Odwiedzin 37895841
Dziś 411
Niedziela 26 maja 2024

 
 

Forum: Auto-Moto - 2 ubezpieczenia na jedno auto

 
 

Ten wątek jest stary. Komentowanie wyłączone.
Pokaż wpisy
Autor2 ubezpieczenia na jedno auto
technics


Wpisów: 581
Od: 2006-10-08
2009-05-04 17:29
Pytam o rade , ciagle mam jakies problemy . kupilem dla brata auto w szwecji . po wielu problemach zwiazanych z ta cala operacja , juz myslalem ze mam zglowy ten problem . A tu dzis widze ze przyszla mi koperta z Folksam z ubezpieczeniem na to auto . Tak sie sklada ze ja zadnego ubezpieczenia w folksam nie kupilem , wykupilem ubezpieczenie w westa . To auto juz mam wyrejestrowane . Ale co ja mam teraz zrobic fakt to bylo tylko kilka dni zak to auto bylo zarejestrowane na mnie . Ale z jakiej racji Folksam ubezpieczyl moje auto sam bez mojej zgody .

Najlepsze jest to ze dzwonilem do kilku firm zeby pytac sie o ceny . I co teraz moze z kazdej z tych firm przyjdzie teraz do mnie kwit za ubezpieczenie .

Najlepsze jest to ze tylko w folksam rozmawialem z polakiem . I wyrazie mowilem mu ze ich oferta jest za droga i nie bede u nich ubezpieczal .

ma ktos jakis pomysl co teraz z tym zrobic .
  Profil uzytkownika: technics     
mabr
racetown


Wpisów: 7792
Od: 2000-09-08
2009-05-04 17:56
A czy to na pewno jest ubezpieczenie, a nie tylko oferta? Jeśli tak, to zadzwoń do przełożonego w.w. pana z Folksamu i się poskarż. Tak czy inaczej, nie widzę takiej możliwości żebyś był zmuszony do płacenia czegoś, czego nie zamówiłeś.
  Profil uzytkownika: mabr     
szary


Wpisów: 13026
Od: 2005-06-02
2009-05-04 18:26
nie plac ... , ale sprawdz czy auto masz ubezpieczone gdzie indziej ... , bo jak nie to policza Cie 104 kr za kazdy dzien co nie jest auto ubezpieczone .. az do wyrejstrowania
  Profil uzytkownika: szary     
iza
Sztokholm


Wpisów: 23425
Od: 2000-09-11
2009-05-04 19:53
tez mysle ze to tylko oferta/propozycja...

tak firmy ubezpieczeniowe robia...

mi przysylali np. na mieszkanie (bo poprzedni wlasciciel mial w Folksam).
  Profil uzytkownika: iza     
szary


Wpisów: 13026
Od: 2005-06-02
2009-05-05 07:37
a ja zrobilem lepszy nr .. zawsze mialem if , i unich zamowilem ubezpieczenie .. ale po 3 dniach znalazlem Veste ktora byla tansza , i unich wzielem ubezpieczenie , i po 2 tyg dostalem rachunek z ifu ... ale go nie placilem .. , wolalem veste .. bo tansza
  Profil uzytkownika: szary     
technics


Wpisów: 581
Od: 2006-10-08
2009-05-05 16:08
veste mam na pewno bo juz mi sciagneli pieniadze autogiro za miesiac z gory . zreszta mam tam ubezpieczone swoje auto i nie bylo nigdy påroblemow nie wiem wogole po co tam dzwonilem . W kazdym razie juz nigdy nie powiem dobrego slaowa o folksam

Dzieki za podpowiedzi
  Profil uzytkownika: technics     
spagetti
Sto(L)ica


Wpisów: 2227
Od: 2007-11-09
2009-05-06 12:27
Folksam to w ogole przegina.Ja dostaje srednio co 3 miesiace jakies ubezpieczenia rodzinne,grupowe,i inne pierdoly,po miesiacu od otrzymania wyzej wymienionionych przysylaja mi upåminnelse haha.Juz kilka razy dzwonilem do nich z pytaniem co to ma byc,to twierdza ze naleze do zwiazkow z ktorymi oni maja podpisana umowe i maja od nich moje dane...Takze nic sie zrobic nie da
  Profil uzytkownika: spagetti     
mabr
racetown


Wpisów: 7792
Od: 2000-09-08
2009-05-06 12:34
Więc to związki przeginają. Ja zawsze byłem zadowolony z Folksamu, jak ich miałem. Trzeba tylko odróżniać ofertę od faktury.
  Profil uzytkownika: mabr     
Forum -> Auto-Moto -> 2 ubezpieczenia na jedno auto
Ten wątek jest stary. Komentowanie wyłączone.
Pokaż wpisy






Praca Rusztowania (Stockholm/Katowice )
Mechanik samochodowy (Haninge)
Sprzatanie (Tensta)
Violas Team AB (Sztokholm)
Malarz - szpachlarz (Sztokholm)
Firma sprzatajaca - Cleanflat (Sztokholm i okolice)
Praca (Goteborg )
Sprzatanie (Tystberga )
Więcej





Zakładnicy Nocnego Duathlonu na pokładzie Ryanair.
Agnes na szwedzkiej ziemi
8 najładniejszych miejsc z drzewami wiśniowymi w Sztokholmie.
Agnes na szwedzkiej ziemi
Wielkanocna wyprawa do wschodniej Albanii.
Agnes na szwedzkiej ziemi
Firma Sprzątająca
Polka w Szwecji
Moja historia cz.5
Polka w Szwecji
Przygoda z malowaniem
Polka w Szwecji
Nowe szwedzkie słowa 2023 - nyord
Szwecjoblog - blog o Szwecji


Odwiedza nas 3 gości
oraz 0 użytkowników.


Żart na stronę
W PL działała zorganizowana grupa przestępcza?
Szwedzki „wstyd przed lataniem” napędza renesans podróży koleją
Katarzyna Tubylewicz: W Sztokholmie to, gdzie mieszkasz, zaskakująco dużo mówi o tym, kim jesteś
Migracja przemebluje Szwecję. Rosną notowania skrajnej prawicy
Szwedka, która wybrała Szczecin - Zaczęłam odczuwać, że to już nie jest mój kraj
Emigracja dała mi siłę i niezależność myślenia










© Copyright 2000-2024 PoloniaInfoNa górę strony