  Profil uzytkownika: Badboy     
synko_gniew_rybaka
Eire


Wpisów: 3607
Od: 2009-01-04
2009-08-14 15:02


no to Le Clictoris zaczał od dzis oficjalnie istniec!

prosze wiernych o skupienie, i w spokoju pojscie do swych Le Clictoris!

dzisiejszy dzien 14.08.09 to wielki dzien dla naszego kosciola !

artysta Broccoli awansował ze zwyklego proboszcza do rangi Kardynała!

AVE Broccoli!
  Profil uzytkownika: synko_gniew_rybaka     
synko_gniew_rybaka
Eire


Wpisów: 3607
Od: 2009-01-04
2009-08-14 15:06
to ja chyba nie zakumalem z tych emocji - kto jest autorem tejze IKONY?

Brocco? czy jakis inny artysta?!

bardzo prosze autora tej swietej ryciny o kontakt!

Kościol Le Clictoris chciałby wyrazic swa wdzięcznosc.


  Profil uzytkownika: synko_gniew_rybaka     
zabardzochwalony


Wpisów: 4219
Od: 2007-02-19
2009-08-14 15:22
Autorem szkicu jest wschodzaca gwiazda grafiki europejskiej a p.Broccoli bedzie ewentualnym krytykiem.

Badboy, Najwyzszy Dostojnik mowi: Radujcie sie przedmiotem kultu.
  Profil uzytkownika: zabardzochwalony     
synko_gniew_rybaka
Eire


Wpisów: 3607
Od: 2009-01-04
2009-08-14 20:30
czekamy zatem w zniecierpliwieniu na krytykę Biskupa Broccoli - jako, ze moja zona szkoły plastyczne-artowe pokonczyła zapytałem i stwierdzila autorytatywnie, ze grafika jest very graficzna, jednak czekamy na krytyke innych krytykow.

Radujmy sie zatem w tym czasie oczekiwania Obiektem Kultu. Jest teraz czas weekendu, zastanowmy sie zatem, jak jeszcze lepiej obchodzic sie z Le Clictoris, jak sprawiac by dawala radosc i szczescie swoim wiernym i przyjemnosc sprawiał Nosicielkom Obiektu...

Zgoda Papieza bedzie dla nas Znakiem do rozpoczęcia swietowania weekendu z Le Clictoris!
  Profil uzytkownika: synko_gniew_rybaka     
zabardzochwalony


Wpisów: 4219
Od: 2007-02-19
2009-08-15 09:02
Proponuje zeby szkic zamiescic na wykupionym banerze (na miejscu Polscy lekarze i Szkola jezykowa) ale musimy zaczekac na opinie Mistrza Broccoli i kardynala Szwedi. Moze sa na wakacjach?
  Profil uzytkownika: zabardzochwalony     
szedi


Wpisów: 3458
Od: 2008-10-02
2009-08-15 09:18
Oddawałem się innym czynnościom nucąc "Chabry z poligonu" na cześć wojska polskiego myśli swe przeplatając wizualizacją Madonny w pozycji na cyrkiel.
  Profil uzytkownika: szedi     
łobuziak


Wpisów: 1220
Od: 2009-03-26
2009-08-15 14:28
Szedi tu mozna wpasc w pulapke usilne wizualizowanie moze zmaterializowac obiekt niestety juz nie pierwszej mlodosci z przeterminowanym best fore datum, pozostanie niesmak i wstret do pozycji na cyrkiel.
  Profil uzytkownika: łobuziak     
szedi


Wpisów: 3458
Od: 2008-10-02
2009-08-15 14:59
Łobuziak w pozycji na cyrkiel najgorsze może być przejęzyczenie bo obie skarbonki nęcą niemiłosiernie.
  Profil uzytkownika: szedi     
łobuziak


Wpisów: 1220
Od: 2009-03-26
2009-08-15 17:26
Wiem cos o tym ale nie wolno podchodzic do zagadnienia mottem ''oprocz jeza, nietoperza, wszystko sie na .... przymierza''

Łatwo sie muwi faktycznie, wszystko zalezy od stopnia wyposzczenia.
  Profil uzytkownika: łobuziak     
synko_gniew_rybaka
Eire


Wpisów: 3607
Od: 2009-01-04
2009-08-16 10:01
łobu - widze, ze jednak sila uzaleznienia od tego miejsca jest mocniejsza niz obietnica: "tylko na bazar bede zagladal oraz kalendarz imprez przegladal...."



witaj w naszym Kosciele Le Clictoris - tu zawsze bedziesz mogl zwierzyc sie ze swych przygod z Le Clictoris, zasięgnąc rady wielu ekspertow, a takze zwyczajnie porozmawiac o tematach pozareligijnych.

Witaj Łobuziaku, Le Clictoris nasz chłopaku!

  Profil uzytkownika: synko_gniew_rybaka     
szedi


Wpisów: 3458
Od: 2008-10-02
2009-08-16 15:08
Łobuziak Nadmiar materii jest bardzo niebezpieczny ,prawie tak bardzo jak dobór właścicielki Le Clictoris w dniach postnych.Faktycznie można wtedy zaskoczyć narząd do smakowania kwaśno-cierpkim sokiem ,który po krótkim czasie zmienia się w wyniku konsumpcji.
  Profil uzytkownika: szedi     
Dariusz44


Wpisów: 21
Od: 2009-06-06
2009-08-19 19:02
Proponuję zalegalizować ten Kościół:
http://wiadomosci.onet.pl/ 1570304,240,1,zaloz_sobie_kosciol,kioskar t.html
  Profil uzytkownika: Dariusz44     
synko_gniew_rybaka
Eire


Wpisów: 3607
Od: 2009-01-04
2009-08-21 11:49
UWAGA UWAGA - HIT

http://niewiarygodne.pl/ka t,1017181,title,Odnaleziono-Biblie-kosmit ow,wid,11416119,wiadomosc.html?ticaid=689 ab

a nie mowiłem, ze to tylko kwestia czasu...
  Profil uzytkownika: synko_gniew_rybaka     
Natalia_78


Wpisów: 15
Od: 2009-08-09
2009-08-21 12:34
I tak oto bracia i siostry z kosmosu dołączyły do kręgu religii opartych na świętych księgach.

A wyprawy na ziemię to istne krucjaty.

  Profil uzytkownika: Natalia_78     
synko_gniew_rybaka
Eire


Wpisów: 3607
Od: 2009-01-04
2009-08-28 23:03
witaj Siostro Natalio w naszym Le Clictoris kosciele - jako, ze jestes Pierwszą Odważną Kobietą, ktora odwazyla sie zapukac do drzwi naszego kościola zwalniamy Cie z obowiązku publicznego zademonstrowania obiektu Kultu ( ). Są jeszcze 2 bonusowe wakaty w LeClictoris dlatego spieszcie sie miłe panie, niech Wasze LeClictoris umila naszym wiernym Le Clictoris milowanie !

Dla kolejnych włascicielek Obiektu, ktore postanowią przyłaczyć sie do jedynej słusznej i własciwej religii świata nie będzie juz żadnych zniżek bonusów i talonów do tesco, nie bedzie również kotków ani czekoladek w zamian: LeClictoris musi być ujawniona!

Bracia i Siostry zbliza sie kolejna Niedziela Zwykla Roku LeClictorisowego - konczy sie sezon ogórkowy - dla sfeminizowanych włascicielek LeClictoris jedyna okazja do zanania prawdziwych Rozkoszy. Zapraszam zatem wszytkich wiernych o skupienie i LeClitorisową modlite.

Koniec sezonu ogórkowego! Panowie - do dzieła!!!

  Profil uzytkownika: synko_gniew_rybaka     
pastor_maciej


Wpisów: 1
Od: 2009-09-02
2009-09-02 21:34
Witajcie bracia i siostry
pragnę nasycić was dobrym słowem, a zatem posłuchajcie przypowieści http://www.youtube.com/wat ch?v=nAY5UWetgXc
  Profil uzytkownika: pastor_maciej     
broccoli
Niestety


Wpisów: 1787
Od: 2003-02-17
2009-09-02 22:43
Japierdziele, ależ mnie czad ominął...
Byłem bowiem dłuższy czas w galaktyce ϾPeerelϿ na planecie ᇓZA/DU-Pieᇦ .

Synko, pomysł wypasiony.
Gdyby były inne czasy, to po pobraniu wpisowego i ewentualnym wyświęceniu (co miałoby być ową wodą święconą to się trochę boję myśleć ) ratowalibyśmy młodzież od obowiązkowej służby wojskowej...

Zabardzochwalony, wizualizacja jest zaje.
Już widzę tę czerwoną pulsującą diodę...


Muszę przewertować ten temat i jego wpisy, bo poziom wyalienowania tematu nie pozwala na przeczytanie "po łebkach".
  Profil uzytkownika: broccoli     
synko_gniew_rybaka
Eire


Wpisów: 3607
Od: 2009-01-04
2009-09-03 00:44
___Już widzę tę czerwoną pulsującą diodę..._______

Ojcze Broccoli - jako, ze nasz kosciól jest otwartym kosciołem czekamy na Twoja interpretację graficzną obiektu Kultu!

LeClictoris Zapłać!
  Profil uzytkownika: synko_gniew_rybaka     
synko_gniew_rybaka
Eire


Wpisów: 3607
Od: 2009-01-04
2009-09-03 00:51
tymczasem Bracia i Siostry zapraszam na słodką niespodziankę!

Guten Appetite!

http://c.wrzuta.pl/wm17463 /bedf6f1e0023261b46371370/0/tort

  Profil uzytkownika: synko_gniew_rybaka     
broccoli
Niestety


Wpisów: 1787
Od: 2003-02-17
2009-09-03 01:00
Z tego co pamiętam, z filmu Jay and silent Bob to tytułowy Jay sam na coś takiego wpadł, tylko to nie była religia tylko organizacja (najczęściej to jeden grzyb).
- I'm the clit commander!

..hehe

http://www.youtube.com/wat ch?v=-N8Ta0v7dSM
  Profil uzytkownika: broccoli     
synko_gniew_rybaka
Eire


Wpisów: 3607
Od: 2009-01-04
2009-09-03 01:07
ilu wiernych rozsianych jest po swiecie jedna tylko Le Clictoris wie!

  Profil uzytkownika: synko_gniew_rybaka     
synko_gniew_rybaka
Eire


Wpisów: 3607
Od: 2009-01-04
2009-09-10 09:45
widze cos, że złe dobra świata zewnętrznego zaabsorbowaly wiernych do tego stopnia, że zaniechali skupienia i kontemplacji Le Clictoris. Pusto cos w kosciele, pusto...

oglaszam zatem miesiac wrzesien miesiącem Samotnych LeClictoris - sprawmy nasza modlitwa aby na świecie było jak najmniej samotnych LeClictorisów, żeby wszystkie LeClictorisy cieszyły się radością życia i dbały o swoje dobre imie.

tak nam dopomoż LeClictoris
  Profil uzytkownika: synko_gniew_rybaka     
synko_gniew_rybaka
Eire


Wpisów: 3607
Od: 2009-01-04
2009-09-10 09:54
i jeszcze jedno: modlmy się aby na ustach LeClictoris zapanowal wieczny uśmiech. wiemy, że trudno tu o uśmiech klasyczny. Jesli ten okaże sie zbyt trudny do wykonania może zostac naturalny uśmiech pionowy, ale bardziej otwarty, poszerzony...

  Profil uzytkownika: synko_gniew_rybaka     
synko_gniew_rybaka
Eire


Wpisów: 3607
Od: 2009-01-04
2009-09-10 10:46
za Bugiem tez bawia sie w Boga.... przezabawna historia z Kacaplandu...

http://niewiarygodne.pl/ka t,1017181,title,Pust-wsiegda-budiet-sonce -czyli-rosyjskie-zabawy-w-Boga,wid,114768 80,wiadomosc.html

  Profil uzytkownika: synko_gniew_rybaka     
zabardzochwalony


Wpisów: 4219
Od: 2007-02-19
2009-09-10 12:33
Muzulmanie oddaja czesc przedmiotowi kultu piec razy dziennie.
Ile razy dziennie obiekt kultu Kosciola Le Clictoris, ma byc czczony?
  Profil uzytkownika: zabardzochwalony     
synko_gniew_rybaka
Eire


Wpisów: 3607
Od: 2009-01-04
2009-09-10 13:37
trudno powiedziec Kardynale Pochwa Leony, ostatnio bardzo duzo czasu pochłaniają mi prace administracyjno-biurowe w naszym koscieLeClictoris (talony przyszły na sztuczne LeClictorisy z cukru (dostepne są juz w Lidlu -byc moze dystrybucją zajmie sie rowniez Aldik i Sraldik, Tesko i Franczesko - bedzie to taki rodzaj recesyjnej zabawy, konkursu dla samotnych typu zdrapuj nagrody wygrywaj kody, cala Polska dzis wysyła bony.
nasz Kosciól bowiem jest kosciołem misyjnym dla ktorego wazna jest kazda najmniejsza duszyczka(...)

wobec tego prosiłbym Cie czcigodny Pochwa Leony o odciążenie i wystosowanie Noty dla wszystkich wyznawców LeCli. Nota powinna zawierac szczególowe wytyczne: ile? gdzie? jak?

