Odwiedzin 37816213
Dziś 2037
Poniedziałek 29 kwietnia 2024

 
 

Forum: Komputer i człowiek - Internet explorer 8 chodzi szybciej!

 
 

Ten wątek jest stary. Komentowanie wyłączone.
Pokaż wpisy
AutorInternet explorer 8 chodzi szybciej!
Uwe
Alandy


Wpisów: 16547
Od: 2003-03-12
2009-03-26 13:50
Jestem mile zaskoczony nową (chociaż graficznie niewiele zmienioną) wersją explorera.
http://www.microsoft.com/w indows/internet-explorer/worldwide-sites. aspx

Zaczął od razu chodzić szybciej po instalacji.

Nigdy nie lubiłem alternatywnych, offowych i strychowych przeglądarek typu Mozilla i Opera a teraz mam nadzieję, że IE8 ma jeszcze lepsze zabezpieczenia, bo to niestety najpopularniejsza i najbardziej atakowana przez hakerów przeglądarka.
  Profil uzytkownika: Uwe     
Borrka
Hospicjum na Wilsona


Wpisów: 17561
Od: 2003-04-06
2009-03-26 16:27
To Explorer jest off off offowy !
  Profil uzytkownika: Borrka     
adventure
Ani tu, ani tam


Wpisów: 1344
Od: 2009-01-26
2009-03-26 20:56
Dyskusja o przeglądarkach jest dyskusją o wyższości zajęcy nad wilkami. Każdy używa tej, która jest wygodniejsza.
Ale coś w tym jest, że im mniej ludzi używa danej przeglądarki, tym mniej ma ona błędów. Słowem - rzeczy nieużywane się nie psują Oczywiście z wyjątkiem UAZ-ów.
  Profil uzytkownika: adventure     
Uwe
Alandy


Wpisów: 16547
Od: 2003-03-12
2009-03-26 21:14
Właśnie dlatego (duża używalność) liczę na skuteczność udoskonaleń w Internet Explorerze.
  Profil uzytkownika: Uwe     
kajetan
Sztokholm


Wpisów: 16835
Od: 2000-09-01
2009-03-26 23:43
Explorer pomimo wielu udoskonalen jest wciaz z tylu za innymi. Kazda "duza" przegladarka ma cos, co robi dobrze.

Opera jest innowacyjna, wiele usprawnien zostalo wymyslone i wprowadzone w Operze, zanim pojawilo sie gdzie indziej.

Firefox ma "plugin-y". Niemal cokolwiek by sie chcialo zrobic pod wzgledem przegladania internetu, na pewno znajdzie sie do tego wtyczka do firefoxa.

Chrome jest szybki jak blyskawica.

Explorer poprostu jest. Najnowsza wersja ma mniej bledow niz poprzednia, ale jest wolniejsza niz Chrome, mniej innowacyjna niz Opera, nie ma tak rozbudowanej mozliwosci dodawania nowych funkcji jak Firefox. I do tego najgorzej spelnia wymagania standardow internetowych. Slowem... jest wciaz daleko z tylu. Ale dla uzytkownikow Internet Expolorera 7, albo bron Boze Explorera 6, jest ogromnyn krokiem do przodu.

A odnosnie jego bezpieczenstwa - http://www.idg.se/2.1085/1 .219181/internet-explorer-8-hackad-pa-fem -minuter
  Profil uzytkownika: kajetan     
iza
Sztokholm


Wpisów: 23425
Od: 2000-09-11
2009-03-26 23:44
"Chrome jest szybki jak blyskawica."
yes, yes, yes
  Profil uzytkownika: iza     
kajetan
Sztokholm


Wpisów: 16835
Od: 2000-09-01
2009-03-26 23:54
Tu masz jeszcze iza http://www.idg.se/2.1085/1 .219391/alla-webblasarna-hackade--utom-ch rome
  Profil uzytkownika: kajetan     
Uwe
Alandy


Wpisów: 16547
Od: 2003-03-12
2009-03-27 23:54
A ja dalej podtrzymuję że nowy IE8 chodzi dużo szybciej niż wszystko inne. Nie mam co prawda Chrome ale za to Mozillę i Operę do testowania i porównywania. Od dwóch dni męczę nowego explorera i chodzi na prawdę super ze swoimi akseleratorami.
  Profil uzytkownika: Uwe     
iza
Sztokholm


Wpisów: 23425
Od: 2000-09-11
2009-03-28 00:35
uwe, przetestuj Chroma
  Profil uzytkownika: iza     
Uwe
Alandy


