Odwiedzin 37816690
Dziś 2514
Poniedziałek 29 kwietnia 2024

 
 

Forum: Komputer i człowiek - komórka z inteligentna funkcja znajdowania SMS

 
 

Ten wątek jest stary. Komentowanie wyłączone.
Pokaż wpisy
Autorkomórka z inteligentna funkcja znajdowania SMS
wluczykij


Wpisów: 438
Od: 2007-08-11
2009-01-27 17:38
Juz mam dosc tych prymitywnych opcji SE. Jak dla mnie nic totalnie sie nie zmienia oprócz obudowy. Ciagle te same menu i zawsze te same opcje.

Znacie moze jakas kom. gdzie jest opcja wyszukiwania sms?? np. zeby wyswietliły sie tylko SMS od. np. Józka

Moja kom moze pomiescic jakies 1000 sms ale po jaka cholere bo jak chce znalesc adres co wysłali mi z 118118 miesiac temu to nie moge wyswietlic smsów tylko z 118118 a musze przerzucic wszystkie sms w kom.

Moze jakis smartphone ma taka mozliwosc??
  Profil uzytkownika: wluczykij     
true


Wpisów: 6017
Od: 2006-09-05
2009-01-27 18:13
Ja mam w nokii E51 sortowanie smsów wg daty, nadawcy, tematu czy typu wiadomości.
  Profil uzytkownika: true     
kajetan
Sztokholm


Wpisów: 16835
Od: 2000-09-01
2009-01-27 18:39
SonyEricsson P1i ma taka opcje. Ma wyszukiwarke do wiadomosci (SMS, mail, itd) gdzie wpisujesz slowo ktorego szukasz.
  Profil uzytkownika: kajetan     
wluczykij


Wpisów: 438
Od: 2007-08-11
2009-01-28 18:29
oooo... dzieki dobrze wiedziec!!
a wiecie moze jak jest z SE X1?? przymierzam sie do tego phona tylko ze menu jest tylko po szwedzku :/ i niewiem jak z tym wyszukiwaniem sms
  Profil uzytkownika: wluczykij     
kajetan
Sztokholm


Wpisów: 16835
Od: 2000-09-01
2009-01-28 19:13
"a wiecie moze jak jest z SE X1??"


NIEEEEEE!!!!!!!!!!!!!!! Mam taki z pracy i jest to najgorszy telefon jaki mialem kiedykolwiek. Badziewie nieziemskie. Chcialem iPhona a dali mi to

Jezeli koniecznie chcesz jakis Windows Mobile, to sprobuj ktorys HTC. Xperia X1 nie polecilbym nawet wrogowi. Po prostu ten telefon nie jest gotowy. Jest nie przemyslany, powolny, i nic w nim nie dziala. A baterii czasem zre tyle, ze potrafi mi sie wyladowac podlaczony do ladowarki! Szkoda kasy. Ladnie wyglada i ma super rozdzielczosc ekranu, ale nic poza tym.
  Profil uzytkownika: kajetan     
wluczykij


Wpisów: 438
Od: 2007-08-11
2009-01-28 20:12
łotdafak?

eeee... to mnie zagiales Kajetan... czytałem tylko bardzo pozytywne opinie o X1. juz nawet szukałem jakiegos sklepu internetowego co by nie mieli agnielskiej wersji. A Ty mi tak narzekasz na X1??

Ty słuchaj ale jesli to taki badziewiaty tel to ja mam od 2 tyg SE T650i jest całkiem całkiem... albo K800 robimy wymiane?? noo wiesz cos najgorszego za całkiem OKi telefon... no niech strace

Ale widze ze musze duzo wiecej poczytac o X1, bawiłem sie troche w elgiganten i wydał mi sie bardzo fajny, a klawiaturka idealna do moich paluchów
  Profil uzytkownika: wluczykij     
kajetan
Sztokholm


Wpisów: 16835
Od: 2000-09-01
2009-01-28 20:26
Jakby to byl moj telefon to bym sie z toba zamienil, ale jest pracowy i bede go musial oddac.

Prywatnie mam P1i i jest to najlepszy telefon jaki mialem. Moze juz troche stary i brakuje w nim np. GPSa wbudowanego, ale dziala niezawodnie.

  Profil uzytkownika: kajetan     
zbychu


Wpisów: 70
Od: 2006-03-31
2009-01-28 20:52
Osobiscie posiadam OMNIE 16GB. Bardzo szybki i mocny procesor ...nie ma sensu moje rozpisywanie bo jakbym mial wymienic jakie mozliwosci ma ten telefon to by mi nocy zabraklo.Jedno jest pewne Iphone zostal daleko z tylu.(opinie posiadaczy obydwu modeli telefonow)
Ful SWIETNYCH PROGRAMOW JEST NA TEN TELEFON m.inn program w ktorym ustalasz z ktorych numerow maja byc blokowane polaczenia przychodzace a z ktorych sms-y.To jest jeden z wielu super programow.O GPS-ie powiem krotko:PRACUJE NA GARMIN XT i CHODZI SUPER.Nie gubi satelit i jest bardzo stabilnie.Na koniec powiem tak:z tym telefonem jest jak z kompem,jaki porzadek bedziesz miec w nim ,tak bedzie tobie pracowalDla mnie tel.w skali od 1-10 rowne 10.

PS.Nie zachwalam telefonu dlatego ze go mam ,a mam go bo jestem mega maniakiem gadzecikow z wysokiej poleczki jezeli chodzi o elektronike do muzyki ,informatyki,lacznosci

POLECAM OMNIE !!!
  Profil uzytkownika: zbychu     
Forum -> Komputer i człowiek -> komórka z inteligentna funkcja znajdowania SMS
Ten wątek jest stary. Komentowanie wyłączone.
Pokaż wpisy






Sprzatanie Sztokholm (Stockholm)
Praca w firmie sprzatajacej w Sztokholmie (Stockholm)
Prace ogrodowe (Åkersberga)
ASYSTENT STOMATOLOGICZNY (Johanneshov)
zatrudnie , (Tanumshede)
Prace ogrodowe, stolarskie itp (Kungsbacka)
Firma sprzatajaca Cleanflat (Sztokholm i okolice)
Malowanie (Stockholm )
Więcej





8 najładniejszych miejsc z drzewami wiśniowymi w Sztokholmie.
Agnes na szwedzkiej ziemi
Wielkanocna wyprawa do wschodniej Albanii.
Agnes na szwedzkiej ziemi
Ugglegränd o jednej z najkrótszych uliczek w Sztokholmie.
Agnes na szwedzkiej ziemi
Firma Sprzątająca
Polka w Szwecji
Moja historia cz.5
Polka w Szwecji
Przygoda z malowaniem
Polka w Szwecji
Nowe szwedzkie słowa 2023 - nyord
Szwecjoblog - blog o Szwecji


Odwiedza nas 28 gości
oraz 0 użytkowników.


nie uczciwi pracodawcy
Szwedzki „wstyd przed lataniem” napędza renesans podróży koleją
Katarzyna Tubylewicz: W Sztokholmie to, gdzie mieszkasz, zaskakująco dużo mówi o tym, kim jesteś
Migracja przemebluje Szwecję. Rosną notowania skrajnej prawicy
Szwedka, która wybrała Szczecin - Zaczęłam odczuwać, że to już nie jest mój kraj
Emigracja dała mi siłę i niezależność myślenia










© Copyright 2000-2024 PoloniaInfoNa górę strony