Dziekuje z góry


niech LeClicto trzyma Cie w swojej opiece


zapraszam innych członków Kościoła LeClicto do żywej dyskusji. Bardzo cenione sa innowacyjne rady i uwagi.

Czekamy również na kolejne odważne wlascicielki LeClictoris. Nasza parafia przygotowuje juz niedługo Konkurs na Miss LeClicto 2009. Zapraszamy serdecznie do zglaszania kandydatur. Termin do kiedz pryzjmowane s ygosyenia uplywa 31.11.2009. Kandydatki powinny wysyłac swoje LeClictorisy anonimowo, opatrzyc je specjalnym kodem konkursowym dostępnym na stronie:

www.leclictorischurch/konkurs/koddostep ny.php

na stronie równiez wiecej szczegolw dot. konkursu!

Pokaz nam Leclictoris swą - do wygrania Piękny Dom!


zapraszam/przepraszam/prosze/dziekuje
  Profil uzytkownika: synko_gniew_rybaka     
zabardzochwalony


Wpisów: 4219
Od: 2007-02-19
2009-09-11 08:59
W obecnych trudnych czasach musimy ograniczyc ilosc nabozenstw do porannego i wieczornego, w srodku dnia byloby to utrudnione jesli wierny pracuje np na budowie.
  Profil uzytkownika: zabardzochwalony     
synko_gniew_rybaka
Eire


Wpisów: 3607
Od: 2009-01-04
2009-09-19 14:48
zagrożeń jest wiele kardynale Pochwa Leony, pracoholizm i żądza bogacenia sie to dwa głowne czynniki, ktore powodują, że wierni odwracają się od LeClicto. Powinniśmy na nadchodzacym synodzie w Monachium bardzo mocno zastanowic sie jak zapobiec postępujacej tej laicyzacji... zaprawde nie przystoi aby tesko i shoppingi w tesko sponiewierały naszą religię i skreśliły ją czarną kreską...

zatem wszyscy wierni i rodacy - zastanowcie sie co zrobić po pracy - czy iść z kumplami na piwo - czy zainteresować sie LeClistoris żywą...
  Profil uzytkownika: synko_gniew_rybaka     
synko_gniew_rybaka
Eire


Wpisów: 3607
Od: 2009-01-04
2009-10-07 17:32
jako, że sezon ogórkowy w LeClictoris trwa, prosze wszystkich wiernych, biskupów i kardynałów o chwile skupienia i przypatrzenia sie co też czyni konkurencja:

http://kastorbg.blog.onet. pl/

bardzo prosimy o stosowne komentarze !
  Profil uzytkownika: synko_gniew_rybaka     
szedi


Wpisów: 3458
Od: 2008-10-02
2009-10-07 17:45
Te Mojżesz ,a chcesz żeby twoja matka miała syna bez zęba?

Oszustów i chamstwa nie zniese!
  Profil uzytkownika: szedi     
dzch


Wpisów: 4287
Od: 2010-01-18
2010-04-01 15:36
Pol roku temu wystawilem na krytyke szkic do obrazu Powstanie Kosciola Le Clictoris. Naczelny Artysta tego forum, Maestro Broccoli ocenil:

Zabardzochwalony, wizualizacja jest zaje.
Już widzę tę czerwoną pulsującą diodę...


Wystawiam ponizej obraz wzbogacony wizja Maestro. Komentarze Maestro, Proroka, Papieza, Dostojnikow Kosciola oraz posiadaczek Przedmiotu Kultu beda wrecz bezcenne.

http://img405.imageshack.u s/img405/3192/clictorisrevision.gif
  Profil uzytkownika: dzch     
Zojka36 i 1/4
Ojmiakon


Wpisów: 334
Od: 2010-03-24
2010-04-01 18:12
Jako niezaprzeczalny obiekt kultu Kosciola Le Clictoris oraz obiekt westchnień wszystkich jego wyznawców i (jako żywo ), posiadaczka bezcennej dla jej wyznawców relikwii, nieśmiało przypominam iż onegdaj złożyłam się na ołtarzu Kosciola Le Clictoris poświęcając swoją cnotę. Mój skarb najcenniejszy. Przez ten jakże wzniosły fakt heroicznego poświęcania dla sprawy oraz dla idei przyświecającej Kosciołowi Le Clictoris, stałam się pierwszą jego męczennicą, ubóstwianą przez wszystkich jego wyznawców. Pierwszą Joanną D`Artc Kosciola Le Clictoris ! I pierwszą jego Damą ! I wyczekuję w uznaniu moich wielkich i niezaprzeczalnych zasług dla Kosciola Le Clictoris, pośpiesznego wyniesienia na ołtarze przez jego oficjeli.
  Profil uzytkownika: Zojka36 i 1/4     
Zojka36 i 1/4
Ojmiakon


Wpisów: 334
Od: 2010-03-24
2010-04-01 18:38
W dowód wielkiego oddania sprawie Kościoła napisałam tez dokument przedstawiający 10 najwaznieszych aksjomatów wiary dla wyznawców Kościoła . A ponieważ wcześniej nikt tego jeszcze nie zrobił pozwalam sobie zaprezentować własną propozycję. Oto i ona :


10 przykazań
1. Jam jest twój Pan, który Cię wywiódł z niewoli panieńskiej z domu zgryzot i cierpień.

2. Nie wymieniaj imienia Pana Swego ordynarnie, tylko mów zawsze pieszczotliwie "KOCHANIE" ze słodyczą i uwielbieniem w głosie.

3. Nie mów fałszywego świadectwa, jakoby Pan Twój szwendał się po knajpach, podrywał laski , grał w karty, pił wódkę, chociażby i tak by było.

4. Czcij ojca i matkę Jego, albowiem Oni obdarzyli Cię Twoim ukochanym Panem.

5. Nie zabijaj w sobie miłości do Pana Swego Jedynego.

6. Nie rób ROENTGENA w kieszeniach Pana Swego wieczora każdego.

7. Nie pożądaj futer, biżuterii, ani żadnej innej drogiej rzeczy która by była obciążeniem dla kieszeni Pana Twego.

8. Nie uwodź cudzych mężów, chociażby byli lepszymi od Pana Twego boś ty tylko jego i stworzona dla niego.

9. Nie pożądaj więcej aniżeli raz na dobę aczkolwiek, są na świecie inne kobiety, które własnych mężów nie mają i też chcą jakoś żyć.

10. Pan w życiu z kobietą cieszy się dwa razy - pierwszy, kiedy ją nabywa. Drugi, gdy się jej pozbywa.

ostańcie z Le Clikto
  Profil uzytkownika: Zojka36 i 1/4     
dzch


Wpisów: 4287
Od: 2010-01-18
2010-04-01 18:46
Swieta Zofio, jako posiadaczka Przedmiotu Kultu wchodzisz automatycznie do grona Swietych Panskich naszego Kosciola.

Nasz nieomylny Papiez (widoczny na obrazie) zabiera glos niezwykle rzadko i prawdopodobnie Prorok Kosciola, Synko of Eire zadecyduje czy zostaniesz Swieta nr 1.

O Aksjomatach Kosciola Le Clictoris decyduja Prorok i Dostojnicy a nie Swiete Panskie. Najwazniejszym jest codzienne obcowanie z Przedmiotem Kultu!

Clictoris z Toba
  Profil uzytkownika: dzch     
Zojka36 i 1/4
Ojmiakon


Wpisów: 334
Od: 2010-03-24
2010-04-01 20:09
O Aksjomatach Kosciola Le Clictoris decyduja Prorok i Dostojnicy a nie Swiete Panskie.

A gdzież on jest ? Niechaj wyjdzie z ukrycia i zabierze głos ów Prorok synko. Czyżby 10 przykazań nie było trafne ?

Clictoris z Toba
  Profil uzytkownika: Zojka36 i 1/4     
synko_gniew_rybaka
Eire


Wpisów: 3607
Od: 2009-01-04
2010-04-03 01:48
Szczęść LeClicto piękna kobieto!

Witaj Zojko serdecznie w Naszym Kościele - niech Twa postawa posłuzy jako przyklad i inne włascicielki Le Clicto zrzucą z siebie okowy wstydu i lęku i odtąd niechaj niepohamowane popędy na zawsze zapanują w tym temacie wolnym od pruderii i pełnym gorącej modlitwy i kontemplacji przedmiotu Kultu.

Chce Cie poinformowac ze na Siódmym Synodzie Biskupów LeClicto 18.maj.2010 w Londynie zostanie podjęta ostateczna decyzja czy wizerunek Twojej LeClicto zostanie użyty w Logotypie naszego Kosciola. O wszelkie decyzjach podjętych w tej sprawie poinformuje Cie Kardynał Pochwa Leony, ktoremu oddelogowano Twoją sprawe. W razie pytan nie wahaj sie pytac: pochwaleony@leclicto.com.

Bardzo Cie prosze o przygotowanie do czasu Synodu następujacych dokumentów:

- zdjęcie paszportowe Twojej Leclicto
- zdjecie z profilu
- kilka wariacji na temat wlasnej Leclicto - np. LeClicto w pubie, Leclicto w pracy, LeClicto pijąca piwo lub grająca w elektryczne bierki podwodne -
- opowiadanie w formie rozprawki
- moze byc wiersz najlepiej w technologii częstochowsko-krakowskiej.
- luźne refleksje w dowolnej formie

Nie moge sie juz doczekac na nasze prywatne spotkanie na plebanii!

Pokoj z Twoją LeClicto!
  Profil uzytkownika: synko_gniew_rybaka     
broccoli
Niestety


Wpisów: 1787
Od: 2003-02-17
2010-04-03 09:26
Amen

  Profil uzytkownika: broccoli     
dzch


Wpisów: 4287
Od: 2010-01-18
2010-04-03 10:22
"Amen" Maestra Broccoli oznacza ze ze Jego decycja jest konieczna aby zatwierdzic czy wizerunek Twojej LeClicto zostanie użyty w Logotypie naszego Kosciola.

Miejmy nadzieje ze wszystkie stosowne procedury zostana wypelnione przed Siódmym Synodem Biskupów LeClicto 18.maj.2010 w Londynie
  Profil uzytkownika: dzch     
szedi


Wpisów: 3458
Od: 2008-10-02
2010-04-03 11:56
Proszę o informację o której spotykamy się na tradycyjne obmywanie LeClicto ,niepamięć mą pragnę wytłumaczyć osobiście w czasie ceremonii.
Z wyrazami miłości i uwielbienia dla Najcenniejszej.
  Profil uzytkownika: szedi     
dzch


Wpisów: 4287
Od: 2010-01-18
2010-04-03 12:05
Jego Swietobliwosc Papiez jeszcze spi, proponuje 18.00

Clictoris z Wami.
  Profil uzytkownika: dzch     
szedi


Wpisów: 3458
Od: 2008-10-02
2010-04-03 12:39
Niech mi Clictoris wybaczy.
  Profil uzytkownika: szedi     
ghalib


Wpisów: 78
Od: 2009-09-06
2010-04-05 21:13
BLIŹNIĘTA
W brzuszku mamy rozmawiają ze sobą bliźnięta.
Pierwszy zapytał się drugiego:
- Wierzysz w życie po porodzie?
- Jasne. Coś musi tam być. Mnie się wydaje, że my właśnie po to tu
jesteśmy, żeby się przygotować na to, co będzie potem.
- Głupoty opowiadasz. Żadnego życia po porodzie nie ma. Jakby miało
wyglądać?
- No nie wiem, ale będzie więcej światła. Może będziemy biegać, jeść
buzią...
- No to przecież nie ma sensu! Biegać się nie da! A kto widział żeby jeść
ustami! Przecież żywi nas pępowina.
- No ja nie wiem, ale zobaczymy mamę, a ona będzie się o nas troszczyć.
- Mama? Ty wierzysz w mamę? Kto to według Ciebie w ogóle jest?
- No przecież jest wszędzie wokół nas... . Dzięki niej żyjemy. Bez niej by
nas nie było.
- Nie wierzę! Żadnej mamy jeszcze nie widziałem, czyli jej nie ma...
- No jak to? Przecież jak jesteśmy cicho, możesz posłuchać jak śpiewa,
albo poczuć jak głaszcze nasz świat. Wiesz, ja myślę, że prawdziwe życie
zaczyna się później.
  Profil uzytkownika: ghalib     
egirevs


Wpisów: 212
Od: 2010-03-15
2010-04-05 21:36
Trafne potraktowanie naszego zycia.