Wpisów: 16547
Od: 2003-03-12
2009-03-28 00:52
Na pewno to zrobię. Lubię i cenię Google, a Chrome to ich produkt. Ostatnio Microsoft trochę prowokuje rywala Googla próbując wcisnąc użytkownikom jako aktualizację, swoją wyszukiwarkę "windows search 4", której nie polecam.
  Profil uzytkownika: Uwe     
adventure
Ani tu, ani tam


Wpisów: 1344
Od: 2009-01-26
2009-03-28 09:22
Chrome jest szybki rzeczywiście do bólu, a pomaga mu w tym ta jego słynna już, jak dyfuzory Browna w F1, wielowątkowość. Mimo wszystko nie zyskał zbyt dużego udziału w rynku.
Być może ludzie boją się kolejnego monopolisty? Trzeba przyznać, że Google trochę przeraża swoimi potężnymi bazami danych. Mam wrażenie, że wiedzą wszystko o każdym użytkowniku Internetu na świecie...
Jest na to poparcie w sondażach. Na koniec marca nadal rządzi IE 7 (ok 40% rynku), drugi jest Firefox 3 (ok. 25%), trzeci jest nadal sędziwy IE 6 (ok.20 %). Potem jest długo, długo nic - wszystkie pozostałe przeglądarki (Opera, Safari, Chrome, IE 8, Konqueror itp, itd) nie przekroczyły jeszcze nigdy 5 procent udziału w rynku. Szansę widzę jedynie przed IE 8, który zapewne zostanie zaproponowany wkrótce jako oficjalna poprawka do XP i Visty, a oficjalnej edycji Windows 7 wyjdzie w standardzie. Czyli jego wzrost popularności będzie związany ze spatkiem używalności IE 6 oraz IE 7.
W Polsce natomiast jest troszkę inaczej: prowadzi IE7 minimalnie przed Firefox 3. Podobna tendencja jest na rynku wschodnim.
  Profil uzytkownika: adventure     
Uwe
Alandy


Wpisów: 16547
Od: 2003-03-12
2009-03-28 10:12
W Polsce sporo ludzi pracuje na pirackich instalacjach windowsa i nie może załadować explorera wyższego niż nr 6 i stąd taka popularność tych darmowych, offowych przeglądarek typu Opera, Firefox etc.
IE jest przez swoją popularność o wiele bardziej narażony ale powtórzę do znudzenia, że pokładam duże nadzieje w IE8. Już trzeci dzień się nim rozkoszuję...
  Profil uzytkownika: Uwe     
Forum -> Komputer i człowiek -> Internet explorer 8 chodzi szybciej!
Ten wątek jest stary. Komentowanie wyłączone.
Pokaż wpisy






Prace ogrodowe (Åkersberga)
ASYSTENT STOMATOLOGICZNY (Johanneshov)
zatrudnie , (Tanumshede)
Prace ogrodowe, stolarskie itp (Kungsbacka)
Firma sprzatajaca Cleanflat (Sztokholm i okolice)
Malowanie (Stockholm )
Praca wykończenia wnętrz ogólnobudowlane Skåne (Skåne )
Praca sprzatanie (Sztokholm)
Więcej





8 najładniejszych miejsc z drzewami wiśniowymi w Sztokholmie.
Agnes na szwedzkiej ziemi
Wielkanocna wyprawa do wschodniej Albanii.
Agnes na szwedzkiej ziemi
Ugglegränd o jednej z najkrótszych uliczek w Sztokholmie.
Agnes na szwedzkiej ziemi
Firma Sprzątająca
Polka w Szwecji
Moja historia cz.5
Polka w Szwecji
Przygoda z malowaniem
Polka w Szwecji
Nowe szwedzkie słowa 2023 - nyord
Szwecjoblog - blog o Szwecji


Odwiedza nas 23 gości
oraz 1 użytkowników.


nie uczciwi pracodawcy
Szwedzki „wstyd przed lataniem” napędza renesans podróży koleją
Katarzyna Tubylewicz: W Sztokholmie to, gdzie mieszkasz, zaskakująco dużo mówi o tym, kim jesteś
Migracja przemebluje Szwecję. Rosną notowania skrajnej prawicy
Szwedka, która wybrała Szczecin - Zaczęłam odczuwać, że to już nie jest mój kraj
Emigracja dała mi siłę i niezależność myślenia










© Copyright 2000-2024 PoloniaInfoNa górę strony