Odwiedzin 37816741
Dziś 2565
Poniedziałek 29 kwietnia 2024

 
 

Forum: Komputer i człowiek - Pomocy! monitor mi sie nie włącza!!!

 
 

Ten wątek jest stary. Komentowanie wyłączone.
Pokaż wpisy
AutorPomocy! monitor mi sie nie włącza!!!
gruszek99


Wpisów: 1
Od: 2009-05-11
2009-05-11 20:08
Witam wszyskich.
mam problem- mianowicie posiadam monitor HP w2207h(monitor wysokiej klasy-HDMI, wejścia usb przy monitorze itp), którego mam podłączonego do kompa optimusa , który ma 500GB pamięci, 2GB Ram, kartę graficzną GeForce8400Gs-256Mb i wszystko działa na systemie WindowsXp. Wszystko byłoby piękne, gdyby nie to, że od pewnego czasu monitor tak jakby nie łapał sygnału od komputera i nie włącza się przy starcie! Co dziwne, gdy zrestartuje komputer to monitor się włącza...!!! Jest jeszcze ważna informacja, że parę miesięcy normalnie działał. Ważne jest też to , gdy go puszczę przez normalne wejście to działa bez zarzutu, ale za to tracę dużo rozdzielczości, natomiast tak się dzieje gdy go puszczę przez wejście hdmi w kompie oraz to wejście które jest zaraz obok wejścia hdmi i wtedy daje takie cyrki, ale tylko tak mi działa na najwyższej rozdzielczości!

Proszę wszyskich bardziej znających się na komputerach o pomoc, za którą z góry dziękuje!

Dodam jeszcze tylko, że próbowałem już zainstalować ponownie oprogramowanie od monitora i nie pomaga to. Acha- wejścia usb te które mam przy monitorze nie czytają mi pendriva od chwilitrwania tegoż problemu z monitorem!
  Profil uzytkownika: gruszek99     
kamień


Wpisów: 8037
Od: 2007-10-12
2009-05-11 22:32
może przywróć system do czasu kiedy było ok, wykluczymy wtedy błędy w oprogramowaniu....
  Profil uzytkownika: kamień     
ossto


Wpisów: 316
Od: 2008-06-11
2009-05-20 10:41
jesli przywaracanie nie dziala sprawdz koncowki kambla (monitor -->> komputer)czy nie sa uszkodzone jesli jest wszystko to sprubuj po dociskac wszystkie wtyczki czasem pomaga a jak nie to cos z karta grafiki masz
  Profil uzytkownika: ossto     
szary


Wpisów: 13026
Od: 2005-06-02
2009-05-20 10:48
nic nie pokazuje przy starcie kompa ????

2 rady , albo monitor , albo karta ... , podlacz mintor do innego kompa jak masz .
  Profil uzytkownika: szary     
szary


Wpisów: 13026
Od: 2005-06-02
2009-05-20 10:49
ladny monitorek . tez taki mam , i dziala
  Profil uzytkownika: szary     
Kuba1982
Vallentuna


Wpisów: 37
Od: 2007-12-14
2009-05-28 08:38
Wszystkie te pomysly, ktore podali moi poprzednicy sa ciekawe, aczkolwiek fakt, ze monitor uruchamia sie po restarcie kompa w pewnym sensie wyklucza kable. Ja moge tylko dodac od siebie zebys zaktualizowal sterowniki od karty graficznej i od monitora.

Pozdrawiam
  Profil uzytkownika: Kuba1982     
Kuba1982
Vallentuna


Wpisów: 37
Od: 2007-12-14
2009-05-28 08:49
UPS, umknal mi maly szczegol, ze masz Windowsa XP, wiec moze tez zachodzic konflikt Windows XP vs. najnowsze sterowniki robione pod nowsze systemy Windows ale pod tym wzgledem nie jestem pewien. Wiem tylko, ze jak kupowalem laptopa rok temu i chcialem na nim postawic XP-ka zeby mi pracowal wydajniej to nie moglbym wykorzystywac wielu funkcji w laptopie(jak WiFi czy TouchPada), poniewaz umozliwialy mi to tylko sterowniki robione pod Viste, wiec musialem wgrac ten wlasnie system.
Sprobuj manewr z przywracaniem systemu z okresu zanim pojawila sie usterka
  Profil uzytkownika: Kuba1982     
kajetan
Sztokholm


Wpisów: 16835
Od: 2000-09-01
2009-05-28 20:59
Nie zainstalowales moze jakiegos programu do odtwarzania filmow przez hdmi? Albo sterownikow do czegos podobnego? Albo nie ustawiles rozdzielczosci tego wyjscia na jakas zbyt wysoka?

Albo moze najnormalniej w swiecie szlag ci trafil monitor. Z innym komputerem dziala?

  Profil uzytkownika: kajetan     
Forum -> Komputer i człowiek -> Pomocy! monitor mi sie nie włącza!!!
Ten wątek jest stary. Komentowanie wyłączone.
Pokaż wpisy






Sprzatanie Sztokholm (Stockholm)
Praca w firmie sprzatajacej w Sztokholmie (Stockholm)
Prace ogrodowe (Åkersberga)
ASYSTENT STOMATOLOGICZNY (Johanneshov)
zatrudnie , (Tanumshede)
Prace ogrodowe, stolarskie itp (Kungsbacka)
Firma sprzatajaca Cleanflat (Sztokholm i okolice)
Malowanie (Stockholm )
Więcej





8 najładniejszych miejsc z drzewami wiśniowymi w Sztokholmie.
Agnes na szwedzkiej ziemi
Wielkanocna wyprawa do wschodniej Albanii.
Agnes na szwedzkiej ziemi
Ugglegränd o jednej z najkrótszych uliczek w Sztokholmie.
Agnes na szwedzkiej ziemi
Firma Sprzątająca
Polka w Szwecji
Moja historia cz.5
Polka w Szwecji
Przygoda z malowaniem
Polka w Szwecji
Nowe szwedzkie słowa 2023 - nyord
Szwecjoblog - blog o Szwecji


Odwiedza nas 26 gości
oraz 0 użytkowników.


nie uczciwi pracodawcy
Szwedzki „wstyd przed lataniem” napędza renesans podróży koleją
Katarzyna Tubylewicz: W Sztokholmie to, gdzie mieszkasz, zaskakująco dużo mówi o tym, kim jesteś
Migracja przemebluje Szwecję. Rosną notowania skrajnej prawicy
Szwedka, która wybrała Szczecin - Zaczęłam odczuwać, że to już nie jest mój kraj
Emigracja dała mi siłę i niezależność myślenia










© Copyright 2000-2024 PoloniaInfoNa górę strony