Co bedzie z nami po ?
Jaki jest sens walki o zycie ?
Dlaczego zycie to cala nasza wlasna osoba , a reszta to zycie innych .

Swiadomosc - najwieksza zmora mojego ego
  Profil uzytkownika: egirevs     
ghalib


Wpisów: 78
Od: 2009-09-06
2010-04-05 21:44
Co bedzie z nami po ?
Jaki jest sens walki o zycie ?


to pytania.... najgorsze co moze czekac na pytanioe - to odpowiedz...
  Profil uzytkownika: ghalib     
Tatkosalatko


Wpisów: 274
Od: 2009-04-13
2010-04-06 15:21
Ojcze jedyny - zielony dolarze
zrobię dla ciebie co tylko każesz,
w mojej kieszeni twoje mieszkanie
do mnie chodż panie, do mnie chodż panie!


ups
  Profil uzytkownika: Tatkosalatko     
ghalib


Wpisów: 78
Od: 2009-09-06
2010-04-06 17:07
ot i kolejny wyznawca kosciola pragmatycznego, po kosciele le clitoris to moj kolejny z ulubionych, tak trzymac
  Profil uzytkownika: ghalib     
Zojka36 i 1/4
Ojmiakon


Wpisów: 334
Od: 2010-03-24
2010-04-06 21:34
Panie mój i Papierzu nasz ukichany (a tfu! ), miało byc ukochany , spieszę ci donieść i natychmiast wykonam polecenia twoje i w tej chwili, już i natychmiast przedstawiam wszem i wobec pod rozważną uwagę najwyższej Kapituły, jak też uczestników Wielkiego Synodu wszelkich :

- jest to opowiadanie w formie rozprawki na chwałę twoją Panie i Kapituły naszej.

http://www.youtube.com/wat ch?v=RHqhM31CHJ0

Kolejne twe zalecenia skrupulatnie wypełnię o Panie mój i tak mi dopomóż moja Le lik, przedmiot uwielbienia twego.
  Profil uzytkownika: Zojka36 i 1/4     
Zojka36 i 1/4
Ojmiakon


Wpisów: 334
Od: 2010-03-24
2010-04-06 21:42
a dla twej uciechy nasz przywódco duchowy przedstawiam też oficjalną propozycję obrzędowego tańca Le clitoris, który winien być zatwierdzony przez Wielki Synod jako oficjalny taniec obrzędu powitania wiosny w kościele Le Clitoris

http://www.smog.pl/wideo/1 6798/taniec_waginy/

  Profil uzytkownika: Zojka36 i 1/4     
kamień


Wpisów: 8037
Od: 2007-10-12
2010-04-06 21:48
a u lekarza juz z tym byłas ??
  Profil uzytkownika: kamień     
Zojka36 i 1/4
Ojmiakon


Wpisów: 334
Od: 2010-03-24
2010-04-06 21:50
spełniam też kolejny z warunków tj. zdjęcie z profilu
i na dokładkę ( a niech tam będzie ), wszystkim wyznawcom, którzy do tej pory nie mogli go znaleźć , zdradzę gdzie kryje się ów tajemniczy punkt "G". Tak, tak panowie, popatrzcie sobie dokładnie albowiem to wiedza tajemna !!! Wielu z was przez wiele lat go szukało niczym kamienia filozoficznego i do dziś nie znalazło - prawda ? hihihi No to teraz już wiecie, zatem do roboty . Na poszukiwania i odrobić mi ten stracony wcześniej czas hihihi .

http://www.tipy.pl/art/551 _3227_big.gif

ps. mam tylko nadzieję, że Wielka kapituła zaliczy mi dodatkowe punkty za tak cenne wskazówki.

  Profil uzytkownika: Zojka36 i 1/4     
kamień


Wpisów: 8037
Od: 2007-10-12
2010-04-06 21:53
a ja mayślałem ze go macie na koncu wyrazu shoping.
  Profil uzytkownika: kamień     
Zojka36 i 1/4
Ojmiakon


Wpisów: 334
Od: 2010-03-24
2010-04-06 22:05
Kamnień , a ty wyłaź spod tych gaci. Juz tam z 2 tygodnie siedzisz hahaha!

Daj kamnienia będziesz wielki !

http://www.youtube.com/wat ch?v=VvQdZUHBE74&NR=1

  Profil uzytkownika: Zojka36 i 1/4     
kamień


Wpisów: 8037
Od: 2007-10-12
2010-04-06 22:18
"Spokojnym swym istnieniem zachwycil mnie
Samotny kamień, pozazdrościłam mu... " - Hey

o to Ci chodziło??
  Profil uzytkownika: kamień     
Zojka36 i 1/4
Ojmiakon


Wpisów: 334
Od: 2010-03-24
2010-04-07 20:00
W temacie kamień w zasadzie nie, ale jesli tak bardzo chcesz wiedzieć , to ok, bardzo proszę :

"Kamica nerkowa (moczowa) choroba polegająca na powstawaniu złogów (tzw. "KAMIENI")( hehehehehehehehehehehehehe!)

w nerkach lub drogach moczowych na skutek wytrącania się związków chemicznych stanowiących prawidłowe lub patologiczne składniki obecne w moczu. ( Ups ! w nieciekawym środowisku przebywają te KAMIENIE hihihi)

Kamica moczowa występuje u 1-2% populacji z przewagą płci męskiej. Szczyt zachorowalności przypada między 3. i 5. dekadą życia[1].

Rodzaje kamieni nerkowych
* fosforanowo-wapniowe
* szczawianowo-wapniowe
* moczanowe (kwas moczowy) — tzw. kamienie bezcieniowe, niewidoczne w badaniu RTG
* cystynowe
* struwitowe — powstające w przebiegu przewlekłych zakażeń układu moczowego bakteriami wytwarzającymi ureazę (czyli rozkładającymi mocznik) takimi jak Proteus, Pseudomonas, Serratia.

Objawy

* ból o charakterze kolkowym (przerywany) okolicy lędźwiowej, czasem promieniujący do pachwiny, warg sromowych lub jąder
* nudności lub wymioty
* dyskomfort w jamie brzusznej, czasami objawy dyspeptyczne
* krwiomocz, objawy dysuryczne
* objawy ogólne: podwyższona temperatura ciała, osłabienie, uczucie rozbicia
* zakażenie dróg moczowych (jako powikłanie kamicy)

hm.... , prawdę powiedziawszy nie myślałam o takim towarzystwie i wcale nie o taki KAMIEŃ mi chodziło hihi
źródło wiedzy o KAMIENIU NERKOWYM:wikipedia
  Profil uzytkownika: Zojka36 i 1/4     
kamień


Wpisów: 8037
Od: 2007-10-12
2010-04-07 21:03
to nie to....
o tym poczytaj

Kamienie szlachetne, – wartościowe i rzadko spotykane, czyste, jednorodne i przezroczyste odmiany niektórych minerałów i skał. Kamienie te odznaczają się silnym połyskiem, efektownym zabarwieniem (lub są zupełnie bezbarwne), dużą trwałością i twardością. Stosuje się je w jubilerstwie, oprawia w złoto, srebro i inne metale szlachetne.
  Profil uzytkownika: kamień     
maly_ufo
District 9


Wpisów: 4061
Od: 2007-10-18
2010-04-07 21:13
nooooooo...i jest jeszcze kamien wegielny i wegiel kamienny
  Profil uzytkownika: maly_ufo     
Zojka36 i 1/4
Ojmiakon


Wpisów: 334
Od: 2010-03-24
2010-04-07 22:04
"Kamienie szlachetne, – wartościowe i rzadko spotykane, czyste, jednorodne i przezroczyste odmiany niektórych minerałów i skał."

No tak, wiem i doskonale cię rozumiem, panie Kamnień. Znam takie kamienie, są piękne. Ale ty jesteś nerkowy zaledwie. Widać to po tym jaki uszczypliwy jesteś i po tym co piszesz do innych ludzi. Rozumiem, że każdy ma jakieś ,marzenia i w ogóle. Rozumiem, że marzysz, że być może aspirujesz do miana tamtych kamieni, do ich szlifu, piękna i wartości. Ale wierz mi kochany daleko ci jeszcze do tego. Oj bardzo, bardzo daleko ! Po prostu prawda jest taka, że zwykły nerkowiec nigdy nie zostanie diamentem. Przykro mi.
  Profil uzytkownika: Zojka36 i 1/4     
kamień


Wpisów: 8037
Od: 2007-10-12
2010-04-07 22:11
jakie szczescie ze twoje zdanie nie ma zadnej wartosci
  Profil uzytkownika: kamień     
Zojka36 i 1/4
Ojmiakon


Wpisów: 334
Od: 2010-03-24
2010-04-07 22:49
Nie ma ? Naprawdę tak uważasz ? Hm... a ja wiem , że całkiem sporo ludzi uważa podobnie jak ja. Zobacz nawet teraz nie umiesz, nie potrafisz pozbyć się złośliwości. Tym żyjesz i taki jesteś. Oto cały ty . Po prostu zwykły nerkowiec kochanie.
  Profil uzytkownika: Zojka36 i 1/4     
kamień


Wpisów: 8037
Od: 2007-10-12
2010-04-07 22:55
widze ze podstawowej rzeczy nie rozumiesz - to jest internet i jego wadą/zalea jest anonimowośc i można tu przybierać roznego rodzajumaski i jak mozna na tej podstawie oceniac czlowieka jakim jest....
  Profil uzytkownika: kamień     
Zojka36 i 1/4
Ojmiakon


Wpisów: 334
Od: 2010-03-24
2010-04-07 23:07
czytam co piszesz i jaki jesteś złośliwy . Czy to nie wystarczy ?
  Profil uzytkownika: Zojka36 i 1/4     
Zojka36 i 1/4
Ojmiakon


Wpisów: 334
Od: 2010-03-24
2010-04-07 23:09
Bo mnie tak.
  Profil uzytkownika: Zojka36 i 1/4     
kamień


Wpisów: 8037
Od: 2007-10-12
2010-04-07 23:09
no nie bo mnie nie znasz, a ze tak pisze (skrivam) bo mnie to bawi, to forum jest dla rozrywki tak...??
  Profil uzytkownika: kamień     
Zojka36 i 1/4
Ojmiakon


Wpisów: 334
Od: 2010-03-24
2010-04-07 23:12
My tak . Bawimy się ale dużo , dużo poniżej. Ty swoim drobnymi złośliwościami tylko wypaczasz ten temat . I to cię bawi ?
  Profil uzytkownika: Zojka36 i 1/4     
Zojka36 i 1/4
Ojmiakon


Wpisów: 334
Od: 2010-03-24
2010-04-07 23:17
a propos w temacie spełnienia życzeń waszej Dostojności
kilka wariacji na temat clicto, która jak widać znów robi światową karierę :


http://www.telix.pl/artyku l/eclicto-z-e-bookami-3,31907.html
  Profil uzytkownika: Zojka36 i 1/4     
Oxen
Let's Rock Baby


Wpisów: 5717
Od: 2004-10-27
2010-04-08 01:16
http://www.poloniainfo.se/ forum/temat.php?temat=30679
  Profil uzytkownika: Oxen     
Zojka36 i 1/4
Ojmiakon


Wpisów: 334
Od: 2010-03-24
2010-04-08 12:43
"Szczęść LeClicto piękna kobieto!
Witaj Zojko serdecznie w Naszym Kościele - niech Twa postawa posłuzy jako przyklad i inne włascicielki Le Clicto zrzucą z siebie okowy wstydu i lęku i odtąd niechaj niepohamowane popędy na zawsze zapanują w tym temacie wolnym od pruderii i pełnym gorącej modlitwy i kontemplacji przedmiotu Kultu."

Jakież to cudowne frazy tworzą usta twoje mój Wielki Nauczycielu. Jakież to słodkie dźwięki wydajesz z siebie i napełniasz nimi uszy moje Proroku nasz ukochany.

