Odwiedzin 37815849
Dziś 1673
Poniedziałek 29 kwietnia 2024

 
 

Forum: Komputer i człowiek - pobierz nowe gg

 
 

Ten wątek jest stary. Komentowanie wyłączone.
Pokaż wpisy
Autorpobierz nowe gg
pak1


Wpisów: 60
Od: 2008-05-02
2009-02-10 22:32
www.gadu-gadu.pl/pobierz bardzo dobre ma ponad 40 stacji radiowych mozna dzwonic na nr gg wysyłac darmowe sms do polski
  Profil uzytkownika: pak1     
koneser
STOCKHOLM


Wpisów: 477
Od: 2009-01-28
2009-02-10 22:34
testuje ta wersje i powiem szczerze ze zwieszki ma na maxa ,najbardziej jezy mnie to ze nie mozna przy wyszukiwaniu kontaktow wkleic nr.Trzeba wpisywac TAK POZATY STRASZNE FAZY SA JAK SIE MINIMUM 2 PROFILE ODPALI
  Profil uzytkownika: koneser     
rafalson
Stockholm


Wpisów: 106
Od: 2006-11-21
2009-02-10 23:45
pzeciez klient GG to najwiekszy chlam obslugujacy siec GG.
A 4 werjsa od poprzednich ma wiecej...reklam i niepotrzebnych fajerwerkow... a o stabilnosci to chyba programisci tak ogolnie zapomnieli. Wiec co tutaj takiego fajnego?
Juz Tlen jest lepszy
  Profil uzytkownika: rafalson     
szary


Wpisów: 13026
Od: 2005-06-02
2009-02-11 05:02
umnie dziala bez zarzutow na viscie
  Profil uzytkownika: szary     
adventure
Ani tu, ani tam


Wpisów: 1344
Od: 2009-01-26
2009-02-11 07:51
Zawsze jak wyjdzie nowa wersja jakiegos programu to jest pewna liczba zwolennikow i przeciwnikow. Ja do swojej najnowszej wersji Adventure Chess dodaje na przyklad fazy ksiezyca . No ale to moja prywatna zabawa i moge z moim programem robic to, na co mam ochote.
W przypadku GG rzeczywiscie, zmiany sa drastyczne. Zainstalowalem sobie wersje Beta gdzies w grudniu i probowalem tak ja skonfigurowac, zeby miala rece i nogi. I nawet mi sie to udalo, ale stabilnosc dzialania wtedy nie byla najlepsza. Musze w wolnej chwili sprawdzic jak dziala ta najnowsza oficjalna
  Profil uzytkownika: adventure     
pak1


Wpisów: 60
Od: 2008-05-02
2009-02-11 20:38
powiem tak u mnie działa i to odziwo bez zazutu a mam wiste testowałem rozmowe i po 1.5 było wszystko ok głos dobrze bez zacinania tylko troszke sie sam zciszał ale radia działaja bez zazutujest ok jak dlamnie kazdy ma swoje racje co do gg pozdrawiam
  Profil uzytkownika: pak1     
ossto


Wpisów: 316
Od: 2008-06-11
2009-02-13 03:31
U mnie te gg działa bez zarzutów ale mam go dopiero od godziny i nie mogę nigdzie zabezpieczyć swojego profilu hasłem może wy to już znaleźliście bo ja szukam i szukam i znaleźć nie mogę
  Profil uzytkownika: ossto     
szary


Wpisów: 13026
Od: 2005-06-02
2009-02-13 07:03
jak masz uruchomione GG to wchodzisz u gory w gadu gadu , ustawienia , profil i tam masz - zabezpiecz wejscie do profilu haslem
  Profil uzytkownika: szary     
broccoli
Niestety


Wpisów: 1787
Od: 2003-02-17
2009-02-13 19:06
GG może ładnie chodzić ale to często jest czysty przypadek.
Kod użyty do napisania programu jest bardzo wadliwy i konfliktowy - napisany tak jakby nie istniały inne programy.
GG chodząc samo albo jedynie z przeglądarką będzie może i ok, ale spróbuj otworzyć kilka programów i niech sobie pochodzą. Katastrofa! Gadu potrafi się wysypać samo z siebie albo przy próbie wysłania gifa.
czasem trzeba go odpalać po kilka razy, żeby "zaskoczyło".
No to Gadu dla komputera, czy komputer dla Gadu??

Wysyłanie plików to już chyba mistrzostwo w utrudnianiu ludziom życia. Nie muszę chyba tłumaczyć dlaczego...
A gadżety typu radio, i bramka sms?
- przeciętny programista napisze taką aplikację i będzie chodzić LEPIEJ i przy mniejszym wykorzystaniu cpu i ram.
Dopiero w wysypującej się na maxa wersji "nowe gadu gadu" uwzględniono prośby i błagania ludzi, którym zamiast polskich znaków wyskakiwało jakieś badziewie... no ale okazało się - kosztem stabilności.
A przeciążenia serwera GG? Przecież są nagminne.

Mam tylko nadzieję, że program ulegnie dopracowaniu.
Nazwa i oprawa graficzna trafiająca w dziesiątkę (i pod strzechy) ale to, że stara wersja jest o wiele bardziej stabilna od nowej (nie bety) to jest żenada, bo zaprzecza idei rozwoju...
Mimo to używam, bo znajomi używają i trzymam kciuki za twórców GG, żeby wzięli się do roboty i zrobili skuteczny i stabilny soft komunikacyjny.
  Profil uzytkownika: broccoli     
Forum -> Komputer i człowiek -> pobierz nowe gg
Ten wątek jest stary. Komentowanie wyłączone.
Pokaż wpisy






zatrudnie , (Tanumshede)
Prace ogrodowe, stolarskie itp (Kungsbacka)
Firma sprzatajaca Cleanflat (Sztokholm i okolice)
Malowanie (Stockholm )
Praca wykończenia wnętrz ogólnobudowlane Skåne (Skåne )
Praca sprzatanie (Sztokholm)
Carpentry work (Stockholm)
Prace w firmie sprzątającej (Stockholm)
Więcej





8 najładniejszych miejsc z drzewami wiśniowymi w Sztokholmie.
Agnes na szwedzkiej ziemi
Wielkanocna wyprawa do wschodniej Albanii.
Agnes na szwedzkiej ziemi
Ugglegränd o jednej z najkrótszych uliczek w Sztokholmie.
Agnes na szwedzkiej ziemi
Firma Sprzątająca
Polka w Szwecji
Moja historia cz.5
Polka w Szwecji
Przygoda z malowaniem
Polka w Szwecji
Nowe szwedzkie słowa 2023 - nyord
Szwecjoblog - blog o Szwecji


Odwiedza nas 38 gości
oraz 0 użytkowników.


nie uczciwi pracodawcy
Szwedzki „wstyd przed lataniem” napędza renesans podróży koleją
Katarzyna Tubylewicz: W Sztokholmie to, gdzie mieszkasz, zaskakująco dużo mówi o tym, kim jesteś
Migracja przemebluje Szwecję. Rosną notowania skrajnej prawicy
Szwedka, która wybrała Szczecin - Zaczęłam odczuwać, że to już nie jest mój kraj
Emigracja dała mi siłę i niezależność myślenia










© Copyright 2000-2024 PoloniaInfoNa górę strony