Odwiedzin 37816752
Dziś 2576
Poniedziałek 29 kwietnia 2024

 
 

Forum: Komputer i człowiek - przesyłanie plików

 
 

Ten wątek jest stary. Komentowanie wyłączone.
Pokaż wpisy
Autorprzesyłanie plików
claudia


Wpisów: 128
Od: 2004-02-11
2004-09-15 21:18
mam gorącą prośbę,często korzystam z ICQ LITE,chcialam wyslać siostrze zdjęcia i wyskakuje mi komunikat ze mam jakies zle ustawienie,cos nie tak z PEER TO PEER,próbowalam na różne sposoby i nie moge nadal nic wyslać,ale ja od niej dostaję wszystko bez problemu,może ktoś mógl by mi pomóc,jak pozmieniać te ustawienia zeby szlo w obydwie strony,dzieki z góry za kazdą pomoc,nie zapomnijcie cos wpisać,pozdrawiam
  Profil uzytkownika: claudia     
maggie
Stockholm


Wpisów: 12191
Od: 2001-01-02
2004-09-15 22:39
Prawdopodobnie siedzisz za jakąś firewall, np w XP może byc trochę problemów. Spróbuj ją wyłączyc przed wysłaniem. Jeśli masz Widows XP to spróbuj zrobic:

Start -> Inställningar(Settings) -> Kontrollpanelen (Control Panel) -> Nätverks- och fjärranslutningar (Network Connections), kliknij na to a nastepnie
kliknij prawym guzikiem (czy jak to się nazywa na myszce) na twoje połączenie internetowe, następnie wybierz -> Egenskaper (Properties), nastepnie -> Avanserat (Advanced), odznacz to Brandvägg...(Internet Connection Firewall).
  Profil uzytkownika: maggie     
claudia


Wpisów: 128
Od: 2004-02-11
2004-09-16 20:31
hej
dokladnie masz rację,chodzi wlaśnie o firewall,teraz właśnie robiłam krok po kroku jak kazałeś,ale ja we właściwościach nie mam żadnej opcji o fire wall,jest tam jedna opcja,ale równieżjest odznaczona,tak że jeszcze będę próbowała coś znalezć,ale powiem szczerze że powoli tracę nadzieję,z GG też nic nie mogę przesłać,i jest to wkurzające,ale może wreszcie przy pomocy tak życzliwych osób jak Tyuda mi się rozwiązać ten problem,dzięki
  Profil uzytkownika: claudia     
maggie
Stockholm


Wpisów: 12191
Od: 2001-01-02
2004-09-16 21:14
No dobrze, więc masz pewnie jeszcze jakąś firewall, może w routerze itp. Chyba możesz skonfigurowac ICQ tak żebys mogła przesyłac pliki, ale ma 100% nie jestem pewna, trzeba znac jaką masz tą firewall i jakie polaczenie.
W każdym razie w ICQ (ja mam starą wersję bo nie używałam od lat) wejdź w główne Menu, następnie Inställningar och säkerhet, następnie kliknij Anslutninginställningar. Tam masz podane dane servera ICQ, a pod spodem ustawienia Proxy. Zaznacz "Använder brandvägg" i pod proxy "Använder". Nastepnie musisz podac nazwe swojego värda (host).
A najlepiej wyslij zdjecia mejlem albo zamiesc na internecie, np tutaj www.webshots.com
  Profil uzytkownika: maggie     
Forum -> Komputer i człowiek -> przesyłanie plików
Ten wątek jest stary. Komentowanie wyłączone.
Pokaż wpisy






Sprzatanie Sztokholm (Stockholm)
Praca w firmie sprzatajacej w Sztokholmie (Stockholm)
Prace ogrodowe (Åkersberga)
ASYSTENT STOMATOLOGICZNY (Johanneshov)
zatrudnie , (Tanumshede)
Prace ogrodowe, stolarskie itp (Kungsbacka)
Firma sprzatajaca Cleanflat (Sztokholm i okolice)
Malowanie (Stockholm )
Więcej





8 najładniejszych miejsc z drzewami wiśniowymi w Sztokholmie.
Agnes na szwedzkiej ziemi
Wielkanocna wyprawa do wschodniej Albanii.
Agnes na szwedzkiej ziemi
Ugglegränd o jednej z najkrótszych uliczek w Sztokholmie.
Agnes na szwedzkiej ziemi
Firma Sprzątająca
Polka w Szwecji
Moja historia cz.5
Polka w Szwecji
Przygoda z malowaniem
Polka w Szwecji
Nowe szwedzkie słowa 2023 - nyord
Szwecjoblog - blog o Szwecji


Odwiedza nas 29 gości
oraz 0 użytkowników.


nie uczciwi pracodawcy
Szwedzki „wstyd przed lataniem” napędza renesans podróży koleją
Katarzyna Tubylewicz: W Sztokholmie to, gdzie mieszkasz, zaskakująco dużo mówi o tym, kim jesteś
Migracja przemebluje Szwecję. Rosną notowania skrajnej prawicy
Szwedka, która wybrała Szczecin - Zaczęłam odczuwać, że to już nie jest mój kraj
Emigracja dała mi siłę i niezależność myślenia










© Copyright 2000-2024 PoloniaInfoNa górę strony