Wasza Dostojność, jako zagorzała wielbicielka twoja i pierwsza zakonnica kościoła Le Clitoris spieszę donieść Waszej Doskonałości, iż z wielkim zapałem i w pocie czoła codziennie ciężko pracuję aby wypełnić twoje zalecenia Wasza Bezpruderyjność. I tak nad wyraz uprzejmie ci donoszę, że łaska twoja sprawiła iżem już niemal wszystkie wykonała. Ostały mi się ino dwa :

- może być wiersz najlepiej w technologii częstochowsko-krakowskiej.
- luźne refleksje w dowolnej formie

które rychło postaram się wypełnić ku uciesze waszej Chwalebności.

Ja też nie mogę się doczekać tego spotkania od zakrystii z Waszą Wielebną Chucią, jako że jak mniemam z laski waszej Święto(je)bliwości spłynie na mnie na mój srom i mą skromom duszę objawienie pełne, po cóż to Pan nasz obdarzył mnie biedną istotę tym niecnym przedmiotem pożądania. Wierzaj mi Wasza Nabrzmiałość, iż laskę twą w pełni przyjmą do siebie na chwałę naszego Kościoła Le Clitoris ! Tak mi dopomóż wzwód i laska Waszej Dostojności.
  Profil uzytkownika: Zojka36 i 1/4     
Zojka36 i 1/4
Ojmiakon


Wpisów: 334
Od: 2010-03-24
2010-04-08 15:55
Wasza Dostojność, Wasza Dostojność , proszę o udzielenie namaszczenia i zanim napiszę kilka luźnych refleksji na temat Le clitoris czuję się w obowiązku poprosić co by ten temat był tylko i wyłącznie dla osób dorosłych albowiem różne rzeczy opisywać będę jak to na całkiem luźne refleksje przystało. Zatem takie małe "dozwolone od lat 18-tu" i co by nam się tutaj dzieci po salonach nie plątały.
Ostańcie z clitoris Panie !
  Profil uzytkownika: Zojka36 i 1/4     
Tatkosalatko


Wpisów: 274
Od: 2009-04-13
2010-04-08 20:32
czytam te pierdoly i juz nie kumam o co Wam chodzi. Temat rozwija sie chyba znowu w to co kto napisal lub w cos innego...Zojka cos gnebi Kamienia ...chyba .....mam takie wrazenie ( sam bym go przegnebil ihihihih) ale pewnie inaczej jak Zojka...ja nie lubie chlopcöw.
Temat jest jaki jest a to ze odbiego on od logiki to juz trudno.
pomimo tego znowu jest jak zawsze....nikt nie chodzi do kosciola...i nie daje na tace.
A pro po byle w niedziele na poswieceniu....ja....jadla.
wiecie bylo jak zawsze koooolorowo chyba ..bo usnälem sluchajäc tego goscia co narzekal o frekfencji. Ale czujnym okiem patrzyl na zbiörkowego ( no tegto drugiego co biega i zbiera na chleb) po zebraniu juz ostatniej koronki ( ojcze jedyny zielony dolarze) pieknie zakonczyl msze i mozna powiedziec ze poswiecil nam koszyki ( raczej olal to co ludzie tam postawili) ...poszedl sobie...

mysle ze slowo na niedziele czy tam na co ma byc powinno brzmiec

" Nie marnuj nasienia"


gdzie się ukrywasz, kto mi ciebie wskaże?
- Ojcze jedyny- zielony dolarze
zrobię dla ciebie co każesz,
dam się sponiewierać i utracę zdrowie,
harował będę na budowie.
Nie opuszczę cię na chwilę, nie ominę z boku
dotrzymam kroku od rana do zmroku.
Podatek co roku zapłacę
w niedziele dla spokoju rzucę na tacę,
zdesperowany na kolana runę,
łyknę robotę za każdą sume,
podepczę honor i zatracę dumę



a wiec " Nie marnuj nasienia"
  Profil uzytkownika: Tatkosalatko     
Zojka36 i 1/4
Ojmiakon


Wpisów: 334
Od: 2010-03-24
2010-04-08 20:34
Wasza Dostojnośśśććććććććć..... !!!!

Gdzieeee jesteśśśśśś ?????

a, pójdź mi tu.... szybciutko,
cip,cip,cip,cip.....!!!!
  Profil uzytkownika: Zojka36 i 1/4     
Tatkosalatko


Wpisów: 274
Od: 2009-04-13
2010-04-08 20:42
Jak to gdzie . W GTB
a gdzie mam byc.
nie mialem nastroju ostatnio pisac na forum bo cos mnie przejechalo i zleksza poturbowalo.,.ihihih
  Profil uzytkownika: Tatkosalatko     
Zojka36 i 1/4
Ojmiakon


Wpisów: 334
Od: 2010-03-24
2010-04-08 20:57
Drogi mój tatko-sałatko , pozwolisz to ci wyjaśnię. W tym temacie spotykają się wyznawcy kościoła Le Clitoris, założonego onegdaj na tym forum prze zacnych jego forumowiczów. Postaci to tak dostojne i wielkie, że blask ich sławy aż w oczy kole ( co niektórych) , że wprost oślepia.

Jednak co chwilka, jakaś zbłąkana owieczka czyli ktoś nie rozumiejąc czemu pisze tu jakieś inne dyrdymały, znaczy nie na temat i stad bierze się całe zamieszanie mój drogi panie tatko-sałatko. Czy już rozumiesz ?
Jeśli tak to
Clitoris z tobą
  Profil uzytkownika: Zojka36 i 1/4     
Tatkosalatko


Wpisów: 274
Od: 2009-04-13
2010-04-08 21:02
jakie to ma znaczenie czy to Clitoris czy Lexus kazdy ma innego Boga.

pyta sie ksiad po koledzie
- a do kosciola chodzicie?
syn odpowiada
- tak
- a do jakiego?-pyta klecha
- a do TESCO -möwi maluch



wiec jak zwal tak zwal problem tkwi w tym iz wielu forumowiczöw w tematyce sä bardziej niz nie kumaci i potrafiä tylko docinki wypisywac. Ale nikt tego nie zmieni i zawsze ktos rzuci " Kamien" ....a co möwil Jezus?

zanim rzucisz ...napij sie czlowieku ...
  Profil uzytkownika: Tatkosalatko     
Tatkosalatko


Wpisów: 274
Od: 2009-04-13
2010-04-08 21:06
co wielkosci zalozycieli tego ono kosciola to mysle ze blask ich raczej nie oslepia tak mocno jak wyjeb....orla na schodach po pijanemu ...upadku na dupie -az we lbie mozna dojrzec gwiazdozbiör Byka ...

po takim upadku to nie wiem jak " orzel "sie czuje ale dupsko boli i uwierz mi ze w glowie od widoku gwiazd jeszcze z tydzien ma sie przeblyski...


wiec kazdy z nas ma innych WIELKICH
  Profil uzytkownika: Tatkosalatko     
Zojka36 i 1/4
Ojmiakon


Wpisów: 334
Od: 2010-03-24
2010-04-08 21:07
nasz kochany tatko-sałatko, ze wszystkim się zgadzam i oczywiście we wszystkim masz rację tylko, żebyś ty jeszcze wiedział gdzie leży przylądek Clitoris . I już wszystko byłoby znakomicie. heh !
  Profil uzytkownika: Zojka36 i 1/4     
Tatkosalatko


Wpisów: 274
Od: 2009-04-13
2010-04-08 21:09
nie mam pojecia slowo.

ale jakie to ma znaczenie???
  Profil uzytkownika: Tatkosalatko     
synko_gniew_rybaka
Eire


Wpisów: 3607
Od: 2009-01-04
2010-04-08 21:43
Droga Zojko - proces rekrutacyjno-beatyfikacyjny trwa. Kapituła Koscioła LeClictoris bacznie przygląda się Twojemu LeClicto. Badania smakowo-zapachowe przesłanej próbki zakończyły sie 9 punktami w 10 stopniowej Skali LeClicto. Przygotowujemy sie do badan optyczno-wizualnych. Oprócz typowo organoleptycznych badać przeprowadzane zostaną badania biochemiczne - musi zostac ustalony poziom cukru i cholesterolu.

Jedno jest pewne - Kosciół nasz przeznaczył niebagatelne pieniądze na rebranding marki.

Twe szanse są ogromne jednak jak wiesz - Kapituła to nie tylko ja.

Gdybym był przekupny mogłabys dac mi pod stołem, jednak nie moge sobie pozwolic na to bo Kardynał Pochwa Leony mógłby sie bardzo podkurwic.

On jest miedzy prawdą a bogiem bardzo zazdrosny o Twą Leclicto...

"Bądźże pochwalona pochwa twa madonna"

[E.Stachura.]
  Profil uzytkownika: synko_gniew_rybaka     
egirevs


Wpisów: 212
Od: 2010-03-15
2010-04-08 23:53
To ty mieszkasz w irlandi ?
.........................
rybak synko gniew , albo gniew synow bozych na rybakow

I tu nadajesz ?
  Profil uzytkownika: egirevs     
Zojka36 i 1/4
Ojmiakon


Wpisów: 334
Od: 2010-03-24
2010-04-09 07:07
Amen - Wasze Okropieństwo !
Wszystkie twe zalecenia wypełnię z pokorą!
  Profil uzytkownika: Zojka36 i 1/4     
Zojka36 i 1/4
Ojmiakon


Wpisów: 334
Od: 2010-03-24
2010-04-09 20:15
tatko-sałtko napisał : "nie mam pojęcia słowo.
ale jakie to ma znaczenie???"

Dla wszystkich facetów mój drogi (możesz mi wierzyć),
O G R O M N E ! W tym i dla ciebie gdybyś tylko wiedział, co to jest Clitoris i że Le Clitoris to wcale nie jest przylądek - mój drogi , a, hahahahahahaha , a hihihihihihihi ! Ale to już sam musisz wypić to piwo !

Wstyd jak beret stary ! Szczególnie dla mężczyzny hihihi!
hahahaha, ale haha, no dobra hahahaha , nie mój cyrk, hahaha nie moje hahahaha małpy hahahaha , wybacz, ale nie mogę hahaha się powstrzymać hahahah od śmiechu hahahaha. Już, już hahaha juz stąd hahahaha idę buchahahahahahahahahahaha. sorry tatko hahahaha sałatko, naprawde hahahahahahaha.
  Profil uzytkownika: Zojka36 i 1/4     
Zojka36 i 1/4
Ojmiakon


Wpisów: 334
Od: 2010-03-24
2010-04-09 20:31
Gdybym był przekupny mogłabys dac mi pod stołem, jednak nie moge sobie pozwolic na to bo Kardynał Pochwa Leony mógłby sie bardzo podkurwic.

Jam nie przekupna lecz wierna Waszej Skorumpowatości i w ramach moich zadań inicjacyjnych czy insemizacyjnych ( nazwy dokładnie nie pamietam) napisałam wiersz, a w zasadzie Litanię do Le Citoris, która po zatwierdzeniu przez Wielką Kapitułę Koscioła Le Citoris mogłaby zostać przedstawiona na Wielkiemu Synodowi do ogolnej akceptacji jako pierwsza Litania do obrazu najjaśniejszej Le Clitoris i wydrukowana w naszym najnowszym brewiarzu modlitewnym dla pustelników oraz pielgrzymów trzymających "mustanga" na uwięzi prze co od Anasza do Kajfasza muszą zapitalać na piechotkę. Brewiarz mógłby być również zalecanym przez Wielki Synod modlitewnikiem podróżnym dla wszystkich braciszków, którzy wiele podróżując z nudów sięgają po tzw. "robótki ręczne".
Wasza Pyszałkowatość oto i moja najnowsza propozycja :

Litania do Le Clitoris
Ty nad wszystkie anioły mądry i wspaniały,
Panie nasz przez los zdradzony, pozbawiony chwały,
O Clitoris, mej nędzy długiej się ulituj!

Och Ty, Książę wygnania, mimo wszystkie klęski
Niepokonany nigdy i zawsze zwycięski,
O Clitoris , mej nędzy długiej się ulituj!

Głuchych mroków podziemia wszechwiedzący królu,
Lekarzu dobrotliwy ludzkich trwóg i bólu,
O Clitoris , mej nędzy długiej się ulituj!

Dostojny któryś rzucił w pierś nawet najlichszych nędzarzy
Skrę miłości, co w Kościele naszym pragnieniem się żarzy,
O Clitoris , mej nędzy długiej się ulituj!

To ty mój Dostojny Panie, który Śmierć zapłodniwszy, na swą oblubienicę,
Razem z nią zrodziłeś nam Nadzieję i tę szaloną zakonnicę ,
O Clitoris , mej nędzy długiej się ulituj!

Który w oku skazańca zapalasz błysk dumy,
Że patrzysz z szubienicy wzgardą w ludzkiej tłumy,
O Clitoris , mej nędzy długiej się ulituj!

Który znasz najtajniejsze ziemskich głębin cienie,
Gdzie Wielbiony Pan nasz drogie pochował kamienie,
O Clitoris , mej nędzy długiej się ulituj!

Który wzrokiem swym jasnym przejrzałeś metale
Od wieków śpiące w głuchym, mrocznym arsenale,
O Clitoris , mej nędzy długiej się ulituj!

Który chronisz od śmierci i zgubnego strachu
Lunatyków błądzących po krawędziach dachu,
O Clitoris , mej nędzy długiej się ulituj!

Który starym pijaka kościom niepożytą
Giętkość dajesz, gdy wpadnie pod końskie kopyto,
O Clitoris , mej nędzy długiej się ulituj!

Któryś człeka słabego, by mu ulżyć męki,
Nauczył proch wyrabiać i dał broń do ręki,
O Clitoris , mej nędzy długiej się ulituj!

Któryś piętno wycisnął, co hańbą naznacza,
Na czole bezwstydnego chciwca i bogacza,
O Clitoris , mej nędzy długiej się ulituj!

Który sprawiasz, że kobiet upadłych wzrok pała
Uwielbieniem do łachmanów i chorego ciała,
O Clitoris , mej nędzy długiej się ulituj!

Pochodnio myślicieli, kosturze wygnańców,
Spowiedniku wisielców i biednych skazańców,
O Clitoris , mej nędzy długiej się ulituj!

Ojcze przybranych dzieci, których Kardynała Ojca
Gniew i mściwość wygnały z rajskiego Ogrojca,
O Clitoris , mej nędzy długiej się ulituj!
  Profil uzytkownika: Zojka36 i 1/4     
kamień


Wpisów: 8037
Od: 2007-10-12
2010-04-09 20:40
znow "pasożyt" sie mnie czepia ??
  Profil uzytkownika: kamień     
Zojka36 i 1/4
Ojmiakon


Wpisów: 334
Od: 2010-03-24
2010-04-09 21:30
hm.... co prawda to z lekka nie w temacie, ale krótki rys zapewne wszystkim się przyda chociażby z uwagi na względy bezpieczeństwa w dalszych kontaktach z jakże uciążliwym kamnieniem. Co zatem wiemy o kamnieniu tzw. żółciowym hehehehe

Częste wzdęcia, odbijanie się, uczucie pełności, zgaga i niestrawność po sutym posiłku mogą świadczyć o kamieniach , że nstety spotkaliśmy go na swojej drodze.

Nie ma znaczenia czy jest duży , czy też drobny i czy jest jeden i czy w gaciach jak ten na fotografii – w każdym przypadku a szczególnie ten w gaciach z widelcem przy stopach może powodować wiele bardzo nieprzyjemnych dolegliwości. Aż do ataku kolki żółciowej.

Wtedy nagle dopada cię zarąbiście silny ból po prawej stronie pod żebrami, promieniujący do łopatki i ku sercu z przodu. Nasila się on przy ruchu i kaszlu, aż w końcu opanuje twoją głowę. Możesz też czuć gorycz w ustach, mieć mdłości i torsje. „Wyzwalaczem” tego stanu jest już sam ( nie da się ukryć), przykry widok kamnienia w gaciach, a samą kolkę mogą spowodować mięsa i potrawy smażone lub pieczone z dużą porcją tłuszczu, czekolada, śmietana oraz posiłki zaprawione sporą dawką alkoholu.
Niestety, macie już wtedy mocno przesrane, bo ani tu jeść , ani pic nie wolno, a trzeba żeby np. zabić w pamięci niesmaczny fantom naszego upierdliwego kamnienia. Często atak zdarza się też po aerobiku, ćwiczeniach w siłowni i nagłym stresie lub w trakcie uprawiania seksu z twoim partnerem. Powoduje on znaczne opóźnienia doznań w tym całkowity zanik orgazmu u obojga partnerów. Ustępuje dopiero po kilku tygodniach od wystąpienia przyczyny. Prze ten czas ostry ból budzi cię w nocy lub nad ranem.
No i masz babo placek. I jak tu zadawać się z takim?
  Profil uzytkownika: Zojka36 i 1/4     
kamień


Wpisów: 8037
Od: 2007-10-12
2010-04-09 21:33
a ja nie o tobie akurat...
  Profil uzytkownika: kamień     
Zojka36 i 1/4
Ojmiakon


Wpisów: 334
Od: 2010-03-24
2010-04-09 21:46
a to bardzo przepraszam
w końcu chyba mam odrobinkę kultury
  Profil uzytkownika: Zojka36 i 1/4     
Zojka36 i 1/4
Ojmiakon


Wpisów: 334
Od: 2010-03-24
2010-04-09 21:56
Dozwolone od lat 18-stu !
Wasza Bezpruderyjność oto i

kilka luźnych refleksji w dowolnej formie :

Zuzanna ( taj ja może nazwijmy) stała zziębnięta siąpiącym wiosennym deszczyku na poboczu dwupasmówki nieopodal Wyszkowa. Wysadził ja tu ponad godzinę temu kierowca ciężarówki, który zabrał ja po drodze z Pniewa . Zuzanna miała prawie dziewiętnaście lat i w zeszłym roku skończyła zawodówkę, gdzie wyuczyła się na fryzjerkę. Nie przykładała się zbytnio do nauki, największym jej marzeniem było wyrwać się domu rodzinnego od wiecznie zrzędzącej matki i rozwrzeszczanego młodszego rodzeństwa, dla którego nie zamierzała wiecznie być niańka. Kiedy wiec tylko skończyła szkole jeszcze tego samego dnia spakowała się i wyniosła do poznanego dwa miesiące wcześniej chłopaka. Rodzice nie byli zachwyceni jej decyzja, a rozwścieczona matka na odchodne wykrzyczała, ze ma się jej więcej na oczy nie pokazywać.

Zamieszkali wynajmowanym przez niego pokoju Tomaszowie. Z początku było całkiem fajnie. Przez pierwsze kilka dni prawie nie wychodzili łózka. Adam pracował warsztacie blacharskim, ona próbowała znaleźć prace, najpierw jako fryzjerka, potem jakakolwiek. Dostała się na barmankę pijalni piwa, ale popracowała tylko miesiąc, bo Adam był bardzo zazdrosny zrobił straszna awanturę widząc, jak jakiś podchmielony facet składał jej niedwuznaczne propozycje. Gosć miał obita gębę, ją właściciel wyrzucił roboty. Zresztą jaka to była robota. Dwanaście godzin dziennie, bez umowy, zadymionym barze wśród podrywających ja pijaków. Za siedemset złotych miesięcznie. Nie było czego żałować.
cdn.
  Profil uzytkownika: Zojka36 i 1/4     
synko_gniew_rybaka
Eire


Wpisów: 3607
Od: 2009-01-04
2010-04-10 01:27
niniejszym mam zaszczyt przedstawic Ci Zojku/ko droga jednego z honorowych członków (nie lubie tego słowa przy okreslaniu ludzi) koscioła LeClicto - Salwomira Dalińskiego...

jako, że widze Twe ogromne parcie na Sukces i chęc zaistnienia na trwałe w sercach i duszach wiernych Kosciola - prosze poznaj pierwszego członka Komisji, który oceniał bedzie Twa LeClicto:

http://www.youtube.com/wat ch?v=Pa2rwk-SlCo&feature=related


bardzo spodobala mi sie wariacja z eClicto-bookami! Doprawdy bardzo innowacyjne! Do zobaczenia juz wkrótce na Synodzie - zapodamy po kielichu i zatanczymy na wodzie!

Badź Zdrów Zojko piękna - niech Twa LeClicto skróci moja męka!
  Profil uzytkownika: synko_gniew_rybaka     
Zojka36 i 1/4
Ojmiakon


Wpisów: 334
Od: 2010-03-24
2010-04-10 07:36
Wspaniałaż to osoba Wasza Eminencjo . Pięknie dziękuję za owąż prezentację !
  Profil uzytkownika: Zojka36 i 1/4     
Tatkosalatko


Wpisów: 274
Od: 2009-04-13
2010-04-10 08:27
a kogo? bo jak widze masz jakis problem
  Profil uzytkownika: Tatkosalatko     
Zojka36 i 1/4
Ojmiakon


Wpisów: 334
Od: 2010-03-24
2010-04-10 08:59
Droga sałatko ups ! (wybacz proszę ), zatem mój drogi tatko-sałatko, o ile mi wiadomo odrobina kultury osobistej to nie żaden problem, a kogo przeprosiłam - wierz mi już on dobrze wie gagatek heh
  Profil uzytkownika: Zojka36 i 1/4     
dzch


Wpisów: 4287
Od: 2010-01-18
2010-04-10 10:07
Przypominam ze glos decydujacy w Kosciele le Clictoris ma jego Papiez ktory zabiera glos niezmiernie rzadko i porozumiewa sie telepatycznie z kardynalem koscola ktory jest najblizej. Wczoraj przekazal mi oredzie z informacja ze sprawa sw. Zofi wyglada pozytywnie.

Zofio, nie spuszczaj oka z Papieza prosze obcujac z Twym Przedmitem Kultu.
http://img405.imageshack.u s/img405/3192/clictorisrevision.gif

Clictoris z Toba.
  Profil uzytkownika: dzch     
Zojka36 i 1/4
Ojmiakon


Wpisów: 334
Od: 2010-03-24
2010-04-10 10:21
Staropolskim obyczajem mój drogi spuszczam się na ciebie i twą wielką wiedzę tajemną w Kościele Le Clitoris.

I obiecuję ci solennie mój bracie w wierze , nie spuszczać z oka Papierza i oby on sam w swym wielkim Dostojeństwie był łaskaw spuścić swoją łaskę na mnie.

O Clitoris , mej nędzy długiej się ulituj!
  Profil uzytkownika: Zojka36 i 1/4     
Zojka36 i 1/4
Ojmiakon


Wpisów: 334
Od: 2010-03-24
2010-04-10 10:57
Dozwolone od lat 18-stu !
Wasza Bezpruderyjność oto i

kilka luźnych refleksji w dowolnej formie cz. II :

Sielanka nie trwała długo, sama w obcym mieście, Adamowi nawet na myśl nie przychodziło aby zalegalizować ich związek, ciągłe wyrzuty, ze musi na nią robić, on tylko siedzi domu nawet porządnego obiadu nie umie ugotować. Ale przecież kochała go, wiec jakoś to znosiła, lecz pewnego dnia do ich pokoju zapukała zona właściciela warsztatu, którym pracował Adam. Oświadczyła, ze Adam zrobił dzieciaka jej córce i teraz będzie musiał się nią ożenić, ona ma się natychmiast stad wynosić. Skurwiel nie miał nawet odwagi sam jej tego powiedzieć. Ze łzami oczach spakowała swój skromny dobytek zastanawiała się co teraz sobą pocznie. Do domu nie mogla wrócić, zresztą nawet nie chciała. Musiała by pokajać się przed matka wysłuchiwać jak ja ostrzegała, ze to tak się skończy. Jedyna osoba, która jej przychodziła na myśl, była jej starsza siostra Irena , ale ona studiowała Szczecinie , a to kawal świata stąd, Zuzia miała tylko kilka złotych kieszeni. Pozostawała tylko jazda okazja.

- No wreszcie ktoś się nade mną zlitował. pomyślała dziewczyna widząc jak nadjeżdżający samochód włączył kierunkowskaz zatrzymał się obok niej.
- Dokąd to się dziecko wybierasz taka pogodę zapytał starszy mężczyzna przez otwierająca się prawa szybę.
- Do Szczecina .
- Wsiadaj.
Wrzuciła torbę na tylne siedzenie, wsiadła i pojechali. Samochód był bardzo elegancki, ze skórzanymi jasnymi fotelami, kierowca całkiem miły, ona przecież musiała się przed kimś wygadać. Opowiedziała mu wiec cala swoja historie. Od początku do końca. Powiedziała tez, ze jest bez grosza musi sobie znaleźć jakaś prace, ze dzisiaj jeszcze nic nie jadła.

- Zrób mi loda to postawie ci obiad jeszcze dorzucę piec dych. powiedział kierowca.
Kompletnie zaskoczona ta propozycja dziewczyna zaczerwieniła się, ale po chwili skinęła głowa, ze się zgadza. Zjechali drogi wjeżdżając leśna dróżkę samochód zatrzymał się. cdn.
  Profil uzytkownika: Zojka36 i 1/4     
egirevs


Wpisów: 212
Od: 2010-03-15
2010-04-10 13:38
"Jak na ironię losu , nie wiem co napisać wybaczcie , może póżniej Wszyscy nie żyją 87 osób !

Zakladasz temat o faktach , o tragedii, a w innym debilnym temacie w tym samym czasie wypisujesz o swoich zboczonych pragnieniach.
Przynajmniej dzis moglbys sie zamknac !!!
  Profil uzytkownika: egirevs     
Zojka36 i 1/4
Ojmiakon


Wpisów: 334
Od: 2010-03-24
2010-04-10 15:58
masz rację egirevs i jak widzisz umiem się do tego przyznać, zapewniam jednak, że to był tylko zwykły przypadek zrobisz klik i już nic nie możesz zrobić
  Profil uzytkownika: Zojka36 i 1/4     
ghalib


Wpisów: 78
Od: 2009-09-06
2010-04-11 19:43
generalnie, to kicha, w tym prawie kiepskim porno nie ma zbyt wielu refleksji, niestety, co jest poziom opada z postu na post, szkoda bo zaczynalo byc ciekawie
  Profil uzytkownika: ghalib     
synko_gniew_rybaka
Eire


Wpisów: 3607
Od: 2009-01-04
2010-06-19 05:09
true

Wpisów: 4713
Od: 2006-09-05 2009-07-19 00:03

Zacznę już pracować nad doktryną. Wersja alfa pod koniec roku.________________

I co True... wersja alfa ready to go...? I tak już jest pół roku poślizgu, nie wiem co na to papiez powie...

co papiez powie, co na to odpowie?

on śpi, on śpi

a tu linia melodyczna dla nieprofesjonalistów w ramach do pośpiewania z rana:

http://www.youtube.com/wat ch?v=amiajGRZBwk



swoją drogą ciekawe jak z małego, szczerbatego zezolka wyrósł tak piękny kwiat! No żeby nie gadac od rzeczy i za syna ogrodnika nie byc uznanym - fajna dupa z tej Natalki wyrosła!

Ladies & Gentleman I have the honor to introduce my great idol of childhood: Natalia Ku-Klux Klan Kuklinska! : BRAAVO!

http://www.piosenkarze.eu/ foto/pios_kukulska.jpg

Przy tej okazji chcialbym zwołac nadzwyczajne Natychmiastowe Skupienie Duchownych i Wiernych Kościoła. Motywem przewodnim do rozważenia bedzie:

"Ewolucja i rozwoj emocjonalny kobiet w XXI wieku na tle rozwoju drugorzędowych cech płciowych oraz emancypacja LeClictoris przy użyciu popularnych serwisów społecznosciowych: facebook (LeClictoBook) i MySpace (MójPejs). Analogie, patologie, ginekologie."

Zaczynamy! V SOBÓR LeClicto uznaje za Otwarty!


case study: Natalia Ku-Klux_Klan K.
  Profil uzytkownika: synko_gniew_rybaka     
viola72


Wpisów: 63
Od: 2010-06-03
2010-06-30 12:38
hej
ciekawa jestem co, wszyscy tu mówiący o swojej tolerancji i prawie do życia dla każdej istoty, jedzą na obiad?
Czy rozumiecie stwierdzenie "prawo do życia" faktycznie, czy to tylko idiotyczne farmazony, wydumane i wyczytane w równie idiotycznych książkach na temat pseudoduchowości, lubiących gadać o wielkiej sile stwórczej, pamięci przodków, o tym kto pamięć ma a kto nie? Może spójrzcie trochę bliżej swojego nosa, bo duchowość i wiara w Boga jest niedostępna dla tych, którzy nie rozumieją podstawowych praw natury, nie przestrzegają nawet podstawowych praw człowieczeństwa, aby człowiekiem się stać. Bo to że ma się formę ludzką nie oznacza że się już człowiekiem jest. Człowiek to brzmi dumnie, ale na to miano trzeba sobie zapracować. Póki co więcej demonów i jaszczurów po ziemi chodzi niż faktycznie ludzi.
Czy ktoś w tej swojej "szlachetności" i "wolności" myśli o łagrach i obozach koncentracyjnych dla miliardów zwierząt, które potem zjada?
Gdzie tu Bóg, Siła Sprawcza, Miłość Wyższa, Wyższa Ludzka Jaźń??? Buahahaha, śmiechu warte.
Bez poważnych i dojrzałych podstaw duchowości to wszystko tylko pieprzenie i idiotyczne farmazony, onanizowanie się swoimi przemyśleniami na tak na prawdę obce tematy. To jakby ktoś kto umie 2+2 chciał wypowiadać się na temat teorii względności, tak na prawdę nie wiedząc czym jest w istocie swojej liczba 2, i że czasami 2+2 nie zawsze jest 4.
Pozdrawiam i życzę ciekawych "przemyśleń" w temacie.
ciekawe kto odważy się zmierzyć z tematem a nie tylko zlinczować mnie , heheeheh.
  Profil uzytkownika: viola72     
synko_gniew_rybaka
Eire


Wpisów: 3607
Od: 2009-01-04
2010-06-30 13:19
Viola, witamy Cie serdecznie w naszym Kościele. Abyś mogła usłyszeć odpowiedź od wyznawców naszej religii musisz pokazać nam swą LeClicto (Facebook, Picasa, Flickr). Takie są procedury:

pokaż pipkę, dam Ci kotka.

Ave
  Profil uzytkownika: synko_gniew_rybaka     
dzch


Wpisów: 4287
Od: 2010-01-18
2010-06-30 14:08
..duchowość i wiara w Boga jest niedostępna dla tych, którzy nie rozumieją podstawowych praw natury

Masz racje Kochana Siostro, Kosciol Le Clictoris zaleca codzienne obcowanie z Przedmiotem Kultu.

Popatrz na *Powstanie Kosciola Le Clictoris*

http://img405.imageshack.u s/img405/3192/clictorisrevision.gif
  Profil uzytkownika: dzch     
sebastian.jaw


Wpisów: 2005
Od: 2006-12-02
2010-06-30 14:12
Bog, kosciol, religia...
Bog to fikcja. Kosiol to sekta i biznes. Religia natomiast jest po...bana.
Amen.
  Profil uzytkownika: sebastian.jaw     
szedi


Wpisów: 3458
Od: 2008-10-02
2010-06-30 14:43
Bluźnisz Seba!
Niech Ci po bólach będzie spuszczone.
  Profil uzytkownika: szedi     
Facet46
Szlachta nie pracuje


Wpisów: 4638
Od: 2009-03-25
2010-06-30 19:41
Viola72, gotow jestem podjac polemike z Toba, lecz by poznac platforme dyskusji uswiadom mnie najpierw czym Ty sie odzywiasz, skoro juz jako drapieznik startuje z pozycji barbarzyncy...
  Profil uzytkownika: Facet46     
viola72


Wpisów: 63
Od: 2010-06-03
2010-07-04 10:53
no dziwne pytanie, czym się odżywiam, a co? oprócz mięsa nic na ziemi już nie ma do jedzenia?
jem wszystko co nie ma układu krwionośnego, nie czuje bólu, nie jest męczone, ubezwłasnowolnione, nie jem nikogo kto ma instynkty macierzyńskie, które cierpi gdy mu się małe odbiera i hoduje m.in. na białą cielęcinę. Nie jem nikogo kto ma oczy i patrzy, nie jem nikogo kto ma takie samo prawo żyć jak ja. Proste!

  Profil uzytkownika: viola72     
dzch


Wpisów: 4287
Od: 2010-01-18
2010-07-04 11:59
Forumowy Kosciol Le Clictoris nie zajmuje sie przyziemnymi sprawami gastronomii wiernych, nie jest jadlodajnia. Poswiecamy sie sprawom nieskonczenie wyzszej kategorii, obcowaniem z Dusza Kobiety.
  Profil uzytkownika: dzch     
Borrka
Hospicjum na Wilsona


Wpisów: 17561
Od: 2003-04-06
2010-07-04 12:01
Typowy przyklad szowinizmu meskiego - sugerujesz takie wlasnie umiejscowienie subtelnej, kobiecej duszy ?!

Siostry !
  Profil uzytkownika: Borrka     
Lisabeth


Wpisów: 148
Od: 2007-08-12
2010-07-04 13:24
i pieniadze
Romersk-katolska kyrkan samfundets förskott för
inkomstår 2003 avrundat 72 000 000: skr

Källa; Skatteverket
  Profil uzytkownika: Lisabeth     
dzch


Wpisów: 4287
Od: 2010-01-18
2010-07-04 16:30
..sugerujesz takie wlasnie umiejscowienie subtelnej, kobiecej duszy ?!

Wszyscy znawcy kobiet twierdza ze piękna nieznajoma / Le clitoris, ce cher inconnu jest siedliskiem Kobiecej Duszy.
  Profil uzytkownika: dzch     
synko_gniew_rybaka
Eire


Wpisów: 3607
Od: 2009-01-04
2010-07-16 19:28
w przerwach pomiedzy medytacją zerknijcie bracia i siostry w na ten link kliknąwszy uprzednio:

http://www.youtube.com/wat ch?v=WsDL2y9e59I&feature=related

takie fajne, ładne nic, ale "ładne", i pomysłowe że ho ho
  Profil uzytkownika: synko_gniew_rybaka     
ANDRZEJEK


Wpisów: 35
Od: 2010-09-02
2010-09-14 20:59
bez urazy-ale czytajac te wszystkie wypowiedzi-po prostu piepszycie ze az zal z ...... sciska!!!dyskutujecie o czyms czego nie ma-cos jak alicja w krainie czarow czy dwuch takich co ukradli ksiezyc!!nie wiem dlaczego ludzie kaochaja sie w szarlatanstwach-szukaja sami problemow i utrudniaja sobie sami zycie-daja sie wpuszczasc w maliny przez wyznawcow jakis tam religii dajac im zarabiac fortuny??chore to wszystko!!!z pokolenia na pokolenie ludzie staja sie coraz bardziej glupi!!!czy ludziska zastanawiaja sie czasami nad tym -co to jest twor zwany religia??-fantazja wymysl palantow ktorzy byli niepismienni nieczytelni a mieli jakis swoj wlasny biznes cel-od farmera mahometa ktory wchodzil w zwiazki z malymi dziewczynkami po budde jezusa i cala reszte-kto napisal biblie koran itp....ludzie!!!kilkaset lat pozniej!!mahomet nie umial czytac ani pisac nagle cos go oswiecilo i mamy to co mamy!!jezusa zalatwili i tez mamy to co mamy!!-religie glupoty zacofania swietych panienek maryi jezuskow allahow i cholera wie jeszcze czego??paradoksem jeat to ze od zarania dziejow krolami prezydentami ksiezami allatojahami itp....zostaja durnie nieuki a ludzie kochaja ich i modla sie dajac dowod swojego ciemnogrodu zacofania-wszyscy ktorzy stwozyli religie i napisali te bzdurne ksiegi sa nikim i niczym!!!
  Profil uzytkownika: ANDRZEJEK     
broccoli
Niestety


Wpisów: 1787
Od: 2003-02-17
2010-09-14 21:22
dyskutujecie o czyms czego nie ma

Na tym polega inteligencja twórcza.

Jeśli nie jesteś posiadaczem tejże, nie krytykuj, tych posiadających.

Nikt z batem nie stoi i nie każe czytać.
Chyba, że nie mam racji.

  Profil uzytkownika: broccoli     
dzch


Wpisów: 4287
Od: 2010-01-18
2010-09-15 09:49
..dyskutujecie o czyms czego nie ma
Andrzejku, gdy dorosniesz i poznasz jakas dziewczyne zrozumiesz ze Obiekt Kultu Kosciola Le Clictoris istnieje naprawde.
  Profil uzytkownika: dzch     
synko_gniew_rybaka
Eire


Wpisów: 3607
Od: 2009-01-04
2010-09-15 20:38
Tak ci dopomóż LeClicto!

Brawo biskupie Pochwa Leony, takich duchownych racz nam objawiac Le ClictO!



Swoją drogą czy nie uwazacie Bracia i S I O S T R Y, że pisanie nazwy naszego Kościoła w ten sposób jak powyżej - z powiększeniem ostatniej literki "O" nie jest zasadne i nie podkresla jeszcze bardziej duchowego charakteru naszej organizacji nawiązując jednoczesnie optycznie do przedmiotu kultu?



AVE
  Profil uzytkownika: synko_gniew_rybaka     
chica


Wpisów: 38
Od: 2011-02-22
2011-03-02 17:27
Czuje sie niepocieszana poniewaz temat, ktory rozpoczelam
http://www.poloniainfo.se/ forum/temat.php?temat=35851 po kilku godzinach zostal zamkniety - nie mam wiec nawet mozliwosci wypowiedzenia sie.

To ciekawe, dlaczego watek mojego autorstwa tak szybko wyladowal w smietniku i zostal zamkniety, a ten watek od roku 2009 wciaz isnieje.
Na tym forum maja szanse przetrwac jedynie watki "kola wzajemnje adoracji"?


Rzeczywiscie, jak ktos wspomnial, nie znam forumowej histroii. Jestem tu nowa, ale jako wloczega europejski mialam okazje poznac Polonie w 5 krajach. Wsrod Polonii (z tego co widac po internecie to juz nawet i w kraju nad Wisla) wiele osob zajmuje sie ciaglym krytykanstwem i opluwaniem swoich rodakow - dzis, w "te dni", pewnie jestem bardziej upierdliwa niz zwykle... Mysle, ze jest wystrczajaco duzo stron, na ktorych ludzie ciagle narzekaja na Polakow i opluwaja sie nawzajem. Na portalu z klasa takie postawy nie powinny byc dopuszczlane ani bagatelizowane.


Synko rybaka, dziki za link.
  Profil uzytkownika: chica     
dzch


Wpisów: 4287
Od: 2010-01-18
2011-03-02 18:37
Ja czuje sie nieskonczenie bardziej niepocieszony bo tylu komplementow na raz nie dostalem przez wiele lat.
Chico, podstawa polskosci sa Polki a tych tu chyba nikt nie krytykuje a juz JA NA PEWNO NIE. Elementarna uczciwosc nakazuje ze na forum polskim krytykuje sie najbardziej odrazajace wady polskie na szwedzkim szwedzkie itp. Polecam przemyslenie genialnego wpisu Badboya: czy to nie jest dziwne, że dość ogólne wpisy o katolickiej ciemnocie, Wackach i debilach powoduje, że ktoś czuje się osobiście dotknięty

Przypominam, temat "Bóg, kościół, religia", to nie zarty
  Profil uzytkownika: dzch     
synko_gniew_rybaka
Eire


Wpisów: 3607
Od: 2009-01-04
2011-03-02 19:11
Synko rybaka, dziki za link.

- prąciem bardzo.
  Profil uzytkownika: synko_gniew_rybaka     
szedi


Wpisów: 3458
Od: 2008-10-02
2011-03-03 05:49
Moszna było tak od razu.
  Profil uzytkownika: szedi     
dzch


Wpisów: 4287
Od: 2010-01-18
2011-06-18 10:26
Kochani Siostry i Bracia Kosciola LeClictoris

Wczoraj miala miejsce wzruszajaca uroczystosc przyjecia nowych owieczek na lono Naszego Kosciola.
http://www.poloniainfo.se/ forum/temat.php?temat=37034

Dla uswietnienia uroczystosci Wladza Najwyzsza przekazala historyczna wersje Obiektu Kultu.
http://www.kajetan.nu/LeCl itoris.jpg

Clictoris z Wami
  Profil uzytkownika: dzch     
maly_ufo
District 9


Wpisów: 4061
Od: 2007-10-18
2011-06-18 12:18
Jako świeży wyznawca (chciałem użyc innego określenia, ale słowo "członek" mogłoby byc źle zrozumiane :lol kościoła LeClictoris chciałbym również wstawic fotkę przedstawiającą "przedmiot" kultu i oddac mu cześc http://upload.wikimedia.or g/wikipedia/commons/d/d1/SheelaWiki.jpg
  Profil uzytkownika: maly_ufo     
synko_gniew_rybaka
Eire


Wpisów: 3607
Od: 2009-01-04
2011-06-18 12:54
jakze serce sie raduje gdy Kosciol sie rozwija i przybywa wiernych!

Ave LeClicto!

Niech LeClicto w sercach Wam zamieszka
niewazne ime wlascicielki: Ania, Kasia czy Agnieszka!
Kochamy wszystkie LeClisto tak samo mocno
Jesienia Zima oraz Wczesna Wiosna!
  Profil uzytkownika: synko_gniew_rybaka     
maly_ufo
District 9


Wpisów: 4061
Od: 2007-10-18
2011-06-19 21:22
Bracia!!! uważajcie! szatan czai się....

http://www.google.pl/imgre s?imgurl=http://www.obieg.pl/files/images /27-dzien-PMS---Vagina-Dentata.jpg&imgref url=http://www.obieg.pl/recenzje/10234&us g=__yrUa7bUzRM5AMCpUaHYXm-4Bs7c=&h=535&w= 600&sz=28&hl=pl&start=96&zoom=1&tbnid=5CF H_Dw2Q0rdoM:&tbnh=129&tbnw=148&ei=Qkv-TdP cJ9DvsgaUlf3tDQ&prev=/search%3Fq%3Dpos%25 C4%2585g%2Bwaginy%26hl%3Dpl%26sa%3DX%26bi w%3D1272%26bih%3D600%26tbm%3Disch%26prmd% 3Divns&itbs=1&iact=hc&vpx=327&vpy=320&dur =1101&hovh=152&hovw=171&tx=99&ty=90&page= 6&ndsp=18&ved=1t:429,r:1,s:96&biw=1272&bi h=600
  Profil uzytkownika: maly_ufo     
pratsam


Wpisów: 2954
Od: 2007-03-01
2011-06-19 21:37
Szatanska Le Clitoris,trzeba wezwac czlonkow na odprawienie egzorcyzmow.
Czytalem ufo ze jestes juz czlonkiem
  Profil uzytkownika: pratsam     
maly_ufo
District 9


Wpisów: 4061
Od: 2007-10-18
2011-06-19 21:49
"Czytalem ufo ze jestes juz czlonkiem"

Tak to prawda, objąłem funkcję mini-stranta i jak poprosisz to mogę wciągnąc cię na członka
  Profil uzytkownika: maly_ufo     
pratsam


Wpisów: 2954
Od: 2007-03-01
2011-06-19 22:00
Nie,dziekuje bardzo.
Cale dorosle zycie to ja wciagam na czlonka,nie chce byc wciagany
  Profil uzytkownika: pratsam     
dzch


Wpisów: 4287
Od: 2010-01-18
2011-12-25 13:52
Do wiernych Kosciola LeClictoris.

Nasza cywilizacja to kolejne rewolucje: rozpalanie ognia, wynalazek kola, pisma, internet, powstanie Kosciola LeClictoris. Po kazdej rewolucji nastepuje ulepszanie epokowej przemiany i tak tez jest w naszym Kosciele.

Tomte przyniosl nam kolejna wersje (clictoris v3) Cudownego Obrazu "Powstanie Kosciola LeClictoris"
Obraz zyje, oddycha..

http://i1099.photobucket.c om/albums/g389/suczygaik/clictorisv3.gif

Clictoris z Wami
  Profil uzytkownika: dzch     
kamień


Wpisów: 8037
Od: 2007-10-12
2011-12-25 14:02
ja sie zawsze zastanawiam czy to nie kajetan na obrazie (ten w czapce)
  Profil uzytkownika: kamień     
Badboy


Wpisów: 23049
Od: 2004-06-10
2011-12-25 14:04
pewne "zamglenie" obiektu kultu powoduje, że staje się on jeszcze bardziej tajemniczy i godny uwielbienia, być może to dlatego, że wyznawcom oczy zachodzą mgłą w obliczu doskonałości
  Profil uzytkownika: Badboy     
dzch


Wpisów: 4287
Od: 2010-01-18
2011-12-25 14:21
Obraz jest Cudowny i dlatego oczy zachodzą mgłą w obliczu doskonałości..
  Profil uzytkownika: dzch     
szedi


Wpisów: 3458
Od: 2008-10-02
2011-12-25 15:17
W naszej kuchni podczas świątecznego obrzędu zaparowała szyba w kształcie ogromnej clictoris.Teraz wszyscy z bloku przychodzą oddać jej cześć i składają ofiarę.


A sąsiad z klatki obok opowiedział kawał:


-Kochanie Twoja łechtaczka jest jak cytryna!
-taka wielka?
-nie, taka kwaśna!
  Profil uzytkownika: szedi     
leszek7008


Wpisów: 854
Od: 2011-05-07
2011-12-25 15:31
Serwus zDZiCHu - jestem wolnym strzelcem ,rozgladam sie za jakas wiara. Z nazwy ,tak kurde nawet zachecajace.
Chcialbym zapoznac sie z formularzem ,oraz wysokoscia skladek.
Prosze o rozpoczecie praktyk mozliwie jak najszybcie,jako obserwator.
Tez chce, w podziece za wszystkie spazmy uniesien prosic o nieustajaca moc i wiare ze jeszcze dlugo dane mi bedzie rozkoszy doznawac.
Jaka najblizsza uroczystosc ?Pomijam indywidualne penetracje w domowych pieleszach.
  Profil uzytkownika: leszek7008     
Aby sorell


Wpisów: 11327
Od: 2010-04-16
2011-12-25 16:05
Wpis wykasowany przez Administratora. Łamanie regulaminu serwisu.
  Profil uzytkownika: Aby sorell     
dzch


Wpisów: 4287
Od: 2010-01-18
2011-12-25 17:34
Kosciol nasz nie przewiduje (na razie) formularzy, skladek, ofiar, umartwien i kar piekielnych po wiek wiekow.

Zalecamy czeste i regularne obcowanie z Obiektem Kultu w dowolnym czasie i miejscu. Nasza religijna praktyka powoduje ze posiadaczka Obiektu jest szczesliwa a wiec jej maz, rodzina, szef, kolega rowniez. Kazdy czlowiek dazacy do szczescia jest w naszym Kosciele mile widziany

Clictoris z Wami, kochani Siostry i Bracia
  Profil uzytkownika: dzch     
synko_gniew_rybaka
Eire


Wpisów: 3607
Od: 2009-01-04
2011-12-28 03:21
Po glebokiej analizie dochodze do jeszcze glebszego przekonania, ze wersja v3 jest wersja najbardziej dojrzala I najbardziej oddajaca istote rzeczy. To juz nie tylko blyskajaca czerwonym swiatlem latarnia morska niczym drogowskaz dla zblakanego wedrowca, ale w pelni samodzielnie zyjaca (oddychajaca) istota! Cieknaca slinka papieza dodaje dzielu ekspresji i spina tresc przeslania LeClicto spojna klamra formy!
 
  Profil uzytkownika: synko_gniew_rybaka     
Aby sorell


Wpisów: 11327
Od: 2010-04-16
2011-12-28 08:39
Wpis wykasowany przez Administratora. Łamanie regulaminu serwisu.
  Profil uzytkownika: Aby sorell     
synko_gniew_rybaka
Eire


Wpisów: 3607
Od: 2009-01-04
2011-12-28 11:26
Nie rozumie bracie Aby Twoich obaw, nie wstapiles jeszcze do Kosciola a juz obawiasz sie, ze Cie z niego usuna? XVII Synod LeClicto obedzie sie 23.05 w Kosciele Dziewicy Lwicy Macicy w Jastrzebiu Zdroju. W obecnej formule nasz Kosciol ma charakter egalitarny choc jego rdzen (bez skojarzen tym razem) tworzy scisla elita. Po uporaniu sie z niewiernymi na terenie Eurostrefy planowana jest ekspansja ideologiczna na kraje turbanistyczne a takze na stolice malych robocikow napedzanych ryzem . (BB). W przypadku innych nurtujacych Cie pytan pisz prosze na adres: kancelaria@leclicto.com.
  Profil uzytkownika: synko_gniew_rybaka     
Aby sorell


Wpisów: 11327
Od: 2010-04-16
2011-12-28 12:05
Wpis wykasowany przez Administratora. Łamanie regulaminu serwisu.
  Profil uzytkownika: Aby sorell     
dzch


Wpisów: 4287
Od: 2010-01-18
2011-12-28 12:06
Prorok Synko wyczerpujaco okreslil plan dzialania Kosciola.
Pole dzialnosci misyjnej jest olbrzymie, potencjalnych posiadaczek Obiektu Kultu jest ok 3.5 mld choc nie wszystkie sie nadaja. Prowadzacy dzialalnosc misyjna sam ocenia ktora moze zostac Swieta Panska.
  Profil uzytkownika: dzch     
leszek7008


Wpisów: 854
Od: 2011-05-07
2011-12-28 13:15
Bedac tak zacheconym ,postanowilem dokonac aktu z moja super Li.Jednakze tym razem oddajac swiadomie czesc naszej koscielnej sprawie.
Tym razem cos jakby przez szczytowania mgle objawilo sie,cos jak scena (moja ulubiona)z Raz do roku w Skirolawkach. Z .Nienackiego.To bylismy my wyznawcy w szale rozkoszy,poczulem taaaka wiez z Wami bracia i siostrzyczki ze szok.Taki szok zasluguje na duze Sz!
Lakne powtorki i przyrzekam praktykowac.Tak mi dopomoz Le Clitoris w tych codownych chwilach.I prowadz mnie ku nastepnym i niezliczonym.A w chwilach zwatpienia niech korzen nie gasnie.
Niech moc i wdziek Le Clito bedzie z Wami !!!
  Profil uzytkownika: leszek7008     
dzch


Wpisów: 4287
Od: 2010-01-18
2011-12-28 13:54
Witajcie Bracia kochani!

Razem stworzymy lepszy swiat.

Clictoris z Wami.
  Profil uzytkownika: dzch     
leszek7008


Wpisów: 854
Od: 2011-05-07
2011-12-28 14:44
Czy putin jest czlonkiem naszego kosciola ?
Widzialem jego reklame niesiona na ramionach wyznawcow.
On na zdjeciu taki radosny i spowity w rozwinieta prezerwatywe niczym futerkiem z gronostaja.
Czy naleza do Le ,smerfy lub inne znane osobistosci np.Szreku ?

Z powazaniem.
Czlonek ktory doswiadcza laski huci
  Profil uzytkownika: leszek7008     
kamień


Wpisów: 8037
Od: 2007-10-12
2012-01-13 09:31
http://www.wiocha.pl/39999 2,Tatuaz_z_przeslaniem

Czy tak wyglada szatan w waszym kościele?
  Profil uzytkownika: kamień     
maly_ufo
District 9


Wpisów: 4061
Od: 2007-10-18
2012-01-13 21:27
Kamien, w każdym (chyba) kościole istnieje zarówno sacrum jak i profanum w naszym jest cóś takiego jak diabeł(ka), ale wygląda mniej-więcej tak


http://img.bazarek.pl/1352 28/10613/2524938/12487005924e38ff4a92010. jpg
  Profil uzytkownika: maly_ufo     
szedi


Wpisów: 3458
Od: 2008-10-02
2012-01-13 22:05
Panowie proszę przystąpić do obrządku i bez dworowania z Obiektu Kultu, Jego Eminencja nie toleruje zaniedbań zwłaszcza piątkowych.
Ja już po i czuję się jak lizus/prymus.
  Profil uzytkownika: szedi     
kamień


Wpisów: 8037
Od: 2007-10-12
2012-01-13 22:15
faktycznie, chyba najwyzszy czas udac sie na "msze"
  Profil uzytkownika: kamień     
maly_ufo
District 9


Wpisów: 4061
Od: 2007-10-18
2012-01-13 22:27
Ależ Wielebny Szedi! ja dopóty nie siadam do kompa dopóki nie dokonam obrządku
  Profil uzytkownika: maly_ufo     
dzch


Wpisów: 4287
Od: 2010-01-18
2012-01-14 12:45
Bracie Ufo, wroze Ci wielka kariere w naszym Kosciele.

Clictoris z Toba.
  Profil uzytkownika: dzch     
maly_ufo
District 9


Wpisów: 4061
Od: 2007-10-18
2012-01-14 14:04
"Clictoris z Toba."

I vagina zawsze dziewicza
  Profil uzytkownika: maly_ufo     
Lulu Confaboulu
Sarkazm i szydera


Wpisów: 6700
Od: 2009-03-30
2012-01-14 14:11



cale zycie pod gore???
  Profil uzytkownika: Lulu Confaboulu     
Aby sorell


Wpisów: 11327
Od: 2010-04-16
2012-01-14 16:23
Wpis wykasowany przez Administratora. Łamanie regulaminu serwisu.
  Profil uzytkownika: Aby sorell     
maly_ufo
District 9


Wpisów: 4061
Od: 2007-10-18
2012-01-18 19:50
Lulu, dałaś mi rebus z tym "pod górkę???" a ja jakiegoś zaćmienia dostałem i dopiero dziś jak zajrzałem to załapałem o co kaman

Ale, ja tu pokornie w innej sprawie ....chciałbym zwrócić się do władz naszego Kościoła o zorganizowanie jakichś rekolekcji cy cuś i zaprosić wierne z zaprzyjaźnionego Kościoła, bo one są tam bidulki prześladowane i dyskryminowane

http://femen.org/
  Profil uzytkownika: maly_ufo     
szedi


Wpisów: 3458
Od: 2008-10-02
2012-01-19 05:51
Przyłączam się do Ufa.Niech lizną trochę innej wiary, może im się poprawi.

http://www.youtube.com/wat ch?v=z-1TSgFI6_w
  Profil uzytkownika: szedi     
kajetan
Sztokholm


Wpisów: 16835
Od: 2000-09-01
2012-01-22 23:54
Skoro w Szwecji zarejestrowano Missionerande Kopimistsamfundet jako religie, to moze biskup Skandynawski postaral sie o zalegalizowanie kosciola Le Clitoris. w Szwecji? A potem... Religia stoi ponad prawem....
  Profil uzytkownika: kajetan     
synko_gniew_rybaka
Eire


Wpisów: 3607
Od: 2009-01-04
2012-01-23 09:43
no wlasnie o to chodzi - zarejestrowac LeClictoris jako legalnie dzialajacy kosciol. Dzieki nabytym ta droga prawom bedziemy mogli legalnie robic pieniadze, np. druk okolicznosciowych LeClicto, broszury, plakaty etc etc (wrzucajcie pomysly). Mozna bedzie pomyslec o jakims profilu na facebooku. Pozniej juz prosta droga do emisji wlasnej waluty, papierow wartosciowych, paszportow
Dlatego apeluje do Kardynala PochwaLeony'ego o jak najszybsze podjecie krokow w celu zarejestrowania naszego kosciola na terenie Szwecji.

czy nie mozna zrobic tego jakos on-line? Mysle, ze koszty takiej rejestracji to cos okolo 20EUR - mozemy sie jakos zrzucic i Kosciol bedzie jak ta lala.
  Profil uzytkownika: synko_gniew_rybaka     
maly_ufo
District 9


Wpisów: 4061
Od: 2007-10-18
2012-01-29 21:54
We wcześniejszym wpisie popełniłem fo pa....chodziło nie o działaczki zaprzyjaźnionego "Kościoła" lecz o działaczki zaprzyjaźnionej Cerkwi

A propos dziewczyny zostały zatrzymane w Davos....

http://bi.gazeta.pl/im/4/1 1047/z11047804X.jpg
  Profil uzytkownika: maly_ufo     
dzch


Wpisów: 4287
Od: 2010-01-18
2012-01-30 11:05
Papiez naszego Kosciola zamieszkuje Skandynawie a wiec przedstawiciel tejze powinien rozpoczac rejestracje. Bracia Kochani, z wielka pokora przyjmuje ten wielki i zaszczytny obowiazek.
Potrzebuje jednak Waszej pomocy.
LeClictoris jest Kosciolem forumowym a wiec prace rejestracyjne musimy zaczac od zarejestrowania Go na Forum PI. Proponuje umieszczenie Cudownego Obrazu naszego Kosciola w miejscu reklamy Swedbanku (na prawo) albo w innym miejsce zgodnie z wola Admina.
Sugerowalem juz to kilka razy..

To cudownie pasuje do *Planu PI na 2012* (Facebook) aby zostac najlepsza strona na swiecie, Koscol LeClictoris jest juz najlepszy na swiecie w swojej kategorii.
  Profil uzytkownika: dzch     
criss
Madrid-Stockholm


Wpisów: 402
Od: 2012-02-15
2012-03-20 22:00
http://ksiazki.wp.pl/gid,1 845,tytul,Byla-ofiara-molestowania-i-hand larzy-kobietami-Slynna-polska-modelka-opo wiada-o-piekle-przez-ktore-przeszla,galer ia.html

...z qrwy do zakonnicy...czyz nie fascynujaca historia...
  Profil uzytkownika: criss     
Badboy


Wpisów: 23049
Od: 2004-06-10
2012-03-20 23:12
to siostra Michała Szpaka?
http://www.google.de/imgre s?imgurl=http://www.jaslo4u.pl/static/new s/2011/03/michal_szpak/1.jpg&imgrefurl=ht tp://www.jaslo4u.pl/michal-szpak-czasem-m yje-naczynia-newsy-jaslo-10375&h=364&w=54 4&sz=55&tbnid=IyGim-ThF8JzmM:&tbnh=90&tbn w=135&prev=/search%3Fq%3Dmicha%25C5%2582% 2Bszpak%26tbm%3Disch%26tbo%3Du&zoom=1&q=m icha%C5%82+szpak&usg=__D9s-UuHHc5TBxwJ8Nx kOfobJO9g=&sa=X&ei=mP9oT_yIA8nJswaHl93lBw &ved=0CF4Q9QEwBg&dur=439
  Profil uzytkownika: Badboy     
criss
Madrid-Stockholm


Wpisów: 402
Od: 2012-02-15
2012-04-03 22:39
...no i wreszcie jestesmy w czyms najlepsi ...

http://kobieta.wp.pl/kat,1 10400,title,Rewolucyjne-zmiany-z-zawieran iu-malzenstw-katolickich,wid,14383414,wia domosc.html

...ale zeby isc do psychiatry lub psychologa przed... to nie jest wcale takie glupie...
...ale najbardziej to bedzie przerabane co sasiady powiedza jak koscielnego nie bedzie
  Profil uzytkownika: criss     
dzch


Wpisów: 4287
Od: 2010-01-18
2012-04-04 10:29
Pierwsza zmiana to wydłużony okres narzeczeństwa nawet do kilku lat.. Tym samym dłużej potrwają także nauki przedmałżeńskie.. Księża zamierzają wnikliwiej badać powody, dla których narzeczeni chcą wziąć ślub.. Będą również uważnie badać przeszłość.. Możemy spodziewać się pytań o doświadczenia seksualne, uzależnienia czy przebyte choroby weneryczne..
Tak trzymac


Forumowy Kosciol Le Clictoris nie planuje jednak podobnych zmian.
  Profil uzytkownika: dzch     
zbanujMNIE
kozie dydy


Wpisów: 355
Od: 2012-02-21
2012-04-04 12:55
Pochwa Lony! LeClitoris.
  Profil uzytkownika: zbanujMNIE     
kajetan
Sztokholm


Wpisów: 16835
Od: 2000-09-01
2012-04-04 15:27
Pochwa Leony.
  Profil uzytkownika: kajetan     
maly_ufo
District 9


Wpisów: 4061
Od: 2007-10-18
2012-04-04 16:54
I vagina zawsze dziewicza.....
  Profil uzytkownika: maly_ufo     
Forum -> 3po3 -> Bóg, kościół, religia
Ten wątek jest stary. Komentowanie wyłączone.
Pokaż wpisy






Sprzatanie na dzis / transport (Södertälje)
Tłumaczenie (Sztokholm)
Praca dla doświadczonego stolarza (Sztokholm)
Firma Sprzątające (Helsingborg)
FIRMA SPRZATAJACA (VÄNDELSÖ)
Dam Pracę (Värmdö )
Praca (Södertälje)
Praca od zaraz (Uddevalla)
Więcej





Ugglegränd o jednej z najkrótszych uliczek w Sztokholmie.
Agnes na szwedzkiej ziemi
Szwecja o smaku lukrecji czyli spotkanie w bibliotece Morenowej.
Agnes na szwedzkiej ziemi
Kristineberg slott – piękny pałacyk z Kungsholmen.
Agnes na szwedzkiej ziemi
Firma Sprzątająca
Polka w Szwecji
Moja historia cz.5
Polka w Szwecji
Przygoda z malowaniem
Polka w Szwecji
Nowe szwedzkie słowa 2023 - nyord
Szwecjoblog - blog o Szwecji


Odwiedza nas 30 gości
oraz 0 użytkowników.


nie uczciwi pracodawcy
Szwedzki „wstyd przed lataniem” napędza renesans podróży koleją
Katarzyna Tubylewicz: W Sztokholmie to, gdzie mieszkasz, zaskakująco dużo mówi o tym, kim jesteś
Migracja przemebluje Szwecję. Rosną notowania skrajnej prawicy
Szwedka, która wybrała Szczecin - Zaczęłam odczuwać, że to już nie jest mój kraj
Emigracja dała mi siłę i niezależność myślenia










© Copyright 2000-2024 PoloniaInfoNa górę strony